ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nieśmiało w innych mediach

sob, 30 grudzień 2006 22:41:01 | Autor: bryan | Inne

W bieżącym numerze znanego wszystkim fanom komputerów miesięcznika CHIP (1/2007) znajdziemy bardzo ciekawy artykuł. Niby nic w tym dziwnego - czasopismo cieszy się powodzeniem na rynku właśnie ze względu na wysoki poziom zawartych w nim tekstów. Tym razem jednak jest to dość przełomowy felieton, gdyż mimo swego złowieszczo brzmiącego tytułu ("Zawodowi mordercy") przedstawia pro-gaming również w pozytywnym świetle! Ważne jest to zwłaszcza dlatego, że jest to prasa nie związana stricte z grami i gamingiem, przez co trafia do szerszej grupy odbiorców.
Artykuł stanowi dość rzeczowy opis zjawiska e-sportu, jego rozwoju, oraz tego w jakim kierunku dąży. Znajdziemy w nim również wzmianki na temat naszego eksportowego teamu Counter-Strike, czyli Pentagram G-Shock. Nas jednak najbardziej zainteresuje wzmianka o Avku, który ostatnimi czasy zrobił furorę w świecie Quake'a i zmienił sposób postrzegania graczy z Polski przez zagranicznych przeciwników. Kilka słów poświęconych jest więc temu, jak właściwie sport elektroniczny ma się w Polsce i jak wypada na tle innych krajów.
W imieniu swoim, oraz redakcji zapraszam do zakupu tego numeru CHIPa i zapoznania się z tekstem. Z pewnością warto, gdyż informacje w nim zawarte są naprawdę rzetelne, co niezbyt często się zdarza w przypadku publikacji opracowywanych w większości przez osoby nie związane bezpośrednio ze środowiskiem.

obni | 2006-12-30 22:59:00 +0100

bryan ja się raczej zapoznam z tym artykułem :D nie wiem jak bedzie z zakupem :P

rzu | 2006-12-30 23:23:24 +0100

a "żetelne" sie pife pszes eRZet!
I co z tego?

MisieX | 2006-12-30 23:26:06 +0100

thx, poprawione

FRANT!C | 2006-12-31 15:37:48 +0100

wlasnie sie sciaga :DD

FRANT!C | 2006-12-31 16:07:27 +0100

zapomnialem wrzucic
Chip PL

szaq | 2006-12-31 19:12:41 +0100

mały krok, ale najważniejsze, ze zrobiony przez CHIP!

Xsi | 2007-01-01 16:11:14 +0100

no to sie spisali o tym avku ze ho ho :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  2. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  3. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  4. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  5. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  6. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  7. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  8. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  9. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  10. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  11. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  12. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  13. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  14. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 60