Nowości techniczne
pią, 17 styczeń 2003 16:44:02 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Ja jak zwykle na temat nowości wprowadzonych na naszym serwisie:
W dziale "Użytkownicy" zrobiłem od dawna upragnioną wyszukiwarkę :) Wystarczy wpisać fragment loginu, a zostaną wyświetlone wszystkie pasujące. Na boardzie działa ta sama opcja.
Poprawiony został dział "Rejestracja" - pojawia się komunikat z poprawnym zalogowaniu, wyświetają się prawidłowo wszystkie dane przy uzupełnianiu profilu.
Wprowadziłem licznik odwiedzin każdej Kolumny. Dla jednego odwiedzającego liczy sie tylko pierwsza wizyta.
Na forum i innych serwisach w komentarzach została wprowadzona cenzura wulgaryzmów. Na ile to możliwe wszystkie przekleństwa są zastępowane gwiazdkami. Nie jest to nasze dziwactwo tylko konieczność.
Zmieniłem pewne rzeczy i teraz we wszystkich naszych serwisach można zmieniać grafikę całkowicie, tzn wszystkie czcionki, okienka na scrollach kończąc. Zainteresowani zmianami - prosze o mail.
Nową kolumnę można teraz dodać co 48 godzin.
Dział Archiwum zrobiony jest na forum. Trafiają tam wszystkie posty po pól roku istnienia. Są tam teraz posty młodsze ale to na skutek tego, ze niedawno zmieniłem ten parametr.
Doszło nam wiele nowych serwisów, jedne już są dostępne (Liga ECT) inne pojawią się w menu niebawem.
Inne, rózne poprawki jak wyświetlanie nicka użytkownika w wynikach wyszukania na forum, czy poprawną edycję newsa.
Teraz największa robota przedemną czyli php dla dzialu "Klany" i na potrzeby "Ligi", czyli zapisy,listy zawodników, tabelki, drabinki..etc
To ja tyle na dzisiaj, pozdrawiam wszystkich :) Wszelkie uwagi i pytania najchętniej mailem.





szaky | 2003-01-17 16:50:16 +0100
GJ Brick!!! :)
#631046
BobeK | 2003-01-17 17:04:52 +0100
owned by Brick
#631048
MateoMartinezz | 2003-01-17 17:08:31 +0100
Kurtka na wacie - temu gościowi pomnik to jednak za mało, DAJCIE MU WAWEL DO ZAMIESZKANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#631050
Duncan | 2003-01-17 17:10:21 +0100
Brick.., przynajmniej ty się dobrze bawisz :]... Ja znowu mam jakiegoś "speca" od marketingu i reklamy nad sobą :/.
#631051
finsek | 2003-01-17 17:13:16 +0100
Respekt 4 ya Brick :] Brykaj dalej ;]
#631052
nxs.rush | 2003-01-17 17:22:13 +0100
ta dobrze ze bryknales nmormalna rejestracje :D
#631053
Sajrus | 2003-01-17 17:33:49 +0100
GooD JoB AnD GooD LucK... Lord Brick =]
#631054
d4rq000z | 2003-01-17 17:58:02 +0100
powtorze po raz 3
bez tego goscia bysmy zgineli=]
#631055
SAI4H | 2003-01-17 18:15:14 +0100
Dobrze, ze jestes Brick (nie mowie tylko o ORG'u). Czekam na php do klanow. Powodzenia. :)
#631056
sun | 2003-01-17 18:42:33 +0100
Brick no jestes niesamowity.. taki kawal roboty zajebiscie.. :)) dobrze ze jest taki ktos jak ty na ORGu Brick ROX :))) [czekamy na dodanie naszego sajta do menu pod linkiem do gp :)]
#631057
Yaboll | 2003-01-17 18:57:51 +0100
obciac brikowi lapy..........................
............ to bedzie pial nogami...........
......obciac gicoly............................
...........to zacznie dziobac jezykiem.....
#631058
Rozz | 2003-01-17 19:08:38 +0100
0wnage no. 0087 !
#631059
T-1000 | 2003-01-17 19:27:34 +0100
GW
moj pierwszy komentarz na orgu ^^ dziala lol :)
#631044
StaryOrgowicz_543 | 2003-01-17 20:08:23 +0100
--------------------------------]I[----------------------------------------------
#631061
gruson | 2003-01-17 22:54:15 +0100
he przetestuje cenzure :)
@#$% @#$% spierdalaj fiucie huju chuju @#$% qfa :P
btw. GJ :]
#631068
*MR.GOD* | 2003-01-17 23:00:44 +0100
a ponoc zajebiscie to nie przeklenstwo :D - to co moze byc *** to z a j e b i s c i e :DDDDDDDDD
#631069
sxl | 2003-01-18 00:08:32 +0100
daloby sie dodac male avatary userow przy ich komentarzach? troszke mniejsze jeszcze niz te przy kolumnach na gorze, byloby znacznie kolorowiej i ciekawiej, imho
#631070
gruson | 2003-01-18 01:23:00 +0100
mozna by tesh usunac jush ten swiateczny laj :]
#631072
MaxDamage | 2003-01-18 03:59:49 +0100
nio tak troche , a cenzura sux :] Nie mozna dosadnie sobie powiedziec a po co to jest - przeklenstwa sa teraz jak normalny jezyk wiec niech sobie beda - z nimi lzej - musimy to przeglosowac WSPOLNY CEL, WSPOLNA DROGA!
#631073
MaxDamage | 2003-01-18 04:01:55 +0100
hehe , lepsze - Narod z partia , partia z narodem - te haselka za zakurwiste
#631074
MaxDamage | 2003-01-18 04:02:07 +0100
@#$%
#631075
sxl | 2003-01-18 10:22:02 +0100
hehe brick tak sprytnie zostawil pierwsze i koncowe literki wulgaryzmow zeby i tak kazdy mogl sie domyslic :p
#631079
bryan | 2003-01-18 13:17:40 +0100
bryku de grejtest :D
#631084
bryan | 2003-01-18 13:17:41 +0100
bryku de grejtest :D
#631085
MaxDamage | 2003-01-18 14:49:07 +0100
@#$% nie moge odespac nocy ale jestem zjebany... fajna ta cenzurka a ciekawe czy dziala to - sukienka
#631089
MaxDamage | 2003-01-18 14:49:33 +0100
na jednym forum bylo ****enka :D q r w a :p
#631090
BrickBazooka | 2003-01-18 17:54:33 +0100
dzięki wszystkim za słowa uznania :))
Cenzura musi byc bo goście z wp się czepiali ze wulgaryzmów u nas za dużo. Ich server - oni rządzą. Albo sie dostosujemy albo adios. Sukienka jak i suka dziala. Znowu nie przesadzalem z tym :)
#631096
Zaloguj się by dodać komentarz.