Nowy turniej online
pon, 10 luty 2003 08:15:01 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
ProGamePlayer szykuje turniej online (Q3 OSP 1v1). Do wygrania przykładowo ta obudowa! Zapisy rozpoczynają się 21 lutego, początek zabawy planowany na marzec. Więcej informacji znajdziecie na forum oraz po wbiciu się na kanał #tourney! (irc.progameplayer.com).





Mattias | 2003-02-10 14:53:04 +0100
nagroda calekim fajna :D
#633243
[w]xEn | 2003-02-10 15:30:21 +0100
ta , jasne ;D
#633246
dario_t | 2003-02-10 16:46:42 +0100
Fajna ta obudowa... ja chce taka :-D
#633253
tox1c | 2003-02-10 19:29:55 +0100
Hmm ale gdzie ma byc ten turniej ?? zcheciom wygram tą obudowe ona jest juz moja :P
#633270
BobeK | 2003-02-10 21:08:13 +0100
tox1c, no chyba "online", tak jak w temacie newsa. ;)
#633288
vaf31 | 2003-02-11 00:38:05 +0100
jak dla mnie moglobyc wreszcie cpma... ale ja to mam zachcianki.. :)
#633319
qw3rterro | 2003-02-11 14:20:33 +0100
wyyyypas obudowa =)
#633355
tox1c | 2003-02-11 14:58:07 +0100
heh online :/ znowu bede musial wygrywac na lagach :P to juz nudne sie robi :))
#633362
Zaloguj się by dodać komentarz.