ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy turniej!!!

czw, 26 maj 2005 23:46:08 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Zmęczony pickupami na pro6? Masz dość biegania po dm7? Wkurza Cię jednomapowość polskiej sceny? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W związku z nasilającą się krytyką wymienionych zjawisk Misiex i Pawuj zorganizowali turniej vq3 4v4! Ale nie byle jaki turniej - zmagać będziemy się na niegranych w Polsce, nikomu (w większości) nieznanych mapach! Nie znaczy to wcale, że nie są one grywalne, wręcz przeciwnie!

Where the hell am I? - tak ów turniej się zwie.

Mapy obowiązujące w turnieju to: ospdm12, ospdm13rc1, ospdm14rc1, cpm9, cpm13, q3dm8tmp, imr3dm1. Zassać je można ze strony turnieju.

Od dzisiaj zapisywać można się, wysyłając maila na adres [email protected]. Zawrzeć w nim trzeba:
- pełną nazwę oraz tag klanu
- skład klanu
- adres www klanu
- numer gg do clan lidera

Dzięki uprzejmości Tofiego trenować można już na następujących serverach:

  • 153.19.7.200:27960 - RK TDM * **

**
* 213.218.117.233:27960 - taboo OSP Clan Server


**
* 213.218.117.237:27962 - 666 clan server
*

Trwają również rozmowy z adminami innych serwerów.

Regulamin, zawierający m.in. system rozgrywek, pojawi się, gdy zakończymy zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
Przewidywany start turnieju - 20 czerwca.

Zapraszam również do tematu na boardzie, gdzie można przedstawić wszelkie swoje wątpliwości, pytania i sugestie.

Mav_8217 | 2005-05-26 23:49:29 +0200

bardzo podoba mi się ten pomysł ;)

p0nchek | 2005-05-26 23:49:38 +0200

hehe no dobra, ale to jest turniej 2v2, 3v3 czy 4v4? ;o

rav | 2005-05-26 23:51:42 +0200

heh, sYnth kiedys gralo w takiej edycji kuh3liga i zajelismy chyba jakies 4miejsce :pppp

kos | 2005-05-26 23:52:56 +0200

dobra dobra turnieji tdm jest dość zróbcie coś ciekawego 1v1 open ;(

vOlkan | 2005-05-26 23:53:34 +0200

pomysł fajny ale strona nie do oglądania przez moje oczy ten kolor...

Mav_8217 | 2005-05-26 23:55:24 +0200

kos - a ten pomysł mi się jeszcze bardziej podoba :DD

MisieX | 2005-05-27 00:01:08 +0200

4v4 vq3

Wyglad stronki poprawie jak tylko wiecej czasu znajde (kolo poniedzialku)

kos | 2005-05-27 00:01:22 +0200

no widzisz ;) ja nie pamietam żadnego większego turnieju 1v1 open od czasu drugiej edycji ODC - niewidzialnej reki, fajnieby było odpalić ODC 3 ;)

MaS | 2005-05-27 00:10:35 +0200

Newsów... jak za komuny :E

PS. misiu popraw toszkę stylistykę newsów :D Żeby były miłe dla oka ;P Śjakieś odstępy czy cuś :)

akk0 | 2005-05-27 00:25:49 +0200

MaS naucz amatora:d Ciebie też musieli uczyć ludzie co gdzie wsadzić;) pozdro

ps. pomysł jak najbardziej trafny, wspomnij że to 4v4 vq3;)

THRAWN | 2005-05-27 00:33:15 +0200

wypasiek ! chetnie pogram

d00mer | 2005-05-27 00:49:14 +0200

qrde chyba dzienny rekord fajnych newsow :D

wishoza | 2005-05-27 01:10:39 +0200

wszystko fajnie i w ogole, ale po co wszedzie wplatacie j. angielski ? Chcecie sie popisac, ze sie znacie ? Tez umiem powiedziec co nieco i jakos nie okazuje tego na kazdym kroq ;

Mav_8217 | 2005-05-27 01:38:14 +0200

najfajniejsza nazwa ligi, to taka stara 2v2, która chyba nawet nie była dokończona:

