ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy Pad na rynku

śro, 17 listopad 2004 16:27:08 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Na Polskim rynku, dokładnie wczoraj, pojawiła się nowa podkładka dla graczy. Jest to kolejny produkt już raczej dość dobrze graczom znanej firmy SteelPad. Całkiem niedawno opisywałem Wam ich model S&S który był wykonany z plastiku, a teraz chce przedstawić najnowsze dziecko tejże firmy które zalicza się do tzw. szmaciaków, jak widać SteelPad to już nie tylko "metal".

Nowa podkładka jak nie trudno się domyślić ma być konkurencją dla fatpadow, czy też Destrukt padów. Miałem przyjemność już grać na tej podkładce, choć nie za długo, więc postaram się Wam też napisać co o niej sądzę. Jednak najpierw dokładne info o tym produkcie.

Podkładka ta zwie się SteelPad Qck i jest dostępna w dwóch wersjach: Qck i Qck+ ( chodzi tu o rozmiar ).
*

  • Nazwa: SteelPad Qck +
  • Wymiary: 450mm x 400mm
  • Idealna na nisko czułe ustawienia myszki
  • Doskonale współpracuje ze wszystkimi myszkami, dając super precyzję
  • Specialny anty-poślizgowy spód podkładki
  • Cena: 65 zł

  • Moje wrażenia: Według mojej opinii jest to typowy szmaciak, bardzo podobny do fatPada, chociaż jak pierwszy raz zobaczyłem tą podkładkę to wydawało mi się że jest od niego nieznacznie większy. Długo podkładki nie testowałem, ale pod względem "działania" bardzo przypominał mi te wcześniejsze szmacianki. Jak pisałem w recenzji S&S, do czasu wyjścia podkładki S&S szmaciaki uważałem za najlepsze podkładki, później znalazły się u mnie na drugim miejscu. I tak samo jest teraz, Qck to znakomita podkładka i jeśli ktoś jest "fanem" szmaciaków to na pewno przypadnie mu ona do gustu, jednak ja nadal nie mogę wyjść z podziwu super śliskiej powierzchni S&S, więc nadal ona jest dla mnie tym numerem jeden. Jak wiadomo szmatka zawsze będzie miała jakiś tam opór, a S&S to praktycznie 0 oporu, dlatego dla mnie jak na razie S&S > Qck.
    A wiec dlaczego Qck może być ciekawą ofertą dla graczy ? Otóż wielkim atutem tej podkładki jest bardzo niska cena, ponieważ jak widzicie trzeba za nią zapłacić tylko 65 zł, co na dzisiejsze czasy jest to bardzo mało. Dodam tylko jeszcze że na tej podkładce można grać bez żadnych ślizgów, jednak wydaje mi się że w połączeniu ze ślizgaczami S&S mysz trochę lepiej chodzi.

  • Nazwa: SteelPad Qck
  • Wymiary: 320mm x 285mm
  • Idealna na nisko czułe ustawienia myszki
  • Doskonale współpracuje ze wszystkimi myszkami, dając super precyzję
  • Specialny anty-poślizgowy spód podkładki
  • Cena: 45 zł

  • Moja opinia: Jest to identyczny produkt jak Qck+ który różni się jedynie rozmiarami. Zapewne został zrobiony z myślą o tych dla których "ogromne" pady nie mieszczą się na biurku.

Sprzęt miałem możliwość testować dzięki firmie ProGamer.pl która jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki SteelPad na Polske. Także ceny, oraz opisy pochodzą z ich strony.

cocaine | 2004-11-17 16:37:23 +0100

grałym na tym u kumpla - zajefajna sprawa, takze zamierzam sobie sprawic to cacko bo jestem fanem szmaciaków :)

Gravatar

Fabian | 2004-11-17 16:51:52 +0100

Ja też jestem fanem szmatek.
Jak będe miał $$$ to kupuje tego za 45.
Super sprawa.
Acha czy ona się sciera ? czy nie ?
Jeśli jest to szmacianka to chyba wogule
się nie sciera.

obni | 2004-11-17 16:57:14 +0100

ja wole swoją z media za 4,99, podklejoną taśmą dwustronną do blatu:P

voodoo|norad | 2004-11-17 19:08:22 +0100

Od dawna sie zamierzam z kupnem podkładki :]
Ta ponać jest na niskie czułości...ja gram na 3, więc akurat =D

pluskff4 | 2004-11-18 00:22:04 +0100

ale z czego ona jest dokladnie zrobiona ? to taki sam material co zwykle szmacianki czy jakis utwardzany ? :|

Tramal | 2004-11-18 17:25:04 +0100

no super tylko czy jest ona trwała i nieodkleji siemateriał tak szybko jak w tych za 4,99?

h4g.pl/product_info.php/products_id/122
osobiście wolał bym kupić ten sprzęt ale boje sieze własnie po jakimś czasie odkleji mi sie materiał

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63