ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowości techniczne

pią, 17 styczeń 2003 16:44:02 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Ja jak zwykle na temat nowości wprowadzonych na naszym serwisie:

  • W dziale "Użytkownicy" zrobiłem od dawna upragnioną wyszukiwarkę :) Wystarczy wpisać fragment loginu, a zostaną wyświetlone wszystkie pasujące. Na boardzie działa ta sama opcja.

  • Poprawiony został dział "Rejestracja" - pojawia się komunikat z poprawnym zalogowaniu, wyświetają się prawidłowo wszystkie dane przy uzupełnianiu profilu.

  • Wprowadziłem licznik odwiedzin każdej Kolumny. Dla jednego odwiedzającego liczy sie tylko pierwsza wizyta.

  • Na forum i innych serwisach w komentarzach została wprowadzona cenzura wulgaryzmów. Na ile to możliwe wszystkie przekleństwa są zastępowane gwiazdkami. Nie jest to nasze dziwactwo tylko konieczność.

  • Zmieniłem pewne rzeczy i teraz we wszystkich naszych serwisach można zmieniać grafikę całkowicie, tzn wszystkie czcionki, okienka na scrollach kończąc. Zainteresowani zmianami - prosze o mail.

  • Nową kolumnę można teraz dodać co 48 godzin.

  • Dział Archiwum zrobiony jest na forum. Trafiają tam wszystkie posty po pól roku istnienia. Są tam teraz posty młodsze ale to na skutek tego, ze niedawno zmieniłem ten parametr.

  • Doszło nam wiele nowych serwisów, jedne już są dostępne (Liga ECT) inne pojawią się w menu niebawem.

  • Inne, rózne poprawki jak wyświetlanie nicka użytkownika w wynikach wyszukania na forum, czy poprawną edycję newsa.

Teraz największa robota przedemną czyli php dla dzialu "Klany" i na potrzeby "Ligi", czyli zapisy,listy zawodników, tabelki, drabinki..etc

To ja tyle na dzisiaj, pozdrawiam wszystkich :) Wszelkie uwagi i pytania najchętniej mailem.

szaky | 2003-01-17 16:50:16 +0100

GJ Brick!!! :)

BobeK | 2003-01-17 17:04:52 +0100

owned by Brick

MateoMartinezz | 2003-01-17 17:08:31 +0100

Kurtka na wacie - temu gościowi pomnik to jednak za mało, DAJCIE MU WAWEL DO ZAMIESZKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duncan | 2003-01-17 17:10:21 +0100

Brick.., przynajmniej ty się dobrze bawisz :]... Ja znowu mam jakiegoś "speca" od marketingu i reklamy nad sobą :/.

finsek | 2003-01-17 17:13:16 +0100

Respekt 4 ya Brick :] Brykaj dalej ;]

nxs.rush | 2003-01-17 17:22:13 +0100

ta dobrze ze bryknales nmormalna rejestracje :D

Gravatar

Sajrus | 2003-01-17 17:33:49 +0100

GooD JoB AnD GooD LucK... Lord Brick =]

d4rq000z | 2003-01-17 17:58:02 +0100

powtorze po raz 3
bez tego goscia bysmy zgineli=]

SAI4H | 2003-01-17 18:15:14 +0100

Dobrze, ze jestes Brick (nie mowie tylko o ORG'u). Czekam na php do klanow. Powodzenia. :)

Gravatar

sun | 2003-01-17 18:42:33 +0100

Brick no jestes niesamowity.. taki kawal roboty zajebiscie.. :)) dobrze ze jest taki ktos jak ty na ORGu Brick ROX :))) [czekamy na dodanie naszego sajta do menu pod linkiem do gp :)]

Yaboll | 2003-01-17 18:57:51 +0100

obciac brikowi lapy..........................

............ to bedzie pial nogami...........

......obciac gicoly............................

...........to zacznie dziobac jezykiem.....

Rozz | 2003-01-17 19:08:38 +0100

0wnage no. 0087 !

T-1000 | 2003-01-17 19:27:34 +0100

GW

moj pierwszy komentarz na orgu ^^ dziala lol :)

Gravatar

StaryOrgowicz_543 | 2003-01-17 20:08:23 +0100

--------------------------------]I[----------------------------------------------

                    .:SHARP.ZET.SZTR@VEL:.

Gravatar

gruson | 2003-01-17 22:54:15 +0100

he przetestuje cenzure :)
@#$% @#$% spierdalaj fiucie huju chuju @#$% qfa :P

btw. GJ :]

*MR.GOD* | 2003-01-17 23:00:44 +0100

a ponoc zajebiscie to nie przeklenstwo :D - to co moze byc *** to z a j e b i s c i e :DDDDDDDDD

sxl | 2003-01-18 00:08:32 +0100

daloby sie dodac male avatary userow przy ich komentarzach? troszke mniejsze jeszcze niz te przy kolumnach na gorze, byloby znacznie kolorowiej i ciekawiej, imho

Gravatar

gruson | 2003-01-18 01:23:00 +0100

mozna by tesh usunac jush ten swiateczny laj :]

MaxDamage | 2003-01-18 03:59:49 +0100

nio tak troche , a cenzura sux :] Nie mozna dosadnie sobie powiedziec a po co to jest - przeklenstwa sa teraz jak normalny jezyk wiec niech sobie beda - z nimi lzej - musimy to przeglosowac WSPOLNY CEL, WSPOLNA DROGA!

MaxDamage | 2003-01-18 04:01:55 +0100

hehe , lepsze - Narod z partia , partia z narodem - te haselka za zakurwiste

MaxDamage | 2003-01-18 04:02:07 +0100

@#$%

sxl | 2003-01-18 10:22:02 +0100

hehe brick tak sprytnie zostawil pierwsze i koncowe literki wulgaryzmow zeby i tak kazdy mogl sie domyslic :p

bryan | 2003-01-18 13:17:40 +0100

bryku de grejtest :D

bryan | 2003-01-18 13:17:41 +0100

bryku de grejtest :D

MaxDamage | 2003-01-18 14:49:07 +0100

@#$% nie moge odespac nocy ale jestem zjebany... fajna ta cenzurka a ciekawe czy dziala to - sukienka

MaxDamage | 2003-01-18 14:49:33 +0100

na jednym forum bylo ****enka :D q r w a :p

BrickBazooka | 2003-01-18 17:54:33 +0100

dzięki wszystkim za słowa uznania :))
Cenzura musi byc bo goście z wp się czepiali ze wulgaryzmów u nas za dużo. Ich server - oni rządzą. Albo sie dostosujemy albo adios. Sukienka jak i suka dziala. Znowu nie przesadzalem z tym :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63