ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy/Stary redaktor

śro, 27 sierpień 2003 13:28:29 | Autor: maZat | Quake 3 Arena

Na początku chciałbym się wszystkim przedstawić. Mam na imię maZat i jestem spod znaku wodnika. Mam 190cm wzrostu i ważę prawie 80kg. Lubię egzotyczne podróże i zwierzęta. Moje hobby to zbieranie znaczków i kumoterstwo. Największe marzenie to zbudować dom i mieć 5tke dzieci z Aniunią J.(cmok) - tyle o sobie.

Nie wiem ilu z Was pamięta ale już kiedyś byłem redaktorem i zajmowałem się działem klany. Tym razem zostałem poproszony o zajęcie się scena CPMA. ORG ostatnimi czasy trochę zaniedbał ten istotny element sceny Quake3. Pisać będę o czołówce światowego i naszego rodzimego CPMA. Mam nadzieję że sprostam oczekiwaniom Waszym oraz naszego Wspaniałego Redaktora Naczelnego Razora :)

Razor | 2003-08-27 13:35:23 +0200

GL brother :)

Gravatar

rizik | 2003-08-27 13:40:00 +0200

Fajnie ze nowy red. jest..
GL....

nita | 2003-08-27 13:40:18 +0200

haaha maZat onanisto :)))

Gravatar

solar | 2003-08-27 13:43:08 +0200

a ile masz w bicepsie ? hehe
p.s GL

ff7 | 2003-08-27 13:46:06 +0200

Have Fun bro :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-27 13:47:32 +0200

;asd

Gravatar

monja | 2003-08-27 13:53:06 +0200

jaki on boski :X

szaky | 2003-08-27 13:53:39 +0200

GL
btw. to moze wrzucil bys cpma 1.1.0 full z mapami? ;) (wiem, wiem ja tylko o jednym ;))

amir | 2003-08-27 13:59:31 +0200

cos mi mowi xywa mazat :>
z jakiego clanu jestes? fLM?

nita | 2003-08-27 14:03:54 +0200

to ta gwiazda z fLM ? :)))))

MateoMartinezz | 2003-08-27 14:07:26 +0200

go-go maziu :D

bizz | 2003-08-27 14:18:55 +0200

tez mam 190 cm. wzrostu, a waze 82kg :]

SiD | 2003-08-27 14:22:32 +0200

widzisz jestes nieproporcjonalny - mazat jest bogiem a ty tlusta podróba :P

good ze jest ktos ze sceny CPMA

benek | 2003-08-27 14:25:28 +0200

190 !!?? Wydawalo mi sie, ze jestem wyzszy od Ciebie:))! Czym Ty sie odzywiasz !!!!!!????

Razor | 2003-08-27 14:28:56 +0200

@#$% a ja mam tylko 194 cm i waze tylko 87 kg :(( ale spoko, pracuje nad tym :D

enjoy | 2003-08-27 14:32:02 +0200

po pierwsze co to jest kumoterstwo?
a po drugie to dobrze by bylo zrobic te cpma tak jak np rocket arene czyli osobny dzial a nie mieszac to to z vq3

SAI4H | 2003-08-27 14:40:15 +0200

Zapomniales napisac co najbardziej lubisz jesc na obiad :D
Looz - GL man. :)

sYnth|Bubu | 2003-08-27 14:40:21 +0200

gl maZat..

nita | 2003-08-27 14:42:21 +0200

kumoterstwo = uklady = korupcja :D

Lucas_1 | 2003-08-27 14:52:25 +0200

Nie mozliwe - cpma na orgu :P

Rewolucja :P

Gravatar

vTm | 2003-08-27 14:56:14 +0200

ale mi tam rewolucja...

L1ghtn1ng | 2003-08-27 14:56:54 +0200

Ten news bardziej przypomina ogloszenie matrymoniale.

