ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Netgamez 2006A!

czw, 02 marzec 2006 00:53:34 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena


Jeśli nie masz co robić w piątkowy wieczór, to już nie musisz się martwić! Dokładnie 3 marca, w Nieuwegein w Holandii wystartuje największa w tym kraju cykliczna impreza lanowa - 11 edycja NETGAMEZ. Liczby mówią same za siebie: w całej imprezie weźmie udział 1512 osób, które zmierzą się na 16 różnych platformach! Nas oczywiście interesuje Quake 4.

Głównym widowiskiem będzie tutaj turniej 1v1, w którym zmierzy się wielu wspaniałych zawodników. Wsród nich swój udział potwierdzili m.in.:
- 2au
- Airraid (trademark gamers)
- Av3k (serious gaming)
- Draven (tek9)
- forever
- Geo
- if-22 (logic-team)
- Inf1nity (pure-eSports)
- maddog (serious gaming)
- Redondo (logic-team)
- Rufus (syc gaming)
- sev1 (logic-team)
- Swooper (trademark gamers)
- Vo0 (fnatic)
- Weird (logic-team)

Tak, tak. Wśród tego zbiorowiska miłośników bicyklów znajduje się przedstawiciel naszej ojczyzny, znany i lubiany Maciek "av3k" Krzykowski! W dodatku wygląda na to, że ma on całkiem spore szanse na wygraną, a już na pewno na miejsce na podium. Świadczą o tym choćby wypowiedzi takich osób jak Fnatic/Ztrider, j4rno czy SK|FooKi, którzy typują następująco:

Fnatic/Ztrider:
1: fnatic/vo0
2 : srs-av3k
3 : Forever

j4rno:
1 : fnatic/vo0
2 : syc.Rufus
3 : srs-av3k

SK|FooKi:
1 : syc.Rufus
2 : fnatic/vo0
3 : srs-av3k

Dodatkową atrakcją imprezy będzie pokazowy pojedynek między Holandią a Belgią:

Reprezentacja Holandii:

  • SICK (gunk)
  • maddog (srs gaming)
  • vo0 (fnatic)
  • vCz (LKFF)

Reprezentacja Belgii:

  • Impulse (gunk)
  • Vertex (gunk)
  • Kingpin (gunk)
  • TBA

Będzie to bardzo zażarta walka o honor i prestiż, między obecnym liderem grupy A w ClanBase Nations Cup (Belgia) a gospodarzem całej imprezy (Holandia).
Dobrą informacją dla posiadaczy lepszych łącz bez wątpienia będzie fakt, że portal Team Sportcast Network zapewni relację video z tej imprezy (na żywo). Dlatego w piątek wieczorem szukajcie na ich stronie odpowiednich videostreamow!

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować również, że do Holandii wraz z Avkiem wybiera się nasz redakcyjny kolega - Mateusz "Mav9l1ty" Bownik! Dlatego możecie być pewni, że zaraz po ich powrocie, redakcja ORG`a uraczy Was wszystkimi szczególikami z tej imprezy! Pozostaje nam trzymać kciuki za naszego reprezentanta i życzyć mu powodzenia!

Jako bonus mała wizualizacja formy naszego championa:

sYnth|Bubu | 2006-03-02 01:20:50 +0100

Powodzenia!

b3d | 2006-03-02 06:42:27 +0100

misiex czemu mamy życzyć "ci" powodzenia ?:d a mały miszczu i tak wygra :]

Gravatar

revic | 2006-03-02 07:17:49 +0100

taki biceps to wiadomo od czego :DDD

kos | 2006-03-02 09:30:05 +0100

przydka ta koszulka od sponsorów =d
hmm zobaczymy jak av3k sobie poradzi na lanie ;}

