Nowa, stara ankieta :P
wto, 15 październik 2002 15:30:07 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Niestety, ale w wyniku interwencji musiałem skasować starą ankiete. Były pretensje dlaczego GaD z Matr0xem są razem (przecie nie geje, ani nie bracia), dlaczego nie ma Cha0ticza masty itd. Do tego sie zastosowałem i oddaje Wam w łapki nową ankiete. W razie jakiś skarg, wniosków i zażaleń pisać na maila [email protected]. Pozdrawiam!





slawek | 2002-10-15 15:37:13 +0200
[email protected].
Podany adres nie działa. Nie wiem dlaczego, może z powodu tej kropki na końcu? :D
LaGrandatygnoju a gdzie Diler, który nie jest już nieznanym mastahem, co?
#621922
LaGranda | 2002-10-15 15:39:13 +0200
W razie jakiś skarg, wniosków i zażaleń pisz na maila [email protected] :P
#621923
igor9k | 2002-10-15 16:04:49 +0200
lol, nie wiem po co umieszczales tam polakow, w takim razie ankieta bedzie na pewno suboiektywna bo kazy bedzie glosowal na matroxa, ja nawet nie glosuje bo nie ma w niej mojego faworyta - daler'a.
nie moge sie juz doczekac by zobaczyc te milion glosow na matroxa :D
#621925
slawek | 2002-10-15 16:13:21 +0200
e! igor! to ja się śmieję :D
Dlaczego mamy nie głosować na naszych chłopaków?
Czy ta ankieta ma sprawdzać naszą znajomość tzw. światowej sceny czy raczej wyrażać emocje czy życzenia?
Co to - test na inteligencję?
#621926
freak | 2002-10-15 16:25:22 +0200
stermy .... lol!
#621927
[FPP]Krypton | 2002-10-15 16:27:16 +0200
w ankiecie powinna znajdowac sie moim zdaniem osemka faworytow, a na pewno pierwsze miejsca z kazdych eliminacji (gdzie reef?)
wrzucenie na ta liste Stermyego czy Chipa mija sie z celem, gdyz z gory sa oni skazani na straty, a pominiecie Dalera to po prostu parodia imo
#621928
freak | 2002-10-15 16:46:26 +0200
nieznany masta! lepiej byłoby : ktos inny...
#621932
LaGranda | 2002-10-15 17:34:45 +0200
jak pisalem mozecie mi naskoczyc, checie dailera to se glosujcie nie wiem gdzie :P, zreszta obojetnie co wstawie to bedzie budzenie. najlepiej by bylo jakbym wstawil wszystkich finalistow, byscie mieli tabelke na 5 stron!
#621938
RoclorD | 2002-10-15 17:53:14 +0200
Hehe ciekawe, czy na zagranicznych stronach też tak wygląda ta ankieta ;/
#621941
RoclorD | 2002-10-15 17:57:42 +0200
Znaczy chodzi mi o udział matr0x'a i GaD'a i głosy na nich :)
Wish them luck!
#621942
*M4STER* | 2002-10-15 19:36:05 +0200
moi faworyci to :D
Socrates daler death cha0ticz :P
#621951
move | 2002-10-15 20:16:52 +0200
[FPP]Kryptom: Reef nie bedzie na finalach WCG, dlatego nie ma go na liscie - chlopak sie rozchorowal powaznie, wiecej znajdziesz o tym w komentarzu do jego demek na cb.
#621957
move | 2002-10-15 20:18:27 +0200
ah.. moim faworytem jest socrates, chlopak ostatnio z numer 5, 6 zrobil sie numerem 1 lub 2.
#621959
Traumatic | 2002-10-15 20:19:19 +0200
WCG 2002 niezła sprawa, ankieta jest potrzebna (ile osób wierzy w Matr0xa?) dużo, hehe fantazje - na pewno wygra z Zero4 :) . Ale respekt dla Matr0xa, niech moc quada będzie z tobą !!! :-)
#621960
move | 2002-10-15 20:20:01 +0200
[FPP]Kryptom: zaoszczedzilem Ci wysilku wchodzenia na cyberfight :P, masz tu komentarz:
Comments
1 - 23:16 / 14 Oct '02 - WhoaWe are sorry to inform that Reef will not be able to attend to WCG 2002 at Korea due to his conditions which have worsened. Reef is currently struggling to deal with Parkinson's disease, and undergoing intense treatment. Let's all wish him the best and that maybe he can return to competing.
sad but true..
#621961
host | 2002-10-15 21:55:57 +0200
lol ?
#621964
Rozz | 2002-10-15 22:00:57 +0200
Czy czasem nie ma tej samej ankiety na fpp?