SiD | 2003-08-27 14:58:15 +0200

ben ty masz przecierz wiecej jak 190 - jestes podobnego wzrostu co ja a mam ~196cm wiec co sie tak mazata przestraszyles

Szczawson | 2003-08-27 15:01:25 +0200

niewiedzialem ze jest imie maZat:)))))

pozdrawiam i GL

nsx | 2003-08-27 15:05:48 +0200

a ja wczoraj pilem pifo z niejakim panem Nowakiem z reprezentacji polski co ma jakies 215 cm :D

heh kfalipieta :-)

maZat | 2003-08-27 15:18:53 +0200

bueheh ale mam zgrzew jak te comentsy czytam :DDDDDD thx

yogasov | 2003-08-27 15:27:15 +0200

Mozesz wrzucic zdjecie tej Aniuni J ?? Bo qwa moja laska jest Ania J. wiec chce zobaczyc czy to nie ta sama :D !! albo napisz 2 litere nazwiska :) Pozdruufka

Zenith | 2003-08-27 15:31:05 +0200

"o widze ze sie Pan ladnie przedstawil przed milonami sluchaczy" =D

slawek | 2003-08-27 15:37:09 +0200

Powodzenia i wytrwałości
:)

maZat | 2003-08-27 15:50:30 +0200

yogasov :) okej mazat.neostrada.pl/67.jpg jak miala krotkie wlosy, mazat.neostrada.pl/38.jpg jak teraz ma :) ta pierwsza z lewej - i co znasz ja?

3st | 2003-08-27 16:05:29 +0200

i wszystkie 3 te laski obracales czy tylko ja to potrafie ? :o

3st | 2003-08-27 16:06:53 +0200

yyy a co do newsa to GL i mala prosba...
mianowicie zeby w dziale KLANY odzielic klany vq3 od klanow cpma ctf i inne tam :P

maZat | 2003-08-27 16:26:08 +0200

by.TristAn ty tyle nie obracaj tylko poderwij w koncu jakas :) a dzial klany juz nie moja bajka hehe

kood | 2003-08-27 16:32:10 +0200

mazat byku ty.. no.. i casanova, kurde taka panna.. no zazdroszcze :>

Gravatar

seVen | 2003-08-27 16:54:53 +0200

Tato!! Jestes redaktorem orga!! Jestem z Ciebie taki dumny!! Tato!! :)))

benek | 2003-08-27 17:12:35 +0200

NIezla, niezla na jakiej ul. mieszka :p

Gravatar

qwe | 2003-08-27 17:18:59 +0200

maZat to imie ?? :)
moze raczej xywka ?? :)
tak czy siak gl
ps fajna laske masz i czemu Tylko 5 dzieci chcesz mieć?? =)
wiekszosci tu piszacych nawet jakby pies sie wypiął to by ruchali ;pppp
joke bez urazy :)

w1lko | 2003-08-27 17:35:03 +0200

nie no !! nie bede gorszy, co mi tutaj jakas bijacz! maZat kozaczy ze swoja Ania (ReSepct!!!) !!

czek dys ałt!!

www.ciarna.fotka.pl !!! moja luba !! :D

:DDDDDD

nita | 2003-08-27 17:35:55 +0200

qwe:> hehehe nie mysl o innych jak o sobie :)

Gravatar

seVen | 2003-08-27 17:48:23 +0200

Wniosek prosty: fLaMastra nigdy dosc, na fLaMastra panienki jak psy na kosc :P

maZat | 2003-08-27 18:03:55 +0200

lul

Gravatar

qwe | 2003-08-27 18:38:20 +0200

qwa skad wy taki laski bierzecie
oo niedaleko mnie tesh fajna laska mieszka
trza sie do niej przejsc :)
albo lepiej w szkole ja zaczepie =)

dZiKu | 2003-08-27 18:41:06 +0200

no luzik :P
fajnie, ze sie rozszerza grono promodowych redaktorow hf & gl :>

a co do twoich wymiarow to jakis cherlawy jestes :P
ja przy swoim ~172 cm waze 80kg :PPP

