ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy server vq3 TDM !

sob, 30 kwiecień 2005 21:46:34 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Właśnie pojawił się nowy server Vq3 TDM. Postawiony został przez pana Platine. Hostuje go najpopularniejsza korporacja, działająca w naszym kraju i zajmująca się udostępnieniem serwerów specjalnie dla gier - pifpaf.pl. Na pewno wszyscy zetknęli się kiedyś z płatnymi serwerami, na które potrzebne są passy - jednak nie w tym przypadku. Ten serwer nie posiada passa i jest przeznaczony dla gier publicznych. Serwery takie charakteryzują się oczywiście niezwykle małymi czasami dostępu, tak więc wskaźnik milisekund jest na ogół dużo mniejszy niż na innych serwerach, zwykle hostowanych przez maszyny przeznaczone też do innych celów.

Można tam także, w odróżnieniu od ATM'a rozgrywać Clan Wars bez żadnych konsekwencji. Od dzisiaj, będzie to server przeznaczony dla klanu Czarne Pantery... Już jakiś czas temu gracze Panter, starali się uzyskać server, lecz bez większych skutków. Najważniejsze jest to, że są niskie pingi... Ostatnio pojawia się coraz to więcej serverów TDM vq3, co bardzo nas cieszy :) Oto info :

]| Czarne Pantery Clan Server |[

Adres: 193.42.218.29:27965 (S19.pifpaf.pl:27965)

Życzymy niskich pingów i dobrej zabawy.

MaS | 2005-04-30 21:47:22 +0200

Mav :*

dinhkertal | 2005-04-30 21:51:09 +0200

dobra nie będzie wrzut :P

Gravatar

LeSzNy | 2005-04-30 21:53:47 +0200

wyjeahbany

PeterSchiff | 2005-04-30 22:03:35 +0200

o widzicie pantery :) gratuluje serva :D

Pawuj | 2005-04-30 22:10:14 +0200

MaS ale żeś reklame klanu pierdolnął :D:D:D

MaS | 2005-04-30 22:12:03 +0200

To nie jest reklama :] Server Panter po prostu :P

Gravatar

lox1 | 2005-04-30 22:33:04 +0200

server jak kazdy (oczywiscie z wyjątkami) ping gółem ok powyzej 40 nieschdzi.

s|f1x | 2005-04-30 23:33:44 +0200

No server wypas ]:-> .

Pionier | 2005-05-01 00:11:52 +0200

tylko zeby byl mg_damage na 5 a nie jak na wszystkich pif pafach na 7 jak by tego durnie w cfg ustawic nie umialy albo chociasz zeby votowanie tego zrobili na allow

MisieX | 2005-05-01 00:21:42 +0200

To dlatego tak wymiatałem na dm7 :D:D:D:D

kos | 2005-05-01 01:23:02 +0200

wg. mnie mg_damage powinno być 7 =] w końcu na początku w q3 tyle było ;)
Nowy serw sopx napewno bede na nim grał :>

cocaine | 2005-05-01 12:47:41 +0200

b.dobry serw :]

szłem | 2005-05-01 13:57:35 +0200

zawaliście sie spawa ; >

dinhkertal | 2005-05-01 21:42:22 +0200

nie powinno byc mg dmg 7 bo wtedy mg>lg . Po @#$% wtedy by lg brali? lepiej quada i mg,to supersprawa w koncu by byla :D

Gravatar

Pavulon | 2005-05-01 22:05:49 +0200

dmg lg ma 8 za tzw "nabój"

Pionier | 2005-05-01 23:37:22 +0200

dmg lg jest ok choc tez nie jestem pewny czy sie w tdm dmg lg czasem nie obniza...

ale co mnie wkuriwaja te serwy pifpafu z tym mg... tosz to nigdzie tak nie ma tylko tam... bylo by ok gdyby to votowac mozna bylo ale nie... bo po co...

Vymmiatacz | 2005-05-01 23:48:27 +0200

poza tym LG ma dwa razy krószy czas przeładowania (MG 100msec, LG 50 msec)

7328221o | 2005-05-02 00:11:45 +0200

Okej to powiedzcie mi czy chcecie mg damage 5 czy sie 7. Narazie jest ustawione jako 5. Jakieś inne prośby ??

Pionier | 2005-05-02 01:15:01 +0200

ma byc 5!!! mg 7 jest na duelach kazdy serwer tdm w polsce ma mg 5 wszystkie serwy zagraniczne tdm maja mg 5 kazdy turniej jest rozgrywany tdm na mg 5!
czyli powinno byc mg 5 i respawn time 1.

7328221o | 2005-05-02 09:56:00 +0200

No wszystko jest tak ustawione , własnie pod ustawienia min. Clan Base.

Pionier | 2005-05-02 14:09:30 +0200

no to gites:D tylko grac bo serwerek zajebisty:>
nawet lepszy od naszego :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63