Nie będzie q3 na WCG2003 ??
śro, 12 luty 2003 14:17:06 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Na francuskiej stronie WCG można (lub można było) zobaczyć nieoficjalną listę gier na jakich będzie rozegrany tegoroczny WorldCyber Games. Lista ta podniosła spory rumor ponieważ nie było na niej Quake3, zamiast którego wprowadzono kolejną pozycję Blizzarda i kolejną grę RTS - Warcrafta 3. Zrodziło to pytania w jaki sposób Francuzi weszli w posiadanie owej listy i czy można ją traktować jako wiarygodną.
Sprawę próbuje wyjaśnić Sujoy z ESReality, jednak na razie doniesienia tego serwisu są sprzeczne. Wiadomo że oficjalna lista gier WCG2003 zostanie ogłoszona jutro i na nią będziemy musieli poczekać. Sujoy wybiera się również do Korei na konferencję (!) WCG, gdzie będą dyskutowane sprawy organizacyjne - jest więc szansa że Sujoy, ex-gwiazda sceny q3, przeforsuje q3 jeśli jutro okaże się, że Koreańczycy wolą jednak strategie, w które de facto są po prostu lepsi.
Q3 powinien być grany na WCG 2003 z tego powodu że ta gra ma wciąż silne community, zwłaszcza w Europie oraz z tego względu że jest to gra zdecydowanie bardziej widowiskowa niż strategie Blizzarda. Zobaczymy więc czy Samsung wybierze gry obiektywnie czy też kierując się innymi, bliżej nieokreślonymi przesłankami.





Razor | 2003-02-12 14:22:18 +0100
jajca beda jak nie bedzie q3 na WCG2003. To by byla paranoja...
#633508
afi | 2003-02-12 14:44:31 +0100
Mi by pasilo q2 :)))))))))
Tesh roxuje
#633512
cezar | 2003-02-12 14:46:02 +0100
wcg bez kwaka? niemozliwe, ale i tak polacy sukcesu by nie odniesli, lepiej polakom idzie w starcrafta, moze w tym roku zloto bedzie? a jak na tegorocznych mistrzostwach nie bedzie quaka to matrox sie nie zrewanzuje :)
#633513
sIn | 2003-02-12 14:48:14 +0100
ale porazka wcg2003 bez q3. lipa bedzie po huju opcja i wogole kibel nieziemski w pizdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:[[[[[[[
#633514
Razor | 2003-02-12 14:58:27 +0100
jeszcze nic pewnego wiec wstrzymajmy sie z emocjami do jutra :)
#633516
Zenith | 2003-02-12 14:58:58 +0100
ejj no co to ma byc ?
Q3 ma byc i tyle :D
wogole nie ma o czym rozmawiac!!
jakies badziewia beda a q3 nie? watpie w to :P ja chce poogladac polakow w akcji na arenie :D
#633517
akir | 2003-02-12 15:02:34 +0100
ma byc chocby dlatego zebysmy w wawie sie spotkali, bo mnie nie bylo w tamtym roku i chce tym razem pojechac :P
#633519
kino | 2003-02-12 15:11:43 +0100
po co robic zamieszanie q3 i tka bedzie na wcg nie ma co zaprzatac sobie glowy jakimis nieoficjalnymi listami sam moge wymyslesc kilka jak chcecie np na jendej moze byc q3 1/1 tdm vq3 pm ca i ra3 :)
#633520
cannabis | 2003-02-12 15:13:14 +0100
ehh jak nie to w warcrafta naparzamy ;]
#633521
cezar | 2003-02-12 15:31:59 +0100
jutro wszyscy z redaktorow beda chcieli umiescic jako pierwsi newsa z wiadomoscia o wcg, tylko ciekawe kto bedzie pierwszy.
#633528
qw3rterro | 2003-02-12 15:35:20 +0100
jak sie okaze ze nie bedzie q3 to po co newsa pisac...
ale g0wno, wcg bez q3 :PPP
#633529
SAI4H | 2003-02-12 16:05:58 +0100
Ale beka, WCG bez q3. ;]]
#633538
MateoMartinezz | 2003-02-12 16:10:54 +0100
to nie przejdzie, q3 będzie i mówicie mi od jutra Prorok :D
#633539
frag | 2003-02-12 16:29:30 +0100
troche lipa ale czolowi goscie z q3 zero4,iff22 juz od dawna naparzaja w warcrafta a np z4 jest w najleprzym klanie usa tej gry LOL wiem bo sam ostro w w3 pogrywam ale wcg bez q3 bleee
#633543
obni | 2003-02-12 17:10:39 +0100
www.counter-strike.pl/front/komentarze.php?id=3816&category=1&PHPSESSID=6a03ec033d9e1e12c67fe3606bb3f14e
tu podają że sa to oficjalne dane :(
#633544
Replay | 2003-02-12 17:22:09 +0100
Mi sie wydaje ze jednak zachowaja q3 przeciez scena kwaka jest bardzo duza, gra jest rzeczywiscie atrakcyjniejsza niz cgociarzby Warcraft 3. Myslalem nawet o udziale w eliminacjach w przyszlosci, ale jesli nie bedzie q3 to nici :)
#633547
obni | 2003-02-12 17:35:18 +0100
ja juz mam problem z zagraniem w q3 w cafe. Mają tylko starcrafta albo cos w tym stylu :/. Zawsze trzeba instalować :|
#633550
StaryOrgowicz_574 | 2003-02-12 17:40:02 +0100
co! @#$%!%#! bez q3 ??? niemozliwe.....ja w to nie wieze
to jakaś paranoja....:((
#633555
mess | 2003-02-12 17:58:40 +0100
@#$% im w dupe, skosnookie pokurwience robia wszystko pod siebie... jebac
#633557
mess | 2003-02-12 18:01:40 +0100
ojej cenzura :x
#633558
vaf31 | 2003-02-12 18:09:25 +0100
Tu nie ma co komentowac, to jest kure.stwo w czystej postaci. Spodziewam sie wszystkiego: Lepper=prezydent i inne kataklizmy... A btw Leppera. Jak nie bedzie q3 na wcg to poprosimy Sz. P. L. aby pomogl nam zorganizowac mala demonstracje z malymi atrakcjami, np zborza na drogach, ciagniki taranujace drogi itd... :)
#633559
DL*AlieN* | 2003-02-12 19:00:14 +0100
respect to sc/bw ^^ ale jak nie bedzie Q3 na WCG 2003 to qrfa im atom tam wysle = [
#633570
saBek | 2003-02-12 19:14:41 +0100
Pewnie żabojady jak zwykle @#$%ą głupoty i chcą być pierwsi z tą listą... Taką mam nadzieje
#633573
ognos | 2003-02-12 19:21:44 +0100
LOL i tyle
#633575
Bucher | 2003-02-12 19:58:51 +0100
moim zdaniem powinno być cpma 1.0
chociaż raz by nasi porzadzili, a tak albo poogladamy warc...albo mecze collera z socratesem, ani nie nadrobią poziomu
#633578
Bucher | 2003-02-12 20:05:04 +0100
mialo byc nasi nie nadrobia poziomo w zwyklym q3
#633579
saBek | 2003-02-12 22:30:26 +0100
A co ci się nie podoba w meczach socratesa z coollerem?
#633599
Bucher | 2003-02-12 23:43:47 +0100
nie o to mi chodziło
#633607
MateoMartinezz | 2003-02-13 10:21:11 +0100
@#$% - i jednak prawda, spójrzcie na stronkę wcg france, lista juz podana - Q3A tm nie ma
#633624
Zaloguj się by dodać komentarz.