ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowa siła na Polskiej scenie - Dinhz!

sob, 21 maj 2005 16:29:00 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Ostatnio na Polskich serwerach kilku czołowych Polskich graczy zmieniło tagi przed swoimi nickami. Nie dziwiło to jednak nikogo, ponieważ grupy przyjaciół często wymyślają sobie jakieś pr0/ tagi, aby poczuć się tak, jakby się gra w teamie z przyjacielem była bardziej wartościowa. Jednak dzisiaj tuż po południu otrzymałem info od linuxa, że pewien nowy tag ostatnio dość popularny, oznacza już coś więcej. Okazuje się, że kilku czołowych graczy FF, pomimo świetnej atmosfery, jaka panuje w klanie, o czym wspominał Kertal w niedawnym wywiadzie na łamach ORGa, postanowiło odejść z Fabryki Strachu i stworzyć swój własny team od podstaw.

Większość osób, które często grają pickupy czy gathery już na pewno wie o jaki team chodzi. Otóż jest to przedziwna nazwa, której nikt nie umie wytłumaczyć - Dinhz. Na pytanie, dlaczego taka dziwna linux nie chciał udzielić odpowiedzi. Jednak pod naporem wydusił z siebie coś takiego:

"Klan o mroczno brzmiącej nazwie, której nikt nie rozumie - Dinhz"

Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, skład tego teamu może brzmieć mrocznie dla oponentów. Otóż linux zapewnił mnie, że Plebs będzie od dzisiaj w ich barwach karać: equador, linux, Kertal, eekz oraz slave. Tak więc widzimy, że prawdziwi weterani sceny raz jeszcze łączą swoje siły. Otrzymałem także jeszcze jedną bardzo ciekawą informację dotyczącą tego zagadnienia. Klan nie posiada jeszcze ani swojej strony www. Od jakiś 20 minut posiadają jednak kanał IRCowy. #Dinhz @ quakenet

Ponieważ jest to klan bardzo młody, bo ma zaledwie kilka dni, poszukuje on doświadczonego coacha. Wymaga się od niego dość sporo, ponieważ musi on mieć "dykcję, zdolność zwięzłego przekazywania ważnych informacji i nie jebania pierdół bez powodu". Chętni proszeni są na zgłaszanie się na nr. gg: #417268.

Sądząc po ogromnym poziomie skilla każdego z playerów tej drużyny, zanosi się na to, że o walkę o najwyższe trofea polskich lig Quake III TDM włączy się jeszcze jeden kandydat. Jednak jak to z nowymi drużynami jest, nigdy nie wiadomo ile przetrwają. Pomimo tego sądzę, że jeśli przetrwają pierwszy miesiąc, możemy im wywróżyć długą i owocną przyszłość. Od siebie oraz całej redakcji quake3.imro.pl, pragnę życzyć im wszystkiego najlepszego na nowej drodze Karania. Dla przypomnienia skład Dinhz oraz skład bardzo osłabionego FF:

Dinhz:
* SL4VE
* Kertal
* linux
* Equador
* eekz

Fear Factory:

  • ognos CL
  • wiseman
  • xc
  • eke
  • creepy
  • bryan

Ponieważ dzisiejszego dnia pojawiło się już kilka niusów wartych uwagi, aby nie zasłaniać dalej, przypominam tylko o trwającym ASUS Spring Cup. Platforma rozgrywek, to oczywiście vQ3 TDM 4v4 a grają m. in takie sławy jak Rush3d (jibo, evil, cooller/random, makaveli), Zebra (Hamzik, undead, morfez, prozed) czy Forze (mikes, unkind, shad2y, lord). Mecze trwają cały czas!
* GTV: hunter.splatterworld.de:20000

sYnth|Bubu | 2005-05-21 16:30:44 +0200

Stawiam 1000 Clanbasowych Euro ze nie dotrwaja do nastepnego sezonu OC, PD :P

ognos | 2005-05-21 16:45:25 +0200

team-ognos co za idiotyzm

Mav_8217 | 2005-05-21 16:47:54 +0200

pomyślałem, że zabrzmi fajnie ;) Zmienię za chwilę, jeśli coś nie pasuje. sor

cocaine | 2005-05-21 16:49:20 +0200

wróca do ff, mimo wszystko gl :)

