Nowy server vq3 TDM !
sob, 30 kwiecień 2005 21:46:34 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Właśnie pojawił się nowy server Vq3 TDM. Postawiony został przez pana Platine. Hostuje go najpopularniejsza korporacja, działająca w naszym kraju i zajmująca się udostępnieniem serwerów specjalnie dla gier - pifpaf.pl. Na pewno wszyscy zetknęli się kiedyś z płatnymi serwerami, na które potrzebne są passy - jednak nie w tym przypadku. Ten serwer nie posiada passa i jest przeznaczony dla gier publicznych. Serwery takie charakteryzują się oczywiście niezwykle małymi czasami dostępu, tak więc wskaźnik milisekund jest na ogół dużo mniejszy niż na innych serwerach, zwykle hostowanych przez maszyny przeznaczone też do innych celów.
Można tam także, w odróżnieniu od ATM'a rozgrywać Clan Wars bez żadnych konsekwencji. Od dzisiaj, będzie to server przeznaczony dla klanu
Czarne Pantery... Już jakiś czas temu gracze Panter, starali się uzyskać server, lecz bez większych skutków. Najważniejsze jest to, że są niskie pingi... Ostatnio pojawia się coraz to więcej serverów TDM vq3, co bardzo nas cieszy :) Oto info :
]| Czarne Pantery Clan Server |[
Adres: 193.42.218.29:27965 (S19.pifpaf.pl:27965)
Życzymy niskich pingów i dobrej zabawy.





MaS | 2005-04-30 21:47:22 +0200
Mav :*
#714330
dinhkertal | 2005-04-30 21:51:09 +0200
dobra nie będzie wrzut :P
#714331
LeSzNy | 2005-04-30 21:53:47 +0200
wyjeahbany
#714332
PeterSchiff | 2005-04-30 22:03:35 +0200
o widzicie pantery :) gratuluje serva :D
#714333
Pawuj | 2005-04-30 22:10:14 +0200
MaS ale żeś reklame klanu pierdolnął :D:D:D
#714334
MaS | 2005-04-30 22:12:03 +0200
To nie jest reklama :] Server Panter po prostu :P
#714335
lox1 | 2005-04-30 22:33:04 +0200
server jak kazdy (oczywiscie z wyjątkami) ping gółem ok powyzej 40 nieschdzi.
#714336
s|f1x | 2005-04-30 23:33:44 +0200
No server wypas ]:-> .
#714341
Pionier | 2005-05-01 00:11:52 +0200
tylko zeby byl mg_damage na 5 a nie jak na wszystkich pif pafach na 7 jak by tego durnie w cfg ustawic nie umialy albo chociasz zeby votowanie tego zrobili na allow
#714343
MisieX | 2005-05-01 00:21:42 +0200
To dlatego tak wymiatałem na dm7 :D:D:D:D
#714344
kos | 2005-05-01 01:23:02 +0200
wg. mnie mg_damage powinno być 7 =] w końcu na początku w q3 tyle było ;)
Nowy serw sopx napewno bede na nim grał :>
#714346
cocaine | 2005-05-01 12:47:41 +0200
b.dobry serw :]
#714369
szłem | 2005-05-01 13:57:35 +0200
zawaliście sie spawa ; >
#714374
dinhkertal | 2005-05-01 21:42:22 +0200
nie powinno byc mg dmg 7 bo wtedy mg>lg . Po @#$% wtedy by lg brali? lepiej quada i mg,to supersprawa w koncu by byla :D
#714414
Pavulon | 2005-05-01 22:05:49 +0200
dmg lg ma 8 za tzw "nabój"
#714417
Pionier | 2005-05-01 23:37:22 +0200
dmg lg jest ok choc tez nie jestem pewny czy sie w tdm dmg lg czasem nie obniza...
ale co mnie wkuriwaja te serwy pifpafu z tym mg... tosz to nigdzie tak nie ma tylko tam... bylo by ok gdyby to votowac mozna bylo ale nie... bo po co...
#714425
Vymmiatacz | 2005-05-01 23:48:27 +0200
poza tym LG ma dwa razy krószy czas przeładowania (MG 100msec, LG 50 msec)
#714428
7328221o | 2005-05-02 00:11:45 +0200
Okej to powiedzcie mi czy chcecie mg damage 5 czy sie 7. Narazie jest ustawione jako 5. Jakieś inne prośby ??
#714432
Pionier | 2005-05-02 01:15:01 +0200
ma byc 5!!! mg 7 jest na duelach kazdy serwer tdm w polsce ma mg 5 wszystkie serwy zagraniczne tdm maja mg 5 kazdy turniej jest rozgrywany tdm na mg 5!
czyli powinno byc mg 5 i respawn time 1.
#714435
7328221o | 2005-05-02 09:56:00 +0200
No wszystko jest tak ustawione , własnie pod ustawienia min. Clan Base.
#714444
Pionier | 2005-05-02 14:09:30 +0200
no to gites:D tylko grac bo serwerek zajebisty:>
nawet lepszy od naszego :>
#714472
Zaloguj się by dodać komentarz.