ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowa stara drabinka i Brutalne starcie

nie, 16 wrzesień 2007 14:41:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Obrazek Nie da się ukryć, iż minął szmat czasu od ostatniego newsa na temat rozgrywek w lidze Quake 3 1na1 w Heyah Logitech Cybersport.

Lecz nadmiaru informacji nie uświadczysz drogi czytelniku i uczestniku

naszej ligi. W przeciągu niespełna dwóch miesięcy nie wydarzyło się

wiele. Co nie znaczy, że są to sprawy nie znaczące nic dla sceny, ani

też takie, które nie odbiły się szerokim echem w kłejkowych kręgach.

Właściwie mamy małą sensację. I nową drabinkę. Spokojnie. W tym

ostatnim nastapiły jedynie kosmetyczne zmiany.

Mecz Stinga (Szymon Ożga), znanego głównie z powodu pokrewieństwa ze

swym bratem Matr0xem, z Brutalem miał być dla tego pierwsze wytrychem

do wrót, które otworzą mu drogę na finały HLC (przypominam termin:

27-28 października br). Tak się jednak nie stało. Szyki reprezentantowi

Frag eXecutors pokrzyżował niespodziewanie kolejny czarny koń etapu

kwalifikacyjnego, tj. Radosław Weidemann aka Shimazu. Lepiej

zapamiętajcie jego personalia. Za miesiąc przewiną się wam je przed

oczami ponownie.

Przebieg meczu był niewątpliwym zaskoczeniem dla obu zawodników. Poniższe screeny wyjaśnią dlaczego.

Wybór Stinga:

http://www.cybersport.pl/pliki/bru-sting-nomd9.jpg

Wybór Brutala:

http://www.cybersport.pl/pliki/bru-sting-hub.jpg

Decydująca mapa, wybrana poprzez odrzucanie:

http://www.cybersport.pl/pliki/bru-sting-ztn.jpg

Wynik na ostatniej mapie 10:5 na korzyść Brutala.

Przy stanie 2:1 wygrywa zatem pojedynek kwalifikacyjny o wejście do

finału rozgrywanego po lanie. Gratulacje/gg.

 

Mecz odbył się jak nie trudno zauważyć po dacie, parę ładnych dni temu. Wybaczcie zwłokę. Wiece, lato, leń i te sprawy.

 

Dema, zaledwie dwa się ostały, a raczej tyle mi przysłał zwycięzca ;) Miłego zasysania.

 

 
HLC07-Brutal-vs-Sting-kwal-HUB - 1,7 MB
 
HLC07-Brutal-vs-Sting-kwal-ZTN - 1,5 MB

 

Teraz drabinka. Zaszły w niej jedynie kosmetyczne zabiegi. Oto jej górny fragment:

 

http://www.cybersport.pl/pliki/hlc-q3-drabinkaminiaturka.jpg

 

Ta genialna drabinka, będąca dziełem painta i

mojej mychy, w której prawy przycisk lata niczym klapa od śmietnika, w

swej całej okazałości do pełnego wglądu TUTAJ. Podwójną kreską zaznaczeni są gracze zakwalifikowani na finały HLC.

 

Słowo na niedzielę - o nadchodzących meczach. W

niedzielę ich nie będzie, bo dzień święty trzeba przecież święcić,

inaczej ten co steruje pogodą (prawa autorskie należące do tego

zabawnego zwrotu należą w całości do piwoszq'a - pozdro ciołku!)

jeszcze kogoś pokara.

 

Pozostały nam do zakończenia etapu kwalifikacyjnego zaledwie trzy mecze:

 

Zik vs Prox - odbędzię się kiedy tylko obaj uparają się z przeciwnościami losu (czytaj: łącze)

Avenger vs Aniolek - Bóg raczy wiedzieć kiedy

Mav vs zwycięzca Zik vs Prox - patrz wyżej.

 

To by było na tyle. Przynajmniej narazie!

jarq. | 2007-09-17 21:45:14 +0200

no brawo - w koncu dopinasz swego brutal :)

RauL | 2007-09-18 23:53:58 +0200

najs!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63