Nocka Q3 - Wrocław
sob, 25 październik 2003 21:42:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na naszym boardzie ustalono wreszcie, kiedy odbędzie się długo zapowiadająca się już nocka Q3 we Wrocławiu. Ben`ek, wraz z resztą Wrocławian ustalili, że odbędzie się ona już za niecały tydzień, tj. w nocy z 31 na 1 listopada, w cafe Matrix. Sprzęt, który wg zapewnień spokojnie wyciąga 125 fps, powinien zadowolić każdego uczestnika zabawy, wstęp natomiast wyniesie ok. 25 zł. Na miejscu przywitają Was tacy gracze jak legendarny organizator ECT baks, mst - gracz wRoC, redaktor fpp.pl - grzEs, cześć graczy fhn (wsród nich powód całego zamieszanie - Ben`ek), ronin (em3y) i wielu innych, których już nie będę wymieniał (nie będziecie sławni! :P). Pod znakiem zapytania stoi udział dwóch graczy ff - salomona i twinsa oraz tak skromnej osobistości jak sai4h, największy zaśmiecacz głównej strony ORGa. ;) Jedno jest pewne - zabawa będzie przednia, a więc zapraszam serdecznie w imieniu całego zgromadzenia.
Niezbędne informacje:
* Data: 31 października / 1 listopada, godzina 20:00 - 6:00
Miejsce: Wrocław, Cafe Matrix (ulicy niestety jeszcze nie znam..)
Wstęp: 25 zł (uff..)
Zapomniałbym o najważniejszym - zapisy można składać tutaj lub na GG Ben`ka - #4384568.
Więcej info (jeśli będzie taka potrzeba) wkrótce.





rizik | 2003-10-25 22:15:37 +0200
a moze cos w wawie?
#658372
pa1n|mst | 2003-10-25 22:29:40 +0200
taka mala uwaga z mojej strony. Juz nie jestem graczem wRoC :>
#658373
grzEs | 2003-10-25 22:34:41 +0200
tak, ja w sumie tez :D
#658374
r1ko | 2003-10-25 22:37:07 +0200
moze sie zjawie na tej nocce :D
#658375
baxowy | 2003-10-25 22:37:34 +0200
legendarny bax :DDDDDDD lol:D
#658376
THRAWN | 2003-10-25 22:43:20 +0200
ok bede !!! napiszcie tylko ulice inr..3mka
#658378
pa1n|mst | 2003-10-25 22:48:54 +0200
bedzie zajebiscie :Dtylko qwa zeby kompow starczylo :DDD
#658379
baxowy | 2003-10-25 22:49:39 +0200
grzEs po nocce masz za zadanie napisac artykul jakis ;)
#658380
SAI4H | 2003-10-25 22:56:04 +0200
Moze ja zadebiutuje jako teksciarz :DDD
#658381
Zenith | 2003-10-25 23:27:46 +0200
sai nieprawda :D rozz jest najwiekszym zasmiecaczem glownej strony ORG'a :D to on ma najwiecej newsow na swoim koncie ;)
#658382
rooseck | 2003-10-25 23:51:29 +0200
legendarny bax plywal po moim jeziorze i nawet nie zaplacil :D
#658385
Rozz | 2003-10-26 00:01:19 +0200
Ktos mowil ze malo newsow na orgu? :)
#658388
baxowy | 2003-10-26 00:11:33 +0200
12 newsow w jeden dzien ;d wysyp :D
#658390
HaSu_Szlauf | 2003-10-26 00:25:19 +0200
Szkoda, ze nie mieszkam we Wrocku :P
#658393
sYnth|Bubu | 2003-10-26 00:26:42 +0200
spamerzy :P
#658394
GrindeR | 2003-10-26 01:10:08 +0200
Szkoda ze u mnie nie ma takich imprez:((
Wszyscy graja w campers strike'a:(((
#658396
MsT | 2003-10-26 01:45:57 +0200
[glaszcze]
#658397
maZat | 2003-10-26 02:51:57 +0200
no moze ja sie tez pojawie :) o ile benek mnie zaprosi :)) i oddaj mi te 500zl!!! :DDDD
#658400
szaky | 2003-10-26 02:01:14 +0100
;)))
#658401
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 04:11:39 +0100
daleko mam :/
swieto zmarlych :DD
#658403
najt | 2003-10-26 07:32:46 +0100
gdyby nie zaliczenia na studiach moglbym sie wybrac baksa poogladac :P j/k
autor: bodo
#658406
ar1el | 2003-10-26 09:08:28 +0100
ogóLnie_WyPasIk_SzkoDa_żE Tak_daleKo_MieszkAM_Bo_Bym_Przyjechał_i_wymiataŁ:P:D
#658408
ez0p | 2003-10-26 09:25:16 +0100
hahahah nareszcie tylko co tak puźno mnie powiadamiacie ? chętnie przyjade bo mam z 70km :D tylko to 25z mala przesada ?
