ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy klan na scenie

nie, 24 sierpień 2003 22:55:37 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Do ostatnich przetasowań na scenie należy dodać jeszcze jeden nowopowstały klan, mianowicie Ostroda Clan. W barwach ost będą grali tox1c, neok, szal, lysy, cnb, rekrut, jarzab oraz dwie panie Agusia oraz Julcia. Jak widać znaczna część składu pochodzi z h00ls - L3si0 i Z1emba tym samym zostali poważnie osłabieni. Nie ma jednak co ukrywać że z takim składem chłopaków z ost będziemy na pewno oglądać w finałach wszelkich lig - czego im zresztą życzymy :)

NEC|Ly5y | 2003-08-24 23:00:05 +0200

no nice news :))) pozdro all :))

Gravatar

||| | 2003-08-24 23:02:03 +0200

ehh pewnie za jakiś czas lesniczy i ekipa przejda do ost :D

3st | 2003-08-24 23:16:24 +0200

albo zrobia jakas rekrutacje i znajdzie sie troche dobrych graczy :>

Gravatar

tox1c | 2003-08-24 23:20:45 +0200

oj watpie watpie :)))

BobeK | 2003-08-24 23:23:26 +0200

Czemu kiedy wchodze na strone pyta o login/haslo? ;) (anonymous nie dziala ;P)

h|neok | 2003-08-24 23:29:03 +0200

sorx, male przerobki..za godzine lub 2 stronka bedzie dzialac :)

b31m0 | 2003-08-24 23:29:11 +0200

No wiecie co? Żeby tak panie na końcu wymieniać? Powinny być na początku i jakimiś za je biście OGROMNYMI literami =-DDDD Kompletny brak taktu czy innej kultury etc. etc. :ASDASDASD
p0zdr0, peace :>

SAI4H | 2003-08-24 23:37:23 +0200

Zgadzam sie z ziomem pietro nizej ;D

h|neok | 2003-08-24 23:57:48 +0200

stronka juz dziala

Sh1eldeR | 2003-08-25 00:56:25 +0200

gl m8s

abs | 2003-08-25 01:18:46 +0200

zaraz @#$% przeciez zostaje 4 graczy lesio ziemba detal i jam:DASDSADSADSASADADA. Wsrod nich jest moich 2 alkocholikow ulubionych (zainteresowani wiedza:QQQQ) zbierac sie za dupe i tworzyc:D chodzi o to zeby byly w ostrodzie dwa tepiace sie klany bedziem mieli nowy pruszków:SADSAD

bryan | 2003-08-25 01:54:52 +0200

co nie zmienia faktu ze niebardzo jest net w ostrodzie ?:D

neo | 2003-08-25 02:01:16 +0200

Jakas mala ta stronka :D ale spoko ze jakis nowy klan bedize dobry tylko ze h00lsi oslabienie hmmmm poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie

SL4VE | 2003-08-25 07:59:40 +0200

Ja wczoraj widziałem L3sia z pingiem 35, a przeciez oprocz GOdinetu to wszystkie inne cafe są do dupy i domowe łącza też :D.

GL Ostróda. ;]

Jarz4b | 2003-08-25 09:28:09 +0200

Ale wy placzecie za tych hoolsow :P A z tym kazdym finalem dla nas autor newsa sie nie pomylil :D

h|neok | 2003-08-25 09:44:45 +0200

ten tego :P stronka mala, bo tymczasowa..nowa jest w budowie :>

move | 2003-08-25 10:03:34 +0200

a detal? ... ma łącze?

bl4ck | 2003-08-25 10:39:56 +0200

w koncu lesio i ziemba przejda do ost i wyjdzie na to ze h praktycznie tylko zmienilo nazwe :P

dinhkertal | 2003-08-25 11:03:19 +0200

taki WALEK :>

h|neok | 2003-08-25 11:03:49 +0200

nie przejda..z ostrody juz nie bedzie wiecej osob..

sYnth|Bubu | 2003-08-25 11:55:50 +0200

a nabor do h' bedzie?

Gravatar

irina | 2003-08-25 12:32:09 +0200

No i fajnie , przynajmniej bedzie ciekawie.Ostroda to kolebka polskiej sceny q3,dlatego zycze obu klanom GL.A jesli chodzi o hoolsow to z rekrutacja nie beda mieli zadnych problemow.90 procent grajacych az sie pali zeby dojsc do h'.

akir | 2003-08-25 13:06:33 +0200

"Ostroda to kolebka polskiej sceny q3"

:ASD to sory nie wiedzialem ;d

L3si0 | 2003-08-25 13:09:16 +0200

heh neok watpie, zeby ktorykolwiek z pozostalych graczy h' chcial dojsc do "ost" i dobrze o tym wiesz, widze ze zrobiliscie drugie WaR tylko nazwa inna, a tak wszyscy najezdzaliscie na ten klan po opuszczeniu go, ale w koncu wy zyjecie we wlasnym swiecie
ps. gl na polskiej scenie :/

BobeK | 2003-08-25 13:29:17 +0200

You win.
ROUND 2...
FIGHT!
:D

Mattias | 2003-08-25 13:30:09 +0200

o/ jakies klanowiczki O_o

dinhkertal | 2003-08-25 13:33:55 +0200

lesio i czemu jestes taki zly? :) nie wyszlo z h00lsami, nie wyszlo z rozpadem urinalu? chyba sie pograzysz w czarnym smutku hm? :P

