ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowości scenowe

śro, 10 listopad 2004 17:25:06 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


* Sporo zmian można było zauważyć w ostatnim czasie w klanie 666. Sechu , lop oraz sabath nie grają już w ku trzy, z klanu wydalony został maZzi, sam odszedł abs, do UtdF powędrował asta. W ich miejsce wchodzi trzech nowych zawodników grafo , kilen i kropek. Po więcej informacji odsyłam na www klanu.
* Wszystkie sklepy monopolowe mieszczące się w Warszawie, są podwójnie zadowolone z swoich utargów, to za sprawą 18- letniego ff/kertala, który 3 listopada stał się "dorosłym" człowiekiem i dorabia małe sklepiki w stolicy... Wszystkiego naj...!!!
* Do klanu black eagles doszedł nowy zawodnik, został nim Teoś. Tu www.
* Mati (ostatnio r5) zasilił ekipę born frag clanu.
* Clan Fraghunters Nation (platforma CPMa) poszukuje coacha z doświadczeniem. Kandydaci powinni zgłaszać się na gg MsT: 2379271. Więcej info na clanowym sajcie.
* Czarne Pantery posiadają nowego playera, jest nim jiNus. Ponadto klan posiada nową www, która stoi na serwerze naszego kochanego ORG-a, dzieło slaughtera możecie zobaczyć tutaj, lecz jest jeszcze nie dokończone.
* Team tX przeżywający ostatnio niemałe problemy klanowe pozyskał dwóch nowych graczy, a są nimi: mefisto oraz alb4n.
* Niestety kolejny klan postanowił zakończyć swoją działalność. Tym razem padło na Clan Dominion, team, który utrzymywał się zawsze w czołówce polskich klanów. Oficjalnie pożegnanie możecie przeczytać tutaj .
*
* Nowym zawodnikiem klanu Deathkings jest kosa. Ponadto poszukują oni gracz(a/y) dysponujących czasem i uzdolnionych skillowo. Zgłoszenia przyjmowane są na gg ramma: 3604467, bądź na clanowym wuwuwu .
* Kolejnym nowym klanem na polskiej scenie jest Inner Circle . Posiadają już www, którą możecie podziwiać tutaj. Aktualny skład teamu wygląda następująco: v1ru5, fl4sh, dfreeze, Squealch, butch3r. Klan jak każdy chyba chce grać wśród najlepszych oraz grać porządnego tdm'a z przykładnym zachowaniem.
*

Przypominam, że istnieje temat na boardzie, gdzie możecie pisać o tym co na scenie "piszczy". Zapraszam do udzielania się na nim!

Wszystkim klanom życzę sukcesywnych postępów, a graczom udanych występów w barwach swoich nowych klanów.

Jeśli macie dla mnie jakiekolwiek informacje dotyczące transferów, urodzin, nowych sajtów itp. itd. prosze kierować się z tym na moje gg 3327606 , bądź email.

Pawuj | 2004-11-10 17:59:01 +0100

error:
Mati (ostatnio r5) zasilił ekipę born frag clanu. Do klanu pa1n odszedł revic.

akk0 co jaki czas piszesz te newsy?

Gravatar

revic | 2004-11-10 18:02:05 +0100

zmincie zymną bo ni aktualne :Q (dalej bfc)

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-10 18:06:43 +0100

"Do klanu pa1n odszedł revic" o so chodzi w tym zdaniu bo ja nie wiem :DDD "zadowolone z swoich utargów" tez jakos gupio brzmi "człowiekiem i dorabia małe sklepiki " a tu znoff nie wiem o so chodzi :DD ale news n1 :D

gr. | 2004-11-10 18:10:44 +0100

nie jedzcie go tak kazdemu zdarzaja sie wpadki a newsy o scenie robi imo dosyc fachowo

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-10 18:14:13 +0100

gr co sie tak o niego troszczysz ;) akko sie nie obrazi :P

Pawuj | 2004-11-10 18:15:58 +0100

Stara sie, wiec leszny japa :DD

Pionier | 2004-11-10 18:47:54 +0100

Do klanu pa1n odszedł revic. eee to chyba nigdy miejsca nie mialo:/

akk0 | 2004-11-10 18:55:02 +0100

Poprawiłem krytykanci nie moja wina że plebs pisze inaczej na stronie.

Mati (ostatnio r5) zasilił ekipę born frag clanu. Do klanu pa1n odszedł revic.

tylko o revicu tu jest źle czy mati tez nieporozumienie?

Gravatar

revic | 2004-11-10 19:39:13 +0100

dobra pion luuz juz po sprawie :>

v1r0x | 2004-11-10 19:57:10 +0100

cze. dopisz jak mozesz ze bylo gracze tx - fl4sh dfreeze oraz coach i webmaster v1ru5 w postaci mojej skromnej osoby stworzyli nowy klan. stronka dostepna pod adresami www.innercircle.prv.pl oraz www.inc.cob.pl . dzieki.

