ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy klan FreezeTag TDM

pon, 13 grudzień 2004 21:32:23 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Nie wiele nam wiadomo o scenie FreezeTag, tak samo o klanach. Jak na razie istnieje kilka klanów grających ten tryb, teraz kilku graczy postarało się dołożyć do rozrastania tej sceny, zakładając team - ICE. Poniżej kilka informacji o tym klanie:

Klan: ICE

Aktualny skład: rek (CL), kropek, syn, equador, gad, goblin

WWW: www.goblinos.republika.pl

Kanał IRC: #ice.ft

Nicki, które widnieją w składzie są znane m.in. z takich klanów jak t5, 666 czy FF.
Powiększajmy scenę FT, także na ORGu jest postawione forum tego trybu gry, gdzie można dyskutować na ten temat i zadawać wszelakie pytania - FreezeTag @ ORG Board

Edit:

Cytuję wiadomość od reK'a:

Witam ... Oglaszamy konkurs na stronę dla sceny Frezee Tag. Wszystkie projekty oraz propozycje tej www, należy kierować do mnie. Strona bedzie serwisem sceny FT na org'u. Robimy to dla was (graczy) myśle ze to jest niezły pomysł, jakaś odmiana wreszcie.Nie bedziemy wiecznie biegac za robotami zeby je zabijać, teraz bedziemy je "zamrażać" . Na scenie FT działaja obecnie trzy polskie klany sH. (Supreme hustlaz), pa1n oraz ICE (nowo powstaly klan na nowo powstalej scenie). Klany sH. i pa1n graja obecnie w lidze CB i "zamrażają" naszych Europejskich kolegów, a klan ICE niedlugo rownież zostanie zgloszone do rozgrywek w lidze. Mamy nadzieje ze ten serwis pomoże nam w rozwinięciu sceny FT, bedą organizowane różne turnieje, gdzie beda mogly uczestniczyc nawet klany z innych platform. Dokładne informacje jak powinien wyglądać layout można nabyć u mnie gg:2378800. Z góry wielkie THX.

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-13 21:39:54 +0100

ale fejkują
ICE Climbers :D nie ladnie !

Gravatar

ma5b | 2004-12-13 22:01:25 +0100

reka nie znam a z reszta wiadomo.... z takim skladem powinni wygrywac wszystkie mecze ;D GL&HF

fhantom | 2004-12-13 22:16:06 +0100

reK nie Frezee tylko Freeze... nawet nazwa subforum boarda to Frezee lol
:Q

Gravatar

ren0x_pl | 2004-12-13 22:20:11 +0100

glglglglglgl >D

eng | 2004-12-13 22:20:36 +0100

i tak sie ich nie boje :P

pa1n|chosen | 2004-12-13 22:23:39 +0100

:DD

k3m | 2004-12-13 22:35:29 +0100

Jest sens tworzyc serwis ? Ok, niechaj wydobedzie sie z mej klawiatury magiczne haslo ’gl hf’.
frezee :ASD

Panplayer1 | 2004-12-13 22:54:50 +0100

Stronka na wypasie :D

GaD | 2004-12-13 23:08:40 +0100

pff -> bylo do lesznego ;x

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-13 23:34:57 +0100

szkoda tylko, ze w polsce nie ma serwa frezee. :|

Gravatar

forem | 2004-12-14 00:02:23 +0100

Frezee :D gl

shiv | 2004-12-14 00:12:45 +0100

Dialog ma tyle serwow na ca ze jeden z nich moglby z powodzeniem byc uzyty w tym new modzie:D

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-14 00:22:11 +0100

tja... na pewno by sie przyjelo bo to TDM ze szczypta fazki :] bo trza odmrazac ludzi :D

Gravatar

vogod | 2004-12-14 00:25:45 +0100

lay? ja to bym chcial zobaczyc inny layout na orgu :/ bo ten... sie przejadl?!

Logitechr4 | 2004-12-14 00:27:43 +0100

na astercity da sie vote na FT ;]

Mad | 2004-12-14 00:36:02 +0100

FT jest fajne ;) pamietam tp.ft i moja gre tam ;p hehehe ogolnie izi ;)

jam | 2004-12-14 01:53:39 +0100

ano siuper sie gralo :D

Gravatar

Fabian | 2004-12-14 07:31:04 +0100

Apfrr .. reK cl’em takiego squad’u ?
Oj cieżko to widze, ale i tak gl & hf.

pat | 2004-12-14 10:22:12 +0100

ooo widze ze to niezly clan bedzie =o
a raczej jest juz

Pawuj | 2004-12-14 10:55:57 +0100

zgadzam sie z lobuzem...

Mad | 2004-12-14 11:32:04 +0100

hehe jamik ;) aloha ;p zakladamy klan ? :D

żeton | 2004-12-14 13:59:34 +0100

lobuziak i pawuj poprostu zazdroszcza :D:D:D zycze gl bo ft warto grac ! :D

akk0 | 2004-12-14 15:04:18 +0100

hf chłopaki
pzdr equ

furi | 2004-12-14 15:40:07 +0100

jaka strona :omg

ramm | 2004-12-14 15:41:23 +0100

scena FT... to sie nie przyjmie ;> szkoda miejsca na dysq.

play more... plz stop playing...

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-14 16:12:05 +0100

gad teraz slaby jest wiec bedzie ciezko...

cocaine | 2004-12-14 16:24:40 +0100

zaraz ci gad odpisze tak: pff - to do lesznego :D

furi | 2004-12-14 18:53:05 +0100

Co to @#$% znaczy hajduk? o.O

eng | 2004-12-14 19:48:53 +0100

Zobacz sobie w slowniku Rumunskiego :q

t5-syn | 2004-12-14 21:26:05 +0100

spoko jeszcze w to nie gralem ale ciii

GaD | 2004-12-15 00:17:08 +0100

pfff -> nie mam komu odpowiadac

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-15 16:07:32 +0100

liczylem na bardziej pikantną odpowiedz :D ale dobre i to :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63