ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nocka w Katowicach

czw, 25 listopad 2004 20:27:43 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena


Już 4 grudnia odbędzie się kolejna nocka z serii "Nocka w Katowicach". Tym razem w rolę organizatora wciela się mroczny mutonek (pozdro!), teraz kilka danych na temat nocki:

Miejsce: Katowice, CafeKontakt ul. Stawowa 3.

Data: 11.12.2004

Czas trwania: 22:00 - 8:00

Cena (od osoby): 15-20 zł (zależy od ilości zgłoszeń

Ilość stanowisk: 24, można przynosić także swoje sprzęty

Zapisy: Temat @ Board

Aktualna lista zgłoszeń:

  1. muton
  2. banan
  3. cl0n9k
  4. 0bni
  5. d4widoV
  6. g0ld
  7. w0w
  8. bal
  9. Bubu (tylko gasi pragnienie)

Zapisywać się na nocke - koniecznie, miejsc ubywa jeden po drugim :P. Atrakcje jakie was czekają: możliwość zagrania z największymi sławami :P & ofkoz piwo, tym razem dochodzi Smirnoff!

Edit:
Data nocki przeniesiona zostaje na 11 grudnia.

k3m | 2004-11-25 20:35:01 +0100

LOGO OWNED :D
Niektorzy przegraja ze Smirnoffem ;)

d4widoV | 2004-11-25 20:38:08 +0100

logo edited by d4widoV :D:D

pat | 2004-11-25 20:40:45 +0100

smirnoff :asd
edit:
myślelem ze pierwszy bede a tu juz 3 =o

SAI4H | 2004-11-25 20:51:01 +0100

wypas logo :)

obni | 2004-11-25 21:04:07 +0100

vodka vodka vodka :D

d4widoV | 2004-11-25 21:18:20 +0100

wodka wodka wyborowa, pyszna, zdrowa... i odlotowa :D:D:D

ATi | 2004-11-25 21:21:14 +0100

=d dawid a czemu mnie jeszcze nie zapisales ?:>

d4widoV | 2004-11-25 21:34:52 +0100

powiedz to na forum, aj nie prowadzę listy zapisanych, ja nie org :)

ToTo | 2004-11-25 21:39:08 +0100

drim team w komplecie: bubu, w0w i dawidov:D kto był w czerwcu ten wie ocb:D

mutonek | 2004-11-25 21:40:21 +0100

Pisalem @#$% nie pisac news’a bo nocka chyba sie o tydzien niestety opozni. Raczej prawie napewno bedzie tydzien pozniej :)

obni | 2004-11-25 22:06:55 +0100

:| kutfa
ja chce 4 grudnia :P

d4widoV | 2004-11-25 22:14:25 +0100

eee, ale chcieli, to mają newsa, sorry, wiem, że pisałeś żeby nie pisać

mutonek | 2004-11-25 22:47:53 +0100

to zmien date nocki o tydzien i bedzie looozzzzzzzzzzzzzzzz:DDDDDD

gemi | 2004-11-25 22:53:58 +0100

to w koncu kiedy... juz zmieniona data czy nie ? ;D

obni | 2004-11-25 23:14:14 +0100

11 Grudnia jest nocka :P
vodka vodka vodka :D

cocaine | 2004-11-25 23:16:56 +0100

ja chce 0,7 do domu :A

eng | 2004-11-26 00:21:02 +0100

juz wam nie wierze z tymi flaszkami , walkarze ;d

SharK | 2004-11-26 01:24:37 +0100

hmmm ja moge podjechac ... ale czy szloby juz od 21 wbic??:D i tak co wszyscy nie zjedziecie predzej odemnie :o

THRAWN | 2004-11-26 02:09:04 +0100

bedzie chlanie :)) ?

pluskff4 | 2004-11-26 02:47:49 +0100

co za pijaczki drobne ;DDD
przyjezdzaja a tu lipa ;D tylko naleczowianka keekekekekekek

Gravatar

Fabian | 2004-11-26 07:22:57 +0100

Fajna zabawa napewno będzie .. powodzenia.

SL4VE | 2004-11-26 08:06:52 +0100

"Raczej prawie napewno" :-))))))))
Bo napewno chyba raczej niezbyt bardzo jest to poprawne składniowo :D

Gravatar

gonzuś | 2004-11-26 08:54:33 +0100

od ilu to lat??? jesli ja mam 15 (powiedzmy ze 16) to moge??? :D

Gravatar

ma5b | 2004-11-26 09:02:14 +0100

taaa a w krk nocka jest 10-11 grudnia...kto by chcial pojsc?:> poza tym powiem wam ze nocka w krk trwa od 21.00-07.00 i nie zaleznie ile osob przyjdzie kosztuje 15zl(transfer przy sciaganiu wynosi 100kb/s a jak gra sie na serwach publicznych to ping wynosi 40-50 czyli prawei jak w domciu;]) dlatego sie ciesze ze zyje w krakowie:P milej nocki zycze.. pozdro:)

Deli | 2004-11-26 10:34:10 +0100

ma5b heh tylko jest jedna sprawa ludzie na tą nocke nie idą grać po necie i ściągać czegoś z cafe tylko dobrze się bawić ze znajomymi, dobrze się napić no i pograć cośpo LANie a nie necie ;)

SL4VE | 2004-11-26 11:12:14 +0100

MUKA

slawek | 2004-11-26 11:28:27 +0100

ORG reklamuje wódkę?
Na stronie, gdzie średnia wiku jest niższa niż 18 lat?

