ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe produkcje filmowe na own-age

nie, 28 styczeń 2007 02:38:01 | Autor: yac | Quake 3 Arena

Na znanym większości serwisie filmowym own-age ukazały się ostatnio dwie ciekawe produkcje spod znaku fragmovie.

Castor Fiber autorstwa cristala, członka elitarnego grona
Shaolin-productions przedstawia nam zbiór fragów mniejszych i większych

gwiazd Q3. Intro w postaci quadruna na oklepanej pro-q3dm6 w takt

spokojnej muzyki nie porusza, ale pozostawia przyjemne wrażenie dzięki

filtrom graficznym. Dalej jest już tylko lepiej, widzimy fragi z

różnorakich trybów rozgrywki oraz świetne ujęcia z różnych perspektyw.

Oryginalne kamery to zdecydowanie największy atut tej produkcji - parę

smaczków jest zrobionych po prostu fenomenalnie. W niektórych akcjach

pojawiają się dźwięki z gry, w innych nie - szkoda, że autor nie był

konsekwentny i nie trzymał się jednej wersji. Editing, jak przystało na

produkcje rodem z Shaolin-productions, stoi na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkie efekty są odpowiednio wyważone, brak przepychu i nagminnie

nadużywanego „blura”. Część fragów wydaje się przeciętna, w obliczu

takich produkcji jak Get Quaked 3, większość wypada blado - ale jak autor na początku nas informuje, stworzył klip tylko dla własnej

przyjemności. W głośnikach usłyszymy tylko jeden utwór muzyczny -

"Rusted Wheel" mało znanego zespołu Silversun Pickups. Niestety kawałek

nie pozwala raczej na synchronizację z obrazem, przez co możemy odnosić

wrażenie, że fragi sobie, a muzyka sobie. Pomimo tych niewielkich wad

polecam Castor Fiber wszystkim, którzy nie oglądają filmów tylko dla

samych fragów. To niewielkie dzieło niewątpliwie posiada specyficzny,

bardziej artystyczny klimat, technicznie nie można mu nic zarzucić i

jest po prostu bardzo przyjemne dla oka.
Moja ocena: 7+/10

Kodek: XviD
długość: 6:00
Waga: 178 MB
[

link](www.own-age.com/vids/10036)

Puzzled autorstwa ezida prezentuje nam fragi klanu „team

sympozjum” z platformy CPMA. W tym przypadku również intro wydaje się

być mało oryginalne i wciągające. Zaraz po nim naszym oczom ukazują się

szybkie raile, mid-airy i fartowne granaty. Tak, jak jakości fragów

zdecydowanie nie można zarzucić niskiego poziomu, tak editing w Puzzled

jest raczej ubogi i autor nie postarał się, żeby odpowiednio

„stuningować” akcje swoich kolegów z klanu. Synchronizacja podkładu muzycznego z obrazem

również jest szczątkowa - raz czy dwa lepszej akcji towarzyszy wyraźny

akcent muzyczny, nic poza tym. Niestety, poza dobrymi fragami produkcja

niczym nie wyróżnia się w tle setek innych fragmovies i nie pozostaje

na długo w pamięci. Polecam tylko entuzjastom. Moja ocena: 5/10

Kodek: XviD
długość: 5:52
waga: 220 MB
[

link](www.own-age.com/vids/10041)

RauL | 2007-01-28 10:01:34 +0100

ladny news. wiecej takich yac.

kaboom | 2007-01-28 12:47:50 +0100

puzzled by eizid to ma byc nowowsc? dodany w pazdzierniku ubiegłego roku

kaboom | 2007-01-28 15:59:02 +0100

ten 1 film bardzo dobry

yac | 2007-01-28 16:16:13 +0100

kaboom, cos Ci sie pomyliło...

Puzzled

Posted 1.14.07 @ 4:41 AM by pseudologue

Vymmiatacz | 2007-01-28 22:37:12 +0100

Ostatnio jakoś brak dobrych filmów... :(

kaboom | 2007-01-29 09:03:47 +0100

to sprawdz to:

www.esreality.com/?a=post&id=1230345

vacq | 2007-01-29 15:42:27 +0100

shit, sciagnąłem pierwszy, uradowany ze zobacze nowe dziecko Shaolin, a tu kicha - przy takiej rozdziałce moge zapomnieć o płynnym odtwarzaniu :((

szkoda ze nie ma LQ wersji, bede sobie musiał przekompresowac. Ech...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63