Nowy klan FreezeTag TDM
pon, 13 grudzień 2004 21:32:23 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena
Nie wiele nam wiadomo o scenie FreezeTag, tak samo o klanach. Jak na razie istnieje kilka klanów grających ten tryb, teraz kilku graczy postarało się dołożyć do rozrastania tej sceny, zakładając team -
ICE. Poniżej kilka informacji o tym klanie:
Klan: ICE
Aktualny skład: rek (CL), kropek, syn, equador, gad, goblin
WWW: www.goblinos.republika.pl
Kanał IRC: #ice.ft
Nicki, które widnieją w składzie są znane m.in. z takich klanów jak t5, 666 czy FF.
Powiększajmy scenę FT, także na ORGu jest postawione forum tego trybu gry, gdzie można dyskutować na ten temat i zadawać wszelakie pytania - FreezeTag @ ORG Board
Edit:
Cytuję wiadomość od reK'a:
Witam ... Oglaszamy konkurs na stronę dla sceny Frezee Tag. Wszystkie projekty oraz propozycje tej www, należy kierować do mnie. Strona bedzie serwisem sceny FT na org'u. Robimy to dla was (graczy) myśle ze to jest niezły pomysł, jakaś odmiana wreszcie.Nie bedziemy wiecznie biegac za robotami zeby je zabijać, teraz bedziemy je "zamrażać" . Na scenie FT działaja obecnie trzy polskie klany sH. (Supreme hustlaz), pa1n oraz ICE (nowo powstaly klan na nowo powstalej scenie). Klany sH. i pa1n graja obecnie w lidze CB i "zamrażają" naszych Europejskich kolegów, a klan ICE niedlugo rownież zostanie zgloszone do rozgrywek w lidze. Mamy nadzieje ze ten serwis pomoże nam w rozwinięciu sceny FT, bedą organizowane różne turnieje, gdzie beda mogly uczestniczyc nawet klany z innych platform. Dokładne informacje jak powinien wyglądać layout można nabyć u mnie gg:2378800. Z góry wielkie THX.





LeSzNy | 2004-12-13 21:39:54 +0100
ale fejkują
ICE Climbers :D nie ladnie !
#702924
ma5b | 2004-12-13 22:01:25 +0100
reka nie znam a z reszta wiadomo.... z takim skladem powinni wygrywac wszystkie mecze ;D GL&HF
#702926
fhantom | 2004-12-13 22:16:06 +0100
reK nie Frezee tylko Freeze... nawet nazwa subforum boarda to Frezee lol
:Q
#702927
ren0x_pl | 2004-12-13 22:20:11 +0100
glglglglglgl >D
#702928
eng | 2004-12-13 22:20:36 +0100
i tak sie ich nie boje :P
#702929
pa1n|chosen | 2004-12-13 22:23:39 +0100
:DD
#702930
k3m | 2004-12-13 22:35:29 +0100
Jest sens tworzyc serwis ? Ok, niechaj wydobedzie sie z mej klawiatury magiczne haslo ’gl hf’.
frezee :ASD
#702932
Panplayer1 | 2004-12-13 22:54:50 +0100
Stronka na wypasie :D
#702935
GaD | 2004-12-13 23:08:40 +0100
pff -> bylo do lesznego ;x
#702937
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-13 23:34:57 +0100
szkoda tylko, ze w polsce nie ma serwa frezee. :|
#702940
forem | 2004-12-14 00:02:23 +0100
Frezee :D gl
#702943
shiv | 2004-12-14 00:12:45 +0100
Dialog ma tyle serwow na ca ze jeden z nich moglby z powodzeniem byc uzyty w tym new modzie:D
#702944
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-14 00:22:11 +0100
tja... na pewno by sie przyjelo bo to TDM ze szczypta fazki :] bo trza odmrazac ludzi :D
#702946
vogod | 2004-12-14 00:25:45 +0100
lay? ja to bym chcial zobaczyc inny layout na orgu :/ bo ten... sie przejadl?!
#702947
Logitechr4 | 2004-12-14 00:27:43 +0100
na astercity da sie vote na FT ;]
#702948
Mad | 2004-12-14 00:36:02 +0100
FT jest fajne ;) pamietam tp.ft i moja gre tam ;p hehehe ogolnie izi ;)
#702949
jam | 2004-12-14 01:53:39 +0100
ano siuper sie gralo :D
#702952
Fabian | 2004-12-14 07:31:04 +0100
Apfrr .. reK cl’em takiego squad’u ?
Oj cieżko to widze, ale i tak gl & hf.
#702953
pat | 2004-12-14 10:22:12 +0100
ooo widze ze to niezly clan bedzie =o
a raczej jest juz
#702956
Pawuj | 2004-12-14 10:55:57 +0100
zgadzam sie z lobuzem...
#702957
Mad | 2004-12-14 11:32:04 +0100
hehe jamik ;) aloha ;p zakladamy klan ? :D
#702958
żeton | 2004-12-14 13:59:34 +0100
lobuziak i pawuj poprostu zazdroszcza :D:D:D zycze gl bo ft warto grac ! :D
#702963
akk0 | 2004-12-14 15:04:18 +0100
hf chłopaki
pzdr equ
#702971
furi | 2004-12-14 15:40:07 +0100
jaka strona :omg
#702974
ramm | 2004-12-14 15:41:23 +0100
scena FT... to sie nie przyjmie ;> szkoda miejsca na dysq.
play more... plz stop playing...
#702975
LeSzNy | 2004-12-14 16:12:05 +0100
gad teraz slaby jest wiec bedzie ciezko...
#702977
cocaine | 2004-12-14 16:24:40 +0100
zaraz ci gad odpisze tak: pff - to do lesznego :D
#702980
furi | 2004-12-14 18:53:05 +0100
Co to @#$% znaczy hajduk? o.O
#702993
eng | 2004-12-14 19:48:53 +0100
Zobacz sobie w slowniku Rumunskiego :q
#702996
t5-syn | 2004-12-14 21:26:05 +0100
spoko jeszcze w to nie gralem ale ciii
#703003
GaD | 2004-12-15 00:17:08 +0100
pfff -> nie mam komu odpowiadac
#703103
LeSzNy | 2004-12-15 16:07:32 +0100
liczylem na bardziej pikantną odpowiedz :D ale dobre i to :P
#703199
Zaloguj się by dodać komentarz.