ognos | 2005-05-21 16:49:36 +0200

jak juz to druzyna ognosa albo cos w tym stylu, a nie team-ognos, nie zamierzamy zmieniac nazwy. dzieki za zmiane ;]

obni | 2005-05-21 16:56:58 +0200

no mocny skład

MaS | 2005-05-21 16:57:19 +0200

"o czym wspominał Kertal w niedawnym wywiadzie na łamach ORGa" ... który to wywiad przeprowadził MaS ... :ASD

Te Dinhzy mota śjakąś www ? : o

Mav_8217 | 2005-05-21 16:59:16 +0200

"Klan nie posiada jeszcze ani swojej strony www, ani kanału IRCowego." ;)

March | 2005-05-21 17:06:09 +0200

Mysle, ze taki sklad nie jest wstanie zagrozic wielu klanom z 1 dywizji PD :)

dinhkertal | 2005-05-21 17:13:48 +0200

do tej pory zagrażał ;) ehem stawiam 1000clanbase’owych euro dla tego co rozkmini znaczenie tego taga :) aha tag to wyraz :) życze nam i wszystkim czytającym gl ;p

Mav_8217 | 2005-05-21 17:17:03 +0200

linx0r postawił właśnie kanał ircowy ;)

dinh|linx | 2005-05-21 17:20:47 +0200

no ja nie wiem czy nei damy rady w 1 lidze... equador to czlonek teampoland kertal dostal zaproszenie do tp ale odmowil eekz to very good plejer podobnie jak slave, kazdy z nich ma kilka osiagniec na swoim koncie a skromyn ja? hmmm no coz lamie ale co an to poradzic ;)
edit:
ekhem eekz tez dostal zaproszenie do tp :)

wishoza | 2005-05-21 17:51:47 +0200

dinh - downy i niedorozwiniete h uje ? :D Dostaje 1000 ojro ? :p

inne propozycje:

dostalem invite - nie hcialem (co do zaproszonych do tp ... moze moze :D)

dorastalem inaczej niz Hitler (damn good :QQQQQQQQ)

hmmm zaraz napisze jeszcze kilka, ide mamusce cos pomoc :D

Mav_8217 | 2005-05-21 17:55:36 +0200

ale to jest dinhz a nie dinh ;)

wishoza | 2005-05-21 18:02:33 +0200

łeeee ... no ale dobra, maly tuning, nic nie zaszkodzi :D

dinhz - downy i niedorozwiniete h uje zulugoola ? :D Dostaje 1000 ojro ? :p

inne propozycje:

dostalem invite - nie hcialem, zgardzilem (co do zaproszonych do tp ... moze moze :D)

dorastalem inaczej niz Hitler zawadiaka (damn good :QQQQQQQQ)

ide jeszcze mamie pomoc, pozniej cos naskrobie :D

viltZz | 2005-05-21 18:24:22 +0200

dinhz to od dinozaurów?:D

Gravatar

mUd. | 2005-05-21 18:30:06 +0200

moze chodzi wam o Dinks :>

Gravatar

sld | 2005-05-21 18:45:12 +0200

Dinhz - okreslano tak mianem pol anioly pol diably ( istoty zaglady ) ,ktore zrownywaly z ziemia wszystko co napotkaly na swej drodze ... [ ale zem wymyslil bajeczke :D poprosze jakas nagrode bobla za tworczosc literacka :] ]

Mav_8217 | 2005-05-21 18:47:43 +0200

jobla.

Dajcie tu [M]ańka, to ten zaraz coś pieprznie :b

s|f1x | 2005-05-21 19:42:29 +0200

Dorodne i nadzwyczaj harde zwieracze :F. A fuuj ;).

gr. | 2005-05-21 20:19:57 +0200

no hf gl etc.
ps. ale "polskich" to raczej małą literą

March | 2005-05-21 20:30:15 +0200

pozyjemy zobaczymy :D

cocaine | 2005-05-21 20:57:28 +0200

gosu ty nigdy błędów nie robisz ? czepiasz sie jak zwykle... :/

Gravatar

sun | 2005-05-21 21:31:17 +0200

Mimo takiego rozlamu w FF, w klanie pozostalo wielu dobrych graczy [wiseman, creepy, eke...] i mysle ze TA pojada..

