ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe serwery

sob, 10 maj 2003 18:18:57 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena

Dzieki uprzejmości firmy 4Web, jednego z łódzkich ISP mamy kolejny zestaw serwerów Quake 3

**..:: q3.4web.pl:27960 - OSP CA

..:: q3.4web.pl:27961 - OSP CA PM

..:: q3.4web.pl:27962 - Rocket Arena**

Firma wyszła nam, graczom na przeciw i bardzo poważnie podeszła do tematu. Zakupiona została osobna wypasiona maszyna (P4@2,5GHz, 1GB RAM etc..) i przydzielone 4MB łącze. Serwery oczywiście dołączone są do SWB. Docelowo ilość serwerów będzie zwiększona do 6, najprawdopodobniej 1v1, TDM i CPMA. Serwery będą również udostepniane pod ewentualne rozgrywki ligowe. Zapraszamy organizatorów do kontaktu indywidualnego z administratorami - GaFfem lub Acidem

enjoy | 2003-05-10 19:01:37 +0200

dzizes takie wypas serki a tu jakies ca albo ra :(((((((((

spEN | 2003-05-10 19:20:28 +0200

trzeba przyznac ze slabe pingi sa :[

Gravatar

trud | 2003-05-10 20:09:44 +0200

co za lol filmik po prost wypas, doskonale akcje, muzyka i wogole wykonanie instaluje wlasnie RA zeby chociaz zobaczyc co trace

eng | 2003-05-10 20:18:17 +0200

hehe thrud to nie tutaj comment dales :D

spEN | 2003-05-10 20:33:56 +0200

nie Ftrafil w ten "dopisz komentarz" :D

acidRA3in | 2003-05-10 20:38:10 +0200

accuracy=0 :)

hust | 2003-05-10 20:54:58 +0200

jak dla mnie troche za duzo tych CA

stirmal | 2003-05-10 21:02:20 +0200

Hust - masz calkowita racje. Ja sam nie widze sensu grania CA PM ciagle i ciagle pro6, do tego 7v7 :/ To smiech na sali. Ci ludzie spokojnie mogliby sie przesiasc na ra3, gdzie sa odpowiednie arenki do CA i byloby gites, a tak scena ra3 jest maluuuuutka.

Duncan | 2003-05-10 21:03:15 +0200

1v1 PM i będe happy :] ...

ognos | 2003-05-10 21:03:51 +0200

nom 4 z dialoga, tu jeste 2, sopee.net 2 chyba, i toya 2-3, wkrotce bedziemy panstwem nie cpm, ale CA :D

bryan | 2003-05-10 22:32:55 +0200

jak bedzie 6 to najlepszym rozwiazaniem byloby moim zdaniem :
2x ra3
2x 1v1 (vq3/cpma)
2x TDM (vq3/cpma)

abs | 2003-05-10 22:37:58 +0200

asfagfsagfsgafas niedługo bede miał tą siec:)

Gravatar

[w]xEn | 2003-05-10 23:05:11 +0200

ja nie wiem co to ma byc! wlaczam winampa i jakis gowniany hh leci :P a gdzie transmijsa z meczu !? lol :D

RZELKY | 2003-05-11 00:03:47 +0200

ge ?

abs | 2003-05-11 10:41:25 +0200

bez obrazy dla gigantycznej sceny a3 ale uwazam ze te serwery wszystkie powinno sie po prostu wypierdolic w kosmos:D no moze ra3 nie ale clan arena to jest po prostu bzdet wiec na pewno serwerami mojego q3:P nie bedzie amdinował szef z ra3 jezeli ten serwer stoi w bloku kolo mnie:D w poniedzialek zawalcze zeby serwerki były walkuczy i to tdm.1v1 a nie jakies @#$% ca czy inne chuje muje:D

k3m | 2003-05-11 10:52:38 +0200

Bylem tam o 23 i normalnie powinienem miec ping 60-70, a mialem 130 :/

Gravatar

imbaczek | 2003-05-11 12:24:51 +0200

OMG, CA pod OSP śmierdzi tak bardzo, że aż głowa mnie rozbolała. Jak już dajecie CA bez PM, to byście postawili CPMA 1v1 albo TDM...

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-05-11 12:43:25 +0200

Serwerow ma byc 6 sztuk narazie sa postawione 3 bo jest tam chilowow lacze 2mb a ma byc 4
Jak bedzie 4 dojda serwery 1v1OSP, TDM, CPMA wiec chyba wszystkich to zadowli

Serwery typu CA OSP i RA3 generuja najwieksze obciazenia dlatego tez na okres probny stoja takie serwery

Docolowo bedzie ich 6 sztuk , troszke cierpliwosci

^t0d | 2003-05-11 13:39:38 +0200

szkoda ze mam tam cienkie pingi 80-100

viltZz | 2003-05-11 14:30:51 +0200

tak jest abs:D

shiv | 2003-05-11 15:28:44 +0200

wodki mu:P

nxs.mlk | 2003-05-11 16:18:12 +0200

40-60 ping , loss 1-2 , calkiem przyjemnie sie gra ...

ss|morgoth | 2003-05-12 06:33:15 +0200

Dupa najlepszego trybu i tak bedzie brakowac - FFA :)
Ejj d u p a to nie zadne przeklenstwo!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63