ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowa, stara ankieta :P

wto, 15 październik 2002 15:30:07 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Niestety, ale w wyniku interwencji musiałem skasować starą ankiete. Były pretensje dlaczego GaD z Matr0xem są razem (przecie nie geje, ani nie bracia), dlaczego nie ma Cha0ticza masty itd. Do tego sie zastosowałem i oddaje Wam w łapki nową ankiete. W razie jakiś skarg, wniosków i zażaleń pisać na maila [email protected]. Pozdrawiam!

slawek | 2002-10-15 15:37:13 +0200

[email protected].
Podany adres nie działa. Nie wiem dlaczego, może z powodu tej kropki na końcu? :D
LaGrandatygnoju a gdzie Diler, który nie jest już nieznanym mastahem, co?

LaGranda | 2002-10-15 15:39:13 +0200

W razie jakiś skarg, wniosków i zażaleń pisz na maila [email protected] :P

Gravatar

igor9k | 2002-10-15 16:04:49 +0200

lol, nie wiem po co umieszczales tam polakow, w takim razie ankieta bedzie na pewno suboiektywna bo kazy bedzie glosowal na matroxa, ja nawet nie glosuje bo nie ma w niej mojego faworyta - daler'a.

nie moge sie juz doczekac by zobaczyc te milion glosow na matroxa :D

slawek | 2002-10-15 16:13:21 +0200

e! igor! to ja się śmieję :D
Dlaczego mamy nie głosować na naszych chłopaków?
Czy ta ankieta ma sprawdzać naszą znajomość tzw. światowej sceny czy raczej wyrażać emocje czy życzenia?
Co to - test na inteligencję?

freak | 2002-10-15 16:25:22 +0200

stermy .... lol!

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-10-15 16:27:16 +0200

w ankiecie powinna znajdowac sie moim zdaniem osemka faworytow, a na pewno pierwsze miejsca z kazdych eliminacji (gdzie reef?)
wrzucenie na ta liste Stermyego czy Chipa mija sie z celem, gdyz z gory sa oni skazani na straty, a pominiecie Dalera to po prostu parodia imo

freak | 2002-10-15 16:46:26 +0200

nieznany masta! lepiej byłoby : ktos inny...

LaGranda | 2002-10-15 17:34:45 +0200

jak pisalem mozecie mi naskoczyc, checie dailera to se glosujcie nie wiem gdzie :P, zreszta obojetnie co wstawie to bedzie budzenie. najlepiej by bylo jakbym wstawil wszystkich finalistow, byscie mieli tabelke na 5 stron!

RoclorD | 2002-10-15 17:53:14 +0200

Hehe ciekawe, czy na zagranicznych stronach też tak wygląda ta ankieta ;/

RoclorD | 2002-10-15 17:57:42 +0200

Znaczy chodzi mi o udział matr0x'a i GaD'a i głosy na nich :)
Wish them luck!

*M4STER* | 2002-10-15 19:36:05 +0200

moi faworyci to :D
Socrates daler death cha0ticz :P

move | 2002-10-15 20:16:52 +0200

[FPP]Kryptom: Reef nie bedzie na finalach WCG, dlatego nie ma go na liscie - chlopak sie rozchorowal powaznie, wiecej znajdziesz o tym w komentarzu do jego demek na cb.

move | 2002-10-15 20:18:27 +0200

ah.. moim faworytem jest socrates, chlopak ostatnio z numer 5, 6 zrobil sie numerem 1 lub 2.

Traumatic | 2002-10-15 20:19:19 +0200

WCG 2002 niezła sprawa, ankieta jest potrzebna (ile osób wierzy w Matr0xa?) dużo, hehe fantazje - na pewno wygra z Zero4 :) . Ale respekt dla Matr0xa, niech moc quada będzie z tobą !!! :-)

move | 2002-10-15 20:20:01 +0200

[FPP]Kryptom: zaoszczedzilem Ci wysilku wchodzenia na cyberfight :P, masz tu komentarz:

Comments

1 - 23:16 / 14 Oct '02 - Whoa

We are sorry to inform that Reef will not be able to attend to WCG 2002 at Korea due to his conditions which have worsened. Reef is currently struggling to deal with Parkinson's disease, and undergoing intense treatment. Let's all wish him the best and that maybe he can return to competing.

sad but true..

host | 2002-10-15 21:55:57 +0200

lol ?

Rozz | 2002-10-15 22:00:57 +0200

Czy czasem nie ma tej samej ankiety na fpp?

sYnth|Bubu | 2002-10-15 22:36:56 +0200

Cieszy mnie patriotyzm kolegow sam odddalem glosa na naszego wymiatacza mysle ze przy odrobinie szczescia moze byc wysoko a na ztn rozwali wszystkich. Tylko niech liczy quada LOOOOOL hehe

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:42:26 +0200

Ale zescie mnie urzadzily, Siostry!! to ja zaglosowalem na "nieznany masta" bo myslalem o D|S-Cha0ticz'u a tu rera sie pojawil :D Sadze ze on nie wygra ale bedzie zadzil za rok, moze wczesniej, jak narazie to moj masta i zawsze bede stawial na niego! pozdro all gg:3264752