Liga haba haba haba

[pogo] | 2005-05-27 07:34:14 +0200

o jaaaa ale fajnie...

cmx | 2005-05-27 07:52:11 +0200

ospdm14rc1, cpm9 i imr3dm1 to maki grane w kuh3lidze bodajze, i sa naprawde fajne, no no świetnie zapowiadajaca sie liga :)

MaS | 2005-05-27 09:26:33 +0200

No na początku było ciężko, ale potem już samemu się wsio robiło :|

PS. nie czepiam się :EEE I teraz wygląda newsior ładniej i jest czytelny :D

gr. | 2005-05-27 09:34:01 +0200

prosz prosze 8 newsow w 1 dzien jak na te czasy to znakomicie

Mav_8217 | 2005-05-27 09:50:33 +0200

nikt Ci nie powiedział gr? Przecież q3 umiera!!

gr. | 2005-05-27 09:52:11 +0200

ps. nie ma pro-q3dm6 co to za dziadowizna xD

finsek | 2005-05-27 10:00:20 +0200

a bedzie pro q3dm6?

szłem | 2005-05-27 10:07:22 +0200

trawa zapisz nas ; e

sYnth|Bubu | 2005-05-27 10:08:27 +0200

Co do daty to 1 Lipca bylby lepszy, wtedy jeszcze wiekszej liczby graczy nie bedzie w domach :P

Gravatar

insane_pl | 2005-05-27 10:37:06 +0200

Chcialbym zagrac w tym turnieju ale nie mam klanu.Moze by mnie ktos gdzies przyjal :D

shot | 2005-05-27 10:39:59 +0200

hehe widze kuh3liga :P tylko ze to poslka no ok spoko GL w ogranizacj:D

enjoy | 2005-05-27 11:22:09 +0200

wish nie marudz bo po polsku ta nazwa by brzmiala mniej wiecej:
"gdzie ja do @#$% nędzy jestem?"
[:

shot | 2005-05-27 12:26:55 +0200

hehehe zescie narobili:P

wishoza | 2005-05-27 12:28:04 +0200

enjony - nie powiedzialem, ze ta nazwa w ogole jest fajn a ... pwoiem wiecej - JEST Z J E B A N A ... i po polsku i po angielsku ... Wymyslil bym w 10 min lepsza, polska, czy tez angielska nazwe ... ale dobra, nie zamulam juz, gl

MisieX | 2005-05-27 13:56:03 +0200

Kaboom, sorry, niechcący skasowałem Twój komentarz.

Jak zajeliscie razem z synth 5/6 miejsce to sie zapiszcie i pokazcie na co was stać :P

A z pokoju na cpm9 ciezko wyjsc, ale też ciezko wejsc jesli broni go 4 typa :P

GaD | 2005-05-27 14:00:28 +0200

buahaha
213.218.117.237:27962 - 666 clan server
zobaczymy asD:

shiv | 2005-05-27 14:08:47 +0200

a gdzie dm6? ;bb

Pawuj | 2005-05-27 14:46:19 +0200

gad :ASD;D

wishoza | 2005-05-27 14:55:53 +0200

Uznalem, ze w polaczeniu z tym - www.wolanscy.toya.net.pl/wthai/logo.jpg - topem nazwa faktycznie ma sens ; p No coz, my baaaad :D Pozdro ; p

Mav_8217 | 2005-05-27 15:01:25 +0200

a niech ktoś spróbuje zagrać ligę na servku 666, to gad zaraz sypnie banem na SWB :DD

[M]aniek | 2005-05-27 16:01:55 +0200

widze pawuj zes sie rozkrecil, to dobrze, ale wez moze poczekaj z tym do wakacji a tymczasem... drobna rada :(

swoja droga to mapa q3dm5 jest calkiem fajna, szkoda ze nikt na niej nie gra 1v1 (a moze nawet do 2v2 by sie nadala)

Pionier | 2005-05-27 17:12:54 +0200

a ja mam w dupie te lige:) nie znam map nie mam ochoty ich sie uczyc czli nie bedzie mi sie to podobalo... gram w q3 dla przyjemnosci a granie na mapach ktorych nie znam nie sprawia przyjemnosci:) ale hf

Mav_8217 | 2005-05-27 17:16:10 +0200

q3dm5 ma lekko zjebani item placement, ale tak "na siłę" by się nadała do jakiegoś 1v1

THRAWN | 2005-05-27 17:19:04 +0200

Pantery z wielka ochota zapisały sie do ligi :) pionier - bo wtym sek , zabwa jeszcze wieksza jak niewiesz gdzie co kontrolowac (kampic) bieganina i napiernicznie sie skillem:D

szłem | 2005-05-27 17:19:12 +0200

jak mam te mapy wypakowac ; / ?

