ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy PR... nowe problemy

wto, 08 październik 2002 15:05:02 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

A grać się chce...

Proponuję grę z... botami.

Otóż rosyjka ekipa związana z ProGamer.ru opracowała nowy bot-mod do zassania tutaj wyróżniający się ciekawymi cechami:

potrafi starfejumpować (to chyba i czytać potrafi, bo musiał przebrnąć przez artykuł Rozza :) ),

tajmuje itemy,

zmienia broń w zależności od potrzeb,

przechodzi do defensywy gdy z żyćkiem krucho.

Lista jego przewag nad przeciętnym graczem jest dłuższa :), ale już to robi wrażenie.

Informację zawdzięczam q3stuff

Przyznaję się bez bicia - nie miałem możliwości sprawdzenia tego "ustrojstwa" ; wszelkie uwagi na temat jego działania mile widziane w komentarzach.

SAI4H | 2002-10-08 15:09:27 +0200

:DDDD loool cos dla mnie :D musze zassac!!:))))

SAI4H | 2002-10-08 15:10:44 +0200

btw drugi link not working :/

umf | 2002-10-08 15:24:26 +0200

proponuje zrobic tak: jak ktos znajdzie jakiegos bota albo timera to szyblko na orga w newsnie 10linkow niech napisze zeby sie rozpowszechnilo

ortho | 2002-10-08 15:46:05 +0200

umf ale lola dales bot to nie jest aim bot czy zbot bot to taki stworek ktory jest w quaku i zastepuje zywego gracza :) ale nie grasz z nimi bo masz neta albo lana ale przydej sie czasami bo mozna nabic 40 do -10 w 10 min na t2 :P

ortho | 2002-10-08 16:03:27 +0200

ok na pocztek wlaczam te 2 boty przeciwko sobie na t2 jeden w pierwszych 5 s wykonal podskok potem zorientowalem sie ze robia to w momencie gdy przeciwnik jest blisko albo strzela do nich o poruszaniu sie tymi skokami nic mi nie wiadomo oprocz tego ze sprawiaja wrazenie "chwiejacych sie jakby 3 dni pili" :/ tak jakby chcialy wykonywac circle jumpy nie skaczac lol? aha no faktycznie interesuje ich ra bo na ztn mimo iz nie daja rady skacza po nie ciagle wchodza w teleport i skacza znowu nie dolatuja i niekiedy biora rg aha celnosci z lg porownywalna z moja czyli 40-50 % (z moja na bocie ofkoz :P ) dalej czy robia defensywe nie wiem bo jak je gonie to i tak ruszaja sie z zawrotna predkoscia zolwia ... ocena koncowa 3 na 6 to i tak lepiej niz slynny lakerbot albo maidbot ;/ ktory mial "myslec" lol sen o sztucznej inteligecji prysnol a ja zamiast probowac ja robi chetnie nauczylbym bota schematycznych zachowan i na magicznej komendzie "IF" zastosowal znikomy element taktyki noi taki bot bylby "jednomapowcem " :)

slawek | 2002-10-08 16:25:42 +0200

Dzięki Ortho za komentarz. tertaz wiemy na czym stoimy.
Ale lepszy niż lakerbot???
To chyba pochwała ;)

slawek | 2002-10-08 16:27:15 +0200

Drugi link nie dział?
Spróbuj trzeci - to to samo :)
Nie chce mi się edytować, kiedy taki sam jest w tej samej wiadomości (patrz/klikaj "źródło")

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-10-08 16:37:30 +0200

na cyberfight.org napisali:

"New pointrelease 1.32 have CD-key check. It means russians can't play online anymore :(((( Yes, nobody in Russia using fucking cd-key"

"Otóż rosyjka ekipa związana z ProGamer.ru opracowała nowy bot-mod do".....zaj***nia cd-key'ow.......

Qad_417 | 2002-10-08 16:44:27 +0200

no tak to było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe :-(

na prawdziwą sztuczną inteligencje bendziemy musieli jeszcze dlugo poczekać

Qad_417 | 2002-10-08 16:48:22 +0200

koleś który je robił walnoł te ściemy (o strafe jumpie i inne )chYba tylko poto żeby zachencić nas do obejżenia swego dzieła

TAK NIE MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!

Gravatar

StaryOrgowicz_42 | 2002-10-08 17:01:39 +0200

co wy gadacie ?!?!?! te boty są barzdo dobre niewiem jak wy je odpalaliście bo trzeba nei odrazu jak sie zakłada gre tylko podczas gry wciska sie Esc i tam są 2 dodatkowe menu i w jednym pisze add smart bot czy cośś takiego ale te menu do botów to jest żółte i tym sie dodaje te boty !!! i sie tam ustawia skilla dla botów a one na 100 wcale niesą takie łatwe
strafejumpy wykonują bez problemów i bardzo efektywnie trzeba tylko umieć odpalić bota...
po RA na ztn skaczą zaiście strafejumpami i ładnie im to wychodzi niewiem dlaczego odrazu sie czepiacie...

czy ktoś wie jak odpalic te boty nie jako mod ale jako normalny bot (bo jako normalny to sie da ale wtedy ten bot będzie tak samo głupi i jak kaleka będzie tylko biegał po mapie) czyli trzeba odpalić bota z inteligencją i strafejumpami...

