Nowy serwer !
nie, 04 maj 2003 21:51:31 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Wczoraj w nocy po raz kolejny uprawialem alchemie zwana stawianiem serwera q3, a konkretnie pomagalem w tym panu o nicku "Bfr0n3". Ponizej podaje namiar na serwer stojacy na q3v1.32, wkrotce dostawiony bedzie rowniez serwerek dla fanow wersji 1.11. Zapraszam do testowania , uprzedzam jednak ze w najblizszym tygodniu moze jeszcze chodzic niestabilnie (planowana modernizacja sprzetu).
Nazwa hosta : manta.univ.gda.pl
Ares IP : 153.19.7.200
Port : 27960
Lacze : 100Mbit
Poza tym dodam , ze serwer zostal podpiety do SWB , nie bedzie wiec ostoja dla cheaterow.





obni | 2003-05-04 22:00:17 +0200
eee niemoge sie polaczyc :/
#641429
bryan | 2003-05-04 22:08:44 +0200
juz poprawione ;) zapomnialem strictauth 0 dac. a ty obni kup se wreszcie orginala :D
#641431
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-04 22:12:40 +0200
no ja tez nie mam oryginala :D
#641432
ognos | 2003-05-04 22:20:47 +0200
ql ;d
#641433
BobeK | 2003-05-04 22:43:50 +0200
/o/ /o/ /o/ Gdańsk o o o
#641434
rauf | 2003-05-04 22:57:14 +0200
100 mb na serwa ?? to ladnie to muszi dopier
#641435
bodo | 2003-05-04 23:10:23 +0200
fenoment, ale ty jestes glupi, naucz sie, że 100Mbit to nie to samo co 100Mb...
Niech mu ktos wytłumaczy bo ja po jutrze mature pisze a w takich sytuacjach to mnie siły opuszczają...
#641437
SyKE | 2003-05-04 23:26:08 +0200
hyhy ja tyz maturke mam:P dlatego serwa na razie sobie odlozylem na bok... :/
#641439
eng | 2003-05-04 23:28:04 +0200
bo to jest tak jak z KB i kb :] literki te same ale znacza co innego =o
#641440
sYnth|Bubu | 2003-05-04 23:28:15 +0200
syke ja tam jestem dobrej mysli :P
zdamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i hope so :d
#641441
mi3so | 2003-05-04 23:48:01 +0200
ehhhh engonga tuku jeden :D
#641442
SL4VE | 2003-05-05 00:04:35 +0200
100 MB czy 100 Mbit (tak, dostrzegam róznice :P) to i tak zajebiscie duzo :D
#641444
god | 2003-05-05 00:12:07 +0200
hehe ping 20-25 SUPER !
#641445
MaxDamage | 2003-05-05 00:20:52 +0200
Server is for low pingz only... (pingowalem go recznie , kolo 350 - 400...)
#641447
Lucas_1 | 2003-05-05 00:42:03 +0200
Gdansk rulez :)
#641452
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 01:58:15 +0200
no lol :D tylko czasami wtyki ma zaj.ebiste :D ale to sie zrobi :D
#641454
t5-hugo | 2003-05-05 04:14:04 +0200
zajebisty server ... postawcie tam 2 port jakis, pingi 15-19 , 5 hopow ... niezle ...... i nie wyjebujce pro-q3dm6!! ale fakt .. nieraz wtyka jest
#641456
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 07:53:29 +0200
no ta ale powiedzcie mi co postawic ? bo ja nie wiem :D
1v1 ?
CA ? (:D)
drugi TDM ?
albo jaka propozycja ?
#641461
sh4de | 2003-05-05 07:57:55 +0200
Drugi TDM z mapa 6+ :D
#641462
acidRA3in | 2003-05-05 09:44:37 +0200
Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!, Rocket Arena !!,
#641464
stirmal | 2003-05-05 09:47:05 +0200
Acidq, po co? Jak i tak wszyscy graja tylko na Toya, vline, dialog, czy mib ra3 stoja puste :/
#641465
gruson | 2003-05-05 10:36:04 +0200
proponuje postawic 2 serwerki tdm z czego jeden vq3 a drugi pm :)
#641469
qpr | 2003-05-05 11:21:59 +0200
"Acidq, po co? Jak i tak wszyscy graja tylko na Toya, vline, dialog, czy mib ra3 stoja puste"
Może dlatego ze na dialogu jest ciągle stara ra3 1.5, a na vline pingi po 400 ? na mibie czesto gramy :)
#641470
GogettO | 2003-05-05 11:44:06 +0200
Hmm, może jeden z tych serwów będzie CPM TDM?
;-p
#641471
kino | 2003-05-05 12:47:44 +0200
chyba bedzie lanik
teraz spingowalem z uczelni to mialem ok 10 a z domu mam lepsze chyba:)
a i jestem z lublina:D
#641472
t5-hugo | 2003-05-05 13:34:00 +0200
ping 10 ? to bys musial miec chyba swiatlowod bezposredni .... pingowales w windowsie czy q3 ?? :)
#641475
s1wy | 2003-05-05 13:40:29 +0200
ping 40 - nice
oby ten server nie stal zawsze pusty :-
pzdr s1wy
#641476
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-05 14:13:28 +0200
napisalem temat na boardzie i tam bedziemy rozstrzygac dalesze spory :] oto link :]
q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=5166
#641477
kaboom | 2003-05-05 15:52:52 +0200
kino miałeś 10???, bo ja wchodziłem z domu, teraz o 15:53 i miałem ping 25, to prawie jak pronet u nas w lbn :)
#641484
gacU | 2003-05-05 16:25:37 +0200
A ja jestem z gdanska :D:D:D i wszystko jasne ping 5-25 :D:D:D:D:DD:D:
#641485
qpr | 2003-05-05 17:11:14 +0200
wszystko by było super, ale cos teraz laguje, wtyxuje i rzuca po ścianach :C
#641492
BobeK | 2003-05-05 18:56:17 +0200
neo+ w Gdansku, a ping 50, rofl ;-D
#641525
hardtmuth | 2003-05-05 19:01:18 +0200
a nawet 60, cos tpsa ma kiszne polaczenie miedzy nasza centrala a uniwerkiem :(((.
#641527
imbaczek | 2003-05-06 00:46:09 +0200
OMG, serwer q3 na mancie, do czego to doszło :>
#641563
kino | 2003-05-06 18:48:07 +0200
z domu mam 13-15 z dosa z q mam mniej niz 20 tylko jakies dziwne pakiety ale to moze od pb czy cos bo chwile bylem
#641642
Zaloguj się by dodać komentarz.