"Art. 131. 1. Zabrania się reklamy i promocji na obszarze kraju napojów alkoholowych, z wyjątkiem piwa, którego reklama i promocja jest dozwolona, pod warunkiem iż nie jest kierowana do małoletnich lub prowadzona poprzez budowanie skojarzeń z:
1) atrakcyjnością seksualną,
2) relaksem lub wypoczynkiem,
3) sportem,
4) nauką, pracą lub sukcesem zawodowym,
5) zdrowiem lub sukcesem życiowym.

  1. Zabrania się reklamy, promocji produktów i usług, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego

(...)

  1. Zabrania się informowania o, innym niż określone w ust. 5, sponsorowaniu przez producentów i dystrybutorów napojów zawierających do 18 proc. alkoholu oraz informowania o sponsorowaniu przez producentów i dystrybutorów napojów zawierających powyżej 18 proc. alkoholu.

(...)

  1. Zakazy określone w ust. 1-8 dotyczą osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, które uczestniczą w prowadzeniu reklamy w charakterze zleceniodawcy, zleceniobiorcy i realizatora niezależnie od sposobu i formy jej prezentacji.

(...)

Art. 15. 1. Zabrania się sprzedaży i podawania napojów alkoholowych:
1) osobom, których zachowanie wskazuje, że znajdują się w stanie nietrzeźwości,
2) osobom do lat 18,
3) na kredyt lub pod zastaw

Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

rzu | 2004-11-26 13:21:52 +0100

musicie byc naprawde ubodzy skoro bez tego smirnofa nie umiecie sie bawic.. i do tego zaliczacie to jako ’’atrakcje’’ :(

SL4VE | 2004-11-26 13:39:05 +0100

sławek the zaginacz :D

d4widoV | 2004-11-26 15:49:36 +0100

bubu, masz być, bo w0w też będzie i zrobimy replay z nocki z czerwca :D:D:D

ATi | 2004-11-26 16:01:37 +0100

’musicie byc naprawde ubodzy skoro bez tego smirnofa nie umiecie sie bawic.. i do tego zaliczacie to jako ’’atrakcje’’ :(’ - przeciez spotykamy sie z znajomymi z ktorymi warto sie napic... pozatym ostatnia nocka byla porzadna :)

GaD | 2004-11-26 16:17:14 +0100

jak tam bedzie bubu to beda grac a nie pic ;x

cOijN | 2004-11-26 16:28:38 +0100

OMFG... wuda sponsorem kuczy i co jeszcze.. zenada po prostu zenada, ehh na psy...

d4widoV | 2004-11-26 17:16:39 +0100

gad, mylisz sie :D

Deli | 2004-11-26 17:46:59 +0100

była łódka Bolsa a teraz jest ESport night by Smirnoff ;P

Oczywiście lepiej jakby sponsorwał impreze producent tamponów albo podpasek :DDD

Gravatar

ma5b | 2004-11-26 20:12:26 +0100

ja rozumiem deli ale tylko mowie jak jest w cafe:) poprostu maja zajebisty sprzet + zajebiste lacza;] ja rozumiem ze ludzia ida sie tam spotkac itp.... ale wiesz porzadny sprzet tesh sie przyda(w koncu idziesz do cafe zeby pograc-nie?:) a ze bedzie przy tym gouda (kto nie zna slangow:P wytlumacze- gouda = vodka:) to tym bardziej uatrakcyjnia imprezke:)

Gravatar

Vega | 2004-11-26 21:20:24 +0100

Cze for All byłem juz na dwoch nockach w Katowicach zacna atmosferka itp...mysle ze zjawie sie i na tej z kumplami....

sYnth|Bubu | 2004-11-27 18:56:14 +0100

Oj bardzo sie mylisz Andrzejku :P

mutonek | 2004-11-27 19:24:23 +0100

Glupio wyszlo z ta wodka w tym newsie ale to jest wina autora bo ja sam na forum pisalem ze nie chce na razie info o nocce na orgu, no ale coz stalo sie i na te wszystkie komentarze ze jestesmy ubodzy i schodzimy na psy leje sikiem prostym nieprzerywanym.I jak bym chcial to bez newsa bym ekipe zebral na nocke wiekszosc jest juz na naszych nockach po raz 4 czy 5 jak nie wiecej.

P.s SL4VE mam to w dupie jak jestem pijany ze zdania nie sa poprawnie skladniowo zlozone.

fileex_ | 2004-11-28 22:15:23 +0100

i tyle paragrafów złamano jednym newsem =P

v3rb | 2004-11-29 10:54:37 +0100

i’ll be there ^^

Gravatar

Ra5ta | 2004-12-02 15:44:57 +0100

Jeszcze Nigdy nie Bylem na zadnej noce w q3 :) przyjade i Zobacze :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63