ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe finalne mapy

nie, 16 marzec 2003 23:09:16 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Przed chwilą zrobiłem ponownie porządek w BETA Corner. Mapy, które bez aktualizacji leżały ponad 3 miesiące trafiły do map finalnych. Jedyną mapą, którą zgłosił autor jako finalną jest level "Blue Stone" TymoNa. Poniżej jej opis:

Bardzo ładnie wykonana mapa, oświetlona "tajemniczym" niebieskim światłem. Budowa jej została przemyślana, ponieważ wiele trzeba kombinować i nasłuchiwać, by zdobyć fraga (słowa autora). Budowa jest typowo turniejowa - korytarze, parę pięter. Polecam na parę dobrych meczów 1v1.

Inne mapy przeniesione do "Map Polskich" to:

  • Death Stroke by zxc

  • ElectroHate by RedDot

  • ShW_100b

  • sweep3dm1

Mapy skasowane z powodu nieukończenia i braku aktualizacji to:

  • damn2

  • Cold Like A Bomb

  • simply the worst

Jeszcze raz apeluje do wszystkich mapperów, by sprawdzili jakie mapy mają w Beta Corner i jeżeli nie mają zamiaru ich aktualizować - zaakceptowali je! (w edycji)

Poza tym zachęcam do codziennego odwiedzania działu "Map Zagranicznych", ponieważ SzakaL wgrywa tam bardzo ciekawe mapy, których zessania nie pożałuje nikt:) Enjoy!

Rozz | 2003-03-17 00:01:27 +0100

Te z 3wave sa w trakcie wgrywania, wiec spokojnie.

Requiem | 2003-03-17 00:37:56 +0100

SzakaL, co do mapek konkursowych - musze swoją mapke wgrac jeszcze raz, bo w tamtej jest blad... wieczorem to zrobie, wiec jakby co, to moja zessasz na nowo:)

szaky | 2003-03-17 08:57:51 +0100

jakie 3wave, przecież w newsie ic o nich nie ma. btw. niedlugo bedzi mappak z konkursu ;)

Arnold | 2003-03-17 14:49:07 +0100

Podobaja mi sie mapki w takim klimacie

^M^ | 2003-03-17 15:07:36 +0100

A niedlugo tez bedzie cos zwiazanego z mapkami polskimi oraz PTC =)... wiecej szczegolow juz wkrotce...

Requiem | 2003-03-17 16:00:26 +0100

SzakaL: jeżeli już zessałaś mapki do paku q3dm17 conversion, to zessaj moją mapę ponownie, bo przed chwilą wgrałem nową wersję, a wlasciwie poprawiony plik aas, bo poprzedni był zwalony...

szaky | 2003-03-17 19:14:06 +0100

grrrr... niemogłeś mi wcześniej powiedzieć!!!!!!!!!????
Właśnie nagrywam pliki na ftp!!!!!!!!!! Nie zamieżam teraz przerywać tego, niemogłeś mi powiedzieć jak robiłam paka??? Teraz wszystko przerywać i wrzucać jeszcze raz????? Najwyżej podeśle plik Razorowi jak ściągnie ten pak i powiem aby to podmienił, bo na pewno nie będe drugi raz tego nagrywać, tym bardziej teraz jak mam problemy z tym ftpem!!!!
btw. nie musialam zasysac ich bo mialam je na dysku...

Requiem | 2003-03-17 22:33:25 +0100

SzakaL, a skad mialem wiedziec, ze to robilas? :) O niczym mi nie mówisz.

edit: nie lepiej by było, gdyby Razor, Brick, Rozz, czy ktos z dostepem do ftp orga zessał wszystkie pliki z "konkurs dm17", rozpakował, i pk3 wraz z plikami txt wrzucil do jednego wielkiego zipa i wgrał na orga? Czyż nie byłoby szybciej? (Tak ja miałem w planach, gdy kończył się konkurs)

szaky | 2003-03-17 22:53:09 +0100

Może i szybciej, ale Razor mowil abym ja to nagrała. Txt już napisałam, pak jest, już nic nie będe zmieniać.

Requiem | 2003-03-17 23:27:36 +0100

as you wish, ale chciałbym, abyś mnie wczesniej uprzedzała o takich pomyslach, bo wyjdzie na to, ze bede o wszystkim wiedzial ostatni:P

szaky | 2003-03-18 12:32:09 +0100

Nie mówie ci, bo się nie pytasz co robię, a przecież ty też nie raz decydowałeś bezemnie

Requiem | 2003-03-18 16:46:09 +0100

ok, nie kłóćmy się, bo przecież nie chcemy shizmy, nie? :))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63