ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowość od Logitecha

czw, 25 wrzesień 2003 21:30:15 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Logitech przygotował dla nas kolejną mysz wyposażoną w najnowsze sensory z serii MX. Bezprzewodowa mysz z numerkiem 900 już niebawem trafi do rąk graczy. Wyglądem przypomina znane nam już modele mx500 i mx700 (zdjęcie), jednak nowa mysz bazowana jest na technologii bluetooth.

Gryzoń będzie dostępny jako singiel lub wraz z klawiaturą wireless bluetooth keyboard.

Przewidywana cena myszki: ok. 100 $ za samą mysz i 180 $ za komplet (mysz + klawiatura). Ceny w naszej krajowej walucie może nie podam, aby nie przerazić graczy śliniących się na nową produkcję Logitecha. ;)

obni | 2003-09-25 21:32:22 +0200

ale te myszki tanie :P Myszka a4 tech jest juz za 5 zł a taka logitecha za 400 zł :P

nasm | 2003-09-25 21:49:47 +0200

tia ... taniocha ;) i co ona ma takiego w sobie czego nie ma mx700 !! - odpowiedz prosta : nie wiadomo ... ma bluetooth bez przewodu jakes baterje czy cosik jest ... i co 8 przyciskow ... 800 dpi moze wiecej .. no ktos niech napisze ...

Zenith | 2003-09-25 22:04:06 +0200

hymm... na pierwszy rzut oka to wyglada tak samo jak mx700 (no moze minimalnie sie rozni =o) nie kupilbym jej ;) (tzn nie kupie) bo... nie lubie myszy bezprzewodowych =d

Gravatar

SixCo | 2003-09-25 22:55:44 +0200

Ja czekam na Razera 2500 wiec nie ma co tej kupowac :)))

Gravatar

orbital | 2003-09-25 23:36:46 +0200

skoro mx700 jest wiekszy od mx500 a mx500 jest wiekszy od mx300 i mx310 to strach pomyslec jaka łapę trzeba będzie mieć do mx900 :-D

kazuraki | 2003-09-25 23:39:05 +0200

zdaje sie ze to to samo co MX700.... tyle ze z Blututem bedzie mozna grac od kolegi :D

Gravatar

orbital | 2003-09-25 23:41:59 +0200

...bedzie mozna zaklocac myszke komorka z bluetooth'em :-D, jak niegdys nokia 3310 czy 3210 zaklocala kulkowe a4techy (sic!?) :-D (wystarczy polozyc ja obok myszki i dziala tylko jeden kierunek) :-)

kroyh | 2003-09-26 13:19:22 +0200

Zenith mam dokładnie to samo.. nie ufam czemuś co nie jest połączone do pc kablem :)

lel | 2003-09-26 17:02:45 +0200

przeciez w telefonie trzeba wlaczyc komunikacje bluetooth, wiec zaklocen nie bedzie

Zenith | 2003-09-26 17:31:26 +0200

czyli telefonowi komorkowemu i mamie tez nie ufasz? :ASD

kos | 2003-09-26 19:31:33 +0200

ja tam mam A4techa optyke 315'nastke za 35 zł i mi wystarczy =PPP!

Gravatar

.... | 2003-09-28 16:20:06 +0200

Super ta myszunia :)

said | 2003-09-29 17:56:59 +0200

Mous z kosmosu...ale i cena kosmiczna ;p...
...mowia, ze i mazenia sie czesem spełaniaja...:D

Gravatar

PLANET | 2003-09-29 20:18:53 +0200

Po pierwsze: szybkosc transmisji Bluetootha (przynajmniej 1.0) jest porownywalna z IrDA, a wiec niemilosiernie wolna. Po drugie moze Q3 na komorce i obsluga aima z MX900 a strafe'y z mobile'a ??? :D
Po trzecie mialem Logiteka Cordless MouseMan Opticala (poprzednik MX700) i generalnie bylem zawiedziony. Skoki, przerwania, dioda z wylaczajacym sie swiatlem (dla oszczedzania baterii), a same baterie nie starczaly na dlugo... nie polecam :/
MX900 nie bedzie duzo lepsza. Teraz mam MX500 i jestem Zadowolony.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63