ATi | 2005-05-21 22:03:59 +0200

tja wiseman to lider ff! -.-’

co do dinh czy dinhz czy jak to tam to hf, ale az tacy straszni to oni nie sa.. ;p

eng | 2005-05-21 22:46:54 +0200

Moim zdaniem nie powinniscie w tym momencie olewac ff i sobie isc w @#$% za przeproszeniem:}
Jakby nie bylo, smazyliscie frytki w fabryce kupe czasu, teraz ten klan ma grac z bardzo dobra czeska ekipa, trza bylo to dograc, powalczyc w tej II lidze i pozegnac sie godnie.
NIe wiem o co wam poszlo, i nawet nie chce wiedziec ale mimo wszystko nalezalo ociupenkie poczekac z ta decyzja.

Nazwa dinhz jest ch.ujowa na maxa no ale to tez mi nie przeszkadza w tym aspekcie , zeby ja tolerowac :>
gl kertalowe hipki :)

cyb3k | 2005-05-21 22:47:01 +0200

Hmmmm..... Pozdro dla Lorda Vadera:p i Emprora jakiegos tam :D od oscypka:P. A Dinhz to nie znaczy czasem "Fabryka Strachu" ??:> :D. [M]aniek jesio raz thx za taktyke ... :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-05-21 22:57:42 +0200

wielki Lord Vader pozdrawia Cie oscypku :d

FF-wiseman | 2005-05-21 23:12:51 +0200

dinhz = dobra idziemy na herbate ziolową,
mimo tego ze jestem zaskoczony to zycze wam powodzenia i mma nadzieje ze niebawem spotkamy sie na arenie :d
//// ati o co ci znowu chodzi ?

Sh1eldeR | 2005-05-21 23:23:46 +0200

decyzja o odejsciu faktycznie kontrowersyjna (ale co ich to obchodzi?), a nazwa wg mnie tez chu**** (brzmi cokolwiek przydupiascie)- jednak niech chlopaki robia co chca, jeszcze tego brakowalo zeby cokolwiek (lub ktokolwiek) ich zmuszalo do tego, zeby byc w klanie, w ktorym byc nie chca.
Trzeba tez pamietac, ze na pewno ani kertal, ani campa, ani tym bardziej slave :DDD nie zawdzieczaja swoich umiejetnosci ff. Na ich miejscu wiazanie mnie z ffkami niemal uwazal bym za rażące.

Jesli tylko beda grac i sie szybko nie rozleca (i nie mowie tu o teorii, tylko o praktyce - czy beda ze soba pogrywac) to nie trzeba im zyczyc powodzenia, zeby spokojnie mogli walczyc z dowolnym klanem w Polsce. Nie wiadomo tylko, jak bedzie u nich z aktywnoscia...

Tak czy srak: Karać plebs!

FF-wiseman | 2005-05-21 23:45:38 +0200

musze przyznac Ci racje

Gravatar

pro_L0rd | 2005-05-21 23:48:56 +0200

moze ctf zaczna grac skoro linux ich zmontowal ?:)

SL4VE | 2005-05-21 23:50:26 +0200

  1. Czym sobie zasłużył plebs, aby pisać z dużej litery? I ileż razy mam powtarzać, że Karać pisze się z dużej? Karać plebs.
  2. Bubu sux
  3. Pionier sux (to tak na zapas :D)
  4. Emperor Palpatine pozdrawia oscypka (co Ty Star Wars nie ogladales? :D)
  5. Nie interesuje mnie w sumie co inni myślą na temat naszego postępowania. Wiem, że nam się bardzo fajnie i klimatycznie gra ze sobą (kaban do dziury! DOMESTOS! AAAAAAAAA)
  6. Nazwa... chodzi tu raczej o znaczenie i pod tym względem nazwa bardzo mi się podoba ;-).
  7. Co do przetrwania to jedyne o co się obawiam to wakacje, bo wtedy wszyscy są mało aktywni... jeśli to przetrwamy to będzie spoko :)
  8. Karać plebs. W Polsce.

