Noctf1 - mapa ctf-promode
sob, 03 styczeń 2004 21:39:28 | Autor: szaky | Quake 3 Arena
Swelt wypuścił właśnie betę swojej najnowszej mapki przeznaczonej do gry ctf-Promode.
Level, podobnie jak wszystkie jego mapki prezentuje się świetnie, oraz ma dużą grywalność. Rozmiar nie jest zbyt duży, ale bez większych problemów można grać do 8 graczy. Budowa jej także nie jest zbyt skomplikowana. Dwupiętrowa konstrukcja, dwie bazy, połączone główną areną.
Na środku tej areny jest basen, a na drugą stronę możemy się szybko dostać biegnąc jednym z dwóch mostków.
Jak ktoś chce cicho przedostać się do bazy może wybrać drogę podwodną, przy okazji zabierając RA, które jest ukryte w basenie, w centrum areny. Wyżej, pomiędzy mostkami znajduje się quad. W każdej bazie jest regen, na niewielkej platformie, otoczonej lawą.
Znajduje się sporo miejsc do trików, duża ilość zakrętów, jakiś pochylonych bloków, schodów. Nad mostkami znajdują się platformy, na których jeśli biegniemy górnym piętrem możemy zrobić sobie skrót.
Przebiegnięcie z jednej bazy do drugiej zajmuje ok. 10 sekund, więc jeśli przepuścimy przeciwnika, a naszej flagi nikt nie pilnuje - może być ciężko... Najczęściej kończy się stratą punktu ;)
Warto też wspomnieć o wyglądzie mapy. Całość wykonana w stylu gotyckim, kolory textur odpowiednio dopasowane do kolorów teamów. Mimo dość standardowego otexturowania (killblock połączony z largeblock03) to przez parę dodatków i ładne oświetlenie wcale szybko się nie nudzi.
Polecam każdemu, nawet tym, którzy nie są fanami ctf na Promode.
Poniżej screeny :
.:[ Download ]:.








Mattias | 2004-01-03 21:50:09 +0100
mało kto lubi CTF/PM
watpie aby znzlazlo sie wiecej niz 5 chetnych
#667819
marcol | 2004-01-03 22:01:51 +0100
link niedziala? ;o
ja chetnie sobie popykam to na defragu :) i mysle ze duzo panow z PTC (ktorzy czesto zwykle mapy promoduja) to sciagnie skoro jest przystosowane wlasnie do tej fizyki :D
#667821
marcol | 2004-01-03 22:06:36 +0100
www.swelt.nildram.co.uk/files/noctf1.zip
niewiem czy u was dziala link ale ja pisze link dla tych co im niedziala ;asde
#667823
szaky | 2004-01-03 22:08:51 +0100
juz dziala, niewielka pomylka zaszla... poprawione
#667824
imbaczek | 2004-01-04 03:12:38 +0100
CTF w CPMA 1.2 na promode 2 to zupełnie co innego niż jego inkarnacje we wcześniejszych wersjach tego moda. Polecam spróbować i dopiero potem mówić, czy się podoba, czy nie.
#667853
szaky | 2004-01-04 03:25:24 +0100
yhhh... Nie grales w ctf pm nie mow nic :X
to nie jest jak myslisz same capsy itd.
#667857
^M^ | 2004-01-04 11:20:01 +0100
Poskaczecie? Poczkaczemy :dd...
#667873
szaky | 2004-01-04 22:13:39 +0100
heheh :D
#667956
Zaloguj się by dodać komentarz.