Nocka Q3 w Katowicach
wto, 02 grudzień 2003 23:33:21 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Przed chwilką taką oto informacje otrzymalem od mutona:
20. 12. 2003 w "Cafe Contakt" w przepięknych Katowicach odbędzie sie nocka organizowana przez klan BfC wszystkich zainteresowanych prosze o wypowiedz na forum Wstępnie na nocke zapowiedzieli swoje przybycie MateoMartinezz ,serioues, v1n5(plytka) obni i jeszcze pare lamek
Od siebie dodam ze na tego typu nockach mozna spotkac m.in : dx-matr0xa, dx-dejfa :>, dx-inzagha, dx-monike, sYnth|Bubiego, dx-busha i wiele innych znaczących postaci polskiej sceny kwaka. Gorąco zachecam do udzialu bo naprawde warto.





BobeK | 2003-12-02 23:43:21 +0100
Bubu musial sie dowartosciowac po klotni na esports. :D
#662931
sYnth|Bubu | 2003-12-02 23:45:06 +0100
bopku nie musze sie dowartosciowac ten koles dla mnie nic nie znaczy a jego zdanie mi lata kolo malego newsy napisalem bo muton mnie poprosil, a ten o scenie bo ja je pisze :P
#662932
vck | 2003-12-02 23:45:37 +0100
Jakiś nagle nalot z tymi nockami. ;)
#662933
bryan | 2003-12-02 23:52:23 +0100
i bardzo dobrze
#662939
damndog | 2003-12-02 23:55:10 +0100
szkoda ze tylko w katowicach ;0
#662940
katz | 2003-12-03 00:05:22 +0100
tutaj mieszkaja najlepsi gracze co ci bede mowic :D
#662942
damndog | 2003-12-03 00:11:14 +0100
albo mi sie zdaje, albo nocki sie organizuje tylko w miastach na literke K
#662944
voodoo|seRious | 2003-12-03 00:11:57 +0100
..........moze bede ........
#662945
v1n5 | 2003-12-03 00:12:51 +0100
niech no tylko serek zlooka jak ty napisales jego ksywe... :D bubu rewanz za katowice? lepiej bedzie jak zostaniesz w domu :D:D:D btw. co to niby za haja na esport byla bo nie jestem w temacie
edit... no patrzcie zalaczol takiemu neta w srodku nocy, to odrazu wlazi na orga i pisze komentarze (i mnie siusiak wyprzedzil :D)
edit2... serek nic nie powiedziales a bubu przekrecil twoja slawna ksywke :D:D:D:D
#662946
voodoo|seRious | 2003-12-03 00:20:03 +0100
ja jush niemam pytan ....ile to razy mozna na orgu przekrecic moja ksywke ! napisza o mnie raz na 2 lata i jeszcze zjebia ksywke ;) :asdasdasda
spoko ! kazdy wie o jaka slawe chodzo :) serious :_)
#662947
bryan | 2003-12-03 00:26:19 +0100
czy wroclaw jest na litere K ?:P
#662948
v1n5 | 2003-12-03 00:28:11 +0100
bry nie czepiaj sie chlopaka szczegoloof... nie kazdy skonczyl podstawowke :P serek odkad pamietam to mnie zawsze przekrecali... vix vins v1ns dins :D a nie ciebie
#662949
abs | 2003-12-03 01:05:03 +0100
@#$% jakby napisali ze mozna spotkac jakies fajne dupy:D a tam jakis matrox:ASD
#662953
sYnth|Bubu | 2003-12-03 08:15:51 +0100
abs czytaj do konca bedzie jeszcze dx-monia wiec fajnych ... nie zabraknie
a co do xwy serek to sa slowa mutona wiec on przekrecil :P
#662958
mutonek | 2003-12-03 08:34:21 +0100
No pomylila mi sie jedna literka :P
Ty sie serek ciesz ze zostales wogule wymieniony :]
#662960
zoom | 2003-12-03 09:14:04 +0100
moze wpadne ale pewno bedzie tak jak ostatnio ze z disco ok 3 w nocy :-D zniszcze sobie matr0xa i pojade do domu :-)
#662963
ca1 | 2003-12-03 09:18:13 +0100
zoom kazdy moze marzyc: p
ja nie jade bo 700 km w plecy: P
gl , przejedzie 300 osob a wejdzie 50 osob xDD
#662964
damndog | 2003-12-03 10:16:30 +0100
wroclaw jest na litere k ;p
a ty juz skonczyles podstawowke? ;0
#662969
rizik | 2003-12-03 11:12:27 +0100
czemu nic nie dzieje sie w wawie ??
ktos chetny do organizacji ??
