ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



SL4VE | 2003-06-21 13:51:23 +0200

POV: uksz

mess | 2003-06-21 15:05:39 +0200

zupelne przeciwienistwo morituri :D

SL4VE | 2003-06-21 15:15:26 +0200

ano jest zupelnie inny.
A co masz dokladniej na mysli? :P
Taki chujowy? Taki zajebisty? Taki ciekawy? Taki nudny czy co :)

SAI4H | 2003-06-21 15:20:31 +0200

900 news Rozza. ;)

Chaos | 2003-06-21 16:08:51 +0200

bieda jak nic .. po pierwsze popatrzec starczy na wyniki w tych meczach .. od razu widac ze gra labo z jakas lamom (nawet toru lotu w powietrzu nie zmienia) albo akcje sa krecone centralnie pod film .. przy czym bradziej mi sie to drugie prawdopodobne ...
muza i i wykonanie ok (HI Slave :P ) ale akcje biedackie .. jak dla mnie lame nawet po movemencie widac ze jaksi taki dziwny .. przeciwnicy sie podkladaja .. czemu nei ma prawdziwych xywek ? :P

SL4VE | 2003-06-21 16:24:20 +0200

fragi są sprzed roku i akurat pozowane nie były. Grał sobie ukszyk z kumplem z lanu (ramtinem), tamten go molestowal zeby grac na same RL itd.
Z reszta co ja bede gadal :P. Spadam na dwor.

[pogo] | 2003-06-21 18:54:03 +0200

chos nigdy chyba nie grales na dm17 jak mowisz ze akcje sa ustawiane...w wiekszosci meczow znajdzie sie jakas ladna rakieta w locie ;] za film 5

Rozz | 2003-06-21 18:58:09 +0200

Gdyby autorem nie byl slave to bym nie zamiescil, tyle powiem :)

Gravatar

droOps | 2003-06-21 19:01:01 +0200

no nic ciekawego i ten efekt co scena jest po huju :( to tylko moje zdanie ):

[pogo] | 2003-06-21 19:01:15 +0200

rozz :p surowy sie zrobiles, dobrze ze swoje filmy dawno temu zrbilem bo pewnie teraz by nie mialy szans na twoje uznanie ;ppppppp

Rozz | 2003-06-21 19:28:36 +0200

Nie no pog ty masz dozywotni bilet wstepu na kazdy film :)

PTC|Faketa | 2003-06-21 19:30:09 +0200

film, całkiem efektowny

jednak te akcje jakieś takie very important of dziwne... :|

niby dobre strzały ale ten klient z fov`a to chyba jakiś kulawy... przecież on prawie ani razu nie skoczył, a porusza się tak jakby chciał a nie mógł

ponadto widać że film stworzony w kilka dni - niestety :|

rkniunia | 2003-06-21 20:14:45 +0200

Ejj mam problem prosze pomozcie :( mam zainstalowany kodek xvid ale jak wlanczam jakis film Q3 to muza leci a obras ten sam co na poczotq :(( jak ktos wie co z tym zrobic to niech napisze w komentarzach lub 2710381 :/

rkniunia | 2003-06-21 20:17:31 +0200

A ty drops tylko umiesz krytykowac tak samo bylo z tym turniejem w Chełmie !!

Gravatar

BrakDanych | 2003-06-21 20:56:56 +0200

niunio zainstaluj sobie najnowszy divx i pomoze :p divx.com

rkniunia | 2003-06-21 21:07:05 +0200

hehe thx ;-)

zLoo | 2003-06-21 21:28:41 +0200

wlasnie sciagam i zaraz moze sie wypowiem na jego temat.
n!un!a - sciagnij sobie divX505Bundle, to napewno ci bedzie hoolać.
ftp://212.75.96.170/programy/kodeki/divx5/divx505bundle.exe

rkniunia | 2003-06-21 22:22:03 +0200

Thx all wlasnie sciagnalem sobie ten divx 505 i mi wsyzts,ko spox chodzi :))))

SL4VE | 2003-06-21 23:30:01 +0200

Rozz... mam nadzieje, ze nie stracilem Twojego zaufania i biletu wstepu :). Nad nastepnym (o ile zrobie) posiedze dłużej.

