ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy gryzoń firmy Logitech

wto, 28 grudzień 2004 21:42:04 | Autor: markolm | Quake 3 Arena

Wraz z nadchodzącym rokiem 2005, znana wśród graczy firma Logitech ma zamiar wypuścić na rynek nowy model myszy optycznej przeznaczony specjalnie dla nas. Czujnik tego sprzętu ma mieć rozdzielczość 1600 dpi. Dość ciekawą funkcją gryzonia ma być, szybkie zmienianie jej czułości na 400, 800 lub 1600 dpi. Prawdopodobna data premiery urządzenia to styczeń 2005r. Miejmy nadzieję, że w Polsce ona ukaże się dość szybko.Oto MX Prototype

obni | 2004-12-28 21:56:30 +0100

MX PROTOTYPE

gr. | 2004-12-28 22:04:42 +0100

nom prototype taki dziurawy smieszny
taki na sile ten news ani zdjecia nie dales ani nic nedza

fhantom | 2004-12-28 22:10:34 +0100

muszę przyznać rację gr - zobacz newsa na esp i porównaj do swojego
bieda panie, bieda
odnośnie samego gryzonia - 1600 dpi - ciekawe jak się na czymś tak czułym gra...

RauL | 2004-12-28 22:24:56 +0100

jakie oznacznenie ma miec nowa mysz? edit: aha :D

Gravatar

orbital | 2004-12-28 22:33:26 +0100

taki news ktory troche nic nie mowi :)
to jest dopiero news (link ponizej) a ja tu wchodze i ani widu ani slychu:

gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,17202

Gravatar

edix | 2004-12-28 22:43:32 +0100

krutko ale na temat :P
nawet niezle to sie prezentuje -->> img.esports.pl/hw/news/mxprototype2.jpg

markolm | 2004-12-28 22:58:41 +0100

hehe, nawet nie zauwazylem tego newsa na esports. Trudno, moj blad.

HaSu_Szlauf | 2004-12-28 23:00:59 +0100

do zludzenia przypomina 510...

RauL | 2004-12-28 23:19:11 +0100

ta, mx510 po tym jak wyleciala z 10 pietra ; D

Blizzen | 2004-12-28 23:40:02 +0100

ciekawe ile bedzie kosztowala ?? 600zl :D czy jeszcze wiecej...

!aardvark | 2004-12-29 00:00:37 +0100

Zastanawiam się nad jednym. Po co komu lepszy sensor niż z mx510? Niech ma sobie i milion dpi i skanuje miliard razy na sekundę.. po co? Ładna, owszem, ale po co ma ktoś za to płacić te 2 czy 3 stówy? Różnice w precyzji dawno przestały być zauważalne, a to, to już tylko podniecanie się danymi technicznymi. :/

lidek | 2004-12-29 00:07:52 +0100

toz to fejk....
moze i wyjdzie jakis nowy logitech 1600 ale nie taki jak na zdjeciu :D:D

Gravatar

Fabian | 2004-12-29 10:08:17 +0100

Moim zdaniem, 1600 dpi, 800 różnicy się nie odczuje.
Polecam mx310.

kaboom | 2004-12-29 10:34:14 +0100

róznica jest między kulka albo tanim optykiem a którąś myszą z serii mx lub razor

wg mnie różnicy pomiedzy 800 a 1600 żaden zwykły gracz nie rózróżni zbytnio, a na pewno nie doda mu to umiejętności w graniu....będzie to mysz dla snobów i tyle

Mav_8217 | 2004-12-29 10:38:11 +0100

Ale ten kształt... Nie to, żebym był mańkutem, ale panowie z Logitecha powinni poważnie pomyśleć nad wprowadzeniem nowych kształtów lub wydania myszki z tym sensorem w obudowie mx300. Takie rzeczy kupują "zwykli i bogaci ludzie", bo wyglądają świetnie. Ale takie rzeczy w obudowie mx300/310 albo coś z neutralnym kształtem jak np. mój świetny MS Optical Wheel Mouse byłby kupywany przez sporą rzeszę CS’owców przyzwyczjonych do swoich IE3.0.

No i leworęczni to też ponoć jakieś 10% rynku...

Gravatar

Free | 2004-12-29 10:42:09 +0100

kumpel takiego problemu niema, jest leworęczny, ale myszki uzywa prawą ręką i tyle :)

kto podeptał tego gryzonia? bo jakis taki poobijany boroczek

zoom | 2004-12-29 10:56:14 +0100

Ja myslalem ze to jest zart z ta obudowa... ale widze kolejny news, ta myszka wyglada dosyc szpetnie taka obudowe moglbym sobie sam zrobic jesli bym byl nerwowy :-D

Gravatar

hase] | 2004-12-29 11:17:32 +0100

no jka dlamnie to pojebana mjest myszka z dziurami:P

pepz | 2004-12-29 11:23:46 +0100

a mi się właśnie podoba :D

kaboom | 2004-12-29 11:33:07 +0100

ja nie wime co z tymi leworęcznymi, jest mankutem, ale odkąd dostałem mysz (a przeciez kiedyś nie były profilowane) od razu złapałem prawą ręką i tak jest do dziś, więc nie widze problemu, żeby sie przyzwyczaic

[BF]M@lin | 2004-12-29 11:50:01 +0100

A po co ta myszka ma dziury i jest taka poobijana ?

teo | 2004-12-29 12:45:15 +0100

i tak wole mojego ie 4.0 :Asddasd

teo | 2004-12-29 12:45:30 +0100

i tak wole mojego ie 4.0 :Asddasd

edit: kutfa 2 razy nacisłem ;f

wishoza | 2004-12-29 13:59:31 +0100

Kurfa =q pomylili mysz z serem i ją z deka podziurawili :))

k3m | 2004-12-29 14:18:06 +0100

Te wgniecenia powstaly zapewne po dwoch miesiacach uzytkowania, tylko o tym nie pisza. Mysz trzeba pielegnowac - podawac jej ser odpowiedniej jakosci. Widac, uzytkownik o tym zapomnial.
Czekam na mx6tysiecy.

wishoza | 2004-12-29 14:22:11 +0100

nieee :) k3m ta myszka spadała z biurka : DD

THRAWN | 2004-12-29 15:09:47 +0100

to nie za duza przesada :P

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-12-29 17:14:15 +0100

Mam ta myszke nazwa tej myszki bedzie MX 518 jak bedzie w sprzedazy
Co do samej myszki hmmmm jest taka sama jak kazda MX 5XX, jak ja testowalem nie ma zadnych roznic.

Ma jedynie wbudowane sterwoniki ktore nie sa zbyt ok nie da sie ustawic acceleracji myszki co do gier nie jest za dobre.

Sama skorupa to to samo co kazdy MX 5XX

ren | 2004-12-30 13:43:39 +0100

strasznie czuła widac po wgnieceniach .:D

medic | 2004-12-30 21:20:03 +0100

lololl coto jest:D? i tak nieopuszcze swojej moja ma 800 dpi :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63