ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy serwer !

nie, 04 maj 2003 21:51:31 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Wczoraj w nocy po raz kolejny uprawialem alchemie zwana stawianiem serwera q3, a konkretnie pomagalem w tym panu o nicku "Bfr0n3". Ponizej podaje namiar na serwer stojacy na q3v1.32, wkrotce dostawiony bedzie rowniez serwerek dla fanow wersji 1.11. Zapraszam do testowania , uprzedzam jednak ze w najblizszym tygodniu moze jeszcze chodzic niestabilnie (planowana modernizacja sprzetu).

Nazwa hosta : manta.univ.gda.pl

Ares IP : 153.19.7.200

Port : 27960

Lacze : 100Mbit

Poza tym dodam , ze serwer zostal podpiety do SWB , nie bedzie wiec ostoja dla cheaterow.

obni | 2003-05-04 22:00:17 +0200

eee niemoge sie polaczyc :/

bryan | 2003-05-04 22:08:44 +0200

juz poprawione ;) zapomnialem strictauth 0 dac. a ty obni kup se wreszcie orginala :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-05-04 22:12:40 +0200

no ja tez nie mam oryginala :D

ognos | 2003-05-04 22:20:47 +0200

ql ;d

BobeK | 2003-05-04 22:43:50 +0200

/o/ /o/ /o/ Gdańsk o o o

Gravatar

rauf | 2003-05-04 22:57:14 +0200

100 mb na serwa ?? to ladnie to muszi dopier

bodo | 2003-05-04 23:10:23 +0200

fenoment, ale ty jestes glupi, naucz sie, że 100Mbit to nie to samo co 100Mb...

Niech mu ktos wytłumaczy bo ja po jutrze mature pisze a w takich sytuacjach to mnie siły opuszczają...

Gravatar

SyKE | 2003-05-04 23:26:08 +0200

hyhy ja tyz maturke mam:P dlatego serwa na razie sobie odlozylem na bok... :/

eng | 2003-05-04 23:28:04 +0200

bo to jest tak jak z KB i kb :] literki te same ale znacza co innego =o

sYnth|Bubu | 2003-05-04 23:28:15 +0200

syke ja tam jestem dobrej mysli :P
zdamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i hope so :d

Gravatar

mi3so | 2003-05-04 23:48:01 +0200

ehhhh engonga tuku jeden :D

SL4VE | 2003-05-05 00:04:35 +0200

100 MB czy 100 Mbit (tak, dostrzegam róznice :P) to i tak zajebiscie duzo :D

god | 2003-05-05 00:12:07 +0200

hehe ping 20-25 SUPER !

MaxDamage | 2003-05-05 00:20:52 +0200

Server is for low pingz only... (pingowalem go recznie , kolo 350 - 400...)

Lucas_1 | 2003-05-05 00:42:03 +0200

Gdansk rulez :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 01:58:15 +0200

no lol :D tylko czasami wtyki ma zaj.ebiste :D ale to sie zrobi :D

Gravatar

t5-hugo | 2003-05-05 04:14:04 +0200

zajebisty server ... postawcie tam 2 port jakis, pingi 15-19 , 5 hopow ... niezle ...... i nie wyjebujce pro-q3dm6!! ale fakt .. nieraz wtyka jest

bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 07:53:29 +0200

no ta ale powiedzcie mi co postawic ? bo ja nie wiem :D

1v1 ?
CA ? (:D)
drugi TDM ?

albo jaka propozycja ?

sh4de | 2003-05-05 07:57:55 +0200

Drugi TDM z mapa 6+ :D

acidRA3in | 2003-05-05 09:44:37 +0200

Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!,

stirmal | 2003-05-05 09:47:05 +0200

Acidq, po co? Jak i tak wszyscy graja tylko na Toya, vline, dialog, czy mib ra3 stoja puste :/

Gravatar

gruson | 2003-05-05 10:36:04 +0200

proponuje postawic 2 serwerki tdm z czego jeden vq3 a drugi pm :)

qpr | 2003-05-05 11:21:59 +0200

"Acidq, po co? Jak i tak wszyscy graja tylko na Toya, vline, dialog, czy mib ra3 stoja puste"
Może dlatego ze na dialogu jest ciągle stara ra3 1.5, a na vline pingi po 400 ? na mibie czesto gramy :)

GogettO | 2003-05-05 11:44:06 +0200

Hmm, może jeden z tych serwów będzie CPM TDM?
;-p

Gravatar

kino | 2003-05-05 12:47:44 +0200

chyba bedzie lanik
teraz spingowalem z uczelni to mialem ok 10 a z domu mam lepsze chyba:)
a i jestem z lublina:D

Gravatar

t5-hugo | 2003-05-05 13:34:00 +0200

ping 10 ? to bys musial miec chyba swiatlowod bezposredni .... pingowales w windowsie czy q3 ?? :)

Gravatar

s1wy | 2003-05-05 13:40:29 +0200

ping 40 - nice
oby ten server nie stal zawsze pusty :-

pzdr s1wy

bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 14:13:28 +0200

napisalem temat na boardzie i tam bedziemy rozstrzygac dalesze spory :] oto link :]

q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=5166

kaboom | 2003-05-05 15:52:52 +0200

kino miałeś 10???, bo ja wchodziłem z domu, teraz o 15:53 i miałem ping 25, to prawie jak pronet u nas w lbn :)

gacU | 2003-05-05 16:25:37 +0200

A ja jestem z gdanska :D:D:D i wszystko jasne ping 5-25 :D:D:D:D:DD:D:

qpr | 2003-05-05 17:11:14 +0200

wszystko by było super, ale cos teraz laguje, wtyxuje i rzuca po ścianach :C

BobeK | 2003-05-05 18:56:17 +0200

neo+ w Gdansku, a ping 50, rofl ;-D

Gravatar

hardtmuth | 2003-05-05 19:01:18 +0200

a nawet 60, cos tpsa ma kiszne polaczenie miedzy nasza centrala a uniwerkiem :(((.

Gravatar

imbaczek | 2003-05-06 00:46:09 +0200

OMG, serwer q3 na mancie, do czego to doszło :>

Gravatar

kino | 2003-05-06 18:48:07 +0200

z domu mam 13-15 z dosa z q mam mniej niz 20 tylko jakies dziwne pakiety ale to moze od pb czy cos bo chwile bylem

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63