mem | 2003-06-22 00:17:45 +0200

fajny film czy nie tracic czasu na sciaganie?=) joł

mess | 2003-06-22 01:31:41 +0200

slave poprostu w morituri 95% fragow to raile :)

mem | 2003-06-22 15:41:19 +0200

3 centrale w powietrzu, hyh takie akcje bym ogladal :D

eXe|Korol | 2003-06-22 16:20:33 +0200

OJ KIEPSKI FILM, TAK ODMIENNY OD POPRZEDNIEGO, WIDAC ŻE SIĘ SLAVE NIE NAPRACOWAŁEŚ,
NIE BLUZGAĆ NA MNIE:)

Prosektor | 2003-06-22 18:45:00 +0200

Marituri przerasta ten film o wieki...Tylko tyle

rkniunia | 2003-06-22 21:42:43 +0200

Film taki sobie (ujdzie w tłumie :) ale Monituri te Salutant to potega :D

SL4VE | 2003-06-22 22:33:42 +0200

Korol... skłamałbym mówiąc ze sie zmeczylem :D

Gravatar

droOps | 2003-06-23 09:08:51 +0200

i sama niunia pedale gadasz ze film taki sobie a do mnie zebym nie klrytykowal towez sie qrwo zastanow cop p[ierdolisz dziwko a nie mi tu swoj tkkf wpierdalasz dziwo jebana i wqrwiasz :[ film hujowy na maxa a nie taki sobie akcje z lamami co to ma byc?????

sYnth|Bubu | 2003-06-23 09:23:34 +0200

boring....

Gravatar

XariS | 2003-06-23 09:46:41 +0200

Ja uważam, że film jest badzo dobry pod względem fragów, choć jakość wykończernia nie nalezy do najlepszych. Uważam, że ten film jest bardziej ciekawy niż ten Morituri... ale takie jest moje zdanie, więc prosze bez sądów na mojej osobie :-)

rkniunia | 2003-06-23 10:36:03 +0200

Dropsie p****ny tak samo bylo z turniejem w Chełmie zaczales wyzywac replay'a i prz******ć sie do turnieju ze byly tam same lamy a sam grac nie umiesz tylko w gadce dobry..lol

eXe|Korol | 2003-06-23 18:27:10 +0200

no, wyzywajcie się, kto lepiej gra LOL

o ile dobrze pamietam, tu miały być oceny filmu

PS a niedawno został założony topic o chamstwie w Polsce

Mattias | 2003-06-23 20:07:36 +0200

pod koniec juz sie nudza te akcje

Mattias | 2003-06-23 20:10:05 +0200

ale wyniki czasmi niezle :)

rkniunia | 2003-06-23 20:43:20 +0200

Ok sora.. :)

Gravatar

droOps | 2003-06-24 08:14:38 +0200

film po huju a to ta niunia zaczela sama wiec po co ta gadka o klutni wyrazilem swoja opinie i mi zadna lama nie bedzie podwazac a co do gry to sie sama naucz

rkniunia | 2003-06-24 10:45:29 +0200

1-jestem chlopak :D
2-Chodzilo mi ruwniez o turniej w Chelmie o twoją gadkę
2-sam jestes lama

Gravatar

droOps | 2003-06-25 09:15:57 +0200

jestes pedalem @#$% hehe niunia - koles :o mi to na panne wyglada albo pedala uehehehehe

zośka | 2003-06-25 12:26:43 +0200

nie wiem jak to się stało ale film, który zasadniczo mógł być niezmiernie ciekawy dzięki niektórym niesamowitym fragom, nudzi po paru minutach oglądania. wina zdaje się leży w montażu. akcja na jednej mapie a do tego przy takim typie rozgrywki wymaga czegoś wiecej niż tylko posklejania kolejnych scen z efektownymi gibami w jeden ciąg. zrobił się z tego kalejdoskop migawek. może należało wybrać z demek dluższe partie okraszając je nieśmiertelnymi zwolnieniami przy gibach.wiem wiem - łatwo mi teraz mówić i krytykować. panowie mimo wszystko chylę czoła przed waszymi umiejętnościami. niektóre giby zapierają dech w piersiach :) wiem jak jest bo sam gram w instarocket2b. może podeśle slave'owi jakieś demo? :D dzięki za film.

SL4VE | 2003-06-25 12:42:05 +0200

przypomne, ze poswiecilem na to max tydzien.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63