ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe mapki na LvL

pią, 25 kwiecień 2003 11:32:27 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Wczoraj była kolejna aktualiizacja map na LvL, doszły 4 nowe levele, poniżej krótki opis, i link.


Forgotten by Munyul Verminard

Ładna, turniejowa mapka, przeznaczona pod mod CPMA. Można zagrać również DM, najlepiej do 6 graczy. Download


Where's My Mummy? by Munyul Verminard

Kolejna mapka pod CPMA, tego samego autora. Zalecana do gry 1vs1, ale dobrze sięgra również DM do 5 graczy. Wykonanie i konstrukcja są dobre. Download


CannonFodder's Revenge by johnboy
Średnich rozmiarów mapa, do DM. Wykonanie i konstrukcja sš dobre. Na mapce przeważa RL. Najlepiej grać DM, TDM w - 6 graczy. Download


The Core by |XCM|SouL

Ostatnia mapka, z tej aktualizacji na LvL. Średniej jakośći level, zawieszony w kosmosie. Cała konstrukcja jest zawieszona na laserowych kolumnach. Zalecana do gry w 3 - 6 graczy.Download

bryan | 2003-04-25 11:36:42 +0200

jabyscie byli laskawi podawac linki do plikow wystawionych na public , a nie tylko dla zarejestrowanych w gejspaj necie :)

MateoMartinezz | 2003-04-25 11:41:29 +0200

i zdeczka kosmetycznie poprawić wygląd newsa

White]Smurff | 2003-04-25 12:03:57 +0200

Ej nie komentowac :) Szakala sie stara jak moze a wy jeszcze krytykujecie :PP Mapy beda na orgu jak napisalala Szakala pod wieczor wiec czekac albo sie rejestrowac i ssac :)

SzakaL good work !!

Requiem | 2003-04-25 13:17:18 +0200

moglbym zedytowac, ale nie mam dostepu.. blah, szakal - moglas dac znac... przeciez mowilem, ze zajmuje sie newsami. Jednej mapki nawet zapomnialas, o ktorej pisalem w komentarzach poprzedniej aktualizacji (q3jdm9a) ..::LvL :(( A jeśli już piszesz opisy, to postaraj się dłuższe pisać, a nie jak w przypadku mapek w dziale "mapy" - dwa, trzy słowa. Także w tym newsie można było napisac więcej o konstrukcji, wykonaniu, (wizji, skojarzeniach), broniach, gry z botami...

move | 2003-04-25 13:28:34 +0200

troche news Ci sie rozjechal ;)

abs | 2003-04-25 15:35:48 +0200

sciaga ktos te mapy w ogole:>? a jak tak to po co:D?

szaky | 2003-04-25 16:18:45 +0200

ok, req, ja newsow juz nie ruszam... opisy tez robilam dluzsze ty innych nie robisz.
tak, wrzuce je na org, ale konto na fileplanet to chyba wiekszosc map.
to rozjechanie sie... nie bylo zadnych br, /br, dobrze bylo dopiero jak odznaczylam to 'zamieniaj enter na br'. tyle co to moglo zamieniac jak zadnych enterow nad tym nie bylo?
to czy sicagaja mapy... wejdz na lvl i tam zobacz, wiekszosc ma kilkadziesiat sciagnieg od wczoraj... jednak patrzac na ilosc sciagniec na orgu w dziale mapy to niewyglada ze ktos z polski je sciaga, moze jedynie kilka osob, i to zwiazanych z mapmaking :( a po co sciagaja? ehh... i tak nikt nie gra na custor mapkach... moze co najwyzej zagraz z botem :/ mial byc serwer custom maps lecz sprawa ucichla i znowu nic :(

Vymmiatacz | 2003-04-25 17:30:47 +0200

Niech ktoś w końcu wpadnie na pomysł podawania od razu w newsie wagi tych plików z mapami...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63