Nowy klan na scenie
nie, 24 sierpień 2003 22:55:37 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Do ostatnich przetasowań na scenie należy dodać jeszcze jeden nowopowstały klan, mianowicie Ostroda Clan. W barwach ost będą grali tox1c, neok, szal, lysy, cnb, rekrut, jarzab oraz dwie panie Agusia oraz Julcia. Jak widać znaczna część składu pochodzi z h00ls - L3si0 i Z1emba tym samym zostali poważnie osłabieni. Nie ma jednak co ukrywać że z takim składem chłopaków z ost będziemy na pewno oglądać w finałach wszelkich lig - czego im zresztą życzymy :)





NEC|Ly5y | 2003-08-24 23:00:05 +0200
no nice news :))) pozdro all :))
#651510
||| | 2003-08-24 23:02:03 +0200
ehh pewnie za jakiś czas lesniczy i ekipa przejda do ost :D
#651511
3st | 2003-08-24 23:16:24 +0200
albo zrobia jakas rekrutacje i znajdzie sie troche dobrych graczy :>
#651513
tox1c | 2003-08-24 23:20:45 +0200
oj watpie watpie :)))
#651514
BobeK | 2003-08-24 23:23:26 +0200
Czemu kiedy wchodze na strone pyta o login/haslo? ;) (anonymous nie dziala ;P)
#651515
h|neok | 2003-08-24 23:29:03 +0200
sorx, male przerobki..za godzine lub 2 stronka bedzie dzialac :)
#651516
b31m0 | 2003-08-24 23:29:11 +0200
No wiecie co? Żeby tak panie na końcu wymieniać? Powinny być na początku i jakimiś za je biście OGROMNYMI literami =-DDDD Kompletny brak taktu czy innej kultury etc. etc. :ASDASDASD
p0zdr0, peace :>
#651517
SAI4H | 2003-08-24 23:37:23 +0200
Zgadzam sie z ziomem pietro nizej ;D
#651519
h|neok | 2003-08-24 23:57:48 +0200
stronka juz dziala
#651523
Sh1eldeR | 2003-08-25 00:56:25 +0200
gl m8s
#651529
abs | 2003-08-25 01:18:46 +0200
zaraz @#$% przeciez zostaje 4 graczy lesio ziemba detal i jam:DASDSADSADSASADADA. Wsrod nich jest moich 2 alkocholikow ulubionych (zainteresowani wiedza:QQQQ) zbierac sie za dupe i tworzyc:D chodzi o to zeby byly w ostrodzie dwa tepiace sie klany bedziem mieli nowy pruszków:SADSAD
#651531
bryan | 2003-08-25 01:54:52 +0200
co nie zmienia faktu ze niebardzo jest net w ostrodzie ?:D
#651534
neo | 2003-08-25 02:01:16 +0200
Jakas mala ta stronka :D ale spoko ze jakis nowy klan bedize dobry tylko ze h00lsi oslabienie hmmmm poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie
#651535
SL4VE | 2003-08-25 07:59:40 +0200
Ja wczoraj widziałem L3sia z pingiem 35, a przeciez oprocz GOdinetu to wszystkie inne cafe są do dupy i domowe łącza też :D.
GL Ostróda. ;]
#651541
Jarz4b | 2003-08-25 09:28:09 +0200
Ale wy placzecie za tych hoolsow :P A z tym kazdym finalem dla nas autor newsa sie nie pomylil :D
#651544
h|neok | 2003-08-25 09:44:45 +0200
ten tego :P stronka mala, bo tymczasowa..nowa jest w budowie :>
#651545
move | 2003-08-25 10:03:34 +0200
a detal? ... ma łącze?
#651546
bl4ck | 2003-08-25 10:39:56 +0200
w koncu lesio i ziemba przejda do ost i wyjdzie na to ze h praktycznie tylko zmienilo nazwe :P
#651550
dinhkertal | 2003-08-25 11:03:19 +0200
taki WALEK :>
#651554
h|neok | 2003-08-25 11:03:49 +0200
nie przejda..z ostrody juz nie bedzie wiecej osob..
#651555
sYnth|Bubu | 2003-08-25 11:55:50 +0200
a nabor do h' bedzie?
#651563
irina | 2003-08-25 12:32:09 +0200
No i fajnie , przynajmniej bedzie ciekawie.Ostroda to kolebka polskiej sceny q3,dlatego zycze obu klanom GL.A jesli chodzi o hoolsow to z rekrutacja nie beda mieli zadnych problemow.90 procent grajacych az sie pali zeby dojsc do h'.
#651565
akir | 2003-08-25 13:06:33 +0200
"Ostroda to kolebka polskiej sceny q3"
:ASD to sory nie wiedzialem ;d
#651568
L3si0 | 2003-08-25 13:09:16 +0200
heh neok watpie, zeby ktorykolwiek z pozostalych graczy h' chcial dojsc do "ost" i dobrze o tym wiesz, widze ze zrobiliscie drugie WaR tylko nazwa inna, a tak wszyscy najezdzaliscie na ten klan po opuszczeniu go, ale w koncu wy zyjecie we wlasnym swiecie
ps. gl na polskiej scenie :/
#651569
BobeK | 2003-08-25 13:29:17 +0200
You win.
ROUND 2...
FIGHT!
