ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



nWo Internetowym Mistrzem Polski ca|pm 4v4 !!!

śro, 11 luty 2004 16:56:57 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

PLCA jest pierwszym w Polsce, przeprowadzonym do końca, otwartym turniejem online na platformie OSP ca|pm. Każdy klan mógł pograć i każdy miał szanse wygrać. Co za tym idzie, do czasu kiedy nie zostanie rozegrany kolejny otwarty turniej CA 4v4, zwycięzca PLCA2 będzie miał prawo nosić miano Internetowego Mistrza Polski ca|pm 4v4.


Pierwsze miejsce oraz tytuł Internetowego Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan New World Order: Dodge This !

Poniżej wyniki wszystkich pojedynków nWo|dT:
vs uvm/ra3: 10:1, 10:1
vs uvm/ca: 10:6, 2:10, 10:5
vs kat: 10:6, 10:2
vs cB: 10:7, 10:9
vs PoweR: 10:3, 10:3
vs bb/Wr0: 6:10, 9:10
vs TD: TD oddaje mecz przez walkower


Drugie miejsce oraz tytuł Internetowego Vice Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan Kat Squad

Poniżej wyniki wszystkich pojedynków kat:
vs bb/Wr0: 10:9, 10:7
vs cB: 10:9, 10:8
vs nWo: 6:10, 2:10
vs uvm/ca: 10:6, 7:10, 10:5
vs TD: 10:0, 10:5
vs uvm/ra3: 10:1, 10:1
vs PoweR: 10:1, 10:5


Trzecie miejsce oraz tytuł Internetowego 2 Vice Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan Umbra Vis Morbus

Poniżej wyniki wszystkich pojedynków UVM:
vs PoweR: 8:10, 10:4, 10:2
vs nWo: 6:10, 10:2, 5:10
vs cB: cB oddaje mecz przez walkower
vs kat: 6:10, 10:7, 5:10
vs uvm/ra3: 6:10, 10:7, 10:7
vs TD: TD oddaje mecz przez walkower
vs bb/Wr0: 3:10, 10:6, 10:9

Gratulacje dla nWo, kat i UVM za tak wspaniałą grę. Medale przygotował psc. Wielkie thx dla organizacji PLCA2 - gj !

bryan | 2004-02-11 16:59:12 +0100

ladny news.
oby tak dalej

... | 2004-02-11 17:01:00 +0100

gratuluje nWo kat i uvm
PS # no ładny newsy ładny ... ;o

furi | 2004-02-11 17:05:27 +0100

ba :Q

nxs.rush | 2004-02-11 17:11:22 +0100

naprawde zgrabny newsik :)

Gravatar

owl | 2004-02-11 17:13:25 +0100

podobny do tego na stronie PLCA2 :P

fhantom | 2004-02-11 17:15:08 +0100

nie należy zmieniać tego co jest dobre - ja go tylko trochę poprawiłem :) (za twoją zgodą zresztą)

RZELKY | 2004-02-11 17:21:38 +0100

hmm wiecie co ? ZAJEBISCIE fajna liga Wam wyszla ,i te medale :D cool !

Gravatar

owl | 2004-02-11 17:22:40 +0100

zmienić nie znaczy poprawić :P spox fh :]

aromat | 2004-02-11 17:34:21 +0100

GJ !
Gratulacje mistrzowie :D
ps. nice medaliki :D

bryan | 2004-02-11 17:34:53 +0100

a teraz niespodzianka - po ksztalcie madali stwierdzam ze to wzor nadruku na kubki :D
domagamy sie nagrod :D

jajk0 | 2004-02-11 17:45:35 +0100

Nie zapomnijcie też, że ta liga miała swoje złe strony. Tragiczna organizacja, notorycvzne spóźnienia, zlagowany serw, brak refa na meczu. Przynajmniej z takimi rzeczami mieliśmy my (cB) do czynienia. Być może akurat nas to spotykało :D, może mieliśmy pecha. :P
Ale ogólnie gratuluje pierwszej trójce i wszystkim pozostałym klanom, które dotrwały do końca :D
P.S. No rządzi nWo, no rządzi :)

baxowy | 2004-02-11 18:06:03 +0100

Swietny pomysl z medalami, GOOD WORK!

HaSu_Szlauf | 2004-02-11 18:14:25 +0100

nom spoko :> gratz dla zwyciezcow

fhantom | 2004-02-11 18:27:21 +0100

też mi się te medale podobają - lightowe są :)

Xtreme | 2004-02-11 18:28:25 +0100

ehh nWo rullz 4 ever :) btw co do cB to nei wiem co sie dzialo z liga odkad zacząłem robic porzadek z liga troche lepiej bylo na spotkaniach :P no cush cB jakos reszta klanow nei narzekała tylko WY :) ja nie raz sedziowalem mecze do 2 w nocy :P Kocham Was wszystkich... btw medale juz widzialem chyab z pol roku temu jak nie lepiej :P ale mniejsza oto =] GJ psc :P dla zainteresowanych podaje link do stronki nWo :) ---> www.nwo.desk.pl (reklama)

