ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy film z WCG

pią, 29 listopad 2002 14:37:31 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Przypuszczam (choć mogę się mylić), że nawet Slave nie widział jeszcze najnowszej produkcji OdB - twórców filmów - relacji z imprez ClanBase i CPL.

Tym razem wzięli się za WCG skąd przywieźli materiały, które złożyły się na 30 minutowy (213 MB) film o tym wydarzeniu.

Z przyczyn organizacyjno-prawnych (prawa autorskie) film hostuje WCG.

Kto może, niech ściąga.

freak | 2002-11-29 14:49:03 +0100

huaheh ja ściągam już pół godziny i mam dopiero 14 % :///

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 14:57:51 +0100

mi idzie 50-70kb... bedzie za 20min... a co do tego ze to WCG hostuje to niechodzi o zadne prawa autorskie, bo film zrobili Ci z odb a nie wcg, wiec to nie o to chodzi, a o to ze odbproductions.com maja slaby download.

freak | 2002-11-29 14:59:39 +0100

o! widze że igorek został naszym stałym czytelnikiem ;]

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 15:12:34 +0100

zawsze nim bylem :D

freak | 2002-11-29 15:15:25 +0100

oh! 10x ;)

w sumie nie wiem czy mam skakać z ratości czy łkać z tego powodu :PPP

freak | 2002-11-29 15:16:05 +0100

no wiesz ty to taki szpieg czy tam agent polsatu :P sajta fpp.pl :]

slawek | 2002-11-29 15:21:01 +0100

wcg ma prawa do hostowania tego filmu przez pierwszy tydzień od jego wypuszczenia - jakość łącz nie ma tu żadnego znaczenia.

freak | 2002-11-29 15:24:58 +0100

widziałem już jeden film z ich produkcji (z Holadii) i nie specjalnie się mi podaobał może i długi ale ... nudny.. eqipa odb pokazuje w swoich filmach wyłącznie turnieje od zaplecza technicznego co nie zawsze jest ciekawe ale WCG miało być nie ciekawe? wątpie i dlatego właśnie ściągam mam już 23 % ;]

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-29 15:30:22 +0100

no mnie sciaga 5 kb/s, wiec fajnie by bylo gdyby ktos go tu wladowal ;)

freak | 2002-11-29 15:33:15 +0100

wątpie film jest zbyt duży a miejsca niewiele :(

SAI4H | 2002-11-29 15:51:01 +0100

bueheheh frik jak nie wiesz to lepiej nic nie mow ;)

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 15:52:50 +0100

slawek, wcg nie ma zadnego prawa bo to nie jest ich film, zrozum.

"We hope to have the movie available somewhere this evening. We made an aggreement with the WCG that they could exclusively host the movie the first week, lets hope they have a strong connection :-))) " (c) ODB

Przetlumaczyc Ci to ?

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 15:54:10 +0100

ja to wrzuce na moj server, bedziecie mieli bardzo dobry transfer.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-11-29 15:55:32 +0100

kiedy?

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 16:18:52 +0100

przez noc...

btw. wywiad z unkindem po rosyjsku rzadzi !!!

"chces se bycz profeszjonalim gejmierem?

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 16:24:28 +0100

i don't haven't seen them (c) rosyjski gracz CS :D

Q: how do you feel as the best in the wolrd?
A: is fuckin good (C) M19

:D

massif | 2002-11-29 16:57:01 +0100

lol...
fak de ruls, chce szklanego odbicia ;)

akir | 2002-11-29 17:07:28 +0100

"chces se bycz profeszjonalim gejmierem?"

se chce ale ne jesztim pewin cy chce bycz profeszjonalim gejmierem, ale mogie bycz mnij profeszjonalim gejmierem :D

akir | 2002-11-29 17:18:22 +0100

cos nie chce mi sie ten film sciagac :/

log | 2002-11-29 19:45:59 +0100

chyab jest spora kolejka bo i mi nie idzie..

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 20:19:52 +0100

ja juz ogladalem, zajebisty :D

log | 2002-11-29 22:47:01 +0100

doszukał sie ktos mirrora jakiegos czt nie? bo od kilku ladnych godzin nie idzie sie polaczyc :/

freak | 2002-11-30 11:31:50 +0100

wysle mi ktos go na mejla ? :D bo mi sie komp zwiechl przy 67% :U

Gravatar

StaryOrgowicz_446 | 2002-11-30 14:01:53 +0100

wrzuccie to na orga :6

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63