ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowa liga - pifpaf!

sob, 20 listopad 2004 21:25:47 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Panowie z serwisu pifpaf.pl postanowi stworzyć rozgrywki w naszą ukochaną grę **Quake ]I[ Arena**. Liga ta będzie podobna systemem do CB. Każdy kto ma ochotę uczestniczyć w niej musi się zarejestrować,a następnie swój klan. Clan Leader wybiera do jakich rozgrywek chciałby dołączyć i jego team automatycznie zostanie dopisany do leddera. Jeśli będziecie mieć problemy z czymkolwiek powinniście wejść tutaj i powinno być po problemie.

  • Początek zapisów: 19 Listopad 2004
  • Koniec zapisów: 29 Listopad 2004
  • Początek rozgrywek: 19 Listopada 2004
  • Koniec rozgrywek: 29 Grudnia

Postanowiłem zapytać się Adama "morel-a" Grześko, jednego z adminów redakcji pifpaf.pl o kilka istotnych spraw dotyczących ligi:

akk0: "Kto wpadł na pomysł zoorganizowania ligi @pifpaf?"

morel: "Pomysł zrodził sie już dawno, bo 1,5 roku temu. Od samego poczatku, jak tylko powstał PIFPAF chcielismy zrobic ligę. Po prostu CB nie przypadł nam do gustu i chcielismy zrobic cos polskiego i po polsku."

akk0: "Na jakiej zasadzie będą odbywały sie te rozgrywki?"

morel: "W lidze PIFPAF można utworzyć dowolną ligę, z dowolnymi zasadami i dowolnej gry. Aktualnie mamy kilkanaście nowo otwartych lig, każda z innymi zasadami oraz preferencjami - kraj, licznosc druzyn, mapy na których można grać, ustawienia serwerów ligowych itp."

akk0: "Czy przewidziano jakieś nagrody dla najlepszych?"

morel: "Tak, nagrody będą na pewno. Będą to z naszej strony punkty, którymi można zatankować serwer Jet!, co do nagród w innej postaci, to wymaga jeszcze rozmów ze sponsorami."

akk0: "Dziekuje za rozmowe i życzę udanego debiutu."

morel: "Dziekuje."

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkie klany do wzięcia udziału w lidze, bo napewno będzie ona dobrym treningiem przed innymi meczami oraz sprawdzeniem formy swojego teamu. GL&HF

obni | 2004-11-20 21:28:32 +0100

no wreszcie jest news

pat | 2004-11-20 21:47:11 +0100

pisalem juz na forum co otym mysle: fajny pomysl jak dlamnie :D

7328221o | 2004-11-20 22:47:46 +0100

Napewno wystartujemy !! Cos nowego i ... polskiego :D

XMATbyQ | 2004-11-20 23:44:32 +0100

o
intresting :>
go go go

zdrav

gr. | 2004-11-21 00:29:45 +0100

wg mnie sie nie przyjmie z racji ESL Poland. to tyle

bolomanrsquoek | 2004-11-21 01:39:58 +0100

jak narazie ESL to jedno wielkie gowno(naturalnie na dzien dzisiejszy), niech cos z tego bedzie bo rozreklamowac cokolwiek nic pozniej nie robiac mozna wszystko; czas pokaze

akk0 | 2004-11-21 02:39:24 +0100

zgadzam sie z bolkiem

Gravatar

sz4t4n | 2004-11-21 09:40:03 +0100

Moge sie mylic ale czy poczatek rozgrywek nie powinien sie zaczynac 19 grudnia a nie listopada?:P

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-21 09:43:11 +0100

mylisz sie szatan :) bo juz wczoraj byl rozgrywany 1 mecz w ramach ligi @pifpaf pomiedzy DK a cK :)

ramm | 2004-11-21 10:02:13 +0100

własnie ;)

Napewno jest to konkurencja dla PD :) Ponieważ są tu nagrody :)

pepz | 2004-11-21 12:55:34 +0100

rammka jaka tam konkurencja, bedziemy wspolpracowac :D

Gravatar

zik | 2004-11-21 13:01:00 +0100

a no dobra

eng | 2004-11-21 18:37:45 +0100

a dupa tam jak mi gry wiuchaja :>

Gravatar

zuch | 2004-11-21 19:06:04 +0100

gdzie sie można zgłosić??

Gravatar

zuch | 2004-11-21 19:06:36 +0100

P.S mam ochotke kogoś zjechać ... OWNED :d

ramm | 2004-11-21 19:44:12 +0100

liga.pifpaf.pl

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63