ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe CPMA 1.41 BETA!

nie, 06 maj 2007 10:37:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

1go kwietnia w Prima Aprilisowym żarcie informowałem Was o pracach, jakie trwają nad nową wersją moda Challenge ProMode Arena. Od tego czasu minął dokładnie miesiąc i 5 dni, a wersja 1.41 staje się faktem. Spójrzmy bliżej co przygotował dla nas arQon ze swoją wesołą, promodową kompaniom. Zmiany w nowej wersji są w większości innowacyjne, co może znowu podzielić scenę na 2 fronty. Zwolenników oraz przeciwników nowego ProModa. Na pierwszy rzut oka zmiany mogą się wydawać co najmniej dziwne, i ciężko mi powiedzieć na chwilę obecną jaka była geneza ich wprowadzenia. A oto lista zmian:

• 25% zwiększony odrzut od RL
• Szybsze poruszanie sie w wodzie oraz inne zmiany dotyczące wody.
• Rail przeładowuje się 1,5 s (ostatnio 1,25 s)
• Jeżeli dystans do wroga jest większy, lub równy promieniowi LG, to obrażenia od raila wynoszą 75, jeżeli dystans jest mniejszy obrażenia mogą wynieść nawet 100 (im bliżej, tym większy DMG)!
• Drobny lifting statystyk

Należy zaznaczyć, że jest to jeszcze wersja beta, co oznacza, że powyższe zmiany nie muszą wejść wcale w życie. Aby przetestować samemu nowe ustawienia należy odpalić nowego CPMa i wydać polecenie /callvote gameplay dev, co spowoduje wczytanie nowego gameplayu.
Pobierz CPMa 1.41 BETA [bez map]
Dyskusja na naszym forum
Serwery na których możecie testować betę:
• 85.228.35.232:27963

• 213.239.188.28:27200; pass: ak47

kaboom | 2007-05-06 12:02:02 +0200

"kompaniom" co to za wyraz?

RauL | 2007-05-06 12:11:50 +0200

;-))

srakal1ty | 2007-05-06 12:20:54 +0200

'25% zwiększony odrzut od RL
Rail przeładowuje się 1,5 s (ostatnio 1,25 s)'

Te zmiany mnie cieszą: będzie więcej airroxów a rail będzie trochę mniej wkurzający :), natomiast:

'Jeżeli dystans do wroga jest większy, lub równy promieniowi LG, to obrażenia od raila wynoszą 75, jeżeli dystans jest mniejszy obrażenia mogą wynieść nawet 100!'

Tego w ogóle nie rozumiem :/. Rail zawsze mnie wkurzał, ale nie powinno się zmieniać obrażeń przez niego zadawanych, szczególnie w tak kaszaniasty sposób.

Radioactive | 2007-05-06 13:09:55 +0200

odjebalo arqonowi..chujnia z grzybnia:/
a jeszcze wiekszy splash? przeciez i tak juz byl ogromny i airy to lecialy co 0,5 minuty:?

m1ru | 2007-05-06 13:10:11 +0200

jesli ten zmiany sa w standarcie to ja juz nie gram ...

k3m | 2007-05-06 13:11:14 +0200

no, razi w oczy jak cholera.

Radioactive | 2007-05-06 13:41:19 +0200

ciagna juz jak kon pod gorke.Wiadomo ze q3 ma juz swoje lata ale niech pozostanie taki jaki jest.A arqon na sile widze chce zrobic zupelnie nowa gre z q3

O]]]satan | 2007-05-06 15:00:18 +0200

m1ru baranie te zmiany sa w cpm nie vq3; asfasdasf
cpm nie gram ale fakt arquon jakas kupe odwala z ta wersja ;s

nord | 2007-05-06 20:09:42 +0200

Dobrze ze to tylko cpm a nie vq3 keke :D

Yeltzyn | 2007-05-07 17:19:48 +0200

This is madness

No

THIS IS ARRRRRQOOOOOONNNNN!!!!

Gravatar

cin | 2007-05-07 19:21:15 +0200

co sie staoooo sie ?
dobrze jest jak jest :S a oni niech sobie to cpm zmieniają ile chcą, ale od vq3 wara akon

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63