ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe mapy z ..::LvL

śro, 30 kwiecień 2003 14:38:27 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Dzisiaj na ..::LvL mamy pięć map - w tym dwie CTF. Z tej aktualizacji naprawdę podoba mi się jedynie jedna mapa - więzienie (być może dlatego, że jestem w trakcie robienia czegoś podobnego). Zresztą sami obadajcie i oceńcie:


Space For Two by Munyul Verminard (download: 2.40mb)

..:: Jest to niewielka mapa typu Space, dość słabo wykonana - brakuje kilku textur, między pietrami możemy przemieszczać się za pomocą teleportów (jeden na każdym poziomie) oraz jump-padów. Na mapie znajdziemy Red Armora, Megahealth, Rail i Plasma. Gra się całkiem nieźle - szczególnie mały turniej 1v1.

State Prison 36 by r3tina (download: 7.77mb)

..:: Kolejna mapa przedstawia wielkie więzienie, bardzo szczegółowo wykonane, na wysokim poziomie. Mamy tu pare cel, korytarzy, wielkich pomieszczeń, gdzie fpsy potrafią spaść do 40 oraz dużo ciekawych zakamarków. Autor zaleca granie na niej w 6 osób FFA i 10 osob TDM. Świetna robota - polecam.

26/27 by dONKEY (download: 1.46mb)

..:: Mapa CTF stworzona specjalnie dla Team Areny. Nie jest to nic ambitnego niestety. Miejscami wygląda ładnie, ale większość mapy została pokryta tą samą, szarą texturą. Może takie było założenie autora? Pomijając texturę - czasem zawadza się o sufit, co przeszkadza w grze. Z Broni Team-Arenowych mamy takie urządzonko zastawiające miny (czy jak to sie nazywa:).

MSTourney1 by Mikko Sandt (download: 2.17mb)

..:: Mała ciasna mapa z texturami a'la egipt w stylu zamku z niebem skybox. W wykonaniu nie znalazłem większych błędów, ale gra się na niej tak sobie... Jako ciekawostke dodam, że w jednym z pomieszczeń znajduje się obrazek jakiejś pielęgniarka jakby z filmów dla dorosłych :)

G-shock by Genitex (download: 1.27mb)

..:: Jeszcze jedna mapa CTF, tym razem nie dla TA, ale VQ3. Wszystko jest w stylu czerwono-niebieskich platform. Nie wiem czy autor myślał robiąc tą mapę, ale umieścił na niej bardzo głośną, irytującą muzykę, którą można wyłączyć jedynie przez wywalenie pliku wav z pk3. Mapa nie jest czymś ambitnym, bo jest tu zaledwie pare platform... Można zessać tą mapę jedynie z ciekawości, bo nic nowego nie wnosi.

Edit: Tymczasem na maila dostałem nową, polską mapę:

Ultra by .P.I.T. (download: 0.98mb)

..:: Mapa wykonana bez większych błędów w stylu gotyckim. Jest to wielki otwarty teren, z kilkoma Jump-padami, dwoma Mega-healthami oraz podziemiami, które zabijają. Level jest bardzo mały, więc ogranicze się do takiego opisu:) Jak się na tym gra? Sprawdzcie sami.

Mattias | 2003-04-30 16:40:46 +0200

według mnie za czesto dochodza nowe paki, pewnie i tak malo kto je scgiaga , wiadomo przeciez ze na takich mapkach mozna sobie pograc tylko na singla ...

Requiem | 2003-04-30 17:04:27 +0200

ano, ostatnio baaardzo czesto nowe mapy dochodza

szaky | 2003-04-30 19:18:06 +0200

i na orgu linki:

26/27 by dONKEY

State Prison 36 by r3tina

Space For Two by Munyul

MSTourney1

:]

shiv | 2003-05-01 05:35:19 +0200

Nie no ta state prison jest faktycznie dosc ciekawa:P

Polecam goraco przedewszystkim wszystkim zatwardzialym przeciwnikom zmian na arenie vq3:>>

Ludzie ruszcie sie troche sa nowe mapy..

szaky | 2003-05-01 12:51:58 +0200

sa naowe mapy... ale nikomu niechce sie poznawac, uczyc on nowa rozkladu itemow, itd. jak maja stare wyuczone juz mapy, bo poco? blehhh...... grrrrr..... i nikogo to nieinteresuje...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63