Nominowani do eSports Photo of the Year 2009

Hostorię eSportu nie sposób przedstawić tylko za pomocą meczowych demek czy screenów. Sporty elektroniczne to również żywe emocje związane z ekscytującymi, często dramatycznymi chwilami w życiu gracza. Właśnie dlatego organizacja eSports Award zorganizowała w zeszłym roku po raz pierwszy konkurs na eSportowe zdjęcie roku, wtedy wygrał nasz rodak Rafał “pigvomit” Łagowski ze zdjęciem "Bitter Taste of Defeat". Która fotografia tym razem wyszła najlepiej? Tegoroczna edycja eSports Photo of the Year jest już na finiszu. Do grona nominowanych zakwalifikowało się pięć fotek, z których specjalna komisja wybierze tę najbardziej wyjątkową.
1. "Fly100% enjoys unique PGL victory" - Jonas Gebhardt
- "Moon defeated"- Laurent Prost
- "Come on Guys" - Laurent Prost
- "Ed Ma Loss" - Kara Leung
- "eSports Love" - Gennadii Veselkov
Zdjęcia w raz z opisem znajdują się na stronie eSports Award. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane na gali rozdania nagród, która odbędzie się pod koniec wakacji.
Źródło: esports-award.org










lObuz | 2009-07-16 12:17:32 +0200
eSports Love ;o Put it on the SOTW !
#751098
PeterSchiff | 2009-07-16 12:33:21 +0200
To jest cooller?
#751099
Xsi | 2009-07-16 14:38:02 +0200
nie to Grubby i Cassandra :)
#751100
_Vh | 2009-07-16 20:33:24 +0200
klasyk :)
#751109
Xsi | 2009-07-16 20:39:27 +0200
fajniutka z niej laseczka :)
#751111
Panplayer1 | 2009-07-17 03:05:58 +0200
pokemonowy chinol sie cieszy, pokemonowy chinol płacze, o @#$% :SAD, nastepny chiol rozpacza, dupeczka patrzy jak gosciu gra w komputer; no tak esencja esportu
#751120
Zaloguj się by dodać komentarz.