ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowa mapa pjw

śro, 06 listopad 2002 15:52:37 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Są maperzy, na których nowe "dzieła" czekamy z niecierpliwością. Zalicza się do nich niewątpliwie pjw. Jeden z ciekawszych maperów uraczył nas przeróbką mapy "Pretend Best Friend" autorstwa Thana stworzoną do Q2.

Teraz możemy pofragować na Pretend Girlfriend (pjw3tourney3) w środowisku Q3. Pjw tworząc mapę korzystał z tekstur Mr. Cleana, Yogi'ego, Quinta, więc o walory estetyczne możemy być raczej spokojni. Jeszcze link na stronę pjw gdzie można mapkę zassać i coś dla zachęty:

Infinite | 2002-11-06 16:20:23 +0100

i powiedz mi teraz co z tego wynika
nikt nie bedzie gral na tej mapie
przynajmniej w polsce
tu ludzie graja cpm1a i cpm3 only

slawek | 2002-11-06 17:19:45 +0100

Bardzo mi przykro jeśli Cię zawiodę, ale niestety, jeśli chodzi o mapki które wymieniłeś to brak nowości ;)

freak | 2002-11-06 17:26:10 +0100

niech ktoś poda bezpośredniego linka bo niemoge się dokopac :/

slawek | 2002-11-06 17:36:12 +0100

Linka do czego?
Do pjw?
proszszsz...
www.planetquake.com/pjw/pjw3tourney3.html

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-11-06 17:42:43 +0100

ciekawe czy jest jeszcze sens w robieniu nowych mapek do q3... :I

slawek | 2002-11-06 17:43:44 +0100

Nie ma.
Podobnie jak gra w q3.
Trzeba usiąść i poczekać na q4...

Rozz | 2002-11-06 19:18:43 +0100

ALe infi dales teraz niech mnie drzwi. Pozniej ludzie mowia jak odpowiadam na takie teksty ze jestem "wrogiem promode" i "niszcze scene pm" (C) zoom. No ale takie teskty to mnie rozwalaja po prostu i tyle! Napisales mega-ogromna glupote, klasyczny przyklad polskiego, upartego, niewyleczalnego promode rulezz, ktorego ja nie znosze i nie trawie!
Wiec excuse me, infi, ale jak cos chcesz napisac to napisz z sensem i daj pokoj z wynoszeniem cpm1a na Olimp.
Wcale nie masz racji ze nikt w ta mape nie zagra - to konwersja z q2, a miedzy graczami q3 jest wielu wychowanych na q2. Sam lubie konwersje z q1 i q2.

Wiec jak mnie prowokujecie takimi tekstami to nie miec pozniej pretensji ze odpowiadam w podobnym stylu i "niszcze biedna scene pm" czy co tam jeszcze co poniektorzy wymyslili.

Rozz | 2002-11-06 21:19:59 +0100

A tak w ogole to move rozsyla spam zeby glosowali na jego film :P

*M4STER* | 2002-11-06 22:49:50 +0100

rozz mylse ze w czesci mial racje tyko to tego infeigo rox.. trzeba ejszcz inne mapy dodac ktore w poslce rox..
nowe mapy jsuh sie nie przyjma.. :

*M4STER* | 2002-11-06 22:50:21 +0100

rozz mylse ze w czesci mial racje tyko to tego infeigo rox.. trzeba ejszcz inne mapy dodac ktore w poslce rox..
nowe mapy jsuh sie nie przyjma.. :

*M4STER* | 2002-11-06 22:50:44 +0100

Rozz mylse ze w czesci mial racje tyko to tego infeigo rox.. trzeba ejszcz inne mapy dodac ktore w poslce rox..
nowe mapy jsuh sie nie przyjma.. :

*M4STER* | 2002-11-06 22:51:50 +0100

qrde nei wiem czemu alenie zapisuje mi do koemtarza calego textu moejgo tlyko peirwsze zdanie :P chailem pwoeidziec ze uwaza ze jush nie przyjma sie nowe mapy pomimo teg oze duzo ludz iby barodz hialo czegos odminnego .. (np ja)
jest przeciesh wiele genialncyh map..

bryan | 2002-11-07 02:03:27 +0100

ale jestesmy w polsce : ludzie tu maja takie schorzenie , ze bedac na pro-q3dm6 jak zobacza vote map ********* to nerwowo szukaja na klawiaturze F2 :)

zenek981 | 2002-11-07 09:45:21 +0100

Fajna mapka.

slawek | 2002-11-07 10:15:35 +0100

"Fajna mapka."

O!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63