Gravatar

areoqs | 2004-02-11 18:52:32 +0100

serdecznie gratuluje pierwszej 3 gg naprawde zasluzyli na to. Ale jednak organizacja moglaby byc lepsza...

amir | 2004-02-11 18:55:41 +0100

naszczescie ja nie musze juz sluchac tego "organizacja mogla by byc lepsza"

abs | 2004-02-11 18:58:24 +0100

jest jakas liga teraz:D? zapiszemy sie i zbijemy wszystkichD

fhantom | 2004-02-11 19:00:54 +0100

właśnie się skończyła :P jak się jakaś będzie zaczynać to dam newsa więc pilnuj się :-D zapiszecie się wtedy i pokroicie wszystkich ;)

Gravatar

sld | 2004-02-11 19:12:41 +0100

srebrny medal jest wypasny :P

Gravatar

ciem | 2004-02-11 19:21:59 +0100

gratulacje nWo... ja to sie chyba nigdy do pozadnego klanu nie dostane :(( jestem teraz w TDe, ale to nie dla mnie... ja potrzebuje super zgranego zespolu i kogos kto by mnie poprowadzil dobra sciezka q3 ... :((

EDIT: Acha... btw: ladne nadruki na kubki dostaliscie ;oo :D

amir | 2004-02-11 19:28:32 +0100

nie ma ja potrzebuje super klanu! Graj w takim klanie w ktorym bedziesz w pierwszym skladzie... taki lepszy klan Ci nie da grac na meczach ligowych...

Gravatar

ciem | 2004-02-11 19:31:03 +0100

nie o to chodzi... chodzi o to, ze ja chce byc coraz to lepszy i dazyc zeby byc w 1 skladzie. takie bycie the besciakiem i tylko caly czas przegrywac, bo nie ma z kim sie zgrac z klanu to jest calkowicie do CHRZANU ;o :D

EDIT: ja nieraz potrafie grac lepiej niz polowa nWo razem wzieta, ale to mi sie 'zdaza'. a czasami nie moge trafic nikogo... musze byc caly czas w formie, bo inaczej to szybko spadne na dool :((

EDIT#2: Jeest ktos chetny do grania ze mna treningow 1v1? wiecie... takie podnoszenie umiejetnosci w rozgrywce 1v1 z godnym siebie przeciwnikiem jest v. v. v. good ;o, a ja wlasnie czegos takiego potrzebuje! PILNIE! =>>gg: 2310867!

fhantom | 2004-02-11 19:32:55 +0100

trening czyni mistrza :)

ARS | 2004-02-11 19:45:50 +0100

co do organizacji ligi to mi sie wszystko podobaly tylko serwy do chrzanu sa... ostatnio toya sie troszke poprawila ale zawsze jak pamietam gralusmy mecza ligowego to terza bylo sie ewakuowac za zgoda sopka na Dialoga jakiegos... :]
A tak to musze powiedziec ze liga pierwsza klasa byla.
Czekam na next edition ;]
Ps. nWo RuleZ ;]

Gravatar

.nWo|vOltron. | 2004-02-11 20:44:52 +0100

Niech mnie kule biją. Scena q3 sie rozwija a nie upada!! a to checa ;]

Soulbringer | 2004-02-11 21:26:11 +0100

Ten żóty medal najladniejszy..

Soulbringer | 2004-02-11 21:26:12 +0100

Ten żóty medal najladniejszy..

Mattias | 2004-02-11 23:08:43 +0100

gg panowie :) a medale wszystkie sa ladne :)

Xtreme | 2004-02-11 23:32:37 +0100

e tam mi sie podoba szary :P choc wole Yellow :P co do sevow mowicie prawde no cush innych nei mzoemy zalatwic kombinujemy co mozemy i dajemy co tylko zozemy z Siebie dac :P ehh. GG 4 all players bo przeciez bez nich liga by nie powstala jescze raz dziekuje amirowi neo i owlowi za Pomysl PLCA. Powiem szcerze ze w pewnym momencie CA upadala ciagel wyzwiska fejki i takie tam etc. no ale powoli powoli wznoimy sie zaniedlugo dzieki uprejmosci sopla bedzie Xliga 4v4 to bedzie kosmos :) pozdrowienia dla wszystkich Quake Menuff od X`a

kroyh | 2004-02-12 12:00:18 +0100

czema bedzie im zdjąć ten tytuł w przyszłym turnieju :)

ARS | 2004-02-12 13:06:01 +0100

C'mon boy ... Just try ;]

|nWo|ARS

Gravatar

.nWo|vOltron. | 2004-02-12 13:57:44 +0100

Mat!as , czy ja cie znam z Wrocławosobowice? :NIAHNIAH

du|my7h | 2004-02-12 17:21:54 +0100

nWo bójcie sie jak cRc awansuje do 1 ligi to juz macie po medalu :D

fhantom | 2004-02-12 18:05:29 +0100

heheh :)

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-02-13 00:18:42 +0100

Bardzo fajnie sie z wami gralo.
Musze przyznac ze zala liga byla swietnie zorganizowana DUZE POKOLONY dla OWLA.

THX

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63