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:42:29 +0200

Ale zescie mnie uzadzily, Siostry!! to ja zaglosowalem na "nieznany masta" bo myslalem o D|S-Cha0ticz'u a tu rera sie pojawil :D Sadze ze on nie wygra ale bedzie zadzil za rok, moze wczesniej, jak narazie to moj masta i zawsze bede stawial na niego! pozdro all gg:3264752

move | 2002-10-15 22:43:34 +0200

hm... patrze po wynikach i widze ze nie doceniacie coolera, c58 jest slabe na arenie europejskiej, ale cooler jako duelowiec to calkowicie co innego, mysle ze zmiesci sie w pierwszej trojce WCG. if22 bedzie 4 :D - final miedzy amerykancami zero4 z socratesem, mam nadzieje ze ten drugi wygra :P

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-15 22:44:36 +0200

Sorka za ortografie D|S-Cha0ticz ROX :D

LaGranda | 2002-10-15 23:10:36 +0200

Dopisano 15.10.2002 o godzinie 22:00 [ Rozz ]

Czy czasem nie ma tej samej ankiety na fpp?

no faktycznie tam jest podobna, ale na innych stronach tez sa. po co wchodzic na fpp.pl przeciez tam newsy sa przeterminowane

ash | 2002-10-15 23:11:53 +0200

Ja mysle ze w finale zagraja dwa mocarstwa czyli ruscy vs usa
czyli z4socrates vs deathcooller

host | 2002-10-15 23:14:24 +0200

ej 666|ash to nie myśl bo sie przegrzejesz jeszcze i wyparujesz nam z tąd :q

Gravatar

igor9k | 2002-10-15 23:32:56 +0200

no faktycznie tam jest podobna, ale na innych stronach tez sa. po co wchodzic na fpp.pl przeciez tam newsy sa przeterminowane

przeterminowane to ty masz jaja...

lecho | 2002-10-16 00:05:06 +0200

Masz racje lagranda newsy przeterminowane :D Czy to wazne ze demko z finalu quakecon2002 bylo na fpp.pl jako pierwsze na swiecie (sprawdzalem biorac pod uwage przelicznik godzin :P ..

LaGranda | 2002-10-16 00:27:52 +0200

igor a w ryj chcial? co do newsow na fpp.pl nie wiatpie ze robicie co w swojej mocy i czasem sa oki i szybkoa, ale glownie macie niedobory, ale wiem ze to wina braku ludzi.

Gravatar

igor9k | 2002-10-16 03:52:06 +0200

LaGranda w morde to se strzel samemu, mysle ze by Ci sie przydalo. Pozatym ludzi ktorzy pisza na q3.fpp.pl (sweeper, lecho i xenom) mozna nazwac redaktorami. Ciebie? Zdecydowanie nie.

move | 2002-10-16 09:05:35 +0200

czy nie powinniscie rozwiazywac swoich klotni na prv msg? bo w tej chwili obydwaj zachowujecie sie jak malutkie dzieci w piaskownicy... (mowie o igorze i lagrandzie)
PS: a slownictwo robi sie coraz ostrzejsze, chyba wiekszosc zapomniala juz o newsa Razora, zeby wazyc slowa w kazdej wiadomosci..

Gravatar

ATHENA | 2002-10-16 11:24:07 +0200

sorry a gdzie daler? :O
wiem ze on smierdzi :) ale jest dobry i powinien byc!!!!
i tak death wygra :P

LaGranda | 2002-10-16 15:25:40 +0200

Igor mozesz sobie pisac co chcesz szczylu maly :P mnie to rybka jak bedziesz mnie nazywal :D juz sie nauczylem odpornosci na glupote ludzka!

Gravatar

xen0m | 2002-10-16 16:45:06 +0200

Cooler imo zmiazdzy... moze nie wygra, ale zajdzie daleko. go Cooler... a Polacy... hmm, napewno nie namieszamy tam...

Holy: szkoda czasu na takie rozmowy... widzisz przeciez jak to wyglada...

move | 2002-10-16 17:07:31 +0200

LaGranda... no comment, gdybys byl madrzejszy to bys sie zamknal i olal cala sprawe, a Ty jeszcze musisz wrzucic swoje niepotrzebne 3 grosze..

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-16 20:05:50 +0200

ja poprosze demka z calej impry w oddzielnym miejscu tak zebym zadnego nie przegapil :D i newsy o nich na biezaco :P

Gravatar

StaryOrgowicz_45 | 2002-10-16 20:11:15 +0200

I jeszcze prosba! jak by ktos wiedzial gdzie moge znalezc CFG chaoticza bo mnie cos w zaintrygowalo hi :D

ShadoW_86 | 2002-10-16 20:13:58 +0200

Jak tylko będzie działał upload, wżócę 2 ver. mapki.

ShadoW_86 | 2002-10-16 20:14:12 +0200

Jak tylko będzie działał upload, wżócę 2 ver. mapki.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-10-16 21:55:23 +0200

xen0m masz racje: to nie ma sensu, kazdy wie kto jest lepszy...

Gravatar

xen0m | 2002-10-17 00:10:43 +0200

looz, ale po co to "i tak kazdy wie kto jest lepszy"???

LaGranda | 2002-10-17 00:28:56 +0200

move ale ja olewam sikem prostym :P

Gravatar

igor9k | 2002-10-17 04:03:35 +0200

haha, zalosniak

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-10-18 23:43:25 +0200

i tak esreality rzadzi :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63