L3si0 | 2003-08-25 13:43:08 +0200

kertal nie jestem zly :-) tylko denerwuje mnie zachowanie paru bylych graczy h' :-/ moglbym sie nawet odwazyc na stwierdzenie ze "cofneli sie w rozwoju" :)
ps. mowiac paru nie mam na mysli wszystkich, ktorzy odeszli, tylko tych paru :)
ps 2. do konca zycia nie bede mogl przebolec ze urinal znowu istnieje :-o

BobeK | 2003-08-25 14:04:42 +0200

/cv roundlimit 0
You win.
ROUND 3...
FIGHT!

slawek | 2003-08-25 14:12:25 +0200

Teraz żałuję, Bobek, że się zapisałeś do itscrazy...
Bardziej bys się nadał jako sędzia, jak widzę ;)
Może następną razą?

Gravatar

tox1c | 2003-08-25 14:20:26 +0200

No ale lesio jak sa lany u rekruta to czy ty czy z1 przychodza...nie takze wiesz my gramy non stop ze soba ci ktorzy stworzyli ost* takze chyba nie masz czym sie denerwowac przecierz i tak h gra tylko na turniejach...no ost zapewne takze tylko na turniejach ale moze cos sie uda pograc z domow jak bedzie rok szkolny :)

L3si0 | 2003-08-25 14:26:25 +0200

toxic, a kiedys nas zaprosiliscie ??? przeciez nie bede na janka sie wpychal :)

dinh|linx | 2003-08-25 15:05:56 +0200

nie ma co plakac :P. Hoolsi jak grali to i tak raczej w skaldzie Lesio Ziembka Detal i Jamik :P. Sama elita alkoholowa (pozdro ziemba & jamik) :D a co do ost to gl zobaczym co z tego wyjdzie :P

jam | 2003-08-25 15:26:14 +0200

linux jak napiszesz jeszcze raz "jam" z duzej litery to ci leb urwe :D:D:D:D

dinh|linx | 2003-08-25 15:39:12 +0200

sory Jam oj znaczy jam tzn jam lasica :D

BobeK | 2003-08-25 15:46:56 +0200

FINISH HIM! (urwij leb [Low Kick, Low Kick, Down, Down, High Punch, Block, Up])

Gravatar

tox1c | 2003-08-25 16:04:01 +0200

No linux masz racej wiec po co my tam siedzielismy jak grali tamci wiec niech tak dalej zostanie :) i koniec gadki :D

Gravatar

vTm | 2003-08-25 17:16:07 +0200

bobek:DDDDDDDDDd

ff7 | 2003-08-25 17:33:30 +0200

jakis zapalony milosnik mortal kombat :P

btw: ciekawe czy fatal dziala :P

THRAWN | 2003-08-25 18:04:27 +0200

Welcome gl... panie zajda panuw ? :}

dinhkertal | 2003-08-25 19:56:35 +0200

Finish him!
ANIMALITY - zamieniamy sie w paskudnom jam lasice i wygryzamy biednemu Jarzombowii dziure w klacie :D
:P
FLAWLESS VICTORY!!!
No dobra koniec wujen :P czas na gre przyszol :P

BobeK | 2003-08-25 20:15:46 +0200

To...
...nie było...
...śmieszne.

jam | 2003-08-25 20:22:09 +0200

kertal- linuxowi ! =]

h|neok | 2003-08-25 20:25:16 +0200

widze L3si0 ze jestes zazdrosny o nowy klan, ale nic co ludzkie nie jest nam obce, prawda?? :-)

BobeK | 2003-08-25 21:27:46 +0200

He's someone more than a normal human ...

jam | 2003-08-25 21:38:54 +0200

yap - hi iz agly ;d

BobeK | 2003-08-25 22:27:01 +0200

No, he's not! OMG!

jam | 2003-08-26 02:40:52 +0200

eee szarap. hi iz if aj sej dat

BobeK | 2003-08-26 10:05:18 +0200

I've seen him once and he's glorious! :O

h|neok | 2003-08-26 10:44:14 +0200

o kim wy piszecie o lesiu ??:>

jam | 2003-08-26 11:26:05 +0200

ou maj gad dej kild kenny! ;d

dinhkertal | 2003-08-26 11:33:18 +0200

ju bastard!

NEC|Ly5y | 2003-08-26 12:26:08 +0200

Ale z was lolki.
ost*Ly5y & ost*Jarz4b :D

L3si0 | 2003-08-26 13:57:42 +0200

neok dorosnij :P
ps. to o ciebie jestem zazdrosny lol :)

h|neok | 2003-08-26 14:07:22 +0200

niestety (dla Ciebie) ale jestem juz od 8 miesiecy zajety :>

BobeK | 2003-08-26 18:46:17 +0200

Chwalisz sie, czy zalisz? =}

h|neok | 2003-08-26 20:05:38 +0200

chlopulku uwazaj z kim tanczysz

BobeK | 2003-08-26 22:04:19 +0200

Ha-ha, dobre! ;D

BobeK | 2003-08-26 22:06:27 +0200

Mow mi "synu". :}

NEC|Ly5y | 2003-08-27 00:45:34 +0200

synu uwazaj z kim tanczysz bo wywine z lapy to sie rozlozysz na parkiet :DDDDDDDDD

BobeK | 2003-08-27 11:43:25 +0200

I co mi wtedy zrobisz...? :}

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63