Natural enemy zawiesza działalność...
sob, 08 styczeń 2005 19:35:39 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Ostatnio na polskie scenie dzieje się bardzo mało rzeczy. Niektóre klany dopiero zaczynają poważnie się rozwijać, niektóre zawieszają swoją działalność z różnych powodów. Główną przyczyną jest brak zawodników do gry. Niestety coraz więcej teamów zaczyna rezygnować z dalszej gry, co daje nam wrażenie, że scene upada. Po klanach cD, kd, [w], cB, gp, BaD, c5, tX, dst, przyszedł czas na kolejny bardzo dobry team natural enemy. Niestety koston, szef n3 ogłosił dziś oficjalnie, że zawiesza działalność klanu. Każdy z nas wie jaką postawę prezentowała ta drużyna, zawsze utrzymywała się ona w czołówce polskich. Najlepszym komentarzem może być fragment newsa napisanego przez koston`a:
"Jako Lider tego klanu chciałem ogłosić iż n3 zawiesza swoja działalność... wpływ na to miały nie tylko wydarzenia z ostatnich chwil klanu, ale również te tak zwane 'doły' klanowe - odejścia podstawowych graczy klanu i wielu osób przyczyniających się do tworzenia klimatu, atmosfery, osiągów.. "
"Długo odwlekałem ta decyzje.. lecz wiedziałem ze będzie ona nie unikniona po tym co się działo z klanem, a ja nie potrafiłem tego powstrzymać. Klan u szczytu możliwości był jednym z najlepszych klanów w Polsce... nie trwało to długo ale to prawda.. włożyliśmy w to wspólnie wiele wysiłku, teraz juz tak nie jest. Klan traci na sile w/g mnie n3 juz swój szczyt przeżyło... aby zapamiętać wszystko to co było dobre postanowiłem, napisać tego newsa i postawić kropkę nad i... "
Klan n3 może sie pochwalić taki sukcesami jak:
2 miejsce w First Flag eXperience (FFX)
5/6 miejsce w ECT2v2
2 miejsce w Polish Divisions #1 2nd division
7 miejsce w Polish Divisions #2 1st division
3 miejsce w abc|gamers FFA invite (koston)
4 miejsce w ECT2v2 second edition
Pozostajemy nam tylko myśleć pozytywnie, i czekać kiedy kolejny klan uzupełni lukę po n3. Tak bywa jedni odchodzą, drudzy przychodzą... Przez cały czas klan pokazywał dobrą postawę i zdobywał punktowane miejsca w ligach, pucharach. Co dalej z zawodnikami n3? Tego dowiemy sie pewnie w najbliższym czasie. Czy skończą oni grę w q3, a może będą reprezentować inne barwy klanowe? Wszyscy czekamy... DZIĘKUJEMY!





pat | 2005-01-08 19:45:36 +0100
nara =o
#705317
sYnth|Bubu | 2005-01-08 19:45:55 +0100
bolek tylko nie pisz ze sam masz wiecej sukcesow niz caly clan bo to kazdy wie :>
peace
szkoda n3
#705318
forem | 2005-01-08 19:47:19 +0100
... ;(
#705316
SL4VE | 2005-01-08 19:57:37 +0100
No akurat wymienianie tutaj tych sukcesów było troche chybione ;-). Jeżeli szczytem osiągnięć klanu zorientowanego na TDM jest 7 miejsce... :P
A, ze scena sie kurczy to niezbyt miła wiadomość.
#705319
THRAWN | 2005-01-08 20:00:16 +0100
powastana nowe spoko ...jestem pozytywnie nastawiony.
[’]n3[’]
" c5, tX, dst"co do tych klanow to niemialy przyszlosci...selekcja?
#705320
dr@g | 2005-01-08 20:09:53 +0100
moje odejscie w lecie 2003 rozpoczelo stopniowy upadek n3
#705322
ezop | 2005-01-08 20:14:00 +0100
drag zalosny jestes :-/
#705324
kaboom | 2005-01-08 20:21:11 +0100
dokładnie.......akurat wg mnie ty dla tego klanu praktycznie nic nie znaczyłeś i wsród tyhc osób co miał na mysli kost na pewnoe ciebie nie ma
#705326
n3ku | 2005-01-08 20:28:18 +0100
ej jak sie gra 1v1 to chyba jest łatwiej osiągnąć jakis sukces niż klanowo....? zanim minie turniej tdmowy upływa sporo czasu,a duelowe turnieje są co chwila. Co do sceny...q3 ma już swoje lata co nie? 5 lat grania w te samą giere może sie już zacząć nudzić : P
#705327
pepz | 2005-01-08 20:29:57 +0100
Trzystan :*
#705328
[M]aniek | 2005-01-08 20:31:11 +0100
swoja droga news ukazal sie 7 godzin pozniej niz na q3.xg.pl (to nie reklama)
#705329
akk0 | 2005-01-08 20:47:38 +0100
no bo jak już ja cholera nie napisze to juz nikt kiedys to MaS pisal 5 min po tym jak sie ukazalo :DDD (żart) pozdrowka
[]n3[]
#705331
ISDGBUIASBD | 2005-01-08 21:06:40 +0100
n3v5 jest lepszy od NE :]
#705301
voodoo|seRious | 2005-01-08 21:25:15 +0100
no to czekamy na reaktywacje :p
#705304
revic | 2005-01-08 21:30:14 +0100
serek marzyciel :Q
#705332
MaS | 2005-01-08 21:31:57 +0100
Szkoda... :(
#705333
furi | 2005-01-08 21:45:58 +0100
kiszka :o
#705334
7328221o | 2005-01-08 21:51:20 +0100
Cholercia szkoda chłopaków , kogo teraz bedziemy bić :) . Mam nadzieje że szybko sie zreaktywuja.
