Nowy/Stary redaktor
śro, 27 sierpień 2003 13:28:29 | Autor: maZat | Quake 3 Arena
Na początku chciałbym się wszystkim przedstawić. Mam na imię maZat i jestem spod znaku wodnika. Mam 190cm wzrostu i ważę prawie 80kg. Lubię egzotyczne podróże i zwierzęta. Moje hobby to zbieranie znaczków i kumoterstwo. Największe marzenie to zbudować dom i mieć 5tke dzieci z Aniunią J.(cmok) - tyle o sobie.
Nie wiem ilu z Was pamięta ale już kiedyś byłem redaktorem i zajmowałem się działem klany. Tym razem zostałem poproszony o zajęcie się scena CPMA. ORG ostatnimi czasy trochę zaniedbał ten istotny element sceny Quake3. Pisać będę o czołówce światowego i naszego rodzimego CPMA. Mam nadzieję że sprostam oczekiwaniom Waszym oraz naszego Wspaniałego Redaktora Naczelnego Razora :)





Razor | 2003-08-27 13:35:23 +0200
GL brother :)
#651853
rizik | 2003-08-27 13:40:00 +0200
Fajnie ze nowy red. jest..
GL....
#651854
nita | 2003-08-27 13:40:18 +0200
haaha maZat onanisto :)))
#651855
solar | 2003-08-27 13:43:08 +0200
a ile masz w bicepsie ? hehe
p.s GL
#651857
ff7 | 2003-08-27 13:46:06 +0200
Have Fun bro :)
#651858
bfr_aka_pablonzo | 2003-08-27 13:47:32 +0200
;asd
#651860
monja | 2003-08-27 13:53:06 +0200
jaki on boski :X
#651861
szaky | 2003-08-27 13:53:39 +0200
GL
btw. to moze wrzucil bys cpma 1.1.0 full z mapami? ;) (wiem, wiem ja tylko o jednym ;))
#651862
amir | 2003-08-27 13:59:31 +0200
cos mi mowi xywa mazat :>
z jakiego clanu jestes? fLM?
#651863
nita | 2003-08-27 14:03:54 +0200
to ta gwiazda z fLM ? :)))))
#651865
MateoMartinezz | 2003-08-27 14:07:26 +0200
go-go maziu :D
#651866
bizz | 2003-08-27 14:18:55 +0200
tez mam 190 cm. wzrostu, a waze 82kg :]
#651870
SiD | 2003-08-27 14:22:32 +0200
widzisz jestes nieproporcjonalny - mazat jest bogiem a ty tlusta podróba :P
good ze jest ktos ze sceny CPMA
#651874
benek | 2003-08-27 14:25:28 +0200
190 !!?? Wydawalo mi sie, ze jestem wyzszy od Ciebie:))! Czym Ty sie odzywiasz !!!!!!????
#651875
Razor | 2003-08-27 14:28:56 +0200
@#$% a ja mam tylko 194 cm i waze tylko 87 kg :(( ale spoko, pracuje nad tym :D
#651877
enjoy | 2003-08-27 14:32:02 +0200
po pierwsze co to jest kumoterstwo?
a po drugie to dobrze by bylo zrobic te cpma tak jak np rocket arene czyli osobny dzial a nie mieszac to to z vq3
#651881
SAI4H | 2003-08-27 14:40:15 +0200
Zapomniales napisac co najbardziej lubisz jesc na obiad :D
Looz - GL man. :)
#651882
sYnth|Bubu | 2003-08-27 14:40:21 +0200
gl maZat..
#651883
nita | 2003-08-27 14:42:21 +0200
kumoterstwo = uklady = korupcja :D
#651885
Lucas_1 | 2003-08-27 14:52:25 +0200
Nie mozliwe - cpma na orgu :P
Rewolucja :P
#651890
vTm | 2003-08-27 14:56:14 +0200
ale mi tam rewolucja...
#651893
L1ghtn1ng | 2003-08-27 14:56:54 +0200
Ten news bardziej przypomina ogloszenie matrymoniale.
