ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy serwer dla fanów vq3 TDM

wto, 21 czerwiec 2005 18:54:13 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Ostatnio nie możemy narzekać na brak dobrych serwerów do gry na vq3 TDM. Serwery takie jak: toya, 666, aster, ff, pga, taboo, dialog czy inne - pozwalają nam na swobodną grę w zielone robociki(dla większości). Przechodząc do rzeczy, jakieś 7 dni temu został postawiony kolejny dobry serwer, tym razem dla klanu dx(na podobĘ 666). Hostuje go nie byle kto, bo firma GamesNET.pl, czyli możemy się spodziewać godziwych warunków do gry. Adminem tegoż "cacka" jest shooter. Oto info:

.:: ~dioxide Clan Server~ @ ~GamesNET.pl~ .::

Adres: 213.218.117.243:27963

password: dx

Życzymy niskich pingów i dobrej zabawy.

obni | 2005-06-21 19:11:39 +0200

nie ma to jak prywatny server :D

wishoza | 2005-06-21 19:15:08 +0200

Woha, git git ;) Szkoda tylko, ze GamesNet, ale przejdzie ;)

enjoy | 2005-06-21 19:54:58 +0200

nie ma to jak tdm na cpm3a :d

enjoy | 2005-06-21 21:10:23 +0200

gratulacje dla k3ma, pewnie nikt o tym nie wiedzial a teraz jakis lamer poleci na skarge do gamesneta ;ppp

freak | 2005-06-21 22:04:21 +0200

git git git

=)

wishoza | 2005-06-21 22:04:39 +0200

No i goomno Im zrobią, moj server klanowy stoi z 4 miechy, haslo zna kazdy gracz sceny CA, jakoże server jest znany i denerwuje mnie podejscie klanow, ktore zakladaja server klanowy i hasla za cholere nie chcą podac ... "My za to płacimy, wieeeesz?" no i co z tego ? Jak godzinami stoi pusty ... ;) dx bardzo dobrze zrobiło ;) My opublikowaliśmy hasło po prostu wszedzie, kazdy mial taki opis na gg, na IRCu (adres kanału znaja masterzy pif-pafa) w topicu po dzis dzien chyba widnieje ip + hasło ;) www.s2k.pl/home.php?id=index&npage=2 trzeci news od gory ... Jestem przekonany, ze nawet jakby sie dowiedzieli, to nic by z tym nie zrobili ;)

Pozdro dx’y ;)

MisieX | 2005-06-21 23:18:09 +0200

Serwer widnieje już w dziale serwery :]

davep | 2005-06-21 23:18:55 +0200

zaraz sie sprobuje z kims dogadac zeby wrzucili wszystkie potrzebne mapki do tdm moze nawet sie uda wywalczyc votowanie 1v1 :>
pozdrawiam

Pionier | 2005-06-21 23:24:25 +0200

apffff a o serwie pa1n nikt nie pisze:) mozna tam grac praktycznie kazdy tryb a pingi sa nie najgorsze:)

STING | 2005-06-21 23:40:56 +0200

Pionier: A jak ktos ma slabe NETy to kopiecie z serwera ?:-)

Pionier | 2005-06-22 00:48:15 +0200

a to zalezy od nicka jak ma hujowego nicka i minusy to kick !:>

Gravatar

furek | 2005-06-22 08:19:08 +0200

Napisze tylko, że serwer może być nieaktywny przez najbliższych pare dni (tylko do końca tygodnia).

szłem | 2005-06-22 10:58:43 +0200

a na ff jakie jest haslo ??

a servera P! jak nie bylo tak nie ma :D znaczy byl ale nie ma :D

UVM-Maluszek | 2005-06-22 11:17:28 +0200

ale LOL

~dioxide Clan Server~ @ ~GamesNET.pl~|408ms|213.218.117.243:27963
łącze ADSL 1500/256 sam
provider Telstra

baxowy | 2005-06-22 11:36:01 +0200

Skasowalem pare wypowiedzi ktore moga sie "zle przysluzyc". Mam nadzieje ze autorzy zrozumieja, dziekuje.

shiv | 2005-06-22 12:30:56 +0200

nie ma za co baksowaty:)

d00mer | 2005-06-22 15:15:50 +0200

co taka bieda? zadnych niusow......

ATi | 2005-06-22 19:34:36 +0200

:x

nie nazekaj - raz gorzej raz lepiej, niech pisza jakis jeden fajny news na dzien niz 50 chujowych o batkach platine ;x

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63