ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe CPMA ! Już niebawem!

pią, 03 styczeń 2003 13:51:06 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Jak poinformował ProMode.org nowe CPMA już niebawem!

Z newsa arQona dowiadujemy się, że do ściągnięcia będą dwa zestawy plików:
cpma100.zip - czyli nowe CPMA 1.00, o którym właśnie mowa wraz z nowym MapPack'iem #4 (~14 mb).

oraz
cpma100maps.zip - czyli nowe CPMA, nowy MapPack oznaczony numerkiem 4 oraz wszystkie starsze MapPacki (1,2,3) (~42mb).

Fani CPMA, zapowiada się całkiem ciekawie. Osobiście również jestem ciekaw co zaoferuje nam ProMode.org po tak długim oczekiwaniu.

Be patient !

Gravatar

Sajrus | 2003-01-03 14:10:15 +0100

Hyhy...(niebawiem, jasne).

Lucas_1 | 2003-01-03 14:11:25 +0100

LOL

Czytaj dokaldnie - the smaller zip contains just the mod itself and the new map pack; the larger one has the 3 previous CPM map packs as well.

Czyli - mneijsza wersja to mod i mappack4, a duza to wszystko (mod + 3 stare i jeden nowy mappack).

Lucas_1 | 2003-01-03 14:13:22 +0100

Secundo - to co zaoferuje - to jest napisane w change logu...

:PP

k3m | 2003-01-03 14:47:10 +0100

Chyba gdzieś widziałem temat o nowym cpma - miał wyjść w połowie grudnia :)

[SpideR] | 2003-01-03 14:49:44 +0100

ale bedzie sciaganie ;D

SAI4H | 2003-01-03 14:54:45 +0100

eheheh jestem ciekaw czy to co pisze w newsie to prawda ;) cytuje:
"We're under 24 hours from release"

;]

Gravatar

Sajrus | 2003-01-03 15:08:20 +0100

Tak im trochę pojeżdżamy, jednak trzeba ich trochę usprawiedliwić. Napewno chłopaki mają przy tworzeniu PM sporo pracy. Może to i lepiej, że "premiera" się trochę opóźni. =]

SAI4H | 2003-01-03 15:17:37 +0100

zrobilem edit newsa, poniewaz wynikly pewnie niejasnosci (nie doczytalem :P) thx Lucas.

nita | 2003-01-03 15:22:49 +0100

jak wrooce z matmy chcem widziec nowe cpma :>

Shadow | 2003-01-03 15:36:19 +0100

Przydały by sie bezposrednie linki, albo zrzucic na orga. o ich server teraz przechodzi ostre obleganie

Duncan | 2003-01-03 15:41:25 +0100

Coś mi się wydaje, że moja Go!Zilla będzie ostro ssała dzisiaj wieczorem ;D. Może wreszcie się doczekamy =]. Qrde.. aż mi oczka ikonką cpma zaszły X]...

MaxDamage | 2003-01-03 15:54:27 +0100

A ja antyfan cpma mimo to sciagne :] Ciekawe moze jakies zmiany cos zmieniajace naprawde...

SAI4H | 2003-01-03 16:08:01 +0100

Spoko, jak tylko nowe CPMA sie pojawi to postaram sie wrzucic je na ORG :).

Gravatar

Sajrus | 2003-01-03 16:24:56 +0100

Więc... pozostaje tylko czekać :)

p4Nb|0Ku | 2003-01-03 16:49:28 +0100

he he jak widać na www.promode.org to ludziska nie mogom sie juz doczekać :|...
BTW:jestem wśrut nih :p

Gravatar

gruson | 2003-01-03 17:13:05 +0100

to strasznie fajnie ... wpisuj sie dalej i rob wieksza trzode :/

Gravatar

|492|Pendrak | 2003-01-03 18:11:07 +0100

No nareszcie się doczekamy tego CPMA , tylko byle było to cos ciekawego :)

dario_t | 2003-01-03 19:49:12 +0100

Jush grzeje klawiature :D CPMA RULEZ!

*M4STER* | 2003-01-03 21:19:47 +0100

heh ano :> napewno wydjzie szybciej jak bedize taka trzoda :P na forum cpma.. (komentarze)

rucio | 2003-01-03 22:24:29 +0100

za 1.5 h bedzie 4ty stycznia :P

KaZeT | 2003-01-03 22:27:54 +0100

Coś powoli im to CPMA wychodzi. Przyj arQon przyj :P

*MR.GOD* | 2003-01-04 01:21:00 +0100

laska qrde jush 4 jest hehs wof new baner:| aco do cpma wole w sopgrac 1v1 :D qwa dzis gra;em z botami i soe qwwilem i rozwalilem klawe:/ ledwo spacja sie trzymaale halasuje :/szitniektoreprzyciski sie nie trzymaja(wskasowka nie wal z caleej sily z piesci w klawezwysufanym[nie wiem jak to sie zwie ale tak czy siakjak walnolem to mi z deskaplelcialo na ziemie:/ szit niepogram se w q3:) ehhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63