ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Noworoczny przegląd www

czw, 01 styczeń 2004 18:51:06 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

***** putek już niczego nie reaktywuje (Leg1on) poszedł na łatwizne i dołączył do clanu dwutlenków
***** t5 wzmocniło się przed decydującą fazą ligi ECT5 pozyskując tyriona który to "porzucił" FF
***** "lukę" po tyrionie ma załatać dżem lub jak kto woli j4m "były" gracz clanu h00ligans
***** dx-monia zaprzestaje czynnej gry w Quake'a 3 . Co za tym idzie liczba grajacych kobiet na naszej scenie zmniejszyla sie o ok 10% :)
***** urinal nadal pozostaje w hibernacji.

P.S Szczęśliwego Nowego Roku 2004.

EDIT: strona clanu 666 została usunięta z servera ftp znajdującego się na ORGu kiedy pojawi się nowa www nie wiem.

Logitechr4 | 2004-01-01 18:55:45 +0100

szkoda Monia ;/

Gravatar

monja | 2004-01-01 19:09:20 +0100

oj tam, et mi sie znudzi i wroce do q3 :D
btw bubu co za refleks :)

3st | 2004-01-01 19:17:37 +0100

a h0st wrocil do cB :P

PS. jak sie blokuje IP bo ten matr0x ciagle mnie meczy o ten moj conf :/

sYnth|Bubu | 2004-01-01 19:17:53 +0100

lool
hehe wiem wiem troche spozniony tak jak w q3 ale co tam :>>>>>>

bryan | 2004-01-01 19:26:59 +0100

JA BYM NAPISAL :
"URINAL NADAL POZOSTAJE W 666" :))

rage | 2004-01-01 19:31:06 +0100

dobrze ujete bry :D

Gravatar

igor9k | 2004-01-01 19:43:56 +0100

Bubu, po co te " ? "były"... ;)

pushek | 2004-01-01 20:41:24 +0100

klan ost [ostroda] zmienia nazwe na necronomicon - NEC

69 to tylko duet, a 666 to juz trojkacik

SL4VE | 2004-01-01 21:31:02 +0100

a liczba niewolników o 100% :D

pushek | 2004-01-01 21:38:25 +0100

he?

slave kiedy ty wkoncu na gg bedziesz? :O

Mattias | 2004-01-01 21:38:38 +0100

monia jak moglas :( ....

pushek | 2004-01-01 22:13:27 +0100

monia i brick zasluguja na jakies nagrody specjalne

bo monia zawsze pomoze w fotoszopie jak sie utnknie a brick z php;]

sYnth|Bubu | 2004-01-01 22:43:51 +0100

igor sor ale nie kumam :|
cos mam zle w newsie ? jakis blad ? przeca u mnie to normalka :P
a pisalem "byly" poniewaz tak jak lesio i detal graja w gp to j4m w ff czyli wydaje mi sie ze nie na stale :>

baxowy | 2004-01-01 22:48:56 +0100

Ja zamiast clanu, pisalbym klanu, ale to juz takie czepianie sie :P

gj

sYnth|Bubu | 2004-01-01 22:51:11 +0100

"Klan" to nazwa serialu na TVP1 :P

pushek | 2004-01-01 22:59:32 +0100

jest jeszcze taki serial " złoto polscy"

rage | 2004-01-01 23:22:43 +0100

hyh czemu strona została usunieta z serwa?:D

edit:gp tez nie widze:D

Gravatar

igor9k | 2004-01-01 23:22:45 +0100

Bubu, wszystko okay, tylko po co te cudzyslowia, przeciez to nie sa zadne przenosnie, normalne slowa :).

baxowy | 2004-01-01 23:30:52 +0100

Fakt troche przesadzil :D

Rozz | 2004-01-01 23:34:17 +0100

Igor9k, wszystko okay, tylko po co te okulary?