[M]aniek | 2005-05-27 17:21:07 +0200

mav mowiles cos? odpowiedz szczerze, nie zwracaj uwagi na ten noz ktory wlasnie ostrze tylko odpowiedz

THRAWN | 2005-05-27 17:51:21 +0200

psych:

[17:50:35] [@P|SlaUghter] wypakowac je z kartonu i przeniesc do osp bez pardonu!

Mav_8217 | 2005-05-27 19:51:08 +0200

tak Maniek, mówiłem. A ten nóż to sobie w pupe wsadź :P

[M]aniek | 2005-05-27 22:15:13 +0200

przy was czuje sie normalny

Gravatar

boloman | 2005-05-27 22:16:31 +0200

dlatego siedzisz czysty w domu przed komputerem; gdyby mi tylko laska chciala stanac po tej siupie, obok mialbym mloda nastke; wszystkie krasnale sa normalne, ok!

wishoza | 2005-05-27 22:38:56 +0200

bolek, a co Ty na to, zey przykleic sobie sernik do uszu ?

THRAWN | 2005-05-28 01:26:42 +0200

[M]aniek nie tylko ty :ALSd;akfsdg

[M]aniek | 2005-05-28 10:13:43 +0200

usuneli wszystko oOoO

sYnth|Bubu | 2005-05-28 10:30:40 +0200

Dziwisz sie Maniek ze tak ktos zrobil ? :O

kaboom | 2005-05-28 11:06:56 +0200

Dopisano 27.5.2005 o godzinie 13:56 [ MisieX ]

Kaboom, sorry, niechcący skasowałem Twój komentarz.

Jak zajeliscie razem z synth 5/6 miejsce to sie zapiszcie i pokazcie na co was stać :P

A z pokoju na cpm9 ciezko wyjsc, ale też ciezko wejsc jesli broni go 4 typa :P

to gratulacje.......co do cpm9, bo tam nikt nie wchodzi - tak pokonaliśmy większość niemieckich klanów, które tam lazły i juz nie wychodziły.......niestety prawdopodobnie nie zagramy, bo strasznie dupny termin

THRAWN | 2005-05-28 11:31:51 +0200

kilka map naprawde da sie grac lecz sa takie co kamperstwo jset nieuniknione :E

MisieX | 2005-05-28 11:56:17 +0200

Dlatego jest temat na forum, gdzie można sie wypowiadać m.in. co do terminu i map...

Sh1eldeR | 2005-05-29 18:45:13 +0200

dla mnie granie na "nikomu nieznanych mapach" to zaden plus, tylko minus - powoduje to, ze turniej bedzie stal na zenujacym poziomie, ze bedzie jedna wielka bieganina ffa. choc z drugiej strony moze sie to podobac np. tym, ktorzy caly czas dostaja w du** - wreszcie beda dostawac troche mniej, bo nikt nie bedzie znal spawnow ;p

milej zabawy anyhow

shot | 2005-05-30 08:15:44 +0200

hehehh to jest zabawa a tak wogole to byla kuh3liga taka sama wiec duzo lklanow polskich tam sie zapisalo wiec znaja te mapy:) GL:)

Pheu | 2005-05-30 12:50:31 +0200

imo pomysl jest dobry i nie ma co narzekac ,ze mapek sie nie zna, wystarczy odrobine checi, zeby je poznac - mozna zaladowac ktoras z tych mapek i zapodac 7 kanarkow - i jazda bez 3manki. Chyba tak zrobie, a jak wam sie nie chce to siedzcie sobie dalej na platformie z railem na mapce dm6 - tylko, ze tam bamboochy juz dawno nie ma :Asd!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63