ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Natural enemy zawiesza działalność...

sob, 08 styczeń 2005 19:35:39 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Ostatnio na polskie scenie dzieje się bardzo mało rzeczy. Niektóre klany dopiero zaczynają poważnie się rozwijać, niektóre zawieszają swoją działalność z różnych powodów. Główną przyczyną jest brak zawodników do gry. Niestety coraz więcej teamów zaczyna rezygnować z dalszej gry, co daje nam wrażenie, że scene upada. Po klanach cD, kd, [w], cB, gp, BaD, c5, tX, dst, przyszedł czas na kolejny bardzo dobry team natural enemy. Niestety koston, szef n3 ogłosił dziś oficjalnie, że zawiesza działalność klanu. Każdy z nas wie jaką postawę prezentowała ta drużyna, zawsze utrzymywała się ona w czołówce polskich. Najlepszym komentarzem może być fragment newsa napisanego przez koston`a:

"Jako Lider tego klanu chciałem ogłosić iż n3 zawiesza swoja działalność... wpływ na to miały nie tylko wydarzenia z ostatnich chwil klanu, ale również te tak zwane 'doły' klanowe - odejścia podstawowych graczy klanu i wielu osób przyczyniających się do tworzenia klimatu, atmosfery, osiągów.. "

"Długo odwlekałem ta decyzje.. lecz wiedziałem ze będzie ona nie unikniona po tym co się działo z klanem, a ja nie potrafiłem tego powstrzymać. Klan u szczytu możliwości był jednym z najlepszych klanów w Polsce... nie trwało to długo ale to prawda.. włożyliśmy w to wspólnie wiele wysiłku, teraz juz tak nie jest. Klan traci na sile w/g mnie n3 juz swój szczyt przeżyło... aby zapamiętać wszystko to co było dobre postanowiłem, napisać tego newsa i postawić kropkę nad i... "

Klan n3 może sie pochwalić taki sukcesami jak:

2 miejsce w First Flag eXperience (FFX)
5/6 miejsce w ECT2v2
2 miejsce w Polish Divisions #1 2nd division
7 miejsce w Polish Divisions #2 1st division
3 miejsce w abc|gamers FFA invite (koston)
4 miejsce w ECT2v2 second edition

Pozostajemy nam tylko myśleć pozytywnie, i czekać kiedy kolejny klan uzupełni lukę po n3. Tak bywa jedni odchodzą, drudzy przychodzą... Przez cały czas klan pokazywał dobrą postawę i zdobywał punktowane miejsca w ligach, pucharach. Co dalej z zawodnikami n3? Tego dowiemy sie pewnie w najbliższym czasie. Czy skończą oni grę w q3, a może będą reprezentować inne barwy klanowe? Wszyscy czekamy... DZIĘKUJEMY!

pat | 2005-01-08 19:45:36 +0100

nara =o

sYnth|Bubu | 2005-01-08 19:45:55 +0100

bolek tylko nie pisz ze sam masz wiecej sukcesow niz caly clan bo to kazdy wie :>
peace

szkoda n3

Gravatar

forem | 2005-01-08 19:47:19 +0100

... ;(

SL4VE | 2005-01-08 19:57:37 +0100

No akurat wymienianie tutaj tych sukcesów było troche chybione ;-). Jeżeli szczytem osiągnięć klanu zorientowanego na TDM jest 7 miejsce... :P

A, ze scena sie kurczy to niezbyt miła wiadomość.

THRAWN | 2005-01-08 20:00:16 +0100

powastana nowe spoko ...jestem pozytywnie nastawiony.

[’]n3[’]

" c5, tX, dst"co do tych klanow to niemialy przyszlosci...selekcja?

Gravatar

dr@g | 2005-01-08 20:09:53 +0100

moje odejscie w lecie 2003 rozpoczelo stopniowy upadek n3

Gravatar

ezop | 2005-01-08 20:14:00 +0100

drag zalosny jestes :-/

kaboom | 2005-01-08 20:21:11 +0100

dokładnie.......akurat wg mnie ty dla tego klanu praktycznie nic nie znaczyłeś i wsród tyhc osób co miał na mysli kost na pewnoe ciebie nie ma

Gravatar

n3ku | 2005-01-08 20:28:18 +0100

ej jak sie gra 1v1 to chyba jest łatwiej osiągnąć jakis sukces niż klanowo....? zanim minie turniej tdmowy upływa sporo czasu,a duelowe turnieje są co chwila. Co do sceny...q3 ma już swoje lata co nie? 5 lat grania w te samą giere może sie już zacząć nudzić : P

pepz | 2005-01-08 20:29:57 +0100

Trzystan :*

[M]aniek | 2005-01-08 20:31:11 +0100

swoja droga news ukazal sie 7 godzin pozniej niz na q3.xg.pl (to nie reklama)

akk0 | 2005-01-08 20:47:38 +0100

no bo jak już ja cholera nie napisze to juz nikt kiedys to MaS pisal 5 min po tym jak sie ukazalo :DDD (żart) pozdrowka

