Nowy serwer dla fanów vq3 TDM
wto, 21 czerwiec 2005 18:54:13 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena
Ostatnio nie możemy narzekać na brak dobrych serwerów do gry na vq3 TDM. Serwery takie jak: toya, 666, aster, ff, pga, taboo, dialog czy inne - pozwalają nam na swobodną grę w zielone robociki(dla większości). Przechodząc do rzeczy, jakieś 7 dni temu został postawiony kolejny dobry serwer, tym razem dla klanu dx(na podobĘ 666). Hostuje go nie byle kto, bo firma GamesNET.pl, czyli możemy się spodziewać godziwych warunków do gry. Adminem tegoż "cacka" jest shooter. Oto info:
.:: ~dioxide Clan Server~ @ ~GamesNET.pl~ .::
Adres: 213.218.117.243:27963
password: dx

Życzymy niskich pingów i dobrej zabawy.





obni | 2005-06-21 19:11:39 +0200
nie ma to jak prywatny server :D
#719699
wishoza | 2005-06-21 19:15:08 +0200
Woha, git git ;) Szkoda tylko, ze GamesNet, ale przejdzie ;)
#719700
enjoy | 2005-06-21 19:54:58 +0200
nie ma to jak tdm na cpm3a :d
#719701
enjoy | 2005-06-21 21:10:23 +0200
gratulacje dla k3ma, pewnie nikt o tym nie wiedzial a teraz jakis lamer poleci na skarge do gamesneta ;ppp
#719706
freak | 2005-06-21 22:04:21 +0200
git git git
=)
#719692
wishoza | 2005-06-21 22:04:39 +0200
No i goomno Im zrobią, moj server klanowy stoi z 4 miechy, haslo zna kazdy gracz sceny CA, jakoże server jest znany i denerwuje mnie podejscie klanow, ktore zakladaja server klanowy i hasla za cholere nie chcą podac ... "My za to płacimy, wieeeesz?" no i co z tego ? Jak godzinami stoi pusty ... ;) dx bardzo dobrze zrobiło ;) My opublikowaliśmy hasło po prostu wszedzie, kazdy mial taki opis na gg, na IRCu (adres kanału znaja masterzy pif-pafa) w topicu po dzis dzien chyba widnieje ip + hasło ;) www.s2k.pl/home.php?id=index&npage=2 trzeci news od gory ... Jestem przekonany, ze nawet jakby sie dowiedzieli, to nic by z tym nie zrobili ;)
Pozdro dx’y ;)
#719709
MisieX | 2005-06-21 23:18:09 +0200
Serwer widnieje już w dziale serwery :]
#719713
davep | 2005-06-21 23:18:55 +0200
zaraz sie sprobuje z kims dogadac zeby wrzucili wszystkie potrzebne mapki do tdm moze nawet sie uda wywalczyc votowanie 1v1 :>
pozdrawiam
#719714
Pionier | 2005-06-21 23:24:25 +0200
apffff a o serwie pa1n nikt nie pisze:) mozna tam grac praktycznie kazdy tryb a pingi sa nie najgorsze:)
#719715
STING | 2005-06-21 23:40:56 +0200
Pionier: A jak ktos ma slabe NETy to kopiecie z serwera ?:-)
#719718
Pionier | 2005-06-22 00:48:15 +0200
a to zalezy od nicka jak ma hujowego nicka i minusy to kick !:>
#719721
furek | 2005-06-22 08:19:08 +0200
Napisze tylko, że serwer może być nieaktywny przez najbliższych pare dni (tylko do końca tygodnia).
#719724
szłem | 2005-06-22 10:58:43 +0200
a na ff jakie jest haslo ??
a servera P! jak nie bylo tak nie ma :D znaczy byl ale nie ma :D
#719732
UVM-Maluszek | 2005-06-22 11:17:28 +0200
ale LOL
~dioxide Clan Server~ @ ~GamesNET.pl~|408ms|213.218.117.243:27963
łącze ADSL 1500/256 sam
provider Telstra
#719734
baxowy | 2005-06-22 11:36:01 +0200
Skasowalem pare wypowiedzi ktore moga sie "zle przysluzyc". Mam nadzieje ze autorzy zrozumieja, dziekuje.
#719727
shiv | 2005-06-22 12:30:56 +0200
nie ma za co baksowaty:)
#719736
d00mer | 2005-06-22 15:15:50 +0200
co taka bieda? zadnych niusow......
#719744
ATi | 2005-06-22 19:34:36 +0200
:x
nie nazekaj - raz gorzej raz lepiej, niech pisza jakis jeden fajny news na dzien niz 50 chujowych o batkach platine ;x
#719759
Zaloguj się by dodać komentarz.