#662974
shiv | 2003-12-03 12:06:18 +0100
bo to zadoopie:)) ;o
#662979
rizik | 2003-12-03 12:36:36 +0100
nom zdeka
#662982
sYnth|Bubu | 2003-12-03 12:49:46 +0100
ups zapomnialem wspomniec o zómie i katzu :D
#662987
voodoo|seRious | 2003-12-03 14:41:48 +0100
no dobra ...niech mi jush bedzie serioues :)
btw. muton ty zawsze musisz cos popsuc :)
mam nadzieje ze bedzie duzo ludu i bedzie kogo zjechac bo to 1 nocka na ktora mam zamiar wpadnac :)
3 ost niewyszly ....
#663001
v1n5 | 2003-12-03 14:49:54 +0100
nie skońcylem podstafófki i seplenie co tsecie slofo... :P i se ne pyskooj..:D
#663005
zoom | 2003-12-03 16:33:33 +0100
ca1 o czym marzyc o skrojeniu matr0xa ? no nie zartuj sobie :-DDDDDDDDD 2ez
#663030
baxowy | 2003-12-03 16:44:09 +0100
Zapomniałes, że zoom to pro?
#663032
sYnth|Bubu | 2003-12-03 16:46:07 +0100
spokoj !
#663033
v1n5 | 2003-12-03 17:06:12 +0100
bubu czemu ty tesh w nesie jestes tłustym drukiem napisany co? :> tysh tak chca :D
#663038
obni | 2003-12-03 17:21:20 +0100
ja jestem happy, że mnie wogle wypisali :D
#663040
katz | 2003-12-03 17:25:19 +0100
zoom chcesz jakies niuchanie? :D:D bede z Bushem chociaz jeszcze nie wie ze go biore :D zoom zbije mata dam mu nie zdrowa rzecz i wygra z kazdym
#663042
matr0x | 2003-12-03 17:34:51 +0100
matr0xa mozna spotkac??? dave'a ???? @#$% musze sie tam przejechac!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]
#663046
obni | 2003-12-03 17:42:44 +0100
:DDDDD
#663048
shiv | 2003-12-03 17:46:44 +0100
a autografy bendom?:)
zamawiam hurtowa ilosc , odsprzedam z zyskiem ;o
#663049
ca1 | 2003-12-03 17:54:23 +0100
zoom niema co marzyc matrox to pionek
w cpma pod fejkiem go jade xD
a na vq3 moj fejk to ZeRo4
joke'z
#663055
STING | 2003-12-03 17:56:19 +0100
Heh, to mnie rozwala ;-P Sam pojechalbym na taka nocke, powspominac stare czasy ;-> moze nawet te fajniejsze.. czasy CKT Cup etc.. ;] w koncu Katowice sie z tym kojarza.. ;->
Rozbawila mnie wypowiedz zooma ;> ze przyjedzie, zleje matr0xa i pojedzie do domu - nie wydaje Ci sie to zalosne ? po prostu brak mi slow. ;> Lubie Cie Michalku, ale im czesciej czytam jakies komentarze o turnieju etc, to zawsze jest jakas Twoja glupia (jak dla mnie) wypowiedz. ;] Mozesz mi tego oszczesdzic ? .. ;> kogo to obchodzi ? .. to jest nocka, a nie "Przyjedz do Katowic bo ZOOM ZLEJE MATR0XA" eh .. ;> Pozdrawiam :P sorry ze tu nie zagladam ;-> o ile to komus przeszkadza:P .. ;] ps. Wlasnie przypomnialo mi sie haslo zeby sie tutaj zalogowac, tak to pewnie w ogole nie skomentowalbym tego newsa ;-P
#663056
ca1 | 2003-12-03 17:58:57 +0100
oki , a tak sie przedstawiajo , nagrody
1. durex zużyty easy-one
2. gumowy kurczak
3. żyd na patelnij
nagrody sa bardzo pro wiec zapraszamy to udzialu
:D
#663058
ca1 | 2003-12-03 18:00:16 +0100
stingus dla ciebie tez jest pro nagroda
=))
;p
#663059
sYnth|Bubu | 2003-12-03 18:02:57 +0100
użytkownik : sting
liczba komentarzy 1 i tej jeden jest pod moim newsem!!!!!!!!!!!! :DDDDDd
#663060
Zenith | 2003-12-03 18:40:01 +0100
bubu jestes cudotworca :DD
btw jak bedzie na tej nocce Bubi to muscie jechac :ASD
#663067
ramm | 2003-12-03 18:48:18 +0100
e tam jak bubu jedzie to ja nie bo chopak to wymiata ;] tak btw wawa owns :D
#663070
sYnth|Bubu | 2003-12-03 18:52:44 +0100
musicie mnie poprosic to pojade :PPPP
:D
#663072
shiv | 2003-12-03 18:59:52 +0100
proscie a bedzie wam dane :D
#663076
rizik | 2003-12-03 19:37:36 +0100
ramm. ma racje wawa ownz
#662990
monja | 2003-12-03 19:52:29 +0100