THRAWN | 2006-03-02 09:44:09 +0100

dobry newsik

gl

MisieX | 2006-03-02 09:46:19 +0100

No prosilem Bubu zeby poprawil to mi na mu :D

wishoza | 2006-03-02 11:07:26 +0100

No 50 w bicu to nie bele co, dziwne tylko, że w lewej tego nie ma :D Człowieku uspokój się, bo Ci pisior odpadnie :D

vacq | 2006-03-02 11:26:59 +0100

hehe dojrzewa chłopak i musi sie przeciez wyluzowac co jakis czas :D
GL av3k

sYnth|Bubu | 2006-03-02 11:31:59 +0100

Sor misiu wczoraj jakos nie wszystkie błedziki dostrzeglem: D

wishoza | 2006-03-02 12:00:47 +0100

Ej nie no bez kitu, sor, ale aż muszę jeszcze raz napisać - popatrzcie na miniaturce na jedno i drugie przedramię :DDDDD Przecież to mówi samo za siebie :P Pozatym powodzenia avku, pokaż klasę!

freak | 2006-03-02 12:12:12 +0100

3mam kciuki mav & avek. pokażcie się z dobrej strony, niekoniecznie chodzi o Q bo konkurencja bedzie mocna :p :s

Gravatar

revic | 2006-03-02 13:24:32 +0100

wish wali dwoma i kozaczy :>

Gravatar

Mani | 2006-03-02 16:38:43 +0100

hahaha !!
GL Av3k !!

kos | 2006-03-02 19:57:39 +0100

o której będzie video na TsN?

MisieX | 2006-03-02 20:39:31 +0100

Netgamez 2006A Day 1
Time: 05:00PM
Hosts: Dodd, , Caemdare, Vansilli, Joe, Niall
Stream: One

Team 1: TBD
Team 2: TBD

k3m | 2006-03-02 23:33:46 +0100

Prawa ręka [lal].
gl :D

Mav_8217 | 2006-03-02 23:43:07 +0100

BEDE NA VIDEO NA TSN? OMG LOL ROTFL NICE ETC BLABLABLA

kos | 2006-03-03 08:04:03 +0100

Myślisz że ktoś cie będzie oglądał ?:D

Mav_8217 | 2006-03-03 10:16:29 +0100

harr harr, good point kos :P

kos | 2006-03-03 11:30:48 +0100

nie taki gut ;]
ja będę oglądał może bo siedze połamany w domu ;}

shiv | 2006-03-03 12:01:14 +0100

A cos tam sobie polamal?:D

THRAWN | 2006-03-03 14:04:09 +0100

pisiurka :ASDDASD

kos | 2006-03-04 00:16:33 +0100

palce ;]

tofu | 2006-03-04 02:22:16 +0100

wtf happend to his arm ?

Gravatar

ivis | 2006-03-04 20:49:55 +0100

buehehe od queja reka rosnie:xD

Gravatar

simons | 2006-03-05 00:27:41 +0100

Upperbracket
Rufus vs sintex
panjak vs Infin1ty
Reflex vs Weird
Geo vs maddog

Lowerbracket
Forever vs sc00t
Naas vs draven
2aU vs Wasted
Airraid vs Av3k

ciekawe z kim avek dostał że jest w LB ;o

Mav_8217 | 2006-03-05 11:48:08 +0100

Dobra, maly cover z turnieju =DDD

Przyjechalismy na miejsce w Piatek ok. 21-22, bo lot CS’owcow z srs sie opoznil - mieli byc o 18:10 w nl :) Anyway, pierwszy dzien to tylko rozstawienie sie, etc. CS’owcy grali swoj 1szy mecz ok. 4am, wiec musieli zostac troche dluzej, my sie zawinelismy do Amsterdamu do domu Baszora (menager srs) ok. 1 w nocy. Przy okazji - tam w chacie pozostal jeszcze jeden komp z netem, ale bez kabla zasilajacego do monitora, ktory zapomnielismy zabrac - dlatego bylismy calkowicie offline w pt noc. Sam turniej jest tez prawie calkowicie offline.