#651894
SiD | 2003-08-27 14:58:15 +0200
ben ty masz przecierz wiecej jak 190 - jestes podobnego wzrostu co ja a mam ~196cm wiec co sie tak mazata przestraszyles
#651895
Szczawson | 2003-08-27 15:01:25 +0200
niewiedzialem ze jest imie maZat:)))))
pozdrawiam i GL
#651896
nsx | 2003-08-27 15:05:48 +0200
a ja wczoraj pilem pifo z niejakim panem Nowakiem z reprezentacji polski co ma jakies 215 cm :D
heh kfalipieta :-)
#651897
maZat | 2003-08-27 15:18:53 +0200
bueheh ale mam zgrzew jak te comentsy czytam :DDDDDD thx
#651899
yogasov | 2003-08-27 15:27:15 +0200
Mozesz wrzucic zdjecie tej Aniuni J ?? Bo qwa moja laska jest Ania J. wiec chce zobaczyc czy to nie ta sama :D !! albo napisz 2 litere nazwiska :) Pozdruufka
#651901
Zenith | 2003-08-27 15:31:05 +0200
"o widze ze sie Pan ladnie przedstawil przed milonami sluchaczy" =D
#651904
slawek | 2003-08-27 15:37:09 +0200
Powodzenia i wytrwałości
:)
#651909
maZat | 2003-08-27 15:50:30 +0200
yogasov :) okej mazat.neostrada.pl/67.jpg jak miala krotkie wlosy, mazat.neostrada.pl/38.jpg jak teraz ma :) ta pierwsza z lewej - i co znasz ja?
#651910
3st | 2003-08-27 16:05:29 +0200
i wszystkie 3 te laski obracales czy tylko ja to potrafie ? :o
#651913
3st | 2003-08-27 16:06:53 +0200
yyy a co do newsa to GL i mala prosba...
mianowicie zeby w dziale KLANY odzielic klany vq3 od klanow cpma ctf i inne tam :P
#651914
maZat | 2003-08-27 16:26:08 +0200
by.TristAn ty tyle nie obracaj tylko poderwij w koncu jakas :) a dzial klany juz nie moja bajka hehe
#651918
kood | 2003-08-27 16:32:10 +0200
mazat byku ty.. no.. i casanova, kurde taka panna.. no zazdroszcze :>
#651739
seVen | 2003-08-27 16:54:53 +0200
Tato!! Jestes redaktorem orga!! Jestem z Ciebie taki dumny!! Tato!! :)))
#644858
benek | 2003-08-27 17:12:35 +0200
NIezla, niezla na jakiej ul. mieszka :p
#646416
qwe | 2003-08-27 17:18:59 +0200
maZat to imie ?? :)
moze raczej xywka ?? :)
tak czy siak gl
ps fajna laske masz i czemu Tylko 5 dzieci chcesz mieć?? =)
wiekszosci tu piszacych nawet jakby pies sie wypiął to by ruchali ;pppp
joke bez urazy :)
#647895
w1lko | 2003-08-27 17:35:03 +0200
nie no !! nie bede gorszy, co mi tutaj jakas bijacz! maZat kozaczy ze swoja Ania (ReSepct!!!) !!
czek dys ałt!!