[]n3[]

ISDGBUIASBD | 2005-01-08 21:06:40 +0100

n3v5 jest lepszy od NE :]

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-01-08 21:25:15 +0100

no to czekamy na reaktywacje :p

Gravatar

revic | 2005-01-08 21:30:14 +0100

serek marzyciel :Q

MaS | 2005-01-08 21:31:57 +0100

Szkoda... :(

furi | 2005-01-08 21:45:58 +0100

kiszka :o

7328221o | 2005-01-08 21:51:20 +0100

Cholercia szkoda chłopaków , kogo teraz bedziemy bić :) . Mam nadzieje że szybko sie zreaktywuja.

GogettO | 2005-01-08 22:15:22 +0100

buuuuuuuuuuuuuuu :(

ff7 | 2005-01-08 22:28:33 +0100

lipnie to wrozy polskiej scenie vq3 -.- fakt ze coraz wiecej ludzi odchodzi coraz wiecej osob odstawia gre na dalszy plan nie dziwie sie towarzystwo sie starzeje pamietam czasy jak na serverach o kazdej porze dnia i nocy bylo full ludzi nie to ze nie dalo sie wejsc ale na 4vs4 zawsze byl squad a teraz ? trzeba biegac po servach i zbierac ludzi sam pol roq nie gralem moze z 5 razy przez ten czas ale widze co sie dzieje odwiedzam serwis i nie watpie w to co mowie ze scena ta przyszlosc ma marna jesli tak dalej pojdzie -.-

Gravatar

StaryOrgowicz_720 | 2005-01-08 22:47:37 +0100

Dopisano 8.1.2005 o godzinie 20:09 [ dr@g ]

moje odejscie w lecie 2003 rozpoczelo stopniowy upadek n3

aaaaaashhashhashas drag teraz to dojebales lola, kogo interesowalo twoje odejscie?aaaaaaaaaSFchasfcafasfv

eng | 2005-01-08 23:04:37 +0100

szkoda , ze daro juz nie gra :{

dinhkertal | 2005-01-08 23:50:58 +0100

n3 włożyło w scene kupe poświęcenia - respect for ya, to właśnie dzięki wam super się grało na serwach,panował niesamowity klimat. No i te fragi... ;) pozdro for all

teo | 2005-01-09 00:16:14 +0100

kiszka... ;f

son1c | 2005-01-09 00:17:37 +0100

drag japaaaaaaaa :>

ramm | 2005-01-09 00:20:55 +0100

wiz :DDDDDDDDD a masz ! :D

kos | 2005-01-09 01:19:03 +0100

kurde szkoda ;/

Gravatar

trombson | 2005-01-09 01:26:40 +0100

no szkoda ale respect!

Gravatar

taki-nwo | 2005-01-09 04:36:29 +0100

scena upada ???? !!! dbajmy o rozwoj SWB - przyczyni sie to do porzadku na arenach, naplywu nowych graczy (szczegolnie ze zbanowanych sieci osiedlowych), pelnych serwerow, zwalczania czitow (vide: kilka newsow nizej). Jesli chcesz pomoc scenie - dbaj o rozwoj SWB. Wszelkie pytania kierowac niewiadomo gdzie, pod niewiadomo jaki adres. Na pewno ktos odpowie. Pozdro

Gravatar

m4mut | 2005-01-09 08:53:52 +0100

ba wszyscy kiedys odejdą pozdro n3 !

^M^ | 2005-01-09 09:57:35 +0100

Ta gra to juz mit i legenda. Zyc jednak bedzie w sercach wielu, nieprawdaz? :-)

teo | 2005-01-09 10:04:07 +0100

prawdaz, prawdaz...

Gravatar

m4mut | 2005-01-09 10:23:36 +0100

potwierdzam te świete słowa

kaboom | 2005-01-09 10:24:18 +0100

legenda wciąż żyje i ma się całkiwem dobrze....jeszcze nie narzekajcie

Gravatar

JaraCz | 2005-01-09 11:04:00 +0100

szkoda ..... ale koston wraca do formy :D:D widziałem go już w barwach six :>

Mattias | 2005-01-09 11:18:38 +0100

no i tdm sie rozsypuje

hanti | 2005-01-09 12:44:01 +0100

sam wiz kiedys powiedzial ze wszedzie gdzie jest to ten klan sie musi rozpasc predzej czy pozniej :D znow sie to @#$% sprawdzilo