wishoza | 2005-05-22 00:01:03 +0200

Zgadzam się ... mam tylko jedną obiekcję ...

ad. 8 ... i w Burkina Faso

Mav_8217 | 2005-05-22 00:27:30 +0200

SL4VE chyba z jakiejś niezłej imprezy wrócił, bo pisze trochę "nie w swoim stylu". Tzn. dobrze w większości pisze, ale tak trochę bardziej wyraziście i bezpośrednio niż na ogół :b

SL4VE | 2005-05-22 00:36:25 +0200

Może powiedzmy inaczej. Po 3 tygodniach studiowania powróciłem do domu i zajebiście mnie cieszy, że coś jest w lodówce, że papier toaletowy różni się od ściernego nie tylko kolorem, że jest się czego napić (poza herbatą), że mam zajebisty kibel i ładny pokój i w ogóle ;D.

dinhkertal | 2005-05-22 00:55:30 +0200

nie chodzi o wygląd nazwy ale o znaczenie. Zresztą to nie nicki grają bo np. takie synthesis z nazwą beznadziejną nie byłoby taką dobrą ekipą nieprawdaż ? :) Zresztą póki co nikt nie zgadł i zgadnie tylko jakiś wyjątkowy fan literatury :) i to nie pięknej czy klasycznej :P

THRAWN | 2005-05-22 01:17:17 +0200

lig narazie nie pogracie ...dopiero po wakacjach :o
hmm...chyba ze cos pokombinujecie...

Gravatar

trombson | 2005-05-22 01:47:36 +0200

proste ze pokombinuja .... przeciez jest tam az 3-4 ’prawie’ reprezentantow tp :> a poza tym to mnie nawet nie interesuje co to moze znaczyc.... gl ! :D

Sh1eldeR | 2005-05-22 02:02:03 +0200

slave niestety w zyciu czlowieka jako starego pryka w pelni funkcjonuje powiedzenie "jak sobie poscielesz, tak sie wyspisz". przychodzi w zyciu studenta czas, kiedy sie (bardzo krociusienko) zastanawia, czy chcialby zeby tak pieknie i schludnie wygladala chalupa w ktorej beda mieszkaly jego dzieci... grrrrrr, mysli sie o tym krotko, bo mysl te albo sie czem predzej odgania, albo blyskawicznie dochodzi sie do odpowiednich wnioskow.

co do nazwy klanu to mi sie nie widzi nawet gdy znam jej znaczenie. banalne. prawie jak wygenerowane przez algorytm xtsa (the rage of madness and power -> the madness of power and rage -> the power of rage and madness -> the madness of power and rage -> ... itd). Faktycznie nazwa nie ma wielkiego znaczenia (dajmy na to taki najlepszy Polski klan W Polsce, urinal... - ale ta akurat nazwa miala podloze historyczne), ale nie ma tez powodu, zeby nie wymyslic jakiejs fajnej :D.

Unmatched jest fajne, Iron First jest fajne, Mad at work mi sie podobalo, nawet essence of evolution fajnie brzmi, podobnie jak dioxide (chociaz jest kompletnie bez sensu).

dihnz IMO nie jest ani z przymruzeniem oka, tak jak PANishers, ani jakos glebokie.

zreszta fuck it, who cares, to tylko nazwa. pisac sie bedziecie nie nazwa, a krwia swych wrogow...

SL4VE | 2005-05-22 07:46:57 +0200

Dinhz, a nie Dihnz ;-).

Ja tam się staram o takich rzeczach nie myśleć, bo wtedy musiałbym to wszystko posprzątać, a tak to jest wygodniej :D. Tak czy inaczej nie byłem w domu 3 tygodnie, nie dowoziłem żarcia i o ile ryz ze smietana i cukrem dało się jeszcze zjeść to jedzenie ryżu z keczupem serio nie jest tym co lubię najbardziej :).

