ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nieudane Logowanie

śro, 18 grudzień 2002 10:01:08 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Ponieważ wiele osób ma problem z logowaniem po ostatnich zmianach:

Jeżeli nie możesz się zalogować, a jesteś pewny że podajesz dobry login i hasło Skasuj pliki cookie w katalogu windows/cookie. Opcja explorera narzędzia -> opcje -> usuń pliki cookie oczywiście nie działa dobrze tzn nie kasuje wszystkiego.

Jezeli Ci zależy na niektórych plikach cookie (zapisywane są tam czasem hasła na jakieś forum, czy twoje preferencje) to musisz odszukać te z nazwą [email protected], user@board, [email protected], i skasuj je wszystkie.

Dział mapy powoli wraca do stanu pierwotnego. Wspólnie z Requiem (big thanx) wrzucamy mapki, które ostatnio zniknęły. Dział Mapy Polskie stracił tylko trzy mapy. Teraz bierzemy się za zagraniczne.

slawek | 2002-12-18 10:30:49 +0100

To działa!!!!
:)

Gravatar

gruson | 2002-12-18 11:33:21 +0100

wszystko piknie tylko automatyczne logowanie nie dziala :/

MateoMartinezz | 2002-12-18 11:41:47 +0100

a ja nadal nie mogę ładować tego co chciałem Wojtku, a mam tych onych już całkiem sporo :D

cOijN | 2002-12-18 12:51:34 +0100

heh mitam dziala sytko sprafnie i psyjemnie :]
moze to kwestia windozy [mam winME]

Gravatar

gruson | 2002-12-18 13:16:08 +0100

no ja smigam na xp :o

Razor | 2002-12-18 13:59:40 +0100

ja na 2000 NT pro, wsio dziala git :)

BrickBazooka | 2002-12-18 14:28:45 +0100

zrobie to dzisiaj Mateo, cierpliwości
Automatyczne logowanie dział tylko trzeba najpierw skasować cookies, potem się zalogować właczając automat, logowanie. Ja jestem teraz automatycznie zalogowany

Yaboll | 2002-12-18 16:02:40 +0100

Na xp ciastek ne ma w c:windowscookies
tylko sa w
C:Documents and Settings*Cookies
albo
C:Documents and Settings*Ustawienia lokalneTemporary Internet Files ---> tylko znajac zycie nie oczyszczacie waszego tem.. interent files i bedziecie tam miec mega smietnik...................
gdzie * jest userem jakiego uzywacie

obni | 2002-12-18 16:38:13 +0100

Ja sie dalej nie umiem automatycznie logowac :P kasuje te ciastka i nic. Jak się chce wtedy logowac to pisze ze wogle niemam tego konta

Gravatar

gruson | 2002-12-18 18:47:11 +0100

aj dupa tam :P
nic nie dziala :D

gruceqq | 2002-12-18 20:48:38 +0100

@#$% co do h*** pana sie tu dzieje!!!! nie mozna sie wogole automatycznie logowac bo wyskakuje ze takiego konta nie ma, a jak wypie****** ciastka to dzieje sie to samo

slawek | 2002-12-18 21:00:48 +0100

slawek też ma problemy z zalogowaniem. Bez problemu sie loguję jako slawek
BrickBazooka

Sh1eldeR | 2002-12-18 21:06:29 +0100

Hmm. Najsnajpierw mialem klopoty z logowaniem, niby bylem zalogowany a nie bylem, wiec wywalilem cookies. Chcialem sie zalogowac (zaznaczylem auto logowanie) a tu siup, pisze mi gnojek ze "Ten login nie zostal zarejestrowany". Pomyslalem ze moze plik z loginami poszedl wam wpizdu, wiec chcialem sie zarejestrowac. Niestety "ten login zostal juz zarejestrowany"... :D
Dopiero za ktoryms razem jak sie logowalem to nie zaznaczylem autologowania i zadzialalo tak jak zadzialalo :/.

BrickBazooka | 2002-12-18 22:10:11 +0100

Panowie, sorry, jeszcze jeden maly cholerny bład był. Ale jest już ok, działa logowanie automatyczne. Jak ktoś ma wątpilowści po co całe to zamieszanie niech zlooka sobie dział dema - 70% plików nie ma. Skasowane przez dziury w security.

slawek | 2002-12-19 09:11:11 +0100

Dzięki. Tu naprawdę slawek :)
Wygląda, ze już jest OK.
Brick - thx!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63