aa moze wpadne jak beda dx'y.. przypomne sobie co to q3 :)
#663080
matr0x | 2003-12-03 20:33:38 +0100
Monia Ty sobie zacznij ukladac zycie. Tzn. chodzi mi o to ,ze bedziesz za jakis czas matka a wiec: pranie majtow od meza (dziecka) ,sprzatanie itd. Wiec wiesz nie bedzie to takie proste:P Widze ,ze moj brat dodal komenatarz chyba pierwszy w swoim zyciu tutaj na orgu!! Brawo sting!! Jak beda 2 komentarze to jakos to oblejemy ale pewnie trzeba bedzie poczekac z rok:)
#663092
zoom | 2003-12-03 20:33:41 +0100
Szymon ! przeciez w tej wypowiedzi jest ironia :-D
Wiesz ze sie kochamy, przeciez jest szacunek dla was :-) zreszta wypijemy i pogadamy :-P A tak wogole to pisze duzo komentarzy bo cwicze do wypracowania maturalnego z polaka :-)))))))))))))))
#663093
sYnth|Bubu | 2003-12-03 20:36:31 +0100
Zóm tesh tak robilem rok temu i z pisemnej dostalem 3 :P
wiec to nic nie daje :> potrenuj wymowe :P
qrcze ale fajnie jak ja napisze newsa ( oczywiscie amatorskiego) to same gwiazdy sceny sie wypowiadaja eh... nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :****
;];];]
#663094
damndog | 2003-12-03 21:06:27 +0100
taki krociutki news a jakie zainteresowanie ;D
#663097
katz | 2003-12-03 21:14:19 +0100
Bubu a moze wlasnie pomoglo ci? :D:D:D skad wiesz co bys mial gdybys tak duuuzo nie pisal komenatrzy?
Matrox chce rewanz, tym razem wyjde z polowy twoich punktow :D:D:D:
#663099
magic | 2003-12-03 21:39:52 +0100
to ja napisze: cześć
i macie komplet pro masterów :D
#663101
sYnth|Bubu | 2003-12-03 23:22:39 +0100
wlasnie mi czego brakowalo :P
#663107
STING | 2003-12-04 00:52:51 +0100
No wiem, wiem Michalku .. ;-) Ja tez zartowalem ;-]
Pozdrawiam Was goraco :*** ;]
#663118
shiv | 2003-12-04 03:17:23 +0100
ha 2 wpis :D
#663128
voodoo|seRious | 2003-12-04 04:32:12 +0100
oj ludziska ludziska ...
po prostu bierzcie myszki i wyjazd do katosow poszpilac... czym wiecej tym lepiej ....!
#663130
zoom | 2003-12-04 10:28:53 +0100
kocie biczu chce troche "kropli do nosa"i tez bedzie :-P
Pogramy sobie druzynowe mecze smierci na cepema
#663147
v1n5 | 2003-12-04 16:09:20 +0100
tylko zeby znow 2/3 luda nie gralo samych 1v1 :) tak jak to bylo ostatnim razem... tym razem dave nam nie ucieknie :D
#663203
katz | 2003-12-04 16:15:30 +0100
wpondzo krople juz sa czekam na ciebie :D btw znowu cala noc g&p vs dx :D z toba zoomku zakladajac ze nie przyjedziesz najebany to mozemy im obic tylki bez problemu :D:D
#663204
mutonek | 2003-12-04 16:43:22 +0100
hehe zeby wam sie te kropelki niezapodzialy jak ostatnio :> :D
#663215
r00kie | 2003-12-04 20:53:34 +0100
Ciesze sie ze jest wkoncu organizowane cos na slasku mam tylko male pytanie odnosnie turnieju w Katowicah czy mozna przyjechac jako widz odp prosze kierowac pod nr GG.2764474
#663248
eL|kOmEnDaNtE | 2003-12-04 22:36:19 +0100
a sie wszyscy rozpisali ... :D:D:D:D
mam nadzieje że przyjada wszyscy co sie zadeklarowali ...
Serek tym razem nie zapomne cfg. i Cie zjade :P:P:P
#663269
s0l1d | 2003-12-04 23:39:00 +0100
jo tysh znowu beda :]]]
#663277
kucu | 2003-12-04 23:41:06 +0100
NeXuS po co cchesz przyjerzdzac na nocke jako widz?
Przynajmniej sie piwa z chopakami napij ;D
#663279
voodoo|seRious | 2003-12-05 08:28:44 +0100
dawaccc .....bedzie 1000 ludu :) 10 cafejek :)
lol .....katowice q3 centrum :))
i pomyslec ze to tylko nocka a nie turniej :))) :asd
#663305
r00kie | 2003-12-05 23:12:15 +0100
Można przyjechać tylko popartzeć na mistrzów gram dopiero pól roku tak pozostaje mi tylko popatrzec!! :D
#663424
Zaloguj się by dodać komentarz.