www.ciarna.fotka.pl !!! moja luba !! :D
:DDDDDD
#651226
nita | 2003-08-27 17:35:55 +0200
qwe:> hehehe nie mysl o innych jak o sobie :)
#651227
seVen | 2003-08-27 17:48:23 +0200
Wniosek prosty: fLaMastra nigdy dosc, na fLaMastra panienki jak psy na kosc :P
#651257
maZat | 2003-08-27 18:03:55 +0200
lul
#651920
qwe | 2003-08-27 18:38:20 +0200
qwa skad wy taki laski bierzecie
oo niedaleko mnie tesh fajna laska mieszka
trza sie do niej przejsc :)
albo lepiej w szkole ja zaczepie =)
#651925
dZiKu | 2003-08-27 18:41:06 +0200
no luzik :P
fajnie, ze sie rozszerza grono promodowych redaktorow hf & gl :>
a co do twoich wymiarow to jakis cherlawy jestes :P
ja przy swoim ~172 cm waze 80kg :PPP
#651926
nita | 2003-08-27 19:05:16 +0200
bo jestes dzikiem :D
#651928
igod | 2003-08-27 19:16:56 +0200
maZat nie wiedziałem, że jeszcze żyjesz ;-)
Powodzenia na nowej drodze życia, zastanów się lepiej nad dwójką dzieci, wiem co mówię ;-)
#651932
eXe|Korol | 2003-08-27 19:27:38 +0200
lol ja mam 180 i 70 kg, dziku gruby jestes:)
#651933
qpr | 2003-08-27 19:47:04 +0200
gogo maZat :>>
#651935
nita | 2003-08-27 19:50:55 +0200
tylko newsy ze znaczkiem promode maja tyle komentarzy ;)
#651936
MsT | 2003-08-27 20:57:07 +0200
spoko :>
#651940
benek | 2003-08-27 21:55:26 +0200
Ta tylko polowa komentarzy o ruchaniu ;p
#651944
thrud | 2003-08-27 22:36:00 +0200
mazat jestes chudziak ja mam 180 cm przy 80 kg to jest optymalna waga hehe :D ale masz zajebista laska ladnie opalona ;D
#651947
putek | 2003-08-27 22:41:13 +0200
maZat, ty X-shaVie, i love U :))) fajnie ze Cie bedzie gdzies widac:)))) pozdro BRO
#651949
putek | 2003-08-27 22:41:14 +0200
no...:P
#651950
seVen | 2003-08-28 00:58:05 +0200
Benku, co masz do ruhania ?? :D
#651955
maZat | 2003-08-28 11:02:44 +0200
o niesamowite! putek i igod :) greetings my friends :D:D
#651975
maZat | 2003-08-28 11:16:03 +0200
a zauwazylem wiele kmentarzy odnosnie mojej sylwetki :) czy ja jestem chudy??? chyba tak bo brzucha nie mam.. zreszta nie wazne ;) wazne to ze podobam sie najpiekniejszej dziewczynie na swiecie (aniuni :D) mazat.neostrada.pl/28.jpg
#651976
qwe | 2003-08-28 12:40:17 +0200
ej to moja jest najpiekniejsza ;p
(gdybym ja wogole mial)
#651980
cOijN | 2003-08-28 13:27:38 +0200
mmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaazzzaaaaaaaakkkkk :DDD
yoyoyo :>
ej a ta fota.. chorwacja rox co? :) szkoda ze mieliscie betonowa plaze bo juz lepsze sa kamyczki na braczy :P
ta a btw kobiet... zaraz sie pewnie bedziecie przechwalac kto jaka ma bryke, jaka hate itd itd :D omg ;p
GL maZaQ :)
peace!
#651985
RoclorD | 2003-08-28 14:02:24 +0200
GL :->)}]
#651988
maZat | 2003-08-28 14:10:06 +0200
cOijN hi ;D no chorwacja ;) w sumie bylem na jakis 10 campingach i cala chorrwacje mam juz zwiedzona ;) a i tak wole beton niz zapyziale kamienie co sie w rz(ż)ebra wbijaja ;D
#651989
benek | 2003-08-28 14:17:00 +0200
Ta laska Seven'a tez niezla :))
#651991
nita | 2003-08-28 15:41:48 +0200
odbil mi ja ;)
#652002
qwe | 2003-08-28 16:24:22 +0200
=)
norlmalnie myślalem ze maZata jest bardzo ładna ale ta
seVena to roxuje :)
#652011
w1lko | 2003-08-28 17:47:45 +0200
buhehehhe seVena laska :DDDDDDDDD
#652027
cd.bloody | 2003-08-28 18:43:59 +0200
mazat a ta panna jak sie prezentuje nago tez mozesz pokazac :D
#652030
seVen | 2003-08-28 20:52:39 +0200
ło masz! 2 tygodnie swej kobity nie widzialem i patrzta co to sie z nie zrobilo!! ;)
#652040
Zaloguj się by dodać komentarz.