Sobota: No tutaj dzialo sie calkiem sporo, mecze grupowe, 3 do przodu, 2 w/o do przodu i jeden z meczow na scenie. Mam kilka fotek, bardzo fajne widowisko (ESWC mi sie przypomina :P) i vicious dostal 2:0. O dziwo avek najpierw nie chcial grac na scenie, ale kiedy tylko zrobilismy porzadek ze sterami logitecha, gralo mu sie jeszcze lepiej niz na miejscu. Nie zwracal uwagi na spora ilosc kamer i duza publicznosc, blablabla. Dwa pierwsze mecze w drabince do przodu i... no i czekamy na forevera, ktory za przeproszeniem - zaczal sie zachowywac nie jak na klasowego zawodnika przystalo. Avek strasznie zmeczony i... co ciekawe sie rozchorowalismy :P 3 dni zwiedzania Amsterdamu, snieg zaczynajacy padac znienacka kiedy nawet nie mielismy jak wlozyc czapek no i chyba mamy grype =DDD Oboje podpieprzamy papier toaletowy z WC, bo potrzeba go sporo, zeby zaspokoic nasze pragnienie wydmuchania sobie nosa =DDDDDDDDD Pisze o tym dlatego, ze w sobote ok. 23 forever nie chcial grac (jestem zbyt zdenerwowany, chce popatrzec jak kumpel gra, etc - takie typowe sciemnianie) a avek juz slanial sie na nogach. Dogadalismy sie z adminami, zeby ten polfinal WB rozegrac dzisiaj. Szybka zawijka na chate i do lozka, zeby wypoczac. Aha... wzielismy w sobotnia noc kabel zasilajacy do monitora. W chacie okazalo sie, ze komp tez byl bez takiego kabla (LOL?!?!?).

Niedziela: No mlodemu jak zwykle przemokly buty jak wyszedl na miasto :D Wygladal jak wrak czlowieka, etc. Ale forever dostal baty OSTRE. Niedlugo bedzie final WB vs. Rufus - zapowiada sie zdecydowanie najciekawszy i najciezszy mecz jak dotad. Nie tylko ze wzgledu na stan monstera, ale tez dlatego, ze Ruf jest zdecydowanym faworytem zawodow. Po drugiej stronie drabinki wygral z maddogiem, na ktorego liczymy w LB i mamy nadzieje, ze wygra z foreverem i zajmie 3 msc. Dobrze by bylo, zeby az dwoch graczy srs bylo na podium.

Nie wiem co tu jeszcze piasc.... LAN jest prze-ogromny, bardzo dobra organizacja i zero problemow, oprocz opoznien w terminarzu (a sporo sie naczytalem o problemach np. z zasilaniem na NG). Atmosfera jest swietna, czujemy sie troche jak wyzete szmaty, ale tak tez czasami bywa =DD Dobra, jakby cos to jeszcze cos tam Wam przekaze, bo teraz siedze na kompie Zertera i wlasnie siedzi kolo mnie i chyba czeka az go puszcze :) Przyjemniaczek z niego btw :)

Pozdrowienia dla wszystkich i... gg mi nie dziala (aaargh!).

ed: wlasnie zauwazylem... simons, co Ty pierdolisz, avek jak narazie nawet mapy nie przegral =D No, wlasnie podali sobie rece z Rufusem i zaraz zaczynaja grac final WB. Stay tuned kids!

Jakby to kogos interesowalo:

Grupa: 3 mecze do przodu + 2 w/o. M.in. wygrany mecz z ReF’em z belgii (ugiegloroczne ESWC anybody?).
1 runda WB: 2:0 vs. AirRaid
2 runda WB: 2:0 vs. 2aU
3 runda WB: 2:0 vs. forever
final WB: 2:0 vs. Rufus (najlepszy monsoon jaki do tej pory widzialem w jego wykonaniu)

Obecnie gra maddog vs forever. Potem wygrany tego spotkania z Rufusem i wygrany spotkania maddog/forever vs Rufus gra w finale w mlodzianem. Cheers!

Gravatar

simons | 2006-03-05 12:38:47 +0100

nie pier..:D wkleiłem co widziałem tu: coverage.gamelux.nl/news/2158

a że nie znam języka to nie wiem co tam dokladnie na ten temat pisze^^

jak avek wygrywna no to gut i sry ;]

log | 2006-03-05 12:50:02 +0100

13:00pm Q4 Finals - srs.Av3k vs syc|Rufus

także avek w finale :>

GaD | 2006-03-05 12:55:37 +0100

1st Av3k
2nd Rufus
3rd forever? A:DS

m1ru | 2006-03-05 21:52:12 +0100

aaaaahahah dal edita i @#$% mysli ze pierwszy jest ! co za gnoj :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63