nita | 2003-08-27 19:05:16 +0200

bo jestes dzikiem :D

Gravatar

igod | 2003-08-27 19:16:56 +0200

maZat nie wiedziałem, że jeszcze żyjesz ;-)
Powodzenia na nowej drodze życia, zastanów się lepiej nad dwójką dzieci, wiem co mówię ;-)

eXe|Korol | 2003-08-27 19:27:38 +0200

lol ja mam 180 i 70 kg, dziku gruby jestes:)

qpr | 2003-08-27 19:47:04 +0200

gogo maZat :>>

nita | 2003-08-27 19:50:55 +0200

tylko newsy ze znaczkiem promode maja tyle komentarzy ;)

MsT | 2003-08-27 20:57:07 +0200

spoko :>

benek | 2003-08-27 21:55:26 +0200

Ta tylko polowa komentarzy o ruchaniu ;p

Gravatar

thrud | 2003-08-27 22:36:00 +0200

mazat jestes chudziak ja mam 180 cm przy 80 kg to jest optymalna waga hehe :D ale masz zajebista laska ladnie opalona ;D

putek | 2003-08-27 22:41:13 +0200

maZat, ty X-shaVie, i love U :))) fajnie ze Cie bedzie gdzies widac:)))) pozdro BRO

putek | 2003-08-27 22:41:14 +0200

no...:P

Gravatar

seVen | 2003-08-28 00:58:05 +0200

Benku, co masz do ruhania ?? :D

maZat | 2003-08-28 11:02:44 +0200

o niesamowite! putek i igod :) greetings my friends :D:D

maZat | 2003-08-28 11:16:03 +0200

a zauwazylem wiele kmentarzy odnosnie mojej sylwetki :) czy ja jestem chudy??? chyba tak bo brzucha nie mam.. zreszta nie wazne ;) wazne to ze podobam sie najpiekniejszej dziewczynie na swiecie (aniuni :D) mazat.neostrada.pl/28.jpg

Gravatar

qwe | 2003-08-28 12:40:17 +0200

ej to moja jest najpiekniejsza ;p
(gdybym ja wogole mial)

cOijN | 2003-08-28 13:27:38 +0200

mmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaazzzaaaaaaaakkkkk :DDD
yoyoyo :>
ej a ta fota.. chorwacja rox co? :) szkoda ze mieliscie betonowa plaze bo juz lepsze sa kamyczki na braczy :P
ta a btw kobiet... zaraz sie pewnie bedziecie przechwalac kto jaka ma bryke, jaka hate itd itd :D omg ;p
GL maZaQ :)
peace!

RoclorD | 2003-08-28 14:02:24 +0200

GL :->)}]

maZat | 2003-08-28 14:10:06 +0200

cOijN hi ;D no chorwacja ;) w sumie bylem na jakis 10 campingach i cala chorrwacje mam juz zwiedzona ;) a i tak wole beton niz zapyziale kamienie co sie w rz(ż)ebra wbijaja ;D

benek | 2003-08-28 14:17:00 +0200

Ta laska Seven'a tez niezla :))

nita | 2003-08-28 15:41:48 +0200

odbil mi ja ;)

Gravatar

qwe | 2003-08-28 16:24:22 +0200

=)
norlmalnie myślalem ze maZata jest bardzo ładna ale ta
seVena to roxuje :)

w1lko | 2003-08-28 17:47:45 +0200

buhehehhe seVena laska :DDDDDDDDD

cd.bloody | 2003-08-28 18:43:59 +0200

mazat a ta panna jak sie prezentuje nago tez mozesz pokazac :D

Gravatar

seVen | 2003-08-28 20:52:39 +0200

ło masz! 2 tygodnie swej kobity nie widzialem i patrzta co to sie z nie zrobilo!! ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63