ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



OC2005

czw, 20 październik 2005 13:10:42 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Mimo niewielkiego poślizgu z rozpoczęciem mam przyjemność przekazać Wam informację, że kolejny sezon rozgrywek ClanBase Fall 2005 cup season, czyli mówiąc prościej - OpenCup - właśnie się rozpoczyna. Zapisy ruszyły dzisiaj o godzinie 12:00 CET (Europa centralna) i potrwają do dnia 2 listopada 2005. Skąd jednak moja radość ? Otóż będzie to pierwszy sezon rozgrywek, w którym jedną z platform będzie Quake4 ! Ze względu jednak na jego późniejszą premierę europejską będzie miał on nieco inny termin zapisów. Chęć udziału w rozgrywce w cztery gwoździe zgłaszać będziemy mogli od dnia 24 października do 9 listopada 2005. Z pewnością znacznie umocni to pozycję serii Quake w rozgrywkach ClanBase, która i tak nie należy jeszcze do najsłabszych, mimo wieku gier. Aby zapisać się do któregoś z turniejów należy odwiedzić tę stronę. Zapisów tak jak dotychczas dokonywać mogą tylko liderzy teamów, oraz tzw. trustee.

Poniżej przedstawiam listę rozgrywek OpenCup w Q3 oraz Q4: 

** 

Quake3:Arena**

Q3A DM OpenCup Fall 2005

Q3A CTF OpenCup Fall 2005

Q3A RA3 Open Cup Fall 2005

Q3A FT Cup Fall 2005

Quake4 (zapisy jeszcze nie są czynne) 

Q4 TDM OpenCup Fall 2005 - zapisy od 24.10.2005 - 06:00 

Q4 CTF OpenCup Fall 2005 - zapisy od 24.10.2005 - 06:00 

 Dodatkowa informacja dotyczy ladderów ClanBase - powstały już trzy laddery Quake4 :

Tourney 1v1 ( klik )

Team Deatmatch( klik )

Capture The Flag( klik )

soil | 2005-10-20 14:28:56 +0200

Ciekawe jak bedzie to wygladalo z q4 :>

bry, "nie należy jeszcze do najłabszych" literowka.

1st :D

voodoo|norad | 2005-10-20 14:32:49 +0200

Oczywiście FH weźmie udział w rozgrywkach CTF :)

Gravatar

chujzordon | 2005-10-20 15:46:07 +0200

Wszędzie Q4, a moja maszyna tego nie uciągnie, łeee :(

kaboom | 2005-10-20 22:22:01 +0200

hm w tym do tej pory sie zapisaly praktycznie same polskie klany :D

coś mi się zdaje, że wiekszosc klanów q3 przeszło na q4 i będzie dość skromny tegoroczny puchar q3 :/

sYnth|Bubu | 2005-10-20 22:42:34 +0200

Albo go wogole nie bedzie :O

soil | 2005-10-20 23:37:01 +0200

ale i tak mysle ze quake 3 bedzie mial wieksza grywalnosc nadal........

THRAWN | 2005-10-21 01:37:18 +0200

narazie tak :)

GaD | 2005-10-21 03:06:08 +0200

Nie ma to jak zapisac sie do ligi w gre, ktora sie widzialo na screenach ;sad

bryan | 2005-10-21 06:26:21 +0200

amerykance i ci od kangurow juz w nia rowno pocinalo :D Z reszta z doomem i painkillerem tak samo bylo przecie :)

[s | Lee] : dzieki ;]

Gravatar

.morfeo | 2005-10-21 10:25:51 +0200

no w niemieckim ladderku esl juz rozegrano pierwsze mecze:
www.esl-europe.net/de/q4/1on1/ladder/ a zapisanych jest 105 uczestnikow ;o

sYnth|baal | 2005-10-21 11:35:29 +0200

Powiem tak MAP, które nadają się do gry w TDMA jest z3?
nie wiem jak wy z tdm chcecie grac z niewidzialnością pozatym przeciwnika nie widać wcale z daleka :D.
Ciekawa opcja są regeny albo jedna 1 zółta zbroja na całą mape: o

Osobiście uważam że dopiero za miesiąc to sie poprawi gdy osp ujrzy światło dzienne i nie ma sie czym jarać, gra narazie jest niedopracowana pewnie beda jeszcze jakies konwersje z q3 map i moze maperzy zrobia juz jakies mapy do TDMA.

Osobicie uważam że ludzie z ID opierdalali się, bo dokładnie prześledzili scene q3 i doszli do wniosków zróbmy zajebistego singla MP objebmy bo znajdą sie ludzie którzy wymysla odpowiednie mody i będą tworzyć mapy my zarobimy i tak krocie bez pracy.I tak sie w moim odczuciu stało . Map jest 9 + 4 do CTFA gdzie w zwykłym q3 było chyba z 25?
Dave ma też troche racji włączmy q3 1.11 i grajmy. ale ja powiem że liczyłem na gotowca ale zaś $$$$ wziął góre . Teraz trzeba czekać

Co do paru bugów jak scar to nazwał "biegniesz po schodach i chcesz skręcić bo schody akurat skręcają to niestety się nie da tylko wyrzuca cie do przodu, nie da sie zatrzymać"
nailgun hcolernie wolny 30 hp zabiera 1 strzal na sek
hb 130 stzrałów w 10 sekund.
rg kroi za 100 hp nie jak mówili 75
Rakieta nromalna normalne rj da się robić

ogólnie cięzko coś wiecej powiedzieć w każdym razie komendy typu cg w q4 nie istneija poczekajmy spokojnie na osp i zobaczymy co będzie

kaboom | 2005-10-21 23:38:27 +0200

bueheheh 14 klanów, az 8 z Polski, to nawet jednej dobrej dywizji nie ma......

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63