Nowa strona klanu Dark Side
wto, 28 styczeń 2003 16:23:39 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Znany prawie każdemu klan z Ostródy - Dark Side doczekał się nowej strony. Wykonał ją niejaki Sigma łączac kod html z elementami flasha. Całość przedstawia się całkiem nieźle. Stronke możecie oglądać pod adresem
.:: www.q3ds.z.pl.
GL boys!





ognos | 2003-01-28 16:50:57 +0100
jakos nie chodzi :d
#631915
Zenith | 2003-01-28 17:00:51 +0100
" Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu."
hahahaha
#631916
SAI4H | 2003-01-28 17:15:02 +0100
Macie za slabe komputery na internet. :D
#631918
Logitech*hMr | 2003-01-28 17:33:06 +0100
fajny sajt ;) sigma gw
#631919
hanti | 2003-01-28 17:45:30 +0100
spx stronka ale nie w moim typie :P
#631920
grzEs | 2003-01-28 18:33:18 +0100
hehee moj klan ma nowa stronke jeee =D
#631926
Dud9k | 2003-01-28 19:56:19 +0100
nic - nic + ;d
#631932
Dud9k | 2003-01-28 19:56:33 +0100
nic - nic +
#631934
obni | 2003-01-28 19:58:50 +0100
całkiem całkiem :) ciekawy mini filmik :)
#631935
Zaloguj się by dodać komentarz.