sYnth|Bubu | 2004-01-01 23:35:15 +0100

wlasnie ze cudzyslow tam pasuje bo on nie odchodzi z danego clanu tylko jest w 2 wiec byly bez cudzyslowia oznaczaloby ze odszedl z h do ff a tak nie jest
moze sie myle :|

bryan | 2004-01-01 23:51:24 +0100

mylisz sie :)

Gravatar

igor9k | 2004-01-01 23:55:23 +0100

double

Gravatar

igor9k | 2004-01-01 23:55:23 +0100

Rozz: po g.o.w.n.o.

sYnth|Bubu | 2004-01-01 23:56:12 +0100

bryan pytal cie ktos o cos kiedys ?
:>

jam | 2004-01-02 00:00:35 +0100

mylisz sie =]

ognos | 2004-01-02 00:07:08 +0100

oj bubu bubu, ;d

super news! ;d

edit: jam, kto sie myli? :d

jam | 2004-01-02 00:41:55 +0100

skonsultuj sie z lekarzem badz farmaceuta =]

abs | 2004-01-02 01:34:01 +0100

aha a czemu zostala usunieta strona:D?

bizz | 2004-01-02 01:56:56 +0100

[+] za newsa... :-DDD

Gravatar

eddie | 2004-01-02 02:49:07 +0100

ahaha zalosny team, gosci bedacych w zmowie z grubym kitujacym matolem z bialegostoku dopial swego i WY>J>EBAL strone. VAGINA SPERMA > PLEMNIK> FELLATIO> ORALUS > NAPLETEK> ŚLUZ> POCHWA> PRĄCIE buahhahhha jaki cyrk na kwadratowych kolach PRĄCIE PRĄCIE PRĄCIE PRĄCIE PRĄCIE PRĄCIE

Gravatar

eddie | 2004-01-02 02:51:24 +0100

PRĄCIORG aaaaaaaahasdhdsh

bolomanrsquoek | 2004-01-02 02:59:41 +0100

Biblia definiuje męskość poprzez prącie (fallus); FALLUSY !!

Gravatar

eddie | 2004-01-02 03:02:50 +0100

PRĄCIE W ZWIERACZ ODBYTU hasdha

Gravatar

eddie | 2004-01-02 03:17:34 +0100

ok milo bylo, Rozz najlepszego w nowym roku, reszcie ekipy nie życze :D

3st | 2004-01-02 08:15:37 +0100

łata faka ? :o

sYnth|Bubu | 2004-01-02 09:45:04 +0100

ktos zna nowy adres 666 site ?

Zenith | 2004-01-02 11:49:45 +0100

a jest nowy? ;o

pushek | 2004-01-02 13:17:36 +0100

z tym grubym z bialego to eekz? [pisze zeby ze mna nie mylic bo ja wcale gruby nie jestem!!!!!]

putek | 2004-01-02 13:29:35 +0100

"urinal nadal pozostaje w hibernacji." ;PPP hahahahaha ;], jaka latwizne, musialem dresy firmy NITKI zakupic, takie jak ma thejf, zeby mnie przyjal do klanu, ale, JA ICH NIGDY NIE WLOZE na siebie :DDDD

davep | 2004-01-02 15:25:36 +0100

:DD
putek jak juz mowilem, znamy sie nie od dzis takze NITKI nie mialy zabardzo z tym nic wspolnego, ale dobrze ze kupiles :o zreszta ja juz tez na siebie ich nie wkladam :DD

rage | 2004-01-02 16:29:55 +0100

eh tez mam dresy niki :D i tez ich nie nosze:P

... | 2004-01-03 09:46:41 +0100

monia prosze nie :o

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2004-01-03 18:44:48 +0100

eddie ty zjebany kurwidolku wciaz masz cos do mojej osoby? @#$% sie na ryj fagasie bo @#$% mnie obchodzisz ty i twoj zalosny spermoludkowy klan

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63