ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nocka Q3 w Katowicach !

wto, 16 grudzień 2003 15:48:09 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Juz w tą sobotę w Cafe Kontakt (Katowice Ul. Stawowa 3) odbedzie się kolejna nocka **Q]I[** organizowana przez clan Bfc.Chętnych do spedzenia milego wieczoru (i poranka) z ukochana grą jest narazie 28 oto oni :

1.Bfc-Muton 2.Bfc-Jezus 3.dx-matr0x 4.dx-dave 5.dx-bush 6.666-zoom 7.mad-katz 8.g&p-biczu 9.g&p-pajonk 10.sYnth|Bubu-n00b 11.Bfc-clon3 12.Bfc-w0w 13.Bfc-load1ng 14.Bfc-Serious 15.Cd-v1n5 16.aTom 17.sl1m 18.5te 19.critter 20.Bam 21.obni 22.Bfc-arzechel 23.Bfc-d4widoV 24.BoSS 25.jaracz 26.dx-monia 27.MateoMartinez 28.sYnth|rav

Tak więc zapowiada nam sie ciekawy wieczor w towarzystwie wielu znanych, wysmienitych graczy. Ponadto niedaleko Cafe znajduje sie "McDonalds", "KFC", "jakis monopolowy", i wiele innych sklepow ktore "nie pozwolą" umrzeć graczom z głodu.

Jezeli ktoś nie jest zainteresowany samą grą i chciałby wpaść tylko jako "spectator" to nie ma żadnego problemu w Cafe miejsca jest dużo i napewno wszyscy sie pomieszczą.

matr0x | 2003-12-16 16:15:38 +0100

Jestem pierwszy w komentarzach!!!!!! Ide pic!!!!!!;]

sYnth|Bubu | 2003-12-16 16:26:09 +0100

tylko w komentarzach :P

matr0x | 2003-12-16 16:33:16 +0100

ach biceps,biceps jak Ty juz cos powiesz... :P

zoom | 2003-12-16 16:41:15 +0100

jezu po co piszecie tagi klanowe ktore sie wogole nie zgadzaja ;-c
Podejzewam ze lista z tagami jest od mutona ;-o

damndog | 2003-12-16 16:54:15 +0100

gdyby nie monopolowy to by sie tyle osob nie zglosilo ;p

sYnth|Bubu | 2003-12-16 16:57:36 +0100

:o
tzn zóm nie six six six ?
bo reszta jest ok :P

... | 2003-12-16 17:08:16 +0100

heheh mi sie wydaje ze na tym turnieju matrox z zoommem nie bendą grac tylko pic ! ;D

rav | 2003-12-16 17:25:24 +0100

mat jak bedziesz pic to pij ale musze jakos wrocic :DD
albo dave nie bedzie pil to pij ile chcesz

sYnth|Bubu | 2003-12-16 17:26:55 +0100

mat moze pic :P
btw mat ( ale cii) nie ma prawka :P wiec i tak by nie pojechal :>

Ti_ | 2003-12-16 17:36:26 +0100

widze ze zapowiada sie turniej w piciu..:P to gl panowie

rkniunia | 2003-12-16 18:04:53 +0100

wescie lol tez takie newsy dajecie...nie lepiej apisac nocka dla nalogowych (cenzura) czyli tych co za duzo pija a nie q3 ehh :F

Gravatar

.... | 2003-12-16 18:52:52 +0100

n1ce :] A moze by tak jakąs nocke w Koninie ? :)

Mattias | 2003-12-16 19:00:53 +0100

gl bfc ;]

bryan | 2003-12-16 19:33:14 +0100

o koninie to gadaj z przeciekiem i tarczowcem (dla niekumatych slv i shr :P)

obni | 2003-12-16 19:48:17 +0100

zrobimy popijawe w kfc :D

Gravatar

monja | 2003-12-16 19:54:54 +0100

wow wlasnie sie dowiedzialam ze bede na nocce ;o

w1n | 2003-12-16 20:01:47 +0100

To taki chwyt rekalmowy, tak naprawde all będa w kfc a bfc zagra se 2v2 :D

Gravatar

puma125 | 2003-12-16 20:04:59 +0100

POMOCY! Jeśli ktoś ma, zna nazwę lub osobę która ma program do konwertowania demek na jakiś czytelny format proszę o szybki kontak na gg# 3053832 lub na maila: [email protected]
Z góry dzięki
A do tematu to: spoko taka nocka, chętnie bym poszedł ale nie moge:/

