ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowy update LVL

pon, 29 styczeń 2007 12:10:01 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Psychophobia - autorstwa DMSCHAOS. Kilka większych pomieszczeń połączonych małymi przejściami, oteksturowane zestawem Evillair. Wszystkie bronie, poza Wielką Pieprzoną Giwerą, RA, MH i YA - tak w telegraficznym skrócie wygląda lista dostępnych itemów na mapie. Na szczególną uwagę zasługuje gameplay - rozkład pomieszczeń jest, moim zdaniem, niemalże idealny. Nie ma miejsc, gdzie zahaczamy postacią o ściany, a kilkupoziomowa struktura mapy pozwala na przyjemne korzystanie ze wszystkich broni.


Last Trip autorstwa Rota - moim skromnym zdaniem najlepsza z prezentowanych map. Duże FFA lub TDM to to do czego ta mapka jest stworzona. Zarówno wielopoziomowy układ, jak i oteksturowanie, bardzo mi odpowiada. Bardzo przypomina mi Batculę, jedną z map OSP. Kilka dodatkowych gzymsów lub stopni usprawnia i przyśpiesza rozgrywkę pod CPMA. Szczerze polecam jako alternatywa do dm6


JUL16 autorstwa Julek - Mała, szybka mapka do 1v1. Pokręcona konstrukcja, duży wybór broni - RL (X2), SG, PG, LG, poza tym YA, RA i MH powodują, że na tej mapie dominuje non stop akcja i krew na ścianach :). Dwupoziomowa konstrukcja mapy narzucałaby domyślnie wykorzystanie raila, lecz jego brak tylko urozmaica zabawę. Oteksturowanie jest raczej skąpe, dominuje szarość i rozmyte barwy, przez co żółto-zielone enemymodele są świetnie widoczne. Tę mapkę również polecam z czystym sercem. (mapka również opisywana wcześniej u nas)


Steep Learning Curve - Foralarx. Pierwsza mapka autora, co jest o tyle widoczne, że mamy tu do czynienia z wykorzystaniem custom tekstur wielu cenionych autorów, ponadto posągi postaci, nie widziane nigdzie dotychczas. Taki sobie cukierkowy level, który najlepiej będzie pooglądać, chociaż układ samej mapy nie jest tutaj niczego sobie. Rzućcie okiem.


Lava Tomb - Hi Octane - znów DMSCHAOS. Kolejna produkcja autora pierwszej zamieszczonej przez mnie dzisiaj mapki. Tym razem przeróbka Q2DM6. W sumie niczego sobie adaptacja. Tekstury Evillair'a i Finger's nadają jej bardzo fajny klimat. Warto ją ściągnąć.


  Na koniec perełka - plik pk3 autorstwa jednego z recenzentów serwisu LVL - v1|3. Są to dodatkowe "viewcams" czyli kontrola kamery w trybie SPECTATOR dla modu OSP. Około 850 przygotowanych trybów dla różnych mapek typu custom. Przetestowałem i uważam że to absolutny must dla wszystkich grających.

Vymmiatacz | 2007-01-29 21:48:47 +0100

No nareszcie jakieś świeże mięso, ostatnio LvL wydaje updaty chyba co 3 tygodnie...

Julek | 2007-01-30 10:15:14 +0100

Dzięki za niezłą recenzje. Jak człowiek czyta coś takiego to chce mu się dalej tworzyć :D

freak | 2007-01-30 12:37:42 +0100

absolutny 'must have' powiadasz?:> ja tam wole sobie kamerka po mapce polatac.

MateoMartinezz | 2007-01-30 14:58:03 +0100

freak, nie wiesz co dobre :)

RauL | 2007-01-31 08:59:37 +0100

nice news Przemku.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63