SAI4H | 2002-10-08 17:50:54 +0200

ludzie!! odpalilem te boty!! ONE SA PO PROSTU WYKURWIASTO ZAJEBISTE !! bo inaczej nie mozna tego okreslic!! tajmuja, strejfuja, aim jak fatal, poruszanie sie po macie!! no po prostu genialne!! ten kto je stworzyl jest moim idolem!! moim zdaniem te boty wniosa do q3 cos nowego!! POLECAM!! One sa genialne!!...

Qad_417 | 2002-10-08 18:07:00 +0200

upsssss
zwracam honor autorowi
te boty są naprawde zajebiste
nie działały mi i innym pewnie też dlatego że odpalałem je pod OSP

Sprubujcie na baseq3

jjjjeeeeeeeeeaaaaaaaaa

Arnold | 2002-10-08 18:33:25 +0200

Cos nie tak. Robie takalog w q3 i odpalam te boty jako moda.Narazie gralem z 1 z tych botow ,gral jak potluczony ,strzela nagle sie odwraca i se idzie :) Jak kampuje to mozna se kolo niego postac. Graja tak jakby im sie grac nie chcialo.A zreszta zaraz jeszcze cos pokombinuje w opcjach ,tak chyba nie mialo byc.

frag | 2002-10-08 18:55:03 +0200

linki do nich nie dzialja zadne ani zrodla ani inne zrobcie to !

Gravatar

StaryOrgowicz_359 | 2002-10-08 19:01:27 +0200

jesus, ja teraz nie mam dobrego kompa w domu bo to p100 40mb ram ;) i 7 fps, jak bede mial mozliwosc zagrania w quaka gdzies poza domem to napewno bede juz mial w kieszeni ten mod, musze to zobaczyc w moim miescie gra w necie wogole nie ma sensu bo na sdi gra sie jak na modemie, a na lanie nie mam z kim grac i nie mam tez gdzie... thx, thx, thx temu kto stworzyl ten mod.

kreeg | 2002-10-08 20:14:40 +0200

Hm, czy tylko ja nie mogę go zgrać ? czy tylko ja mam błąd ? Eh, saibot, rzuc linkiem plz , bo widz że zgrałeś

Gravatar

Chingachgook | 2002-10-08 20:32:01 +0200

Zaprawdę powiadam wam Boty te są niezłe. Używają strafów i logicznie operują bronią. Np jeden pociągnął mi dwa razy z raila i momentalnie zmienił na spawarkę do dobicia. Celność zajebista ,choć celność to i miał xaero (ale tylko celność :)) Defensywa w którą przechodzą to też nie bajki. Polecam

d4rq000z | 2002-10-08 22:02:07 +0200

pierwszy raz dostalem z botem na pro-q3dm6 :P LOL
jak odpalacie bota to tylko pod baseq i sobie pythona na 100 skilla;P

Gravatar

StaryOrgowicz_276 | 2002-10-09 13:07:54 +0200

jeszcze nie probowalem, ale musze przyznac ze zapowiada sie ciekawie, natomiast wiecej gralem w Brainworks 0.7 i bylem zaskoczony - nie rewelacyjnie ale dosc ciekawie, moze ktos porowna obydwa ?

Gravatar

StaryOrgowicz_381 | 2002-10-09 13:18:48 +0200

prwdziwa dobra ruska robota.tłuczesz i tłuczesz a on robi fragi.trzeba sie pomeczyc ito jest cool!!!

MateoMartinezz | 2002-10-09 14:15:49 +0200

a ja to mam gdzieś, obraziłem sie na te boty - dostałem od [100] Pythona na prodm6 10 do 0, ja sie tak nie bawie, ja chce wygrywać :)))))))) a tak serio to przyznaję rację poprzednikom, boty kampują, strafują, aim godny zero4 i timing godny fatala, są zajebiste, teraz mnie już na serwerach nie zobaczycie, aaaaaa tak w ogóle to te dodatkowe opcje w menu, przy odpowiednim ustawieniu dostałem jakieś 20 FPS gratis, jak dla mnie to rewelka, teraz sobie napierniczam przy 80 fps :)))))))0

Gravatar

orbital | 2002-10-10 17:11:28 +0200

przed chwila go sciagnalem, wlaczyle i zgaralem oto moje odczucia :D
na dm17 jest ze mna bez szans :) [100]Pizzacostam
1. nie zbiera wogole zbroi
2. nie liczy MH i zbroi
3. nie robi strafejumpow
4. po respawnie czasami sam skoczy w przepasc LOL !

na plus mozna mu zaliczyc skutercznosc z kazdej broni

pozdro

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63