ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nie będzie q3 na WCG2003 ??

śro, 12 luty 2003 14:17:06 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na francuskiej stronie WCG można (lub można było) zobaczyć nieoficjalną listę gier na jakich będzie rozegrany tegoroczny WorldCyber Games. Lista ta podniosła spory rumor ponieważ nie było na niej Quake3, zamiast którego wprowadzono kolejną pozycję Blizzarda i kolejną grę RTS - Warcrafta 3. Zrodziło to pytania w jaki sposób Francuzi weszli w posiadanie owej listy i czy można ją traktować jako wiarygodną.

Sprawę próbuje wyjaśnić Sujoy z ESReality, jednak na razie doniesienia tego serwisu są sprzeczne. Wiadomo że oficjalna lista gier WCG2003 zostanie ogłoszona jutro i na nią będziemy musieli poczekać. Sujoy wybiera się również do Korei na konferencję (!) WCG, gdzie będą dyskutowane sprawy organizacyjne - jest więc szansa że Sujoy, ex-gwiazda sceny q3, przeforsuje q3 jeśli jutro okaże się, że Koreańczycy wolą jednak strategie, w które de facto są po prostu lepsi.

Q3 powinien być grany na WCG 2003 z tego powodu że ta gra ma wciąż silne community, zwłaszcza w Europie oraz z tego względu że jest to gra zdecydowanie bardziej widowiskowa niż strategie Blizzarda. Zobaczymy więc czy Samsung wybierze gry obiektywnie czy też kierując się innymi, bliżej nieokreślonymi przesłankami.

Razor | 2003-02-12 14:22:18 +0100

jajca beda jak nie bedzie q3 na WCG2003. To by byla paranoja...

afi | 2003-02-12 14:44:31 +0100

Mi by pasilo q2 :)))))))))
Tesh roxuje

cezar | 2003-02-12 14:46:02 +0100

wcg bez kwaka? niemozliwe, ale i tak polacy sukcesu by nie odniesli, lepiej polakom idzie w starcrafta, moze w tym roku zloto bedzie? a jak na tegorocznych mistrzostwach nie bedzie quaka to matrox sie nie zrewanzuje :)

Gravatar

sIn | 2003-02-12 14:48:14 +0100

ale porazka wcg2003 bez q3. lipa bedzie po huju opcja i wogole kibel nieziemski w pizdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:[[[[[[[

Razor | 2003-02-12 14:58:27 +0100

jeszcze nic pewnego wiec wstrzymajmy sie z emocjami do jutra :)

Zenith | 2003-02-12 14:58:58 +0100

ejj no co to ma byc ?
Q3 ma byc i tyle :D
wogole nie ma o czym rozmawiac!!
jakies badziewia beda a q3 nie? watpie w to :P ja chce poogladac polakow w akcji na arenie :D

akir | 2003-02-12 15:02:34 +0100

ma byc chocby dlatego zebysmy w wawie sie spotkali, bo mnie nie bylo w tamtym roku i chce tym razem pojechac :P

Gravatar

kino | 2003-02-12 15:11:43 +0100

po co robic zamieszanie q3 i tka bedzie na wcg nie ma co zaprzatac sobie glowy jakimis nieoficjalnymi listami sam moge wymyslesc kilka jak chcecie np na jendej moze byc q3 1/1 tdm vq3 pm ca i ra3 :)

cannabis | 2003-02-12 15:13:14 +0100

ehh jak nie to w warcrafta naparzamy ;]

cezar | 2003-02-12 15:31:59 +0100

jutro wszyscy z redaktorow beda chcieli umiescic jako pierwsi newsa z wiadomoscia o wcg, tylko ciekawe kto bedzie pierwszy.

qw3rterro | 2003-02-12 15:35:20 +0100

jak sie okaze ze nie bedzie q3 to po co newsa pisac...
ale g0wno, wcg bez q3 :PPP

SAI4H | 2003-02-12 16:05:58 +0100

Ale beka, WCG bez q3. ;]]

MateoMartinezz | 2003-02-12 16:10:54 +0100

to nie przejdzie, q3 będzie i mówicie mi od jutra Prorok :D

frag | 2003-02-12 16:29:30 +0100

troche lipa ale czolowi goscie z q3 zero4,iff22 juz od dawna naparzaja w warcrafta a np z4 jest w najleprzym klanie usa tej gry LOL wiem bo sam ostro w w3 pogrywam ale wcg bez q3 bleee

Replay | 2003-02-12 17:22:09 +0100

Mi sie wydaje ze jednak zachowaja q3 przeciez scena kwaka jest bardzo duza, gra jest rzeczywiscie atrakcyjniejsza niz cgociarzby Warcraft 3. Myslalem nawet o udziale w eliminacjach w przyszlosci, ale jesli nie bedzie q3 to nici :)

obni | 2003-02-12 17:35:18 +0100

ja juz mam problem z zagraniem w q3 w cafe. Mają tylko starcrafta albo cos w tym stylu :/. Zawsze trzeba instalować :|

Gravatar

StaryOrgowicz_574 | 2003-02-12 17:40:02 +0100

co! @#$%!%#! bez q3 ??? niemozliwe.....ja w to nie wieze
to jakaś paranoja....:((

mess | 2003-02-12 17:58:40 +0100

@#$% im w dupe, skosnookie pokurwience robia wszystko pod siebie... jebac

mess | 2003-02-12 18:01:40 +0100

ojej cenzura :x

Gravatar

vaf31 | 2003-02-12 18:09:25 +0100

Tu nie ma co komentowac, to jest kure.stwo w czystej postaci. Spodziewam sie wszystkiego: Lepper=prezydent i inne kataklizmy... A btw Leppera. Jak nie bedzie q3 na wcg to poprosimy Sz. P. L. aby pomogl nam zorganizowac mala demonstracje z malymi atrakcjami, np zborza na drogach, ciagniki taranujace drogi itd... :)

DL*AlieN* | 2003-02-12 19:00:14 +0100

respect to sc/bw ^^ ale jak nie bedzie Q3 na WCG 2003 to qrfa im atom tam wysle = [

Gravatar

saBek | 2003-02-12 19:14:41 +0100

Pewnie żabojady jak zwykle @#$%ą głupoty i chcą być pierwsi z tą listą... Taką mam nadzieje

ognos | 2003-02-12 19:21:44 +0100

LOL i tyle

Bucher | 2003-02-12 19:58:51 +0100

moim zdaniem powinno być cpma 1.0
chociaż raz by nasi porzadzili, a tak albo poogladamy warc...albo mecze collera z socratesem, ani nie nadrobią poziomu

Bucher | 2003-02-12 20:05:04 +0100

mialo byc nasi nie nadrobia poziomo w zwyklym q3

Gravatar

saBek | 2003-02-12 22:30:26 +0100

A co ci się nie podoba w meczach socratesa z coollerem?

Bucher | 2003-02-12 23:43:47 +0100

nie o to mi chodziło

MateoMartinezz | 2003-02-13 10:21:11 +0100

@#$% - i jednak prawda, spójrzcie na stronkę wcg france, lista juz podana - Q3A tm nie ma

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63