Gravatar

BrakDanych | 2005-01-09 15:44:13 +0100

idzcie grac w pk

eXe|Korol | 2005-01-09 19:40:59 +0100

w sumie to teraz jedynie scena ca sie rozwija, pozostale upadaja ;o

eng | 2005-01-09 19:43:46 +0100

chyba podest a nie scena ;q

^M^ | 2005-01-09 20:14:30 +0100

aaa, fak, owned zostalem, owned! ;asdasd

wishoza | 2005-01-10 00:03:22 +0100

kaboom, racja :)

powiem krótko i myślę, że powiem dobrze ...

gdyby każdy kto odchodzi, nigdy nie wracał, to faktycznie ... ta gra mogła by być już dawno zapomniana, ale z uwagi na fakty, że od tej gry nie jest łatwo odejsc, scena będzie żyła jeszcze jakiś czas ...

W ogóle nie podoba mi się słowo, że scena umiera/upada, scena to my, gracze, a czy my umieramy ? W ogóle to, ktoś odchodzi ... brzmi jakby ta gra to było coś złego, od czego wreszcie się uwolniliśmy : O Czemu milibyśmy rezygnować, co nam tak na prawde nie odpowiada ? Mapy, internetowi ,,przyjaciele’’ na serverach, grafika ? :O A może komuś się nudzi ;) Mi się wydaje, że odpowiedź jest prosta, to się nie nudzi, tu nie chodzi o grafikę, czy też o mapy, chodzi o kumpli do okoła, o rozrywkę, śmiech, nie raz wqrwienie ;) A tak w ogóle, to q3 pozostawiło już zbyt duży ,,ślad’’ w naszym życiu [bynajmnij moim], żeby kiedykolwiek zapomnieć podstawowe komendy, graczy i qmpli, nie mówiąc już o samym q3 :) No i co po tym jak skończyliśmy q3 ? Pójdziemy grać w co innego ? Moim zdaniem liczy się bardziej to co dzieje się na scenie, chodz i gra jest bardzo ważna, ale nie wiem co w q3 może się nie podobać moim zdaniem ta gra była jest i będzie strzałem w dziesiątkę ;} A no i na koniec powiem, że moim zdaniem kończąc w q3 i idąc grać w inną grę nie osiągnie się oczekiwnej ,,satysfakcji’’, na pewno będzie brakować q3 ... nie mówię, że inne gry są do bani, ale sądzę, że tu jest super i nie widzę powodu, żeby rezygnować ;)

wiem wiem ... napieprzyłem dużo, ale trochę w tym prawy jest :) pozdrawiam

ps. wiem, że gdzieś na górze pieprznąłem śmieszny błąd rzeczowy [czuję to :D], ale nie chce mi się tego szukać i poprawiać :D

*Luk4S* | 2005-01-10 00:16:41 +0100

sorra poszlo 2 razy :D

*Luk4S* | 2005-01-10 00:16:55 +0100

Wlasnie tak nie patrzac na to , to widac jak nasza scena sie kurczy takze bardzo przykro jest te tak wpozadku klan zawiesza swa dzialalnosc miejmy nadzieje ze jeszzce powroci bo moim zdaniem n3 to najbardziej wporzo klan pod wzgledem zachowania itd takze... szkoda noi gl dalej w nowych barwach pozdro

son1c | 2005-01-10 11:06:36 +0100

Jakby koston robiłby jeszcze coś w tym klanie to by nadal istniał ... to wyłącznie jego wina

magic | 2005-01-10 14:34:15 +0100

Po 1 klan upadl bo czesc osob miala ograniczone mozliwosci do gry (ping), a czesci nie chcialo sie zajac sprawami organizacyjnymi.

Po 2 chyba nikt z n3 co byl nie skonczyl grac tylko poszedl do innego klanu, co nieznaczy ze scena nie upada, bo upada juz od pewnego czasu.

Z dawnych graczy zostalo juz naprawde malo, a ci nowi co sie pojawiaja stanowia mniejszosc. Wciaz powieksza sie dysproporcja miedzy tymi co zakonczyli granie w q3 a tymi co zaczynaja.

3st | 2005-01-10 17:24:20 +0100

wina kostona z tego wzgledu ze chcial byc CLem i zamiast utrzymac ludzi to poszedl za nimi do innego klanu bo wie ze na CLa sie nie nadaje...
co by nie patrzec to 666 skladaja sie prawie i wylacznie z n3: pogo, kropek, grafo, koston
przeciez to bylo cale n3...

son1c | 2005-01-10 19:19:37 +0100

3st i jeszcze podobno scial wlosy ehehe :D

Gravatar

ezop | 2005-01-10 20:18:05 +0100

ako zapomniales chyba o urynie ;o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63