:D
#651571
Mattias | 2003-08-25 13:30:09 +0200
o/ jakies klanowiczki O_o
#651573
dinhkertal | 2003-08-25 13:33:55 +0200
lesio i czemu jestes taki zly? :) nie wyszlo z h00lsami, nie wyszlo z rozpadem urinalu? chyba sie pograzysz w czarnym smutku hm? :P
#651574
L3si0 | 2003-08-25 13:43:08 +0200
kertal nie jestem zly :-) tylko denerwuje mnie zachowanie paru bylych graczy h' :-/ moglbym sie nawet odwazyc na stwierdzenie ze "cofneli sie w rozwoju" :)
ps. mowiac paru nie mam na mysli wszystkich, ktorzy odeszli, tylko tych paru :)
ps 2. do konca zycia nie bede mogl przebolec ze urinal znowu istnieje :-o
#651578
BobeK | 2003-08-25 14:04:42 +0200
/cv roundlimit 0
You win.
ROUND 3...
FIGHT!
#651581
slawek | 2003-08-25 14:12:25 +0200
Teraz żałuję, Bobek, że się zapisałeś do itscrazy...
Bardziej bys się nadał jako sędzia, jak widzę ;)
Może następną razą?
#651583
tox1c | 2003-08-25 14:20:26 +0200
No ale lesio jak sa lany u rekruta to czy ty czy z1 przychodza...nie takze wiesz my gramy non stop ze soba ci ktorzy stworzyli ost* takze chyba nie masz czym sie denerwowac przecierz i tak h gra tylko na turniejach...no ost zapewne takze tylko na turniejach ale moze cos sie uda pograc z domow jak bedzie rok szkolny :)
#651584
L3si0 | 2003-08-25 14:26:25 +0200
toxic, a kiedys nas zaprosiliscie ??? przeciez nie bede na janka sie wpychal :)
#651586
dinh|linx | 2003-08-25 15:05:56 +0200
nie ma co plakac :P. Hoolsi jak grali to i tak raczej w skaldzie Lesio Ziembka Detal i Jamik :P. Sama elita alkoholowa (pozdro ziemba & jamik) :D a co do ost to gl zobaczym co z tego wyjdzie :P
#651594
jam | 2003-08-25 15:26:14 +0200
linux jak napiszesz jeszcze raz "jam" z duzej litery to ci leb urwe :D:D:D:D
#651595
dinh|linx | 2003-08-25 15:39:12 +0200
sory Jam oj znaczy jam tzn jam lasica :D
#651596
BobeK | 2003-08-25 15:46:56 +0200
FINISH HIM! (urwij leb [Low Kick, Low Kick, Down, Down, High Punch, Block, Up])
#651597
tox1c | 2003-08-25 16:04:01 +0200
No linux masz racej wiec po co my tam siedzielismy jak grali tamci wiec niech tak dalej zostanie :) i koniec gadki :D
#651600
vTm | 2003-08-25 17:16:07 +0200
bobek:DDDDDDDDDd
#651604
ff7 | 2003-08-25 17:33:30 +0200
jakis zapalony milosnik mortal kombat :P
btw: ciekawe czy fatal dziala :P
#651605
THRAWN | 2003-08-25 18:04:27 +0200
Welcome gl... panie zajda panuw ? :}
#651608
dinhkertal | 2003-08-25 19:56:35 +0200
Finish him!
ANIMALITY - zamieniamy sie w paskudnom jam lasice i wygryzamy biednemu Jarzombowii dziure w klacie :D
:P
FLAWLESS VICTORY!!!
No dobra koniec wujen :P czas na gre przyszol :P
#651620
BobeK | 2003-08-25 20:15:46 +0200
To...
...nie było...
...śmieszne.
#651622
jam | 2003-08-25 20:22:09 +0200
kertal- linuxowi ! =]
#651623
h|neok | 2003-08-25 20:25:16 +0200
widze L3si0 ze jestes zazdrosny o nowy klan, ale nic co ludzkie nie jest nam obce, prawda?? :-)
#651625
BobeK | 2003-08-25 21:27:46 +0200
He's someone more than a normal human ...
#651635
jam | 2003-08-25 21:38:54 +0200
yap - hi iz agly ;d
#651638
BobeK | 2003-08-25 22:27:01 +0200
No, he's not! OMG!
#651649
jam | 2003-08-26 02:40:52 +0200
eee szarap. hi iz if aj sej dat
#651679
BobeK | 2003-08-26 10:05:18 +0200
I've seen him once and he's glorious! :O
#651690
h|neok | 2003-08-26 10:44:14 +0200
o kim wy piszecie o lesiu ??:>
#651694
jam | 2003-08-26 11:26:05 +0200
ou maj gad dej kild kenny! ;d
#651716
dinhkertal | 2003-08-26 11:33:18 +0200
ju bastard!
#651717
NEC|Ly5y | 2003-08-26 12:26:08 +0200
Ale z was lolki.
ost*Ly5y & ost*Jarz4b :D
#651731
L3si0 | 2003-08-26 13:57:42 +0200
neok dorosnij :P
ps. to o ciebie jestem zazdrosny lol :)
#651749
h|neok | 2003-08-26 14:07:22 +0200
niestety (dla Ciebie) ale jestem juz od 8 miesiecy zajety :>
#651751
BobeK | 2003-08-26 18:46:17 +0200
Chwalisz sie, czy zalisz? =}
#651786
h|neok | 2003-08-26 20:05:38 +0200
chlopulku uwazaj z kim tanczysz
#651798
BobeK | 2003-08-26 22:04:19 +0200
Ha-ha, dobre! ;D
#651818
BobeK | 2003-08-26 22:06:27 +0200
Mow mi "synu". :}
#651819
NEC|Ly5y | 2003-08-27 00:45:34 +0200
synu uwazaj z kim tanczysz bo wywine z lapy to sie rozlozysz na parkiet :DDDDDDDDD
#651827
BobeK | 2003-08-27 11:43:25 +0200
I co mi wtedy zrobisz...? :}
#651841
Zaloguj się by dodać komentarz.