nWo Internetowym Mistrzem Polski ca|pm 4v4 !!!
śro, 11 luty 2004 16:56:57 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena
PLCA jest pierwszym w Polsce, przeprowadzonym do końca, otwartym turniejem online na platformie OSP ca|pm. Każdy klan mógł pograć i każdy miał szanse wygrać. Co za tym idzie, do czasu kiedy nie zostanie rozegrany kolejny otwarty turniej CA 4v4, zwycięzca PLCA2 będzie miał prawo nosić miano Internetowego Mistrza Polski ca|pm 4v4.

Pierwsze miejsce oraz tytuł Internetowego Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan New World Order: Dodge This !
Poniżej wyniki wszystkich pojedynków nWo|dT:
vs uvm/ra3: 10:1, 10:1
vs uvm/ca: 10:6, 2:10, 10:5
vs kat: 10:6, 10:2
vs cB: 10:7, 10:9
vs PoweR: 10:3, 10:3
vs bb/Wr0: 6:10, 9:10
vs TD: TD oddaje mecz przez walkower

Drugie miejsce oraz tytuł Internetowego Vice Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan Kat Squad
Poniżej wyniki wszystkich pojedynków kat:
vs bb/Wr0: 10:9, 10:7
vs cB: 10:9, 10:8
vs nWo: 6:10, 2:10
vs uvm/ca: 10:6, 7:10, 10:5
vs TD: 10:0, 10:5
vs uvm/ra3: 10:1, 10:1
vs PoweR: 10:1, 10:5

Trzecie miejsce oraz tytuł Internetowego 2 Vice Mistrza Polski ca|pm 4v4 wywalczył klan Umbra Vis Morbus
Poniżej wyniki wszystkich pojedynków UVM:
vs PoweR: 8:10, 10:4, 10:2
vs nWo: 6:10, 10:2, 5:10
vs cB: cB oddaje mecz przez walkower
vs kat: 6:10, 10:7, 5:10
vs uvm/ra3: 6:10, 10:7, 10:7
vs TD: TD oddaje mecz przez walkower
vs bb/Wr0: 3:10, 10:6, 10:9
Gratulacje dla nWo, kat i UVM za tak wspaniałą grę. Medale przygotował psc. Wielkie thx dla organizacji PLCA2 - gj !





