ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nie ma już sYnthesis

czw, 13 marzec 2003 12:55:01 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Najpierw wcięło nam aod, który wszedł w skład multiclanu sYnthesis a teraz ten ostatni pod opiekuńczymi skrzydłami esports.pl zmienił nazwę na - jakżeby inaczej - eSports * sYnthesis czyli e-sYnth .

Jak pisze igOR,:
*Celem takiej "syntezy" jest promowanie polskiego esportu, gry na wysokim poziomie, łączenie sceny FPP w Polsce oraz stworzenie profesjonalnego podejścia do ludzi do grania w gry. Bez wątpienia na połączeniu tym skorzystają gracze z sYnth, my (esports.pl) oraz polska scena esportowa.
*

Szczere życzenia powodzenia.

SAI4H | 2003-03-13 13:50:03 +0100

LOL, n/c.

Gravatar

sun | 2003-03-13 13:53:09 +0100

ta, wszyscy beda mieli z tego korzysci ;)

bryan | 2003-03-13 14:02:09 +0100

bęndą mjelj kożysić :-)

nxs.rush | 2003-03-13 14:12:05 +0100

dobre podejscie. jak wszyscy wiemy znane od dawna braciom ze wschodu ;D ASUS|c58

davep | 2003-03-13 14:14:32 +0100

Bardzo dobrze, niech sie wszystko dzieje jak najbardziej pro i jak najszybciej- wrogosc i zazdrosc sobie darujcie.

slawek | 2003-03-13 14:16:44 +0100

dave rzekł.
A soul własnie zmienił klan na mniej pro:)

obni | 2003-03-13 14:25:35 +0100

a jak oni zmienią nazwe w clan base :P?

SAI4H | 2003-03-13 15:14:13 +0100

Interesuje cie to? :o

log | 2003-03-13 15:22:50 +0100

nazwe na clanbase mzona zmienic w 2 sekundy, ale zmieniona nie bedzie

edit:
thx dave, ale najbardziej ssie takich jednych... no.. juz popisy dawali nieraz przy okazji powstania synthesis w kmentarzach. załosne dzieci

nxs.rush | 2003-03-13 15:57:43 +0100

"Bardzo dobrze, niech sie wszystko dzieje jak najbardziej pro i jak najszybciej- wrogosc i zazdrosc sobie darujcie."

to chyba nie do mnie dave :) bo ja za ta inictatywa jak najbardziej jestem. niech w koncu profesjonalniej sie na scenie zrobi.

slawek | 2003-03-13 16:02:32 +0100

chyba nie do Ciebie - rusz:)
Ale to Ty zdusiłeś w zarodku jedyny pro-klan w kraju (czyli taki, który jest samofinansujący, z czterema poważnymi sponsorami) klan Muchy - tym niefortunnym terminem turnieju we wsi lodzi :D

Sh1eldeR | 2003-03-13 16:27:38 +0100

Zrobi sie profesjonalniej, mowicie... Tak sie zastanawiam, czy naprawde chcemy zeby bylo profesjonalniej? Mysle ze wielu ludzi uprawiajacych pro-gaming za 20 lat nieraz pomysli sobie "kiedys to bylo dobrze, grali sobie na luzie, dla przyjemnosci, klimat byl, nikt nikomu swini nie podkladal" itd.
Swoja droga dobry temat na jakas kolumne filozoficzna :).
esports united, esport-synth, asus c58, ... idea śląsk wrocław... Metallica... ?
Zauwazcie jak bardzo chcemy sie skomercjalizowac. Czy wyjdzie to nam na dobre? Pewnie wyjdzie, ale pewnie wielu bedzie narzekac. Zeby tylko esport nie utracil swojej duszy... To fajnie bedzie grac i dostawac za to $ =)

log | 2003-03-13 16:55:50 +0100

shd jzu dawno kazdy kazdemu swinie podklada,.. popatrz na nasza scene... tolerancja dla cziterow, wulgaryzmow, debili i lam wszelakiej masci...
"Standardem" sie stalo zwyzywanie drugiego gracza, nabijanie sie z innego klanu i tym podobne historie.. Niema szacunku dla lepszego/gorszego mlodszego/starszego. To jest codziennosc, zreszta sam dobrze o tym wiesz bo nieraz sie pewnie przekonales o tym :/ smutne ale prawdziwe

acci | 2003-03-13 17:20:45 +0100

pro-gaming = pro laming :x, wg mnie powinno sie grac 4fun a nie dla kasy czy dla nagrod bo wtedy nie ma fun :P

eng | 2003-03-13 17:28:50 +0100

teraz wszysto kreci sie wokol kasy i raczej nie predko sie to zmieni :>

slawek | 2003-03-13 17:30:13 +0100

acci!
Powiedz to Zidanowi i Ronaldo.

Qrcze - powiedz to Kukiełce... Powiedz Kasparowowi, fatalowi, powiedz milionom brydżystów i pokerzystów.

nxs.rush | 2003-03-13 17:47:30 +0100

drogi slawku termin zostal nam z gory narzucony, wiec ciezko jest nas winic w jakiekolwiek materii ;) przebywajac krete drogi negocjacji ustalilismy jak najdogodniejszy termin spotkania (bralismy pod uwage maturzystow :) co zaowocoalo przesunieciem daty z 27 na 18 kwietnia :]

nxs.rush | 2003-03-13 17:54:08 +0100

wydaje mi sie iz komercjalizacja esportu nie wplynie negatywnie na scene w polsce. wschod i zachod doczekal sie tego zjawiska juz wczesniej i wedlug mnie wplynelo to jak najbardziej na korzysc pro gaming'u w innych krajach (serwisy, turnieje, sponsoring). oczywiscie znajda sie i tacy ktorzy nie baczac na nic podazac beda za gotowka, ale mysle ze beda to sporadyczne przypadki :)

alem sie pomondrowal :]

Yaboll | 2003-03-13 17:57:50 +0100

Mnie zastanawia tylko kto na tym bardziej skorzysta czy sYnthesis czy esports.pl .
Ale to takie retoryczne pytanie, nie moja sprawa, nie moje interesy.

Razor | 2003-03-14 07:58:30 +0100

ble, smierdzi mi tu monopolem :P

Gravatar

igor9k | 2003-03-14 12:28:40 +0100

Raczej profesjonalnym podejsciem do sprawy...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63