Gravatar

.... | 2004-11-10 20:01:11 +0100

Wydalony :D Ale slowo :ASD i znowu zle napisales moja xywe :P

akk0 | 2004-11-10 20:26:36 +0100

Dodane / zmienione - 2 zł.

ff7 | 2004-11-10 20:45:10 +0100

ahahaha na stronce 666 dzial glory : "02.11.2004 - Odejscie absa z klanu"

owned :D

Gravatar

.... | 2004-11-10 20:56:17 +0100

yaro polecialo Ci?

ATi | 2004-11-10 22:06:44 +0100

no i co mazzi ? latwo przyszlo latwo poszlo ? Czyzby pro skill nie wystarczal?

I ja nie moglem dostac sie do cD, a ciebie wydalili z 6’s :/ ( btw odszedlem z cD zanim wogole podjeli jakas decyzje :> )

eng | 2004-11-10 22:36:53 +0100

Chyba wezme przyklad z tych 3 pierwszych wymienionych w newsie Szostkowiczow :{

ff7 | 2004-11-11 07:59:18 +0100

maZzi cos humoru ci ubylo ? :>

gr. | 2004-11-11 09:40:57 +0100

musisz sobie teraz nick zmienic dzieciaq bo juz nie mozesz z tagiem six’s sie pokazywac :O

akk0 | 2004-11-11 11:38:18 +0100

O.W.N.A.G.E. !!! Porządny glor! ;D

abs | 2004-11-11 12:33:23 +0100

wywaliloby sie ten caly plebs stamtad ale doszlismy z benkiem i infem do wniosku ze szkoda czasu trzeba sie czyms innym zajac niz ratowaniem plebsu z biedy

GaD | 2004-11-11 21:42:21 +0100

buahah ok wywal caly plebs biedaku, jedyny plebs to odszedl wlasnie od nas i kazdy sie cieszy, a ty zerze teraz gadaj ze juz nie grasz w q3, jestes cool, pijesz itp....Wlazenie w dupe klanom zeby cie wzieli nie pomoze po tym jak kazdy wyzywales tepy wieprzu.. nie no nie moge "wywalilibysmy" ahsdhasfhas co ty miales do gadania ? myslisz ze zalenie i wlazenie w dupe benkowi by ci pomoglo ? niezly polew na #the.shadows jest z ciebie.
A eddie juz dawno chcial cie wywalic za twoj idiotyzm i wozenie sie panie "swietny offence skillu"

btw: i nie nazywaj kazdego kogo nie lubisz biedakiem, bo biedne to twoje teksty sa...zreszta nie bede juz pisal do idioty bo zal czasu i klawiatury

krp | 2004-11-11 21:46:43 +0100

gad masz racje

krp | 2004-11-11 21:47:03 +0100

jaki ty abs jestes zalosny :D:D dobrze gad powiedzial:D miales masz i bedziesz mal zawsze chuja do powiedzenia, a i przestan lizac dupe hugowi bo i tak ma cie w chuju :D aha i jeszcze jedno, ’umyj nogi’ (c)bolek :D:D

ff7 | 2004-11-11 23:04:15 +0100

co wy chcecie od absika przeciez to pr0 plejer :PPP

sYnth|Bubu | 2004-11-12 09:56:04 +0100

dzieci

krp | 2004-11-12 13:18:50 +0100

odezwal sie @#$% stary, bubu po co sie odzywasz? jak ci nie pasi to nie zagladaj, wystarczy ze sie wszedzie pchasz i przestan tyle jesc bo bedziesz wygladal jak on(abs)

sYnth|Bubu | 2004-11-12 13:21:04 +0100

Amator- do tego głupi.

krp | 2004-11-12 15:04:09 +0100

o kurde :D bubu juz wielokrotnie nam sie przedstawiales jako debil itp. ale ten fejk slysze 1 raz :D

sYnth|Bubu | 2004-11-12 15:08:42 +0100

Jak nizej.

GaD | 2004-11-12 15:32:29 +0100

jak wyżej

Logitech|kar | 2004-11-12 15:34:49 +0100

gad to pipa! :D

[M]aniek | 2004-11-12 15:52:11 +0100

hehe ;p

sYnth|Bubu | 2004-11-12 19:59:54 +0100

Dobre Kar :D

abs | 2004-11-13 14:47:53 +0100

szkoda czasu dla biedy gad pustomózgi eddie obchodzi mnie tyleż samo co poustomózgi ty

abs | 2004-11-13 14:48:36 +0100

a wlazic w dupe hugowi to nie moja domena, ale powiedz jak tam lodówka i telewizor??

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63