ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowości na ASTERach

pon, 23 maj 2005 00:10:12 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

Jako administrator serwerów ASTER chciałbym Wam przybliżyć pewne nowe funkcjonalności serwerów z tej sieci. Dotychczas stały cztery serwery tej sieci 212.76.39.49:27960 - 27963 w trybach 1v1, TDM, CTF i CA. Oto nowości na serwerach ASTER.

Mappack CTF - custom maps!
Dla wszystkich, którym uszami wychodzi wcp18 i wcp9 przygotowałem mappack, który dodaje 7 nowych mapek. Są to: Evil Gemini, Quartz CTF, mkbasetmp, Onslaught, Q3RCtf1, cpmctf2 i cpmctf4. To optymalny zestaw customowych mapek starych i nowych. Paczka do ściągnięcia z ORGa - dzięki Szakalko ;).

Jeżeli nie macie jeszcze wszystkich paków, na stronie klanu PPP w dziale Files, zawsze są linki do wszystkich niezbędnych paków do CTFa.

Serwer CPMA na fizyce VQ3!
Dla wszystkich, którzy lubią eksperymentować polecam nowy serwer, który stoi na modzie CPMA, ale posiada włączoną fizykę VQ3! Mod CPMA oferuje oprócz optymalizacji kodu sieciowego kilka innych uprawnień. Jeżeli chcecie je wyprobować na fizyce VQ3 - polecam nowy serwer. Na pingu 30 gra się jak na LANie, (a nie jak na OSP na niskim pingu ;) Potrzebować będziecie pełnej CPMA 1.31 oraz aktualnej wersji - 1.31p. Adres serwera to:
* ASTER CPMA VQ3 1v1 Public 1.32 212.76.39.49:27980

Serwer CPMA TDM/CTF
Może nie wszyscy wiedzą, ale stoi również serwer CPMA TDM/CTF, używany do ligi ZERO CTF, chociaż nie tylko. Zapraszam do grania:
* ASTER CPMA TDM/CTF Public 1.32 212.76.39.49:27970

Inne custom propozycje?
Na boardzie powstał topic o custom mapach, inicjatywie wyłączenia pro-q3dm6 i tym podobnych. Jestem otwarty na eksperymenty więc, jeżeli wiecie, co zmienic na serwerach i jakie mapki wrzucić - wypowiedzcie się.

Gravatar

edix | 2005-05-23 00:27:57 +0200

zmiencie wersje cpma z 1.31 na 1.11 :p
malo to jest juz tych serwerow na 131 :-(

ATi | 2005-05-23 00:56:58 +0200

ciekawe czy te eksperymenty sie przyjma

nie rozumiem tylko pomyslu blokowania dm6.. wiekszosc polskiej sceny nie lubi dm6 dlatego ze Maniek i Pawuj mocno krzycza ze jest do kitu :).

Widzialem tysiace razy voty na inne mapy, gdzie nastepnie ludzie spierdalali bo sobie nie radzili.. zamiast takiego syfu wole juz grac na dm6 do konca niz co chwile czekac az ktos sie ruszy na np osp5, 6, czy juz nie mowiac o dm14..

btw to Manieczka i Pawujka przytoczylem tutaj bo tylko oni mi wpadli do glowy ;p, tak wiec no offence chlopcy :D

EDIT :

rg 100 dmg na tym srv ? Bo jak 80 to sie nie przyjmie :x

THRAWN | 2005-05-23 01:27:13 +0200

GJ ;]

furi | 2005-05-23 08:08:44 +0200

Serwer CPMA na fizyce VQ3!

łotafakap o.O

Pawuj | 2005-05-23 08:12:31 +0200

ATi ja nie mówie że jest do kitu tylko chciałbym pograć na innych mapach :)

MateoMartinezz | 2005-05-23 08:43:40 +0200

Dziękuję SpOOn

p0nchek | 2005-05-23 09:20:07 +0200

w sumie to jak by na jakies tydzien wylaczyc dm6 to moze cos ruszy... ? :P

mess | 2005-05-23 14:42:50 +0200

jak dobrze postawia, to moze byc spoko, demka mvd troche miazdza :)

Logitechr4 | 2005-05-24 12:42:45 +0200

dajcie serv proballa :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63