Co do lig... jesteśmy w ladderze w ESL i czekamy na wasze wyzwania :).

Gravatar

sun | 2005-05-22 08:56:32 +0200

Oj Slavik :) ja kurde juz 3ci miesiac siedze w akademiku i po sesji do domu dopiero jade.. ale zeby miec PAPIER TOALETOWY kolorowy, oszczedzam na jedzeniu :D :D :D :)) pozdro dla Studentow

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-05-22 08:57:34 +0200

@#$%.

gr. | 2005-05-22 09:52:55 +0200

Dopisano 21.5.2005 o godzinie 20:57 [ nbr1 ] [kasuj komentarz ]

gosu ty nigdy błędów nie robisz ? czepiasz sie jak zwykle... :/

moze i robie jak widzisz to mi wypominaj staram sie ich nie robic a czepiajac sie jak to nazwales mam na celu tylko wiekszy poziom serwisu

dinhkertal | 2005-05-22 10:40:20 +0200

ekwilibrystyczny gosu wspomniał o adekwatności niezależnej pracy górników z rpa,z którymi miał dzieci,przy pomocy sznurka.

SL4VE | 2005-05-22 10:57:59 +0200

Ja tam uwielbiam te krótkie okresy czasu kiedy papieru nie ma... wtedy używam chusteczek higienicznych... mmm :)

wishoza | 2005-05-22 11:32:16 +0200

kertal ...mniemam, ze chodzilo Ci o górników ze świnoujścia ... czyż nie ?

dinhkertal | 2005-05-22 11:39:30 +0200

niech będą stoczniowcy z katowic ? :P

Gravatar

mUd. | 2005-05-22 12:11:24 +0200

heh Dinhz zabiliscie mi cwieka z ta nazwa i wczoraj przez godzine buszowalem w necie i jedyne co znalazlem to tlumaczenie slowa Dinhz z Hindu na Panjabi :l :):):) po czym jak zainstalowalem odpowiedznie scrypty z czcionkami to jeszcze sobie utrudnilem sprawe :> poddaje sie

teraz troche odbiegne od tematu...
1. Sl4ve nie wiem ile juz studiujesz ale na studiach temat papieru toaletowego to standart...po dluzszym czasie przekonasz jak przydatne sa rozdawane darmowe gazety ( Metro itp.) :> u was zle nie jest bo mowisz ze czasem i chusteczki chigieniczne sa :>
2. Jedzenie na studiach Sl4ave ty i tak masz dobrze ze mozesz sobie po trzech tygodniach do domu wrocic wiec nie zrzedz :> u mnie jazda do domu po za swietami mija sie z celem (7h w podrozy) :> ha inwestuj w ziemniaki tanie i zapycha :P
3. a co powiecie o syfie w kuchni ja juz pare razy o malo nie stracilem reki jak stary kawalek kielbasy miedzy sterta naczyn zacza warczec i spierdolil za szafe :P

pozdrawiam studentow

cyb3k | 2005-05-22 13:26:22 +0200

No wiec... Nie nie ogladalem Starr warsow :Asd , ale jadem na 3 czesc z kumplem ;d. niech smoc quada bedzie z wami emprorery vadery i inne dinhz’y :d, pozdrawia Ciuji :d

SL4VE | 2005-05-22 14:43:08 +0200

Pierwszy rok kończę (mam nadzieje :D). mUd jesteś z Poznania czy metro to w całej Polsce rozdają? :D
Kiedyś jeździłem do domciu co tydzień i było mnóstwo jedzonka... ostatnio wracam o wiele rzadziej i różnie to bywa :). Chusteczki się przydają :D. Heh syf w kuchni... nic nie mow nawet :D.

W Polsce.

Gravatar

mUd. | 2005-05-22 15:18:03 +0200

heh z tego co wiem Metro w duzych miastach w calej polsce rozdaja :> gl na sesje

SL4VE | 2005-05-22 16:06:38 +0200

Przyda się :). GL

dinhkertal | 2005-05-22 18:27:41 +0200

jakiś rks znowu ograł rosomaki :|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63