ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nocka Q3 - Wrocław

sob, 25 październik 2003 21:42:41 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Na naszym boardzie ustalono wreszcie, kiedy odbędzie się długo zapowiadająca się już nocka Q3 we Wrocławiu. Ben`ek, wraz z resztą Wrocławian ustalili, że odbędzie się ona już za niecały tydzień, tj. w nocy z 31 na 1 listopada, w cafe Matrix. Sprzęt, który wg zapewnień spokojnie wyciąga 125 fps, powinien zadowolić każdego uczestnika zabawy, wstęp natomiast wyniesie ok. 25 zł. Na miejscu przywitają Was tacy gracze jak legendarny organizator ECT baks, mst - gracz wRoC, redaktor fpp.pl - grzEs, cześć graczy fhn (wsród nich powód całego zamieszanie - Ben`ek), ronin (em3y) i wielu innych, których już nie będę wymieniał (nie będziecie sławni! :P). Pod znakiem zapytania stoi udział dwóch graczy ff - salomona i twinsa oraz tak skromnej osobistości jak sai4h, największy zaśmiecacz głównej strony ORGa. ;) Jedno jest pewne - zabawa będzie przednia, a więc zapraszam serdecznie w imieniu całego zgromadzenia.

Niezbędne informacje:
* Data: 31 października / 1 listopada, godzina 20:00 - 6:00

  • Miejsce: Wrocław, Cafe Matrix (ulicy niestety jeszcze nie znam..)

  • Wstęp: 25 zł (uff..)

Zapomniałbym o najważniejszym - zapisy można składać tutaj lub na GG Ben`ka - #4384568.

Więcej info (jeśli będzie taka potrzeba) wkrótce.

Gravatar

rizik | 2003-10-25 22:15:37 +0200

a moze cos w wawie?

pa1n|mst | 2003-10-25 22:29:40 +0200

taka mala uwaga z mojej strony. Juz nie jestem graczem wRoC :>

grzEs | 2003-10-25 22:34:41 +0200

tak, ja w sumie tez :D

r1ko | 2003-10-25 22:37:07 +0200

moze sie zjawie na tej nocce :D

baxowy | 2003-10-25 22:37:34 +0200

legendarny bax :DDDDDDD lol:D

THRAWN | 2003-10-25 22:43:20 +0200

ok bede !!! napiszcie tylko ulice inr..3mka

pa1n|mst | 2003-10-25 22:48:54 +0200

bedzie zajebiscie :Dtylko qwa zeby kompow starczylo :DDD

baxowy | 2003-10-25 22:49:39 +0200

grzEs po nocce masz za zadanie napisac artykul jakis ;)

SAI4H | 2003-10-25 22:56:04 +0200

Moze ja zadebiutuje jako teksciarz :DDD

Zenith | 2003-10-25 23:27:46 +0200

sai nieprawda :D rozz jest najwiekszym zasmiecaczem glownej strony ORG'a :D to on ma najwiecej newsow na swoim koncie ;)

rooseck | 2003-10-25 23:51:29 +0200

legendarny bax plywal po moim jeziorze i nawet nie zaplacil :D

Rozz | 2003-10-26 00:01:19 +0200

Ktos mowil ze malo newsow na orgu? :)

baxowy | 2003-10-26 00:11:33 +0200

12 newsow w jeden dzien ;d wysyp :D

HaSu_Szlauf | 2003-10-26 00:25:19 +0200

Szkoda, ze nie mieszkam we Wrocku :P

sYnth|Bubu | 2003-10-26 00:26:42 +0200

spamerzy :P

GrindeR | 2003-10-26 01:10:08 +0200

Szkoda ze u mnie nie ma takich imprez:((
Wszyscy graja w campers strike'a:(((

MsT | 2003-10-26 01:45:57 +0200

[glaszcze]

maZat | 2003-10-26 02:51:57 +0200

no moze ja sie tez pojawie :) o ile benek mnie zaprosi :)) i oddaj mi te 500zl!!! :DDDD

szaky | 2003-10-26 02:01:14 +0100

;)))

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-26 04:11:39 +0100

daleko mam :/

swieto zmarlych :DD

najt | 2003-10-26 07:32:46 +0100

gdyby nie zaliczenia na studiach moglbym sie wybrac baksa poogladac :P j/k

autor: bodo

ar1el | 2003-10-26 09:08:28 +0100

ogóLnie_WyPasIk_SzkoDa_żE Tak_daleKo_MieszkAM_Bo_Bym_Przyjechał_i_wymiataŁ:P:D

Gravatar

ez0p | 2003-10-26 09:25:16 +0100

hahahah nareszcie tylko co tak puźno mnie powiadamiacie ? chętnie przyjade bo mam z 70km :D tylko to 25z mala przesada ?