bryan | 2004-02-11 16:59:12 +0100
ladny news.
oby tak dalej
#672028
... | 2004-02-11 17:01:00 +0100
gratuluje nWo kat i uvm
PS # no ładny newsy ładny ... ;o
#672031
furi | 2004-02-11 17:05:27 +0100
ba :Q
#672032
nxs.rush | 2004-02-11 17:11:22 +0100
naprawde zgrabny newsik :)
#672033
owl | 2004-02-11 17:13:25 +0100
podobny do tego na stronie PLCA2 :P
#672034
fhantom | 2004-02-11 17:15:08 +0100
nie należy zmieniać tego co jest dobre - ja go tylko trochę poprawiłem :) (za twoją zgodą zresztą)
#672035
RZELKY | 2004-02-11 17:21:38 +0100
hmm wiecie co ? ZAJEBISCIE fajna liga Wam wyszla ,i te medale :D cool !
#672037
owl | 2004-02-11 17:22:40 +0100
zmienić nie znaczy poprawić :P spox fh :]
#672038
aromat | 2004-02-11 17:34:21 +0100
GJ !
Gratulacje mistrzowie :D
ps. nice medaliki :D
#672039
bryan | 2004-02-11 17:34:53 +0100
a teraz niespodzianka - po ksztalcie madali stwierdzam ze to wzor nadruku na kubki :D
domagamy sie nagrod :D
#672040
jajk0 | 2004-02-11 17:45:35 +0100
Nie zapomnijcie też, że ta liga miała swoje złe strony. Tragiczna organizacja, notorycvzne spóźnienia, zlagowany serw, brak refa na meczu. Przynajmniej z takimi rzeczami mieliśmy my (cB) do czynienia. Być może akurat nas to spotykało :D, może mieliśmy pecha. :P
Ale ogólnie gratuluje pierwszej trójce i wszystkim pozostałym klanom, które dotrwały do końca :D
P.S. No rządzi nWo, no rządzi :)
#672042
baxowy | 2004-02-11 18:06:03 +0100
Swietny pomysl z medalami, GOOD WORK!
#672044
HaSu_Szlauf | 2004-02-11 18:14:25 +0100
nom spoko :> gratz dla zwyciezcow
#672045
fhantom | 2004-02-11 18:27:21 +0100
też mi się te medale podobają - lightowe są :)
#672048
Xtreme | 2004-02-11 18:28:25 +0100
ehh nWo rullz 4 ever :) btw co do cB to nei wiem co sie dzialo z liga odkad zacząłem robic porzadek z liga troche lepiej bylo na spotkaniach :P no cush cB jakos reszta klanow nei narzekała tylko WY :) ja nie raz sedziowalem mecze do 2 w nocy :P Kocham Was wszystkich... btw medale juz widzialem chyab z pol roku temu jak nie lepiej :P ale mniejsza oto =] GJ psc :P dla zainteresowanych podaje link do stronki nWo :) ---> www.nwo.desk.pl (reklama)
#672049
areoqs | 2004-02-11 18:52:32 +0100
serdecznie gratuluje pierwszej 3 gg naprawde zasluzyli na to. Ale jednak organizacja moglaby byc lepsza...
#672050
amir | 2004-02-11 18:55:41 +0100
naszczescie ja nie musze juz sluchac tego "organizacja mogla by byc lepsza"
#672051
abs | 2004-02-11 18:58:24 +0100
jest jakas liga teraz:D? zapiszemy sie i zbijemy wszystkich
D
#672053
fhantom | 2004-02-11 19:00:54 +0100
właśnie się skończyła :P jak się jakaś będzie zaczynać to dam newsa więc pilnuj się :-D zapiszecie się wtedy i pokroicie wszystkich ;)
#672054
sld | 2004-02-11 19:12:41 +0100
srebrny medal jest wypasny :P
#672055
ciem | 2004-02-11 19:21:59 +0100
gratulacje nWo... ja to sie chyba nigdy do pozadnego klanu nie dostane :(( jestem teraz w TDe, ale to nie dla mnie... ja potrzebuje super zgranego zespolu i kogos kto by mnie poprowadzil dobra sciezka q3 ... :((
EDIT: Acha... btw: ladne nadruki na kubki dostaliscie ;oo :D
#672057
amir | 2004-02-11 19:28:32 +0100
nie ma ja potrzebuje super klanu! Graj w takim klanie w ktorym bedziesz w pierwszym skladzie... taki lepszy klan Ci nie da grac na meczach ligowych...
#672058
ciem | 2004-02-11 19:31:03 +0100
nie o to chodzi... chodzi o to, ze ja chce byc coraz to lepszy i dazyc zeby byc w 1 skladzie. takie bycie the besciakiem i tylko caly czas przegrywac, bo nie ma z kim sie zgrac z klanu to jest calkowicie do CHRZANU ;o :D
EDIT: ja nieraz potrafie grac lepiej niz polowa nWo razem wzieta, ale to mi sie 'zdaza'. a czasami nie moge trafic nikogo... musze byc caly czas w formie, bo inaczej to szybko spadne na dool :((
EDIT#2: Jeest ktos chetny do grania ze mna treningow 1v1? wiecie... takie podnoszenie umiejetnosci w rozgrywce 1v1 z godnym siebie przeciwnikiem jest v. v. v. good ;o, a ja wlasnie czegos takiego potrzebuje! PILNIE! =>>gg: 2310867!
#672059
fhantom | 2004-02-11 19:32:55 +0100
trening czyni mistrza :)
#672060
ARS | 2004-02-11 19:45:50 +0100
co do organizacji ligi to mi sie wszystko podobaly tylko serwy do chrzanu sa... ostatnio toya sie troszke poprawila ale zawsze jak pamietam gralusmy mecza ligowego to terza bylo sie ewakuowac za zgoda sopka na Dialoga jakiegos... :]
A tak to musze powiedziec ze liga pierwsza klasa byla.
Czekam na next edition ;]
Ps. nWo RuleZ ;]
#672063
.nWo|vOltron. | 2004-02-11 20:44:52 +0100
Niech mnie kule biją. Scena q3 sie rozwija a nie upada!! a to checa ;]
#672068
Soulbringer | 2004-02-11 21:26:11 +0100
Ten żóty medal najladniejszy..
#672072
Soulbringer | 2004-02-11 21:26:12 +0100
Ten żóty medal najladniejszy..
#672073
Mattias | 2004-02-11 23:08:43 +0100
gg panowie :) a medale wszystkie sa ladne :)
#672081
Xtreme | 2004-02-11 23:32:37 +0100
e tam mi sie podoba szary :P choc wole Yellow :P co do sevow mowicie prawde no cush innych nei mzoemy zalatwic kombinujemy co mozemy i dajemy co tylko zozemy z Siebie dac :P ehh. GG 4 all players bo przeciez bez nich liga by nie powstala jescze raz dziekuje amirowi neo i owlowi za Pomysl PLCA. Powiem szcerze ze w pewnym momencie CA upadala ciagel wyzwiska fejki i takie tam etc. no ale powoli powoli wznoimy sie zaniedlugo dzieki uprejmosci sopla bedzie Xliga 4v4 to bedzie kosmos :) pozdrowienia dla wszystkich Quake Menuff od X`a
#672083
kroyh | 2004-02-12 12:00:18 +0100
czema bedzie im zdjąć ten tytuł w przyszłym turnieju :)
#672120
ARS | 2004-02-12 13:06:01 +0100
C'mon boy ... Just try ;]
|nWo|ARS
#672133
.nWo|vOltron. | 2004-02-12 13:57:44 +0100
Mat!as , czy ja cie znam z Wrocławosobowice? :NIAHNIAH
#672141
du|my7h | 2004-02-12 17:21:54 +0100
nWo bójcie sie jak cRc awansuje do 1 ligi to juz macie po medalu :D
#672164
fhantom | 2004-02-12 18:05:29 +0100
heheh :)
#672169
StaryOrgowicz_14 | 2004-02-13 00:18:42 +0100
Bardzo fajnie sie z wami gralo.
Musze przyznac ze zala liga byla swietnie zorganizowana DUZE POKOLONY dla OWLA.
THX
#672213
Zaloguj się by dodać komentarz.