ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nie wiesz co zrobić z pieniędzmi?

śro, 11 styczeń 2006 00:15:11 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

To pytanie wydaje się dość abstrakcyjne/absurdalne w naszym kraju, jeśli jednak należysz do tego wąskiego grona szczęśliwców, to nie musisz się więcej martwić - znaleźliśmy rozwiązanie dla Ciebie, a jest nim najnowsze dzieło połączonych sił międzynarodowego potentata komputerowego, firmy Dell oraz nVidii - Dell XPS 600 Renegade, czyli superkomputer (super drogi :P) dla gracza (i nie tylko). Oto krótka specyfikacja:

  • Dwurdzeniowy procesor Intel Pentium Extreme Edition 955, fabrycznie podkręcony z 3,46 GHz do 4,26 GHz
  • 2 GB pamięci RAM (DDR2, 667MHz)
  • Dwie, specjalnie zaprojektowane na potrzeby tego komputera karty graficzne, pracujące w trybie Quad-SLI (ta technologia została zastosowana po raz pierwszy na świecie właśnie w tym komputerze). Każda zawiera dwa GPU nVidia GeForce 7800 GTX, z 512MB pamięci na każde GPU (łącznie 2GB pamieci GPU!)

Dokładna cena tego potwora nie jest jeszcze znana, ale sam podzespół graficzny (zapewniający 32x antialiasing i 16x filtrowanie anizotropowe) wycenia się na 2000 USD. Jeśli więc śpisz na pieniądzach lub posiadasz bardzo korzystny kredyt studencki, zacznij już odkładać na pierwszą ratę :) No bo w końcu, czego się nie robi dla bycia pro...

W ramach zakończenia dwa zdjęcia dla ciekawskich:

m1ru | 2006-01-11 01:12:42 +0100

wow o_O

ExeLLenT | 2006-01-11 01:12:59 +0100

omg ! Ciekawe ile pkt ma w najnowszym 3dmarku !!
Jak dla mnie to widok 3 połączonych kart graficzych budzi nie mały szacunek.
Podtrzymująca na duchu jest myśl ze takie kompy za kilknascie lat będą uważane za standard :D Jestem tylko ciekaw jakie gry na te maszyny będą O_O

Gravatar

cin | 2006-01-11 09:23:14 +0100

to tylko podrasowane commadore :DDDD

bizz | 2006-01-11 09:46:55 +0100

Ciekawe jakby na tym Duke Nukem 3D chodził ? :-)

bryan | 2006-01-11 10:16:37 +0100

4 karty, nie 3
(quad sli - quad=4)

Gravatar

rapek | 2006-01-11 11:52:50 +0100

poczekam jeszcze miesiac na recki i jak sie dobrze bedzie sprawowac i wypadac na testach to kupie :)

rAko | 2006-01-11 12:11:31 +0100

Ooo, sprzet zaczyna sie podstosowywac pod q4...

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2006-01-11 12:22:22 +0100

jezeli da mi to stale 125fps w q3 to zastanowie sie nad kupnem...

ewentualna - tansza alternatywa moze byc to:
www.trustedreviews.com/article.aspx?art=2346

soil | 2006-01-11 15:04:56 +0100

kiedys sobie zapracuje na takie cudenko :>

voodoo|norad | 2006-01-11 15:06:08 +0100

OMG :oooo dajcie mi takie coś ;oooo wietrzą to w akwariumie chyba lsads

soil | 2006-01-11 15:06:16 +0100

kiedys sobie zapracuje na takie cudenko :>

sYnth|Bubu | 2006-01-11 15:26:20 +0100

Pewnie wtedy jak zaczniesz zarabiac to cudenko bedzie w kazdym kompie w Media Markt : P

XMATbyQ | 2006-01-11 21:24:13 +0100

o @#$% mac o.O

za 1 razem jak spojrzalem na foto to myslalem ze to sa 4 grafy pozniej przypatrzylem sie i widzialem 3... dopiero po przeczytaniu i kliknieciu na powiekszenia doszlo do mnie ze to 2 karty...

2000 USD ~ 6000 PLN hmm, to nie jest az tak duzo ( ale i tak wystarczajaco duzo jak na Polskie warunki ). Ale czekam na osiagi tego monstrum

P.S. Dziwi mnie tylko wiatrak na procku...

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2006-01-12 13:25:37 +0100

to sa 4 karty w quad-sli

marcol | 2006-01-12 15:53:18 +0100

to nie wiatrak na procku tylko na NB - slot na procek jest pusty

dziwne ze cena jest porownywalna do dwoch kart 7800 GTX :a

XMATbyQ | 2006-01-13 22:10:07 +0100

no w morde to dobrze widzialem za 1 razem :D jeszcze dobry mam ten wzrok :] - tym bardziej wszoq

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63