#621966
sYnth|Bubu | 2002-10-15 22:36:56 +0200
Cieszy mnie patriotyzm kolegow sam odddalem glosa na naszego wymiatacza mysle ze przy odrobinie szczescia moze byc wysoko a na ztn rozwali wszystkich. Tylko niech liczy quada LOOOOOL hehe
#621971
StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:42:26 +0200
Ale zescie mnie urzadzily, Siostry!! to ja zaglosowalem na "nieznany masta" bo myslalem o D|S-Cha0ticz'u a tu rera sie pojawil :D Sadze ze on nie wygra ale bedzie zadzil za rok, moze wczesniej, jak narazie to moj masta i zawsze bede stawial na niego! pozdro all gg:3264752
#621973
StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:42:29 +0200
Ale zescie mnie uzadzily, Siostry!! to ja zaglosowalem na "nieznany masta" bo myslalem o D|S-Cha0ticz'u a tu rera sie pojawil :D Sadze ze on nie wygra ale bedzie zadzil za rok, moze wczesniej, jak narazie to moj masta i zawsze bede stawial na niego! pozdro all gg:3264752
#621974
move | 2002-10-15 22:43:34 +0200
hm... patrze po wynikach i widze ze nie doceniacie coolera, c58 jest slabe na arenie europejskiej, ale cooler jako duelowiec to calkowicie co innego, mysle ze zmiesci sie w pierwszej trojce WCG. if22 bedzie 4 :D - final miedzy amerykancami zero4 z socratesem, mam nadzieje ze ten drugi wygra :P
#621975
StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:44:36 +0200
Sorka za ortografie D|S-Cha0ticz ROX :D
#621976
LaGranda | 2002-10-15 23:10:36 +0200
Dopisano 15.10.2002 o godzinie 22:00 [ Rozz ]
Czy czasem nie ma tej samej ankiety na fpp?
no faktycznie tam jest podobna, ale na innych stronach tez sa. po co wchodzic na fpp.pl przeciez tam newsy sa przeterminowane
#621978
ash | 2002-10-15 23:11:53 +0200
Ja mysle ze w finale zagraja dwa mocarstwa czyli ruscy vs usa
czyli z4socrates vs deathcooller
#621979
host | 2002-10-15 23:14:24 +0200
ej 666|ash to nie myśl bo sie przegrzejesz jeszcze i wyparujesz nam z tąd :q
#621980
igor9k | 2002-10-15 23:32:56 +0200
no faktycznie tam jest podobna, ale na innych stronach tez sa. po co wchodzic na fpp.pl przeciez tam newsy sa przeterminowane
przeterminowane to ty masz jaja...
#621983
lecho | 2002-10-16 00:05:06 +0200
Masz racje lagranda newsy przeterminowane :D Czy to wazne ze demko z finalu quakecon2002 bylo na fpp.pl jako pierwsze na swiecie (sprawdzalem biorac pod uwage przelicznik godzin :P ..
#621986
LaGranda | 2002-10-16 00:27:52 +0200
igor a w ryj chcial? co do newsow na fpp.pl nie wiatpie ze robicie co w swojej mocy i czasem sa oki i szybkoa, ale glownie macie niedobory, ale wiem ze to wina braku ludzi.
#621987
igor9k | 2002-10-16 03:52:06 +0200
LaGranda w morde to se strzel samemu, mysle ze by Ci sie przydalo. Pozatym ludzi ktorzy pisza na q3.fpp.pl (sweeper, lecho i xenom) mozna nazwac redaktorami. Ciebie? Zdecydowanie nie.
#621989
move | 2002-10-16 09:05:35 +0200
czy nie powinniscie rozwiazywac swoich klotni na prv msg? bo w tej chwili obydwaj zachowujecie sie jak malutkie dzieci w piaskownicy... (mowie o igorze i lagrandzie)
PS: a slownictwo robi sie coraz ostrzejsze, chyba wiekszosc zapomniala juz o newsa Razora, zeby wazyc slowa w kazdej wiadomosci..
#621992
ATHENA | 2002-10-16 11:24:07 +0200
sorry a gdzie daler? :O
wiem ze on smierdzi :) ale jest dobry i powinien byc!!!!
i tak death wygra :P
#621998
LaGranda | 2002-10-16 15:25:40 +0200
Igor mozesz sobie pisac co chcesz szczylu maly :P mnie to rybka jak bedziesz mnie nazywal :D juz sie nauczylem odpornosci na glupote ludzka!
#622008
xen0m | 2002-10-16 16:45:06 +0200
Cooler imo zmiazdzy... moze nie wygra, ale zajdzie daleko. go Cooler... a Polacy... hmm, napewno nie namieszamy tam...
Holy: szkoda czasu na takie rozmowy... widzisz przeciez jak to wyglada...
#622010
move | 2002-10-16 17:07:31 +0200
LaGranda... no comment, gdybys byl madrzejszy to bys sie zamknal i olal cala sprawe, a Ty jeszcze musisz wrzucic swoje niepotrzebne 3 grosze..
#622011
StaryOrgowicz_45 | 2002-10-16 20:05:50 +0200
ja poprosze demka z calej impry w oddzielnym miejscu tak zebym zadnego nie przegapil :D i newsy o nich na biezaco :P
#622017
StaryOrgowicz_45 | 2002-10-16 20:11:15 +0200
I jeszcze prosba! jak by ktos wiedzial gdzie moge znalezc CFG chaoticza bo mnie cos w zaintrygowalo hi :D
#622018
ShadoW_86 | 2002-10-16 20:13:58 +0200
Jak tylko będzie działał upload, wżócę 2 ver. mapki.
#622019
ShadoW_86 | 2002-10-16 20:14:12 +0200
Jak tylko będzie działał upload, wżócę 2 ver. mapki.
#622020
[FPP]Krypton | 2002-10-16 21:55:23 +0200
xen0m masz racje: to nie ma sensu, kazdy wie kto jest lepszy...
#622022
xen0m | 2002-10-17 00:10:43 +0200
looz, ale po co to "i tak kazdy wie kto jest lepszy"???
#622028
LaGranda | 2002-10-17 00:28:56 +0200
move ale ja olewam sikem prostym :P
#622029
igor9k | 2002-10-17 04:03:35 +0200
haha, zalosniak
#622030
[FPP]Krypton | 2002-10-18 23:43:25 +0200
i tak esreality rzadzi :)
#622122
Zaloguj się by dodać komentarz.