MaxDamage | 2003-10-26 10:01:59 +0100

A ja w sumie mam setke km , ale pks jedzie 2h, moze zajade :) 12zl bilet na pks , tylko 25zl za nocke sporo faktycznie...

Ale raz sie zyje 50 mozna dac za taka zabawe. 10 kanapek , herbatka w plecak i jazda jak do lodzi :p

THRAWN | 2003-10-26 10:31:55 +0100

ja bede wiec zapraszam...:ASD...sector juz potwierdzil (kumpel) telefoniecznie...ooooojjj browary sie poleja !!! jak sie pojawicie to mam interes :D.....

pa1n|mst | 2003-10-26 11:02:17 +0100

:DDDD o fak, troche duzo ludu (:

Gravatar

ez0p | 2003-10-26 11:02:29 +0100

za 9h zaplacic 25z weźcie zmniejszcie ten wstep do 15z ? wiecej ludu wtedy przyjedzie ! a jesli mozna wiedziec ile kąpów bedzie ?

pa1n|mst | 2003-10-26 11:26:27 +0100

no wlasnie wiecej ludu nie da rady bo z tego co [MsT] mowil to tam jest max 20 kompow ...

benek | 2003-10-26 11:27:31 +0100

15 zl by bylo, gdyby istnialo Mephisto, niestety 25 zl to teraz standart we wszystkich cafe we Wrocku ... Mazat oczywiscie, ze Cie zaprosze. Ide dzisiaj zobaczyc ile jest sprzetow w tej cafe, zeby nie bylo potem zonka, ze dla kogos zabraknie komputera :P. A i gdybys mi nie wisial 600 zl to bym Ci oddal te 500 :)))))

SAI4H | 2003-10-26 11:44:33 +0100

Mam nadzieje, ze dla wszystkich wystarczy miejsca. :)

bolomanrsquoek | 2003-10-26 11:59:34 +0100

takie nocki sa w kraku co tydzien, i obsada lepsza ;> GL & HF; drogo macie w Arenie 8 zeta za nocke a i kompy duzo lepsze, nie dziwie sie wiec ze okazyjnie je organizujecie :)

ZP1K | 2003-10-26 13:29:26 +0100

no mysle ze impreza będzie przednia :D .... mój skill jest za h*** wy zeby tam byc wiec gl :P

THRAWN | 2003-10-26 15:43:17 +0100

no to dokładnie jaki adres !? qrcze dajcie bo pekne zaraz...(moje gg 1990831 :asd).Etam Krak z duze zadupe...Cała Polska w cieniu Śląska :DDDD

maZat | 2003-10-26 15:47:25 +0100

t5-boloman no jak ty sie pojawiasz na nocce to od razu obsada jest lepsza hue

XMATbyQ | 2003-10-26 16:04:37 +0100

hehe spox nareszcie jakas impra na dolnym slasku :P. raz pojechalem do tarnowa i wystarczy (350 km jechac l0l) ale było fajnie.
A teraz tylko 37km jechac do wrocka spox. Przyjade. Kto wie moze cale fuck przyjedzie :P.
GO GO FUCKERS.

grzEs | 2003-10-26 16:40:27 +0100

ja pierdziele - nie, ludki, nie przyjezdzajcie, nie :DDD

qrfa duzo ludzi :D

Gravatar

ez0p | 2003-10-26 17:08:18 +0100

no grzes widzisz ile ludu sie szykuje ze 30 bedzie jak nie lepiej

baxowy | 2003-10-26 17:21:06 +0100

30 to juz jest, po dwoch dniach, mysle ze chetnych z 40 bedzie :D jak na turniej LOL:D, wiec jednak wroclaw to zajebiste miejsce na turnieje :D

XMATbyQ | 2003-10-26 17:52:19 +0100

Zawsze było zajebiste tylko nigdy nic nie było albo nie reklamowane. Ja tam mogę co tydzień jeździć.

grzes: ssij pałkę :P
Jak fuckersi przyjądą to bedzie !@#$%^&*() hardcorowo :P ]:->

baxowy | 2003-10-26 19:44:13 +0100

;o;o;o

Gravatar

ez0p | 2003-10-26 19:55:49 +0100

no mówie nigdy nic w wrocku nie było a jak by było to duzo ludzi by przyjechało !

SiD | 2003-10-27 08:20:33 +0100

jak to nie było? chociarzby od strony CPMA = mephisto tornament - chyba jeden z najbardziej znanych, oraz sporo nocek, które faktycznie malo rozreklamowane były (nie to co ten judgement night w krk ;-) )
qrde akurat teraz zescie wybrali cafe pod moim blokiem ;p

THRAWN | 2003-10-29 08:13:31 +0100

jest juz środa a ja qrde dalej niewiem gdzie ta CAFFE !!!! niech ktos mi na pisze na gg 1990831 bo jestem zapisany...i wara do mojego kompa :asd:P:PP:P
PS: wezcie kase na jakies browary itp.:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63