#705336
GogettO | 2005-01-08 22:15:22 +0100
buuuuuuuuuuuuuuu :(
#705339
ff7 | 2005-01-08 22:28:33 +0100
lipnie to wrozy polskiej scenie vq3 -.- fakt ze coraz wiecej ludzi odchodzi coraz wiecej osob odstawia gre na dalszy plan nie dziwie sie towarzystwo sie starzeje pamietam czasy jak na serverach o kazdej porze dnia i nocy bylo full ludzi nie to ze nie dalo sie wejsc ale na 4vs4 zawsze byl squad a teraz ? trzeba biegac po servach i zbierac ludzi sam pol roq nie gralem moze z 5 razy przez ten czas ale widze co sie dzieje odwiedzam serwis i nie watpie w to co mowie ze scena ta przyszlosc ma marna jesli tak dalej pojdzie -.-
#705340
StaryOrgowicz_720 | 2005-01-08 22:47:37 +0100
Dopisano 8.1.2005 o godzinie 20:09 [ dr@g ]
moje odejscie w lecie 2003 rozpoczelo stopniowy upadek n3
aaaaaashhashhashas drag teraz to dojebales lola, kogo interesowalo twoje odejscie?aaaaaaaaaSFchasfcafasfv
#705343
eng | 2005-01-08 23:04:37 +0100
szkoda , ze daro juz nie gra :{
#705344
dinhkertal | 2005-01-08 23:50:58 +0100
n3 włożyło w scene kupe poświęcenia - respect for ya, to właśnie dzięki wam super się grało na serwach,panował niesamowity klimat. No i te fragi... ;) pozdro for all
#705345
teo | 2005-01-09 00:16:14 +0100
kiszka... ;f
#705346
son1c | 2005-01-09 00:17:37 +0100
drag japaaaaaaaa :>
#705348
ramm | 2005-01-09 00:20:55 +0100
wiz :DDDDDDDDD a masz ! :D
#705349
kos | 2005-01-09 01:19:03 +0100
kurde szkoda ;/
#705350
trombson | 2005-01-09 01:26:40 +0100
no szkoda ale respect!
#705351
taki-nwo | 2005-01-09 04:36:29 +0100
scena upada ???? !!! dbajmy o rozwoj SWB - przyczyni sie to do porzadku na arenach, naplywu nowych graczy (szczegolnie ze zbanowanych sieci osiedlowych), pelnych serwerow, zwalczania czitow (vide: kilka newsow nizej). Jesli chcesz pomoc scenie - dbaj o rozwoj SWB. Wszelkie pytania kierowac niewiadomo gdzie, pod niewiadomo jaki adres. Na pewno ktos odpowie. Pozdro
#705355
m4mut | 2005-01-09 08:53:52 +0100
ba wszyscy kiedys odejdą pozdro n3 !
#705356
^M^ | 2005-01-09 09:57:35 +0100
Ta gra to juz mit i legenda. Zyc jednak bedzie w sercach wielu, nieprawdaz? :-)
#705361
teo | 2005-01-09 10:04:07 +0100
prawdaz, prawdaz...
#705363
m4mut | 2005-01-09 10:23:36 +0100
potwierdzam te świete słowa
#705365
kaboom | 2005-01-09 10:24:18 +0100
legenda wciąż żyje i ma się całkiwem dobrze....jeszcze nie narzekajcie
#705366
JaraCz | 2005-01-09 11:04:00 +0100
szkoda ..... ale koston wraca do formy :D:D widziałem go już w barwach six :>
#705374
Mattias | 2005-01-09 11:18:38 +0100
no i tdm sie rozsypuje
#705375
hanti | 2005-01-09 12:44:01 +0100
sam wiz kiedys powiedzial ze wszedzie gdzie jest to ten klan sie musi rozpasc predzej czy pozniej :D znow sie to @#$% sprawdzilo
#705384
BrakDanych | 2005-01-09 15:44:13 +0100
idzcie grac w pk
#705396
eXe|Korol | 2005-01-09 19:40:59 +0100
w sumie to teraz jedynie scena ca sie rozwija, pozostale upadaja ;o
#705408
eng | 2005-01-09 19:43:46 +0100
chyba podest a nie scena ;q
#705409
^M^ | 2005-01-09 20:14:30 +0100
aaa, fak, owned zostalem, owned! ;asdasd
#705412
wishoza | 2005-01-10 00:03:22 +0100
kaboom, racja :)
powiem krótko i myślę, że powiem dobrze ...
