Nowe serwy
nie, 26 styczeń 2003 12:59:37 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena
Postawione zostały dwa nowe serwerki na OSP, nie wiem jak z pingami na tym pierwszym, za to na drugim mam 40/50, wiec jest wporzadku. Oto one :
BMF & cW - 213.241.6.138:20000 ( q3.clans.pl:20000 )
ECT - q3.dial.pl:27966
Adminem tego pierwszego jest kaj, a drugiego sopee.





bryan | 2003-01-26 13:06:56 +0100
dial troche sie chyba wylaczyl ;d
#631776
baxowy | 2003-01-26 13:16:45 +0100
pingi nie dochodza ale na serw wchodze i ping jest ok :P
#631778
dx-set | 2003-01-26 13:17:41 +0100
no luz pingi :P
#631779
kaj | 2003-01-26 13:39:34 +0100
na bmf laczcie sie przez q3.clans.pl:20000 bedzie mniej do pamietania :> gl & hf & bialych pingoof :)
#631781
[FPP]Krypton | 2003-01-26 14:28:19 +0100
za chwile potestuje
kick some ass! :)
#631786
Rozz | 2003-01-26 16:52:26 +0100
Super tylko ze ja mam forwardowanie udp jedynie na porty 60-63 :(
#631794
semp2 | 2003-01-26 16:58:23 +0100
ECT nie dzila :(((
#631795
Sajrus | 2003-01-26 17:25:17 +0100
U Mnie Qfa jak zwykle "SerVeR FuLL" :D
#631797
Wr0|s0pEE | 2003-01-27 00:29:49 +0100
Heja q3.dial.pl:27966 czeka z pieknymi pingusiami ;-]] BTW: baKs ten mail co z niego wysyłałeś nie dziala :PP
#631816
Mad | 2003-01-27 00:33:14 +0100
pingi na B
#631817
baxowy | 2003-01-27 12:09:39 +0100
wlasnie mi sie cos zjebalo
#631828
tox1c | 2003-01-27 20:39:32 +0100
No servki sa spoko jak i pingi :)
#631862
Dud9k | 2003-01-27 20:49:55 +0100
przykozak pingi wszyscy włażcie bo będzie FULL :)))
#631866
Zaloguj się by dodać komentarz.