ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nocka Q3 w Białymstoku!

śro, 06 październik 2004 21:09:02 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Już w ten piątek w cafe "play or die" (Białystok, ul. Pogodna 11g lok.8) odbędzie się kolejna nocka z Q]I[ organizowana przez m4rmana. Planowana liczba uczestników wynosi niewiele, bo zaledwie 8 osób!, jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Narazie zapisali się m4rman, evo oraz volkan. Poniżej więcej szczegółowych informacji dotyczących nocki.

Data: 8-9.10.2004r.

Miejsce: Caffe "play or die" Białystok, (ul. Pogodna 11g lok.8)

Czas trwania: 22:00-6:00

Koszt: 18zl/osoba [przy 8 osobach]

Kontakt: tel. 7-464-292 oraz gg 2718897 (m4rman)

Z mojej strony pozostaje mi tylko życzyć udanej imprezy wszystkim uczestnikom do samego rana! hf

nord | 2004-10-06 21:34:49 +0200

wreszcie cos obok mnie bede na 100 :ASD

Gravatar

WoZnY90210 | 2004-10-06 21:35:36 +0200

Spotkamy sie Gadzino ;]

Gravatar

WoZnY90210 | 2004-10-06 21:48:56 +0200

Nareszcie cos kolo mnie q;]]

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2004-10-06 21:55:28 +0200

u nas nocki zawsze sa udane... moze i ja zajade znow na godzine do was... kto wie :o

akk0 | 2004-10-06 22:01:31 +0200

Cholera a na pólnocy nikt nie organizuje żadnych nocek bo kto by na nie przyjechał;o Hmm ja G-dz, goblin-Malbork, Ostróda-h00lsi kto jeszcze? Bardzo bardzo wątpie czy i oni by przyjechali na taką nocke...

obni | 2004-10-06 22:04:38 +0200

8 kompów :P? troche mało 18 zł troche drogo :D

gr. | 2004-10-06 22:13:01 +0200

w Kielcach nocki sa po 10 zlotych i przynajmniej jest te 16 kompow wiec jakos to wyglada

Gravatar

dr@g | 2004-10-06 23:03:31 +0200

Arena w kraku jest tansza i lepsza THE BEST cafe w polsce taka prawda

sYnth|Bubu | 2004-10-06 23:30:42 +0200

drag napewno skoro od kilku dniu juz jej nie ma :DDDDDDDDDDD

vOlkan | 2004-10-07 07:28:13 +0200

ja tam ide ownować:]

nord | 2004-10-07 07:35:07 +0200

zajec volk zajec volk nu pagadi, ownować :ASDASD zjem cie na powitanie :D

[pogo] | 2004-10-07 08:22:23 +0200

rotfl a kim wy jestescie ? ;o i taka gadka ze wreszscie cos obok to ja nei wiem...nocek w sumie juz kilka bylo: o

Gravatar

den | 2004-10-07 08:37:47 +0200

poprzednie nocki były w 100% udane, wiec i teraz tak bedzie :D
co z tego że 8 kompów? akurat 4v4 grasz :]

Gravatar

ma5b | 2004-10-07 09:22:45 +0200

tak zdecydowanie arena BYŁA najlepsza ale jej juz nie ma :q mi tam pozostaje cafe(nie znam nazwy) w pasazu na rynku ;D nocki od 21-07 rano za 15zł niezaleznie ile osob przyjdzie;]

Gravatar

dr@g | 2004-10-07 10:23:26 +0200

@#$% mac to nie mozliwe co wy gadacie ludzie ze Areny nie ma?bubu kto ci to powiedzial?ja slyszlaem ze jest remont i ma byc jeszcze wiecej kompow ponad 30
nie no ale shit

SharK | 2004-10-07 14:56:50 +0200

juz w ten piatek...ide do wojska :P

vOlkan | 2004-10-07 15:18:06 +0200

hehe i tyle byle do piątku

d4widoV | 2004-10-07 15:21:37 +0200

to gl =C

akk0 | 2004-10-07 16:23:41 +0200

Niech Ci morde łuskami wypełnią! ;o

pluskff4 | 2004-10-07 18:25:33 +0200

jakos malo osob ;|
imo za malo

lion | 2004-10-07 19:40:55 +0200

ej qłejkowcy :D może spykniemy się gdzieś na popijawke lekką w białym np gracze wszystkich modów w q3 ja gram np. CA wy tdm ja sie ucze na pogodnej :DDDDD haha wypas sQl :D pozdro

uoBa | 2004-10-08 16:59:28 +0200

wyskoczył bym se może kiedyś na taką nocke, ale nie dziś ;> Lion pijaku ;]

Gravatar

dr@g | 2004-10-08 20:43:44 +0200

bubu arene zamkneli bo boloman zajebal kompy:Pmenda jebana :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63