#658411
MaxDamage | 2003-10-26 10:01:59 +0100
A ja w sumie mam setke km , ale pks jedzie 2h, moze zajade :) 12zl bilet na pks , tylko 25zl za nocke sporo faktycznie...
Ale raz sie zyje 50 mozna dac za taka zabawe. 10 kanapek , herbatka w plecak i jazda jak do lodzi :p
#658418
THRAWN | 2003-10-26 10:31:55 +0100
ja bede wiec zapraszam...:ASD...sector juz potwierdzil (kumpel) telefoniecznie...ooooojjj browary sie poleja !!! jak sie pojawicie to mam interes :D.....
#658419
pa1n|mst | 2003-10-26 11:02:17 +0100
:DDDD o fak, troche duzo ludu (:
#658421
ez0p | 2003-10-26 11:02:29 +0100
za 9h zaplacic 25z weźcie zmniejszcie ten wstep do 15z ? wiecej ludu wtedy przyjedzie ! a jesli mozna wiedziec ile kąpów bedzie ?
#658422
pa1n|mst | 2003-10-26 11:26:27 +0100
no wlasnie wiecej ludu nie da rady bo z tego co [MsT] mowil to tam jest max 20 kompow ...
#658426
benek | 2003-10-26 11:27:31 +0100
15 zl by bylo, gdyby istnialo Mephisto, niestety 25 zl to teraz standart we wszystkich cafe we Wrocku ... Mazat oczywiscie, ze Cie zaprosze. Ide dzisiaj zobaczyc ile jest sprzetow w tej cafe, zeby nie bylo potem zonka, ze dla kogos zabraknie komputera :P. A i gdybys mi nie wisial 600 zl to bym Ci oddal te 500 :)))))
#658427
SAI4H | 2003-10-26 11:44:33 +0100
Mam nadzieje, ze dla wszystkich wystarczy miejsca. :)
#658429
bolomanrsquoek | 2003-10-26 11:59:34 +0100
takie nocki sa w kraku co tydzien, i obsada lepsza ;> GL & HF; drogo macie w Arenie 8 zeta za nocke a i kompy duzo lepsze, nie dziwie sie wiec ze okazyjnie je organizujecie :)
#658433
ZP1K | 2003-10-26 13:29:26 +0100
no mysle ze impreza będzie przednia :D .... mój skill jest za h*** wy zeby tam byc wiec gl :P
#658446
THRAWN | 2003-10-26 15:43:17 +0100
no to dokładnie jaki adres !? qrcze dajcie bo pekne zaraz...(moje gg 1990831 :asd).Etam Krak z duze zadupe...Cała Polska w cieniu Śląska :DDDD
#658470
maZat | 2003-10-26 15:47:25 +0100
t5-boloman no jak ty sie pojawiasz na nocce to od razu obsada jest lepsza hue
#658473
XMATbyQ | 2003-10-26 16:04:37 +0100
hehe spox nareszcie jakas impra na dolnym slasku :P. raz pojechalem do tarnowa i wystarczy (350 km jechac l0l) ale było fajnie.
A teraz tylko 37km jechac do wrocka spox. Przyjade. Kto wie moze cale fuck przyjedzie :P.
GO GO FUCKERS.
#658475
grzEs | 2003-10-26 16:40:27 +0100
ja pierdziele - nie, ludki, nie przyjezdzajcie, nie :DDD
qrfa duzo ludzi :D
#658492
ez0p | 2003-10-26 17:08:18 +0100
no grzes widzisz ile ludu sie szykuje ze 30 bedzie jak nie lepiej
#658499
baxowy | 2003-10-26 17:21:06 +0100
30 to juz jest, po dwoch dniach, mysle ze chetnych z 40 bedzie :D jak na turniej LOL:D, wiec jednak wroclaw to zajebiste miejsce na turnieje :D
#658502
XMATbyQ | 2003-10-26 17:52:19 +0100
Zawsze było zajebiste tylko nigdy nic nie było albo nie reklamowane. Ja tam mogę co tydzień jeździć.
grzes: ssij pałkę :P
Jak fuckersi przyjądą to bedzie !@#$%^&*() hardcorowo :P ]:->
#658133
baxowy | 2003-10-26 19:44:13 +0100
;o;o;o
#658533
ez0p | 2003-10-26 19:55:49 +0100
no mówie nigdy nic w wrocku nie było a jak by było to duzo ludzi by przyjechało !
#658535
SiD | 2003-10-27 08:20:33 +0100
jak to nie było? chociarzby od strony CPMA = mephisto tornament - chyba jeden z najbardziej znanych, oraz sporo nocek, które faktycznie malo rozreklamowane były (nie to co ten judgement night w krk ;-) )
qrde akurat teraz zescie wybrali cafe pod moim blokiem ;p
#658629
THRAWN | 2003-10-29 08:13:31 +0100
jest juz środa a ja qrde dalej niewiem gdzie ta CAFFE !!!! niech ktos mi na pisze na gg 1990831 bo jestem zapisany...i wara do mojego kompa :asd:P:PP:P
PS: wezcie kase na jakies browary itp.:D
#658976
Zaloguj się by dodać komentarz.