ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe mapy...

czw, 13 listopad 2003 17:39:09 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Kolejny update związany z mapkami. Tym razem prezentuje wam dwie nowe mapki. Jedna - w klimacie nowoczesnym, w odcieniach niebieskich... druga - industrialnym, stylizowanym na quake2. Obie przeznaczone do gry duelowej. Zapraszam do ściągania!


Trial by Error (download: 2.80mb)

..:: Oto przykład bardzo dobrze wykonanej mapki. Przeznaczona jest do trybu 1v1, do szybkiej gry (Autor w pliku readme wspomina o możliwosci grania również FFA). Rozmiary są niewielkie, więc łatwo nauczyć się i opanować całą mapę. Poziom został wykonany w odcieniach niebieskich, uspokajających, nieco przypomina mapkę CTF (hmm to pewnie przez te niebieskie flagi:) Bardzo przyjemnie się na niej gra i gorąco polecam zessanie - oderwijcie się od standardowych map, a pograjcie na takich jak ta!

Until The Next Life by GlassMan (download: 3.19mb)

..:: Mapy Glassmana charakteryzują się tym, że wszystkie są stylizowane na Quake1/2. Tak też jest w przypadku tej mapki. Wszystko wykonane w odcieniach żółto-pomarańczowych, z "brudnych" textur. Grywalność moim zdaniem jest dobra, ale zalecam zessanie i ocenienie samemu. Mapa jest przeznaczona dla CPMA. Z perspektywy technicznej level wypada dobrze... jest jeden ważny błąd - autor nie oclipował rur, sufitu, gdzie można się "wepchnąć" i kampować. Na stronie autora możemy ponadto znaleźć mapkę CTF dla Q3A.

dAde | 2003-11-13 18:23:26 +0100

Mapka GlassMana lepsza.
Sporo lepsza.

NecrosiS | 2003-11-13 19:27:15 +0100

Zeby nie powiedziec genialna :]

Gravatar

rizik | 2003-11-13 19:40:01 +0100

ja nie bede sciagal i nie bede gral na tym!
dla mnie istnieje tylko pro-q3dm6 i tylko to!

NecrosiS | 2003-11-13 19:45:37 +0100

no comment....

^M^ | 2003-11-13 19:54:48 +0100

rutfl... prokuczydiemszesc mozecie se wepchnac gdzies - co za ludzie takie komentarze pisza, skoro news o custamach... bosh...

damndog | 2003-11-13 20:25:22 +0100

LOL! i jeszcze sie chwali! pff!!

szaky | 2003-11-13 20:34:44 +0100

to idz grac na tej dm6 i nie komentuj tego, bo to nic nie wnosi!
yhh.. jednomapowcy...

dAde | 2003-11-13 21:08:50 +0100

Ja tam gram praktycznie tylko na customach :P. Co jakiś czas pojawi się fajna, grywalna mapka i nie narzekam na brak rozrywki z tej strony.

szaky | 2003-11-13 21:21:35 +0100

na serwerze wdh jest kilka customow, a dm6 omijam szerokim lukiem... ble, wszedzie jej za duzo.

Requiem | 2003-11-13 22:09:17 +0100

hmm Moze i ta druga bardziej grywalna, poprostu to jest moja opinia :)

damndog | 2003-11-13 22:23:53 +0100

"ble, ble" ale pentagramik pod quadem to lubie :PPPP

Requiem | 2003-11-13 22:35:22 +0100

Tyle serverow w dziale servery dniami stoi pustych... czy nie daloby sie jakiegos z nich przerobic na customy?

szaky | 2003-11-13 22:54:10 +0100

pentagram pod quadem to i ja lubie... ahh... mile wspomnienia... to co sie wyprawialo... :D
a serwery... tyle sie tego marnuje, a nikt nie postawi dla 5 osob ktorzy chca sobe pograc jednej nocy... bo po za tymi 5 osobami kto wejdzie?
Nikomu sie nawet nie chce zassac nowych map... :(

damndog | 2003-11-13 23:06:41 +0100

no to zrobcie cos, a nie marudzicie :P
adminow sie popytac. wyslac 5 maili to problem? ciach i juz! jeszcze dzis, nie ma co czekac! :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63