w1n | 2003-12-16 20:07:10 +0100

lol? Ale na końcu napisł na temat to trzeba docenić

Gravatar

.... | 2003-12-16 20:44:44 +0100

Gadaj Gadaj tylko ze ja sie z nimi wogóle nie znam to co mam pisac? Zróbmy nocke w koninie co ? :>

matr0x | 2003-12-16 21:49:21 +0100

No przyznaje sie nie mam prawka;//// Ale za to jezdze na prawku od Stinga bo mamy to samo zdjecie a bubu nie ma mozgu :)

sYnth|Bubu | 2003-12-16 21:51:41 +0100

nieprawda !
stanowczo zaprzeczam
moze i czasami tata mowil do mnie "bezmozgu" ale to byla przenosnia :P
pozatym matr0x jest gupi a sting fajny :PPPPP
A i matr0x w kosza jest taki noskill jak ja w q3
sasasa :D

atOm_1 | 2003-12-16 22:10:23 +0100

"Tak więc zapowiada nam sie ciekawy wieczor w towarzystwie wielu znanych, wysmienitych graczy" tak to oczywiście o mnie :D, jak wszystko dobrze pójdzie to sie tam nieźle urządzę :DD

atOm_1 | 2003-12-16 22:10:55 +0100

a tak btw to działa wam gg ??

obni | 2003-12-16 22:22:42 +0100

atom o której i gdzie sie spotykamy ?

rkniunia | 2003-12-16 22:36:01 +0100

kto wpadnie na ferie do Chełma? :asdhsahhfsahdsa

jordan | 2003-12-16 22:37:45 +0100

gg plebs.. gl plebsy z nocka. ;)

atOm_1 | 2003-12-16 22:38:42 +0100

no kurde własnie nie wiem, tak myśle ze jak pojedziemy 840 o 20:32 to bedzie gitara :)

F4lc0n_fx | 2003-12-16 23:10:28 +0100

a gdzie mozna sie zglaszac ? :S :P

sYnth|Bubu | 2003-12-16 23:16:18 +0100

do mutona na gadu :2610544
ale juz miejsc raczej nie ma chyba ze jako specator :P
ale moze sie cos zwolni zapytac nie zaszkodzi

mutonek | 2003-12-16 23:37:41 +0100

Akurat tu sie zoom mylisz bo tagi klanowe dodal Bubu .Na nocke jest i tak nadkomplet zapisanych mimo to ze jedna osoba z listy odpadla.

Co do picia to dla niezaopatrzonych do 23 bedzie otwarta w poblizu zabka :) No i oczywiscie jest jeszcze sklep nocny :)

Gravatar

voodoo|seRious | 2003-12-17 07:30:00 +0100

eh...to proponuje taki rozklad nocki :) -->

od.22-24 pijemy
od 24-02 spimy
od 02-04 leczymy kaca
od 04-08 moze cos zagramy ? (konter strajk do rana :asd)

p5|H3ssian | 2003-12-17 09:45:56 +0100

Nio to wpadne, tego moge byc pewien. Tylko ile za godzinke???? ;) a obok czego jest to cafe???

zoom | 2003-12-17 10:10:34 +0100

bubu jak cos to biczu gra w g&p i pajonk a katz gra w mad :-DDDDD wiec nie do konca dobrze

sYnth|Bubu | 2003-12-17 12:55:14 +0100

dostarczaj mi tych rewelacji promodowych na gadu to sie nie bede mylil :PPP

... | 2003-12-17 15:20:57 +0100

kurde matrox nie ladnie tak robic ... ;D aha a ty bubu grasz w kosza ... ? :P napewno bys dostal w osobistych ;D a tak gl panowie

... | 2003-12-17 15:25:02 +0100

ej monia mysle ze dasz im po dupie ;DDDDDDDD i uwazaj tam na nich bo ich jest duzo a ty jestes sama .. =dhajkdhajkshdjkah

s0l1d | 2003-12-17 16:20:56 +0100

ATOM szykuj spust jest szansa jak zawsze ze sie pojawie :D przecie mnie tam zabraknac nie moze :]

atOm_1 | 2003-12-18 00:15:03 +0100

to nie ma to tamto solid :) masz być i kropka :P

r00kie | 2003-12-18 22:19:54 +0100

A o której zaczynaie???

sYnth|Bubu | 2003-12-18 22:49:52 +0100

punkt 22.00 :P
lub wczesniej :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63