gdyby każdy kto odchodzi, nigdy nie wracał, to faktycznie ... ta gra mogła by być już dawno zapomniana, ale z uwagi na fakty, że od tej gry nie jest łatwo odejsc, scena będzie żyła jeszcze jakiś czas ...
W ogóle nie podoba mi się słowo, że scena umiera/upada, scena to my, gracze, a czy my umieramy ? W ogóle to, ktoś odchodzi ... brzmi jakby ta gra to było coś złego, od czego wreszcie się uwolniliśmy : O Czemu milibyśmy rezygnować, co nam tak na prawde nie odpowiada ? Mapy, internetowi ,,przyjaciele’’ na serverach, grafika ? :O A może komuś się nudzi ;) Mi się wydaje, że odpowiedź jest prosta, to się nie nudzi, tu nie chodzi o grafikę, czy też o mapy, chodzi o kumpli do okoła, o rozrywkę, śmiech, nie raz wqrwienie ;) A tak w ogóle, to q3 pozostawiło już zbyt duży ,,ślad’’ w naszym życiu [bynajmnij moim], żeby kiedykolwiek zapomnieć podstawowe komendy, graczy i qmpli, nie mówiąc już o samym q3 :) No i co po tym jak skończyliśmy q3 ? Pójdziemy grać w co innego ? Moim zdaniem liczy się bardziej to co dzieje się na scenie, chodz i gra jest bardzo ważna, ale nie wiem co w q3 może się nie podobać moim zdaniem ta gra była jest i będzie strzałem w dziesiątkę ;} A no i na koniec powiem, że moim zdaniem kończąc w q3 i idąc grać w inną grę nie osiągnie się oczekiwnej ,,satysfakcji’’, na pewno będzie brakować q3 ... nie mówię, że inne gry są do bani, ale sądzę, że tu jest super i nie widzę powodu, żeby rezygnować ;)
wiem wiem ... napieprzyłem dużo, ale trochę w tym prawy jest :) pozdrawiam
ps. wiem, że gdzieś na górze pieprznąłem śmieszny błąd rzeczowy [czuję to :D], ale nie chce mi się tego szukać i poprawiać :D
#705430
*Luk4S* | 2005-01-10 00:16:41 +0100
sorra poszlo 2 razy :D
#705434
*Luk4S* | 2005-01-10 00:16:55 +0100
Wlasnie tak nie patrzac na to , to widac jak nasza scena sie kurczy takze bardzo przykro jest te tak wpozadku klan zawiesza swa dzialalnosc miejmy nadzieje ze jeszzce powroci bo moim zdaniem n3 to najbardziej wporzo klan pod wzgledem zachowania itd takze... szkoda noi gl dalej w nowych barwach pozdro
#705436
son1c | 2005-01-10 11:06:36 +0100
Jakby koston robiłby jeszcze coś w tym klanie to by nadal istniał ... to wyłącznie jego wina
#705448
magic | 2005-01-10 14:34:15 +0100
Po 1 klan upadl bo czesc osob miala ograniczone mozliwosci do gry (ping), a czesci nie chcialo sie zajac sprawami organizacyjnymi.
Po 2 chyba nikt z n3 co byl nie skonczyl grac tylko poszedl do innego klanu, co nieznaczy ze scena nie upada, bo upada juz od pewnego czasu.
Z dawnych graczy zostalo juz naprawde malo, a ci nowi co sie pojawiaja stanowia mniejszosc. Wciaz powieksza sie dysproporcja miedzy tymi co zakonczyli granie w q3 a tymi co zaczynaja.
#705458
3st | 2005-01-10 17:24:20 +0100
wina kostona z tego wzgledu ze chcial byc CLem i zamiast utrzymac ludzi to poszedl za nimi do innego klanu bo wie ze na CLa sie nie nadaje...
co by nie patrzec to 666 skladaja sie prawie i wylacznie z n3: pogo, kropek, grafo, koston
przeciez to bylo cale n3...
#705473
son1c | 2005-01-10 19:19:37 +0100
3st i jeszcze podobno scial wlosy ehehe :D
#705496
ezop | 2005-01-10 20:18:05 +0100
ako zapomniales chyba o urynie ;o
#705504
Zaloguj się by dodać komentarz.